|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Agjensi imobiliare,Real estate
Agjensi imobiliare,Real estate
Agjensi imobiliare,Real estate
Kërko
  Emërtimi
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania, TIRANA) Shitet super apartament 3+1+2 banjo+1 ballkon me sipërfaqe totale 139 m² në pallat të ri. Kati i7 banimit, orientim fantastik,punime super cilesore,ashensor modern. Aktual...
Jepet Ambient Biznesi me Qira:
Jepet Ambient Biznesi me Qira:

(Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania, TIRANA) Jepet magazine me qira, mbrapa Mondial. Magazina ka nje siperfaqe prej 500 m² dhe nje cmim prej, qeshkon ne 500 €/muaj.
Apartament me Qira:
Apartament me Qira:

(Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania, TIRANA) Buze rruges se Kavajes prane Policise Bashkiake jepet apartament me qira, 2 dhoma +soxhorno.Siperfaqe 100 m2. Kati 7 I banimit, pallat i ri. Punime shume cilesore, pamje fanta...
Apartament me Qira:
Apartament me Qira:

(rruga peti, TIRANA) Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 101 m2. Eshte iorganizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjentin e gatimit dhe me ...
Ambient Biznesi me Qira:
Ambient Biznesi me Qira:

(Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania, TIRANA) Jepet ambient biznesi me qira, me siperfaqe prej 110 m2. Ambienti ndodhet ne Condor Center, ne katine 2. Eshte open space, dhe mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme. Cm...
Objekt biznesi, zona ish-Artistikes
Objekt biznesi, zona ish-Artistikes

(SHKODER, Shkoder) Sun Real Estate ofron në shitje një objekt dy katësh të ndodhur në zonën ish-Artistikes,1 kmnga qendra e qytetit. Objekti ka një sipërfaqe prej 350 m² për kat. Ambje...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania, TIRANA) Shitet super apartment tek rruga Ndre Mjeda, ish Parku. Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi +1sallon ndenje I bollshem +2 banjo+ 1 dhome Depo,larje-tharje ,kati 7 I banimit...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(Laprake, Tirane, TIRANA) Apartament ndodhet ne rrugen Gjergj Legisi, Laprake. Ndodhet ne katin e katert te banimit te njepallati te sapo perfunduar me sip 108 m2, ne nje zone shume te kerkuar dhe pran...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(Rruga Bedri Karapici, TIRANA) Apartamenti ndodhet tek TIRANA GOLDEN PARK, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukuraedhe me cilesore ne Tirane. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, 2 tualete...
OKAZION! Shitet ambient tregtar 80.8 m2 RR,Siri Kodra
(Rr, Siri Kodra, Tirane, TIRANA) Shitet ambient tregtar 80.8m2 nga 137.000 euro behet 125.000 nga 1550euro/m2 behet1547euro/m2 Ambienti gjendet ne rrugen siri kodra 5 min nga bulevardi
OKAZION! Shitet ambient tregtar 64.7 m2 RR,Siri Kodra
(Rr, Siri Kodra, Tirane, TIRANA) **Shitet ambient biznesi64.7m2 nga 110.000 euro behet 100.000 nga 1550euro/m2 behet 1545euro/m2 Ambienti gjendet ne rrugen siri kodra 5 min nga bulevardi**
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(teg, TIRANA) Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG. Perbehet nga 2dhoma, soxhorno, 2 tualete dhe ballkon. Sip totale 117 m2 Kati 3 banimit. Cmimi ...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(Liqeni Artificial i Tiranës, Tiranë,, TIRANA) Shitet apartament ne zonen e Liqenit Artificial, i cili perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, 2tualete, verande. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 126 m2, nga e cila 86 m2...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(Rruga 4 Deshmoret, TIRANA) Apartamenti ndodhet ne Rrugen 4 Deshmoret, eshte i sapoperfunduar. I tipit 1+1, perbehet nga dhoma endenjes, dhome gjumi, tualet, ballkon dhe ndodhet ne katin e 6. Ka nje sipe...
Apartament me Qira:
Apartament me Qira:

(Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania, TIRANA) Jepet apartament me qira ne zonen e Rruges se Kavajes. Apartamenti ka siperfaqe 75 m2, i tipit 2+1,perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, tualet, ballkon. Ky apartament ndo...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(Laprake, Tirane, TIRANA) Shitet apartament ne Laprake. Kati 2 banimit perbehet nga 1 dhome gjumi +soxhorno +1 tualeteme dritare, ballkon spacioz. Pallat i ri i sapopërfunduar, punime teper ci...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(Rruga 5 Maji, TIRANA) Shitet apartament, tek Medreseja. Kati 2 banimit perbehet nga 2 dhoma gjumi +soxhorno +2 tualete medritare. Siperfaqe 95 m2. Pallat i ri i sapopërfunduar, punime teper cilës...
Shitet dyqan 22 m²
Shitet dyqan 22 m²

(Rr. 3 Deshmoret, Yzberisht, Tirane, TIRANA) Shitet dyqan në zonën e Yzberishtit, Pallati Pitagora, përballë Hipomarket. Sipërfaqja 22 m²,me certifikatë pronësie, me libreza ujë dhe drita. I pajisur me qepen e...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(Rruga e Durresit, TIRANA) Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Durresit, eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, dhomendenje, 2 tualete, 2 ballkone. Ka nje siperfaqe prej 110 m2, ndodhet ne katin...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(Bulevardi Zogu I, TIRANA) Objekt I vetem me stil elegant Francez ne Tirane. Nderthurja e klasikes me modernen e bejne unik nestilin e tij! Apartamenti eshte i tipit 2+1 perbehet nga dhome ndenje, 2 dho...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(Bulevardi Zogu I, TIRANA) Shitet apartament ne nje nga zonat ne te frekuentuara te kryeqytetit. Apartamenti eshte i tipit 1+1,perbehet nga dhome ndenje, 1 dhome gjumi, tualet, ballkon. Ka nje siperfaqe...
Shitet Ambient Biznesi:
Shitet Ambient Biznesi:

(Bulevardi Zogu I, TIRANA) Ambienti ndodhet ne katin e pare dhe ka nje siperfaqe prej 40 m2. Cmimi 140.000 Euro.
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(Liqeni Artificial i Tiranës, Tiranë,, TIRANA) Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes prane Liqenit Artificial. Eshte itipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, verande. N...
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 100 m² 120.000 Euro (Rruga e Kavajës)
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 100 m² 120.000 Euro (Rruga e Kavajës)

(Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania, TIRANA) Apartamentu ndodhet ne rrugen e Kavajes perballe me Parkun e Autobuzave shitet apartament 2 dhoma+soxhorno + tualet me dritare. Sip 100 m2, Kati 7, pallat I ri me ashensor. Pu...
Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 3, 145 m² 88.000 Euro (Unaze e Re)
Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 3, 145 m² 88.000 Euro (Unaze e Re)

(unaza e re, TIRANA) Shitet apartament sapoperfunduar, 3+1 në një ndër zonat më të sigurta në Tiranë, tekkompleksi Green City(Unaza e Re) Sip e apartamentit eshte 145 m2, perbehet ambjent g...
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 100 m² 120.000 Euro (Rruga e Kavajës)
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 100 m² 120.000 Euro (Rruga e Kavajës)

(Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania, TIRANA) Apartamentu ndodhet ne rrugen e Kavajes perballe me Parkun e Autobuzave shitet apartament 2 dhoma+soxhorno + tualet me dritare. Sip 100 m2, Kati 7, pallat I ri me ashensor. Pu...
 Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 100 m² 120.000 Euro (Rruga e Kavajës)
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 100 m² 120.000 Euro (Rruga e Kavajës)

(Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania, TIRANA) Apartamentu ndodhet ne rrugen e Kavajes perballe me Parkun e Autobuzave shitet apartament 2 dhoma+soxhorno + tualet me dritare. Sip 100 m2, Kati 7, pallat I ri me ashensor. Pu...
Jam Agjensi Immobiliare. Keni apartament per te dhene me qera telefononi
(tirane, TIRANA) Jemi Agjensi Immobiliare. Keni apartament per te dhene me qera ne Tirane Ne garantojme ketesherbim Ju mirepresim 069 54 56 700
Jam Agjensi Immobiliare. Keni apartament per te dhene me qera telefononi
(tirane, TIRANA) Jemi Agjensi Immobiliare. Keni apartament per te dhene me qera ne Tirane Ne garantojmekete sherbim Ju mirepresim 069 54 56 700
Jam Agjensi Immobiliare. Keni apartament per te dhene me qera telefononi
(Tirane , TIRANA) Jam Agjensi Immobiliare. Keni apartament per te dhene me qera telefononi 069 54 56 700. Inspektimne Prone cdo 6 muaj Pagesa uje dhe drita te rregullta per cdo muaj. Kont...
Jepet me qera, Ap 1+1, kati 4, i mobiluar, Mine Peza, 35.000 leke
(Mine Peza, TIRANA) Jepet me qera apartamenti kati 4, pallat i vjeter. Apaprtamenti eshte ne rrugen Mine Peza. Jepet35. 0000 tel 0695456700
 Tirane, jap me qera ambjent biznesi 440 m² 2.500 Euro (Rruga e Kavajës)
Tirane, jap me qera ambjent biznesi 440 m² 2.500 Euro (Rruga e Kavajës)

(Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania, TIRANA) Jepet ambient biznesi me qira ne Rr. e Kavajes. Ambienti ka nje siperfaqe prej 440 m². Cmim prej2500 €/muaj, perfshire taksat. Ambienti eshte i pershtatshem per klinika, zy...
Tirane, jap me qera ambjent biznesi 40 m² 250 Euro (Rruga e Kavajës)
Tirane, jap me qera ambjent biznesi 40 m² 250 Euro (Rruga e Kavajës)

(Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania, TIRANA) Jap ambient biznesi me qira, ne Rrugen e Kavajes. Ambienti ka siperfaqe 40 m2. Eshte I pershtatshemper zyre ose ambient tjeter biznesi, ndodhet ne katin e 2 dhe eshte I gjithi...
Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 1, 112 m² 62.000 Euro (Liqeni Artificial)
Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 1, 112 m² 62.000 Euro (Liqeni Artificial)

(Liqeni Artificial i Tiranës, Tiranë,, TIRANA) Shitet apartament ne zonen e Liqenit Artificial, i tipit 1+1 dhe shitet me cmim okazion nga 800 Eur/m2 ne 550 Eur/m2. Orientim nga lindja. Ky apartament perbehet nga 1...
Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 64 m² 70.000 Euro (Rruga e Kavajes)
Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 64 m² 70.000 Euro (Rruga e Kavajes)

(Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania, TIRANA) Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi teqendres se Tiranes, Rruga e Kavajes. Eshte I tipit 1+1 dhe ka nje siperfaqe pre...
 Tirane, shes dyqan Kati 1, 30 m² 45.000 Euro (Pallati me Shigjeta)
Tirane, shes dyqan Kati 1, 30 m² 45.000 Euro (Pallati me Shigjeta)

(pallati me shigjeta, TIRANA) Zona/Rruga : Pallati me Shigjeta Shitet ambient biznesi në një zonë të frekuentuar, tekPallati me Shigjeta. Ambienti ndodhet në katin e pare me sipërfaqe 30 m2 . ...
 Tirane, shes truall 830 m² 140.000 Euro (Porcelan)
Tirane, shes truall 830 m² 140.000 Euro (Porcelan)

(porcelan, TIRANA) Zona/Rruga : Porcelan Shitet nje siperfaqe trualli 830 m2 e ndodhur ne rrugen e Kokonozeve, pasPorcelanit. Trualli eshte buze rruge i pershtatshem per ndertim vile, biz...
Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 40 m² 90.000 Euro (Rruga e Kavajes)
Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 40 m² 90.000 Euro (Rruga e Kavajes)

(Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania, TIRANA) Zona/Rruga : Rruga e Kavajes Shitet ambient biznesi sip 40 m² (Rr. Kavajes, prane qendresGlobe). Kati 2 i godines, pallat i ri, pamje nga rruga, mundesi reklamimi nga ...
Tirane, shes bar-kafe i kompletuar, 170 m² 210.000 Euro (Pallati me Shigjeta)
Tirane, shes bar-kafe i kompletuar, 170 m² 210.000 Euro (Pallati me Shigjeta)

(pallati me shigjeta, TIRANA) Zona/Rruga : Pallati me Shigjeta Shitet bar-kafe ne Bulevardin Bajram Curri,tek Pallati meShigjeta. Vendodhja, ne nje rruge me intensitet te larte lëvizjeje, jep munde...
Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 4, 160 m² 300 Euro (Unaza e Re)
Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 4, 160 m² 300 Euro (Unaza e Re)

(unaza e re, TIRANA) Zona/Rruga : Unaza e re Jepet ambient banimi me qera,kati 4 te nje vile, Unaza e Re. Siptotale e ambientit 160 m2, jug-lindje orientim plot diell mengjesi ne mbremje. ...
Jepet me qera, vile tre kateshe ne Sauk. 394m2 ndertim dhe 650 m2 bahce
(Sauk , TIRANA) Jepet me qera Vile tre kateshe ne Sauk. 394m2 ndertim dhe 650 m2 bahce ne nje zone nga ku shihenkodrat e Tiranes. Vila eshte e tera ne parket druri dhe organizuar ne tre kate,...
Jepet me qira ambjent komercial
(Rruga Kavajes buze rruge kati 0, TIRANA) Ambjenti eshte 140 m2 dhe lirohet ne fund te Marsit. Teper i pershtatshem perseri per filialbanke ose restorant. Vetrata te larta dhe teper vizibilitet nga kalimtaret. ...
Tirane, jap me qera zyre 120 m² 2.200 Euro (Qender)
Tirane, jap me qera zyre 120 m² 2.200 Euro (Qender)

(qender, TIRANA) Jepet ambient për zyra me qira në katin e tretë të Qendrës së Biznesit. Qendra Turdiu njënga ndërtesat më luksoze të Tiranës, ndodhet në Rrugën e Barrikadave n...
Ambient Biznesi me Qira:
Ambient Biznesi me Qira:

(Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania, TIRANA) Jepet me me qera zyre biznesi, 40 m², dhe cmim prej 250 €/muaj (Rr. Kavajes, prane qendresGlobe). Kati 2 i godines, pamje nga rruga, mundesi reklamimi nga rruga. Preferohet...
Jepen me qira ambjente per zyra ne Autostraten Tirane-Durres
Jepen me qira ambjente per zyra ne Autostraten Tirane-Durres

(Tirane, TIRANA) Jepen me qira ambjente per zyra ne Autostraten Tirane-Durres. Jane dy kate nga 400m2 secili. Kati idyte eshte i ndare ne 12 zyra dhe ka dy tualete, kati i trete eshte 400m2 dh...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(rruga e elbasanit, TIRANA) Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 4, 98 m² 234.000 Euro (Rr.e Elbasanit) Apartamenti ndodhetnë katin e 4 banim të një kompleksi me punime shumë të mira dhe ka një ...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(rruga peti, TIRANA) Apartamenti ndodhet ne rrugen Peti dhe ka nje siperfaqe 134 m2, dhe cmim 93000 Eur, tavanet kanelartesi 3.2 m. Apartamenti perbehet na 2 dhoma gjumi, dhone ndenje, 2 tualete, ...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(Rruga Don Bosko, Tiranë, Shqipëria, TIRANA) Apartamenti ka sistem ventilimi të pavarur duke evituar qarkullimin e aromave ndërmjetapartamenteve prej tubave të ajërimit të kuzhinës apo të tualeteve. Pallati ka par...
Apartament per Shitje:
Apartament per Shitje:

(Rruga Don Bosko, Tiranë, Shqipëria, TIRANA) Apartamenti ka sistem ventilimi të pavarur duke evituar qarkullimin e aromave ndërmjetapartamenteve prej tubave të ajërimit të kuzhinës apo të tualeteve. Pallati ka par...
Ambient Biznesi me Qira:
Ambient Biznesi me Qira:

(Rruga Petro Korcari, TIRANA) Jap ambient biznesi me qira ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne Rrugen Petro Korcari.Ambienti ka nje siperfaqe prej 30 m2, tavanet kane lartesi prej 3m, perbehet ...

Faqe:
 E para  1   2   3   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale