|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Qershor, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Magazina ne shitje
Magazina ne shitje
Magazina ne shitje
Kërko
  Emërtimi
Zdrukthtari,shitet ose jepet me qera.
(Rruga "Stef Kaculini ", Durrës, Durres) *** Siperfaqja e nderteses 400 m2. Siperfaqe e oborrit 300 m2 Per me teper informacionekontaktoni ne numrin e vene ne dispozicion. ***
Oferta  financimi garantuar 100%
Oferta financimi garantuar 100%

(Shkoder , Shkoder) Oferta financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garantuar 100%
Oferta e financimi garantuar 100%

(Tepelene , Tepelene) Oferta e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të d...
Oferta e financimi garantuar 100%
Oferta e financimi garantuar 100%

(Gjirokaster, Gjirokaster) Oferta e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të d...
Oferta e financimi garantuar 100%
Oferta e financimi garantuar 100%

(Berat , Berat) Oferta e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të d...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Gostivar , Gostivar) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Durres , Durres) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Durres , Durres) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Peje , Peje) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Kapanon/maganizë në shitje
Kapanon/maganizë në shitje

(rruga “Inxhinier Gjovalin Gjadri”, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një kapanon/magazinë që pozicionohet buzë rrugës kryesore,një ndërtim cilësor i rikonstruktuar pjesërisht vitet e fundit. Prona ndo...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Istog (Burimi), Istog (Burimi)) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Decani , Decani) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto t...
SUPER OKAZION SHITET MAGAZINE (SHTATE DYQANE) ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE
(DURRES, Durres) SUPER OKAZION SHITET MAGAZINE (SHTATE DYQANE) ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Me siperfaqetotale 517m², Kati perdhe. Dyqani ndodhet ne rruge kryesore ne Shkozet, Dur...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Ferizaj , Ferizaj) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Financimi i huasë 100%  2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com
Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com

(Mitrovice , Mitrovice) Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit :sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
Financimi i huasë 100%  2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit
Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit

(Kavaje , Kavaje) Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit :sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
Shitet Magazine + Truall
Shitet Magazine + Truall

(autostrada Tirane-Durres (Xhafzotaj), Durres) Ambientet ndodhen ne pjesen e dyte te parceles se pare 100ml nga autostrada Tirane-Durres neXhafzotaj te qytetit te Durresit. Ambientet ndodhen ne bllok ne nje truall te rret...
Financimi i huasë 100%  2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com
Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com

(Ferizaj , Ferizaj) Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit :sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
Kapanon për shitje në Bahçallëk
Kapanon për shitje në Bahçallëk

(Bahçallëk, afër bar-restorant “Shqiponja", Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një kapanon me një sipërfaqe prej 527 m² dhe me vendndodhjenë Bahçallëk, afër bar-restorant “Shqiponja". ✔Cilësitë e kapa...
DYQAN/ VENDE PROFESIONAL
DYQAN/ VENDE PROFESIONAL

(VLORE, Vlore) Zona/Rruga : L' 24 MAJI SHITET DYQAN/ VENDE PROFESIONAL, ME SIPERFAQE 42 METER KATEROR, KATI IPAR. 750EURO/METER KATEROR (I DISKUTUSHEM). GJENDET AFER SHKOLL, POSTE, TREG D...
KAPANON NE SHITJE
KAPANON NE SHITJE

(SHKODER, Shkoder) Sun Real Estate ofron per shitje nje kapanon/magazine qe pozicionohet buze rruges kryesore, njendertim cilesor i rikonstruktuar pjeserisht vitet e fundit. Prona ndodhet te r...
Shes magazine 578m2 ne lagjen 1 Maj RR,Vellezerit Semanjaku Fier,ku kalon rruga per ne Vlore,as 50m
Shes magazine 578m2 ne lagjen 1 Maj RR,Vellezerit Semanjaku Fier,ku kalon rruga per ne Vlore,as 50m

(Fier) Shes magazine 578m2 ne lagjen 1 Maj RR,Vellezerit Semanjaku Fier,ku kalon rruga per ne Vlore,as 50mlarg rrethrrotullimit te parkut.cmimi eshte 750-800Eur/m2
Coffee Vending Machine/Coffee Vendo Machine
Coffee Vending Machine/Coffee Vendo Machine

(Manila Philippines , Ballsh) Coffee vending machine business in the Philippines Our coffee vending machine edge We are thefirst in the country to introduce the coffee vendo machine or coffee vending...
Shitet objrkt biznesi 315 m2 dhe truall ne Elbasan
Shitet objrkt biznesi 315 m2 dhe truall ne Elbasan

(Elbasan, Elbasan) Shitet Objekt Biznesi. Vendndodhja: Elbasan, zona industriale, ishreparti i saldim percinimit,Kombinati Metalurgjik. Siperfaqe ndertimi: 315 m2; lartesia: 7 m; mure tulle; tru...
Shes magazine 578m2 ne buze te rruges kur iken per ne Vlore
(Lagja 1 Maj Fier, Fier) Shes magazine 578m2 ne lagjen 1 Maj RR,Vellezerit Semanjaku Fier,ku kalon rruga per ne Vlore,as 50mlarg rrethrrotullimit te parkut.cmimi eshte 750-800Eur/m2
SHITET ose Jepet me Qera Magazine
SHITET ose Jepet me Qera Magazine

(Durres, Durres) SHITET ose Jepet me Qera ,Durres , 500m larg Ures se Dajlanit, L.14, Shkozet, Sip.Trualli 2000 m2,Sip. Ndertimi 1100 m2 . Ndërtesë e rikonstruktuar, magazina me sip. 80-800 ...
Shes Magazin 280m2 (Okazion)
(Kryengritja e Fierit(Ish dogana Fier), Fier) Shes magazine 280m2 ne Kryengritja e Fierit. Dokumentacion i rregullt me Hipoteke. Cmimi eshte idiskutueshem dhe shume i arsyeshem.
MAGAZINE NE AUTOSTRADEN “TIRANE-DURRES”
MAGAZINE NE AUTOSTRADEN “TIRANE-DURRES”

(NE AUTOSTRADEN “TIRANE-DURRES”, TIRANA) MAGAZINE NE AUTOSTRADEN “TIRANE-DURRES” Shitet magazina e ndodhur midis rruges dytesore dheautostrades Tirane-Durres, perballe City-Park, km8. Brenda saj ndodhen 940m2 ...
Shitet magazine ne autostraden Tirane -Durres
Shitet magazine ne autostraden Tirane -Durres

(Autostrada Tirane -Durres, TIRANA) **AUtostrada Tirane-Durres 200 m afer CITY PARK Brezi i pare SHITEN Magazina dhe Zyra, ndertuar mbinje Truall 3703 m2. Magazina nr 1: 370 m2 me lartesi 6m. Magazina nr 2: 109...
 Shiten magazina ne autostraden Tirane -Durres
Shiten magazina ne autostraden Tirane -Durres

(Autostrada Tirane -Durres, TIRANA) **Autostrada Tirane-Durres 200 m afer CITY PARK Brezi i pare SHITEN Magazina dhe Zyra, ndertuar mbinje Truall 3703 m2. Magazina nr 1: 370 m2 me lartesi 6m. Magazina nr 2: 109...
Shitet magazine ne autostraden Tirane -Durres
Shitet magazine ne autostraden Tirane -Durres

(Autostrada Tirane Durres, TIRANA) Aotustrada Tirane-Durres 200 m afer CITY PARK Brezi i pare SHITEN Magazina dhe Zyra, ndertuar mbinje Truall 3703 m2. Magazina nr 1: 370 m2 me lartesi 6m. Magazina nr 2: 1093m...
Shitet magazine ne autostraden Tirane -Durres
Shitet magazine ne autostraden Tirane -Durres

(Tirane, TIRANA) Shitet magazine ne autostraden Tirane -Durres Aotustrada Tirane-Durres 200 m afer CITYPARK Brezi i pare SHITEN Magazina dhe Zyra, ndertuar mbi nje Truall 3703 m2. Magazina...
MAGAZINE NE AUTOSTRADEN “TIRANE-DURRES”
MAGAZINE NE AUTOSTRADEN “TIRANE-DURRES”

(Tirane, TIRANA) Shitet magazina e ndodhur midis rruges dytesore dhe autostrades Tirane-Durres, perballe City-Park,km8. Brenda saj ndodhen 940m2 magazine e zbuluar dhe 70m2 zyra. Magazina esht...
Magazine ne shitje!
Magazine ne shitje!

(Bulevardi Bujar Bishanaku, te stadiumi Loro Borici, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një magazinë nën tokë në një pallat me adresë te BulevardiBujar Bishanaku në qendër të qytetit të Shkodrës. Magazina ka një sip...
Kapanon Industrial ne Metalurgji Elbasan.
Kapanon Industrial ne Metalurgji Elbasan.

(Metalurgji Elbasan, Elbasan) SHITET një kapanon për përdorim industrial dhe komencial, me vendndodhje në ish Uzina 12,Metalurgji, Elbasan. Kapanoni ka përmasat: kati I pare 30x30 dhe kati II 400m2, ...
Durres, shes magazine Sip. Ndertimit 1.200 m², Sip e truallit 3.935 m2 Cmimi i Tokes 60 Euro m2:I n
Durres, shes magazine Sip. Ndertimit 1.200 m², Sip e truallit 3.935 m2 Cmimi i Tokes 60 Euro m2:I n

(Autostrada Tirane Durres, Km 27, Durres) ​Zona/Rruga : AUtostrada Tirane Durres, Km 27, Mbikalimi i Fllakes Zona/Rruga :AutostradaTirane -Durres , Mbikalimi i Fllakes, Magazina eshte ndertim i ri i sapoperfundu...
Shitet Magazine 3-kateshe ( Okazion)
Shitet Magazine 3-kateshe ( Okazion)

(Cërrik, Elbasan, Elbasan) Ndërtesa ndodhet në Cërrik, te ish depot e duhanit, Lagjja Nr. 2 , buzë rruge, ngjitur meshkollën e re Cambridge. Perbehet nga 3 kate , secili 750 m2, me hapësirë të...
Shitet Magazine 3-kateshe ( Okazion)
Shitet Magazine 3-kateshe ( Okazion)

(Cërrik, Elbasan, Elbasan) Ndërtesa ndodhet në Cërrik, te ish depot e duhanit, Lagjja Nr. 2 , buzë rruge, ngjitur meshkollën e re Cambridge. Perbehet nga 3 kate , secili 750 m2, me hapësirë të...
shiten magazina
(autostrada Tirane-Durres perball city park, TIRANA) Autostrade brez i pare afer City Park shiten magazina dhe zyra ndertuar mbi nje truall 2610 m/2 dhe1093 m/2 (jane se bashku). Nje vile trekatshe 300 m/2 qe sherben per zyra dh...
Tirane, Shesim Magazine ne Rr. Ali Pashe Gucia, prane Gjimnazit Partizani.
Tirane, Shesim Magazine ne Rr. Ali Pashe Gucia, prane Gjimnazit Partizani.

(Rr. Dibres, TIRANA) Tirane, Shesim Magazine ne Rr. Ali Pashe Gucia, prane Gjimnazit Partizani. Magazine gjysem bodrum,me siperfaqe 50m2 eshte e shtruar ne pllake, organizohet ne 1 hapesire dhe 1 ...
shitet audi a3
shitet audi a3

(fier, Fier) shes audi a3 2.0tdi 140cv viti 2005 . me targa te rregullta x info kontakto 0698726453
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale