|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 27 Maj, 2018 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Prona,Realestate / Agjensi imobiliare,Real estate
Agjensi imobiliare,Real estate
Agjensi imobiliare,Real estate
Kërko
  Emërtimi
Shitet Ambient Biznesi:
Shitet Ambient Biznesi:

(Bulevardi Zogu I) Ambienti ndodhet ne katin e pare dhe ka nje siperfaqe prej 40 m2. Cmimi 140.000 Euro.
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 100 m² 120.000 Euro (Rruga e Kavajës)
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 100 m² 120.000 Euro (Rruga e Kavajës)

(Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania) Apartamentu ndodhet ne rrugen e Kavajes perballe me Parkun e Autobuzave shitet apartament 2 dhoma+soxhorno + tualet me dritare. Sip 100 m2, Kati 7, pallat I ri me ashensor. Pu...
Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 3, 145 m² 88.000 Euro (Unaze e Re)
Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 3, 145 m² 88.000 Euro (Unaze e Re)

(unaza e re) Shitet apartament sapoperfunduar, 3+1 në një ndër zonat më të sigurta në Tiranë, tekkompleksi Green City(Unaza e Re) Sip e apartamentit eshte 145 m2, perbehet ambjent g...
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 100 m² 120.000 Euro (Rruga e Kavajës)
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 100 m² 120.000 Euro (Rruga e Kavajës)

(Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania) Apartamentu ndodhet ne rrugen e Kavajes perballe me Parkun e Autobuzave shitet apartament 2 dhoma+soxhorno + tualet me dritare. Sip 100 m2, Kati 7, pallat I ri me ashensor. Pu...
 Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 100 m² 120.000 Euro (Rruga e Kavajës)
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 100 m² 120.000 Euro (Rruga e Kavajës)

(Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania) Apartamentu ndodhet ne rrugen e Kavajes perballe me Parkun e Autobuzave shitet apartament 2 dhoma+soxhorno + tualet me dritare. Sip 100 m2, Kati 7, pallat I ri me ashensor. Pu...
Jam Agjensi Immobiliare. Keni apartament per te dhene me qera telefononi
(tirane) Jemi Agjensi Immobiliare. Keni apartament per te dhene me qera ne Tirane Ne garantojme ketesherbim Ju mirepresim 069 54 56 700
Jam Agjensi Immobiliare. Keni apartament per te dhene me qera telefononi
(tirane) Jemi Agjensi Immobiliare. Keni apartament per te dhene me qera ne Tirane Ne garantojmekete sherbim Ju mirepresim 069 54 56 700
Jepet me qera, Ap 1+1, kati 4, i mobiluar, Mine Peza, 35.000 leke
(Mine Peza) Jepet me qera apartamenti kati 4, pallat i vjeter. Apaprtamenti eshte ne rrugen Mine Peza. Jepet35. 0000 tel 0695456700
Jepet me qira ambjent komercial
(Rruga Kavajes buze rruge kati 0) Ambjenti eshte 140 m2 dhe lirohet ne fund te Marsit. Teper i pershtatshem perseri per filialbanke ose restorant. Vetrata te larta dhe teper vizibilitet nga kalimtaret. ...
Bllok Apartament me qera Kati 4, 600 euro
(rruga Sami Frasheri ) Jepet me qira apartament ne bllok ne nje pallat te ri me ashensore, kati 4. Apartamenti eshte iorganizuar ne nje soxhorno te madhe e perbashket me ambientin e gatimit , dy dho...
Shitet 2+1
(Unaza e Re Tirane) Ne Unazen e Re, tek rotondot, shitet ap 2+1, kati i pare i banimit, mbi dyqane, me 2 tualete.Siperfaqja e pergjithshme eshte 101 m2. Apartamenti ka nje orientim shume te mir...
Jepet ambjent me qera prane Petro Ninit
(Tirane) Ofrohet nje ambjent me qera me sip. 100 m2 me fasade xhami. Eshte shume i pershtatshem per aktivitete ndryshme tregtare ose studio apo zyra. Nuk jepet per bar apo restorant. J...
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Demokracia, prane Universitetit Bujqesor te Tiranes
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Demokracia, prane Universitetit Bujqesor te Tiranes

(Tirane) Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Demokracia, prane Universitetit Bujqesor te Tiranes.Ambient me siperfaqe 175m², I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te n...
Shitet apartament-ATI  REAL ESTATE
Shitet apartament-ATI REAL ESTATE

(Tirane) Ne fresk shitet apartament 1+1 siperfaqja 60m2. Cmimi okazion. Per me shume info na kontaktoni neinbox ose nr tel +355 672223245 ...
Agjent-(e)
Agjent-(e)

(Tirane ) Ati Albania Real Estate - Kerkon agjent-(e) shitjesh ne agjensi imobilare te kualifikuar dhe meeksperience pune. Te jene te komunikueshem dhe te shkathet. Te interesuarit t...
Jepet me qera lokal prane Oxhakut
(Tirane) Jepet me qera nje lokal 60 m2 + plus 40m2 bodrum teresisht funksjonal me nje cmim okazional dhe tearsyeshem prej 700 €/muaj.(i diskutueshem) Adresa rruga barjam curri pra...
Jepet me qera Vila 330 m, prane ish-Bllokut, pas Kullave Binjake. Ideale per biznes e zyra
Jepet me qera Vila 330 m, prane ish-Bllokut, pas Kullave Binjake. Ideale per biznes e zyra

Jepet me Qera Vile ne Zonen e ish-Bllokut, pas kullave binjake. Vila ka nje siperfaqe prej 330 m, me3 kate dhe ndodhet ne rrugen Donika Kastrioti. E ndodhur ne zonen me te mi...
Jepet me qera ambjent biznesi,147m2
Jepet me qera ambjent biznesi,147m2

(Rruga “Themistokli Germenji”,mbrapa RTSH,Tiran) Jepet me qera ambjent biznesi,147m2 Adresa: rruga “Themistokli Germenji”,mbrapaRTSH,Tirane. Jepet me qera ambjent biznesi me nje siperfaqe prej 130m2 te brendshme dhe ...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale