|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 15 Dhjetor, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Dyqane
Dyqane
Dyqane
Kërko
  Emërtimi
Jepet me qera dyqan 43m2 ne Metropol Centern kati i dytë
Jepet me qera dyqan 43m2 ne Metropol Centern kati i dytë

(Lushnje, Lushnje) Jepet me qera dyqan 43m2 ne Metropol Centern kati i dytë 25.000/muaj
Shitet Dyqan ne Qender te Qytetit te Lushnjes ne Metropol Center
(Lushnje, Lushnje) 43m2 Ne katin e dytë ne pozicion shum te mire 1500euro/m2
Dyqan me qira në qendër të Shkodrës
Dyqan me qira në qendër të Shkodrës

(rruga “Studenti”, pas bibliotekës “Marin Ba, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin përdhesë të ndërtesës, me adresë: rruga“Studenti”, pas bibliotekës “Marin Barleti”. Dyqani ka një sipërfaqe...
Dyqan me qira në pedonale
Dyqan me qira në pedonale

(rruga “Kolë Idromeno”, në pedonale, te “Ch, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin e IV të ndërtesë, me adresë: rruga “KolëIdromeno”, në pedonale, te bar “Chicago”. Dyqani ka një sipërfaqe pr...
Dyqan për shitje në Dobraç
Dyqan për shitje në Dobraç

(rruga “Hysen Laçej", te rreth-rrotullimi n, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan/ambient biznesi me adresë: rruga “HysenLaçej", tek rreth-rrotullimi në Dobraç. Dyqani ndodhet në katin e I të një ...
Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës
Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

(Rruga e gjanë, bulevardi “Bujar Bishanaku”, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me një sipërfaqe prej 220m² në qendër tëShkodrës me adresë tek Rruga e gjanë, bulevardi “Bujar Bishanaku”. ✅...
Dyqan me qira në qendër të Shkodrës
Dyqan me qira në qendër të Shkodrës

(rruga “Studenti”, pas bibliotekës “Marin Ba, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin e I të një pallati, me adresë: rruga“Studenti”, pas bibliotekës “Marin Barleti”. Dyqani ka një sipërfaqe prej ...
Ambjent, Don Bosko,Tiran
Ambjent, Don Bosko,Tiran

( Don Bosko,Tiran, TIRANA) Disponojmë ambjent për shitje, në një zonë mjaft të preferuar dhe të frekuentuar,në rrugën‘’Don Bosko’’ Tiranë . Ambjenti ka një sipërfaqe prej 53 m2 dhe n...
Dyqan në shitje te Ura Dervishbeg
Dyqan në shitje te Ura Dervishbeg

(rruga “Daut Boriçi”, teK Ura Dervishbeg, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 28m² dhe me adresë: rruga “DautBoriçi”, teK Ura Dervishbeg. Dyqani ndodhet në katin përdhe të ndërtesës....
Dyqan në shitje 1000€/m²
Dyqan në shitje 1000€/m²

(rruga “Gerej”, në krah të Kishës së Madhe, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me adresë: rruga “Gerej”, në krah të Kishës sëMadhe. Dyqani ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 41m² dhe ndodhet n...
Dyqan me qira
Dyqan me qira

(tek Instituti, sipër bar "Book Cafe", Shkoder) Sun Real Estate ofron një dyqan me qira me një sipërfaqe prej 240 m². Dyqani ndodhet tekInstituti, sipër bar "Book Cafe". ✔Cilësi të dyqanit: - Dysheme...
Sun Real Estate ofron një dyqan me qira me një s...
Sun Real Estate ofron një dyqan me qira me një s...

(Shkoder) Sun Real Estate ofron një dyqan me qira me një sipërfaqe prej 87m² dhe vendndodhje në Parrucë(te banjoja e vogël, pas ndërtesës së Abcom-it). ✔Cilësi të këti...
dyqan 35 m2 shkemej me toke
dyqan 35 m2 shkemej me toke

(Vlore) shkembej me toke ne vlore dyqan 35 m2 pran stadiumit flamurtari
Ambjent, Don Bosko,Tiran
Ambjent, Don Bosko,Tiran

( Don Bosko, TIRANA) Disponojmë ambjent për shitje, në një zonë mjaft të preferuar dhe të frekuentuar,në rrugën‘’Don Bosko’’ Kompleksi Vizion Plus Tiranë . Ambjenti ka një sipë...
SHES AMBJENT BIZNESI NE BABRRU- TIRANE
(BABRRU, TIRANA) Shes ambjent biznesi 3 katesh me siperfaqe ndertimi 480 m2 me hipoteke.Kati i pare mund te sherbejsi supermarket ose magazine per produkte te ndryshme,dy katet e tjera per akt...
Dyqan në shitje në Sarreq
Dyqan në shitje në Sarreq

(rruga “Marin Biçikemi”, Sarreq, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe të përgjithshme 54.5 m². Dyqanindodhet në katin e parë të ndërtesës dhe gjendet në adresën: rruga “Mar...
Dyqan me qera
(Durres. lagja 5 rr. Hajdar Dushi, Durres) Jap dyqan me qera i pershtateshem dhe per zyre, 40 m2 Lagja 5 Rr. Hajdar Dushi prane ish ParkutSportiv Durres
dyqan 35 m2 me qera
dyqan 35 m2 me qera

(vlore, Vlore) disponoj dyqan me qera 35 m2 ne rrugen vlore skele i pershtatshem per cdo lloje aktiviteti qerajaeshte 36.000 lek plus dy muaj qera si garanci tel vetem te interesuarit q...
Shitet ose jepet me qera 306m²
Shitet ose jepet me qera 306m²

(Fier, Fier) Shitet ose jepet me qera dyqan ne Fier, lagja 1 maj. 306m². Ideal per restorant apo cfaredollojbiznesi. Ne nje zone te zhvilluar. Cel 0692189241 www.sab-apartamente.com
Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës
Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

(Rruga e gjanë, bulevardi “Bujar Bishanaku”, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me një sipërfaqe prej 220m² në qendër tëShkodrës me adresë tek Rruga e gjanë, bulevardi “Bujar Bishanaku”. ✅ ...
Dyqan me qira 25 m²
Dyqan me qira 25 m²

(Rruga "Besnik Sykja" te Ura Dervishbeg, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin e parë të një pallati me adresë: Rruga"Besnik Sykja" te Ura Dervishbeg, dhe gëzon një sipërfaqe prej 25 m²...
Dyqan për shitje në Parrucë
Dyqan për shitje në Parrucë

(Parrucë (te banjoja e vogël), Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe prej 87m² dhe vendndodhje nëParrucë (te banjoja e vogël, pas ndërtesës së Abcom-it). Cilësi të këtij ...
Shiten dyqan ne Vlore
(Lungomare, Vlore, Vlore) Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit shet dyqanne Vlore tek Lungomare 90.7 m2, ne katin e pare. Cmimi i dyqanit eshte 1750...
Objek Biznesi
Objek Biznesi

(Mbrapa Kafe 'Flores' Rryga 'Mine Peza', TIRANA) Dyqan me qera ne nje pozicion shume te mire ne kryezim dhe buze rruge i pershtatshem per cdo llojaktiviteti .
Shitje objekt biznesi
Shitje objekt biznesi

(Vlore Shqiperi, Prishtine) Shitet objekt sherbimi 2kate si edhe garazh i cili ndodhet ne nje nga rruget kryesore te qytetit teVlores,sip total 420m2. Ka akses direkt merrugen dhe disponon dokumentacion ...
JEPET DYQAN ME QERA
(TIRANE, TIRANA) JEPET DYQAN ME QERA, SIPERFAQJA 27 M2+ TUALET NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI PERBALLE ISH ATSH. CMIMI45000 LEKE TE REJA, KONTAKT 0696679791
shitet dyqan tek komun ae parisit
(tirane, TIRANA) Shitet dyqan me 2 fasada linje 3 fazore, mundet te ndahet edhe ne 2 dyqane, 51 M2, 1 ambjent, kati1, totali i kateve 9, 1 banjo, gjendja: shume e mire
Dyqan
Dyqan

(Tirane, TIRANA) Objekti ndodhet rruges per Yzberisht, prane KMY. Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti mehapesire te jashtme e bollshme per shfrytezim.
Jap me qera dyqan sip 300m/2 ( 250 metra mbi PAZARIN E RI)
Jap me qera dyqan sip 300m/2 ( 250 metra mbi PAZARIN E RI)

(TIRANE, TIRANA) Jap me qera dyqan me sip 300m/2 ( 250m/2 dyqani + 50m/2 magazine) Dyqani ndodhet ne katin e pare tenje vile te re. Dyqani ndodhet ne RR. Hoxhe Vokrri, 250 metra mbi Sheshin Av...
shitet dyqan tek komun ae parisit
(tirane, TIRANA) Rruga Medar Shtylla dyqan me 2 fasada ,51 m2 ne gjendje shum te mire buze rruge . Mund te ndahetdhe ne 2 dyqane,Me hipoteke
Dyqan ne shitje ne Shkoder
Dyqan ne shitje ne Shkoder

(Rruga Martin Camaj, pallati te BKT, Rus, Shkoder) Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan ne katin e II-te te nje pallati te ndertuar vitet efundit me adrese: Rruga Martin Camaj, perballe 8 kateshit ne Rus, dyqani gezon nj...
Ambiente biznesi me qera ne rrugen Shkoder-Koplik
Ambiente biznesi me qera ne rrugen Shkoder-Koplik

(Perballe Kompleksit Zmijani, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qera ambientet e një ndertese III katëshe me adresë: Dobraç, rruganacionale Shkodër-Koplik dhe sipërfaqe totale ndërtimi prej 860m² të ndarë...
Jepet Dyqan me qera
Jepet Dyqan me qera

(Lagja 1, Rruga taulantia , Durres) Jepet me qera Dyqan ne Durres. Lagja 1, Rruga Taulantia, Ndermjet Pasticeri Cialda dhe 2Kitarat Dyqani eshte me vetrate xhami , i rreguluar gati per cdo lloj aktiviteti Ndo...
Dyqan ne shitje ne Parruce/Shkoder
Dyqan ne shitje ne Parruce/Shkoder

(Banjoja e vogel, mbas Abcomit, Shkoder) Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me nje siperfaqe prej 87m² dhe vendodhje ne Parruce (tebanjoja e vogel, mbas nderteses se Abbcom-it). Cilesi te ketij dyqani: -...
Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. e Barrikadave, prane Ushtarit te Panjohur
(Tirane, TIRANA) Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. e Barrikadave, prane Ushtarit te Panjohur. Ambient mesiperfaqe 56m², I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2- te te nje pallati te ri...
Dyqan- Alcred
Dyqan- Alcred

(Yzberisht, Tiranë, TIRANA) Kompleksi Lorena ndodhet në zonën e Yzberishtit dhe ofron godina banimi me apartamente, dyqanedhe poste parkimi. Dyqani ka një hapësirë prej 75m2 dhe është gati pë...
Jepet dyqan me qera
Jepet dyqan me qera

(kompleksi deliorgji rruga kavajes perball globe , TIRANA) kompleksi deliorgji rruga kavajes perball globe
shitet dyqan tek komun ae parisit
(tirane, TIRANA) shitet dyqan te komuna e parisit ,rruga Medar shtylla 51m2 me dy vetrata i pershtatshem dhe per 2dyqane,linje 3 fazore ,ne gjendje shum te mire, me hipoteke,cmimi idiskutushe...
Investiment ideal
Investiment ideal

(Parma, Te gjitha qytetet) -Shqip Shesim licencen dhe aktivitetin e nje dyqani te bukur ne qender te Parmes. Aktivitetindodhet shum dy hapa nga sheshi d uomo, me nje qira mujore 400€ (shum e ulet per...
Shitje Biznesi parukeri tek ish Ekspozita
(Tirane , TIRANA) Shitet biznesi parukeri masazh depilim i kompletuar totalisht 60m katrore 3800 euro te gjithapajisjet te perfshira....3800 euro
Jepet me qera
(Unaza E re Te Ish-Astiri, TIRANA) Unaza e re te Ish -Astiri Jepet me qera dyqani me sip 100m2 gjithashtu ka dhe 50m2 verande ipershtatshem per cdo lloj aktiviteti ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar me ...
Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA
Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA

(Rr.Pjeter Budi. Qytet Studenti. Rezidenca Ana, TIRANA) Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA Qyteti Studenti” eshte nje ngapikat me te gjalla e me te gezueshme te Tiranes. Ky kompleks, me strukturen e ve...
Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA
Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA

(Rr.Pjeter Budi. Qytet Studenti. Rezidenca Ana, TIRANA) Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA Qyteti Studenti” eshte nje ngapikat me te gjalla e me te gezueshme te Tiranes. Ky kompleks, me strukturen e ve...
Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA
Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA

(Rr.Pjeter Budi. Qytet Studenti. Rezidenca Ana, TIRANA) Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA Qyteti Studenti” eshte nje ngapikat me te gjalla e me te gezueshme te Tiranes. Ky kompleks, me strukturen e ve...
Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA
Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA

(Rr.Pjeter Budi. Qytet Studenti. Rezidenca Ana, TIRANA) Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA Qyteti Studenti” eshte nje ngapikat me te gjalla e me te gezueshme te Tiranes. Ky kompleks, me strukturen e ve...
Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA
Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA

(Rr.Pjeter Budi. Qytet Studenti. Rezidenca Ana, TIRANA) Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA Qyteti Studenti” eshte nje ngapikat me te gjalla e me te gezueshme te Tiranes. Ky kompleks, me strukturen e ve...
Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA
Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA

(Rr.Pjeter Budi. Qytet Studenti. Rezidenca Ana, TIRANA) Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA Vendndodhja e kompleksit dhestruktura e tij e vecantë, së bashku me pamjen e këndshme, të ofrojnë vendin pe...
Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA
Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA

(Rr.Pjeter Budi. Qytet Studenti. Rezidenca Ana, TIRANA) Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA Qyteti Studenti” eshte nje ngapikat me te gjalla e me te gezueshme te Tiranes. Ky kompleks, me strukturen e ve...
Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA
Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA

(Rr.Pjeter Budi. Qytet Studenti. Rezidenca Ana, TIRANA) Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA Qyteti Studenti” eshte nje ngapikat me te gjalla e me te gezueshme te Tiranes. Ky kompleks, me strukturen e ve...
Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA
Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA

(Rr.Pjeter Budi. Qytet Studenti. Rezidenca Ana, TIRANA) Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan), Rezidenca AnA Qyteti Studenti” eshte nje ngapikat me te gjalla e me te gezueshme te Tiranes. Ky kompleks, me strukturen e v...

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale