|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 22 Mars, 2019 Fier, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Fier / Prona,Realestate / Magazina me qera
Magazina me qera
Magazina me qera
Kërko
  Emërtimi
 Shitet ose jepet me Qera 306m²
Shitet ose jepet me Qera 306m²

(Fier) Shitet ose jepet me qera dyqan ne Fier, lagja 1 Maj. 306m². Ideal per restorant apo cfaredollojbiznesi. Ne nje zone te zhvilluar. Cel 0692189241 https://www.youtube.com/watc...
 Shitet ose jepet me Qera 306m²
Shitet ose jepet me Qera 306m²

(Fier) Shitet ose jepet me qera dyqan ne Fier, lagja 1 Maj. 306m². Ideal per restorant apo cfaredollojbiznesi. Ne nje zone te zhvilluar. Cel 0692189241 https://www.youtube.com/watc...
Ambient biznesi me qira në Fier
Ambient biznesi me qira në Fier

(autostrada Fier-Lushnjë, Km 5) Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe ndërtimi 800 m² dhe 4000 m²hapësirë e lirë përreth godinës. Lartësia e godinës është 8 metra dhe m...
Jepet me qera
(Fier lagja Afrim i Ri) Jepet me qera makazin kati i pare dhe kati i dyte Mndesi e mire biznesi zyra por dhe perrrobaqepsi Punishte etj Nr kontakti 0692506007 .
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale