|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 21 Janar, 2019 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Prona,Realestate / Magazina ne shitje
Magazina ne shitje
Magazina ne shitje
Kërko
  Emërtimi
Okazion ! Shiten 2 ambjente biznesi ne zonen e Sharres-Kombinat
Okazion ! Shiten 2 ambjente biznesi ne zonen e Sharres-Kombinat

(Sharre-Kombinat, Tirane) Okazion ! Shiten 2 ambjente biznesi me sip.trualli mbi 500 m2 secili + ndertesa 100 &120 m2, tegatshme per cdo lloj aktiviteti me adrese ne zonen e Sharres - Kombinat ,Ti...
Shes magazine
(Tirane ,SAUK) Shes magazine 375 m2 ,me nje oborr 600 m2 e rrethuar me mure te larte .Magazina eshte buze rruge ,erikonstruktuar ,me nje ambient ne katin e dyte 54m2 ,me dy tualete , me dy d...
Shes magazine
Shes magazine

(Tirane) Shes magazine 375 m2 ,me nje oborr 600 m2 e rrethuar me mure te larte .Magazina eshte buze rruge ,erikonstruktuar ,me nje ambient ne katin e dyte 54m2 ,me dy tualete , me dy d...
Kashar, Shitet Magazine
Kashar, Shitet Magazine

(Kashar, prapa Neranxi) Ne rrugen dytesore te autostrades Durres - Tirane, shitet magazine dhe toke. Magazina ka njesiperfaqe prej 250 m2 (me lartesi 5.5 m), ndersa trualli eshte 350 m2. Toka ka do...
Shitet magazina ne kompleksin SIRI
(Tirane , rruga sirikodra kompleksi Siri) Magazine ne shitje ne kompleksin siri me siperfaqe 27 m2 dhe cmim 12000 euro.
Magazine dyshe ne shitje ne kompleksin Siri
(Tirane , rruga sirikodra kompleksi Siri) Shitet magazine dyshe me siperfaqe 41m2 dhe cmimm 21000 euro
Shitet magazina ne kompleksin SIRI
(Tirane , rruga sirikodra kompleksi Siri) Magazine ne shitje ne kompleksin siri me siperfaqe 27.5 dhe cmim 12000 euro.
Magazine dyshe ne shitje ne kompleksin Siri
(Tirane , rruga sirikodra kompleksi Siri) Shitet magazine dyshe ne kompleksin siri me siperfaqe 47.5 dhe cmim 21000 euro.
Shitet magazina ne kompleksin SIRI
(Tirane , rruga sirikodra kompleksi Siri) Shitet magazine ne kompleksin siri . Me siperfaqe 27.5m2 dhe cmim 12000 euro.
Magazine dyshe ne shitje ne kompleksin Siri
(Tirane , rruga sirikodra kompleksi Siri) Shitet magazine dyshe ne kompleksin siri . Me siperfaqe 47.5 m2 dhe cmim 21000 euro.
Shitet magazina ne kompleksin SIRI
(Tirane , rruga sirikodra kompleksi Siri) Shitet magazine ne kompleksin siri me siperfaqe 27,5 dhe cmim total 12,000 euro
MAGAZINE NE AUTOSTRADEN “TIRANE-DURRES”
MAGAZINE NE AUTOSTRADEN “TIRANE-DURRES”

(NE AUTOSTRADEN “TIRANE-DURRES”) MAGAZINE NE AUTOSTRADEN “TIRANE-DURRES” Shitet magazina e ndodhur midis rruges dytesore dheautostrades Tirane-Durres, perballe City-Park, km8. Brenda saj ndodhen 940m2 ...
Shitet magazine ne autostraden Tirane -Durres
Shitet magazine ne autostraden Tirane -Durres

(Autostrada Tirane -Durres) **AUtostrada Tirane-Durres 200 m afer CITY PARK Brezi i pare SHITEN Magazina dhe Zyra, ndertuar mbinje Truall 3703 m2. Magazina nr 1: 370 m2 me lartesi 6m. Magazina nr 2: 109...
 Shiten magazina ne autostraden Tirane -Durres
Shiten magazina ne autostraden Tirane -Durres

(Autostrada Tirane -Durres) **Autostrada Tirane-Durres 200 m afer CITY PARK Brezi i pare SHITEN Magazina dhe Zyra, ndertuar mbinje Truall 3703 m2. Magazina nr 1: 370 m2 me lartesi 6m. Magazina nr 2: 109...
Shitet magazine ne autostraden Tirane -Durres
Shitet magazine ne autostraden Tirane -Durres

(Autostrada Tirane Durres) Aotustrada Tirane-Durres 200 m afer CITY PARK Brezi i pare SHITEN Magazina dhe Zyra, ndertuar mbinje Truall 3703 m2. Magazina nr 1: 370 m2 me lartesi 6m. Magazina nr 2: 1093m...
Shitet magazine ne autostraden Tirane -Durres
Shitet magazine ne autostraden Tirane -Durres

(Tirane) Shitet magazine ne autostraden Tirane -Durres Aotustrada Tirane-Durres 200 m afer CITYPARK Brezi i pare SHITEN Magazina dhe Zyra, ndertuar mbi nje Truall 3703 m2. Magazina...
MAGAZINE NE AUTOSTRADEN “TIRANE-DURRES”
MAGAZINE NE AUTOSTRADEN “TIRANE-DURRES”

(Tirane) Shitet magazina e ndodhur midis rruges dytesore dhe autostrades Tirane-Durres, perballe City-Park,km8. Brenda saj ndodhen 940m2 magazine e zbuluar dhe 70m2 zyra. Magazina esht...
shiten magazina
(autostrada Tirane-Durres perball city park) Autostrade brez i pare afer City Park shiten magazina dhe zyra ndertuar mbi nje truall 2610 m/2 dhe1093 m/2 (jane se bashku). Nje vile trekatshe 300 m/2 qe sherben per zyra dh...
Tirane, Shesim Magazine ne Rr. Ali Pashe Gucia, prane Gjimnazit Partizani.
Tirane, Shesim Magazine ne Rr. Ali Pashe Gucia, prane Gjimnazit Partizani.

(Rr. Dibres) Tirane, Shesim Magazine ne Rr. Ali Pashe Gucia, prane Gjimnazit Partizani. Magazine gjysem bodrum,me siperfaqe 50m2 eshte e shtruar ne pllake, organizohet ne 1 hapesire dhe 1 ...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale