|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 17 Dhjetor, 2018 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Prona,Realestate / Magazina me qera
Magazina me qera
Magazina me qera
Kërko
  Emërtimi
Ambient 120 m2 200€
Ambient 120 m2 200€

(Tek fresku (rruga Muhamet Deliu) ) Objekti është 120m2 i vitit 2009 kati 1 2 wc mund të përdoret për çdo lloj biznesi ose simagazine sepse përpara objektit ndodhet një park lojtarsh për fëmijët pë...
Ambient 100m2  (250€)
Ambient 100m2 (250€)

(Tek fresku (rruga Muhamet Deliu) ) Objekti është 100m2, kati 0, 2 w/c mund të përdoret për çdo lloj biznesi ose si magazine,është 50 metra larg shkollës 9-Vjecare 17 Shkurti. Cmimi 250€ në muaj I ...
MAGAZINE
(KASHAR TIRANE) JEPET ME QERA MAGAZINA 230 M ETRA KATROR ME LARTESI NE HYRJE 3.5M ME UJE DRITA 3 FAZOR ...
Jap magazine me qera
(Kamez) Jap magazine me qera ne kamez, dy kate me nga 200 meter gjithsej 400 meter. Ambienti eshte ifaforshem per gjithcka pasi eshte i kompletuar me te gjitha aspirim kondicioner ne...
Ambient 100m2  (250€)
Ambient 100m2 (250€)

(Tek fresku (rruga Muhamet Deliu) ) Objekti është 100m2, kati 0, 2 w/c mund të përdoret për çdo lloj biznesi ose si magazine, është 50 metra larg shkollës 9-Vjecare 17 Shkurti. Cmimi 250€ në mua...
jepet me qera ambient biznesi
(prane fushes "Ali Demi") Lagjia °1, prane fushes "Ali Demi", jepet me qera ambient biznesi 140m2, i completuar me2 banjo, impiant elektrik 3 fazor, 3.8m i larte, i qete dhe me mundesi parki...
Jap magazine me qera/ shes magazine
(Laprake,Tirane) Jepet objekt me qera vecanerisht per magazina ne zonen e Laprakes, perballe KMY. Rruga: "PANDIDARDHA" Objekti perbeht nga 3 dhoma, dhomat jane te gjitha te shtrura...
Okazion magazine afer spitalit nene Teresa
Okazion magazine afer spitalit nene Teresa

(Tirane) 100m nga spitali 380m2 , magazine e ristrukturuar me banjo , per info 0672626777 ose 0673224877
jepet magazin me qera
(unaza re rruga faik ballanca) jepet magazin me qera 90meter karor 10meter larg rruges kryesore
jepet magazin me qera
(unaza re rruga faik ballanca) jepet magazin me qera 90meter karor 10meter larg rruges kryesore
Jap magazi me qera 100 m2. Kat 1 e shtruar me...
Jap magazi me qera 100 m2. Kat 1 e shtruar me pllaka. Ka oborr te mjaftueshem per terrotulluar trajlerin . Aktiviteti i meparshem Arshiv. Cmimi 40000 kek perfshir d...
Ne fund te Rr. Don Bosko, Jepet me Qira Ambjent Biznesi.
Ne fund te Rr. Don Bosko, Jepet me Qira Ambjent Biznesi.

(Tirane) Ne fund te Rr. Don Bosko, Jepet me Qira Ambjent Biznesi. Ambjent me nje siperfaqe 140m2, ndodhetne katin 0 te nje pallati te ri. Organizohet ne 3 hapesira dhe 2 tualete. Esh...
Lokal me qera 90m++       300euro muaj
Lokal me qera 90m++ 300euro muaj

(Tek Freskou.. (Afer lokalit freskut)) Lokali esht ne 98 m2 esht 50 larg shkolesh 9 vjecare.. ka sistem per pastrimin tymit cigares, kaA/C , 2 w/c korent 3fazor.. ka karike edhe tavolina Ka hapsire te madhe nga j...
Lokal me qera 90m++       300euro muaj
Lokal me qera 90m++ 300euro muaj

(Tek Freskou..) Lokali esht 98 m2 esht 50 larg shkolesh 9 vjecare.. Ka hapsire te madhe nga jast per te vendosurtavolina.. mundet ce te perdoret per cdo loj biznesi.. cmimi i diskutushem si...
Lokal me qera 90m++ 300euro muaj
Lokal me qera 90m++ 300euro muaj

(Tek Freskou.. (Afer lokalit freskut)) Lokali esht afer 100m2, ndodhet ne pozicion shum te mir afer teleferikut ka shkolen 9vjecare50metra lark me vene parkimimi, mundet te kethehet ne cdo loj biznesi... ka 2w/c ...
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Muhamet Deliu
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Muhamet Deliu

(Rr. Muhamet Deliu) Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Muhamet Deliu. Ambient i organizuar ne 1 hapesire dhe 1wc, i shtruar ne pllake, me siperfaqe 450m2, ne katin perdhe te nje pallati...
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne autostraden Tirane-Durres, ne Rr. Industriale.
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne autostraden Tirane-Durres, ne Rr. Industriale.

(autostrada Tirane-Durres, ne Rr. Industriale) Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne autostraden Tirane-Durres, ne Rr. Industriale. Ambientieshte I ndare ne 2 kate. Kati i pare ka siperfaqe 1200m2, i organizuar ne 2 z...
Jepet me qera magazin
Jepet me qera magazin

(ne prush ) **jepet me qera magazin sip kati i pare 600 m2 kati i dyte 150 m2 kati perdhe 150 m2 ndertim i rindodhet ne zone biznesi cmimi 1700 eur per cdo informacionkontaktoni agje...
magazine me qera
(tirane) jepet magazine me qera me sip 100 m2, gjendja shum e mire, e pershtatshme per magazine dhe aktivitetbiznesi. adresa rr.tonin arapi ; Kodra e priftit
JEPET ME QERA MAGAZINE
(SELITE, TIRANE ) JAPIM ME QERA MAGAZINE 100M2, PER ZHVILLIM TE BIZNESEVE TE NDRYSHME. CMIMI: 220 euro
Pasaporta të rreme të rreme, karta identiteti, leje shoferi për shitje.
Pasaporta të rreme të rreme, karta identiteti, leje shoferi për shitje.

(tirana) Pasaporta të falsifikuara me cilësi të lartë, patentë shoferi, karta identiteti përshitje Kemi vite përvojë në prodhimin e pasaportave origjinale të vërtetë / fal...
Okazion Magazine me qera
(Prane spitalit "Nene Tereza") Magazine 340 m2 me uje ,korent ,banje , e ristrukturuar e pershtatsme per deposite ilacesh ambjent ithate e i ndricuar ,per me shume info 00355 675508950 o per foto nr whatsup...
Magazin me Qera 150m2
Magazin me Qera 150m2

(Rruga Petrit Radovicka) Jepet Magazin me qira e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti 4m e lart 150m2 plus 50m2 shtes CMIMI:40 000 lek
Tirane, Japim me Qira Magazine ne Vaqarr.
Tirane, Japim me Qira Magazine ne Vaqarr.

(Vaqarr) Tirane, Japim me Qira Magazine ne Vaqarr. Magazine + wc, me siperfaqe 150m2, lartesi 7m, eshte eshtruar ne pllake, e pershtatshme per aktivitet biznesi. Cmimi 500 Euro/muaj....
Jepet me qera magazine-ATI SMILE TORURISME
Jepet me qera magazine-ATI SMILE TORURISME

(Tirane ) Tipi i prones Magazine Tualete 1 Hapesira 400(m2) Ambjent me qera me panel sanduici. Mundesibashkepunimi per dyeralumin, Ka dhe mundesi parkimi. Cmimi: 1,000Euro Adre...
Jepet me qera magazine-ATI SMILE TORURISME
Jepet me qera magazine-ATI SMILE TORURISME

(Tirane ) Jepet me qera magazine me siperfaqe 135m2, 6m lartesi.Ka nje zyre mbrenda magazines si dhe 1 tualet.Furnizim me drita dhe uje 24or. Cmimi: 500 Euro me muaj. Adresa: Vaqarr...
Jepet me qera magazine-ATI SMILE TORURISME
Jepet me qera magazine-ATI SMILE TORURISME

(Tirane ) Jepet me qera magazine 135m,lartesi magazine 6 m,si dhe 400m2 hapsire e jashtme. Mundesi parkimi.Furnizim me drita dhe uje 24or. Cmimi: 500 euro ne muaj. Adresa: Vaqarr ...
JAP AMBIENT ME QERA 600M2
(TIRANE) JAP AMBIENT ME QERA 600M2.KATI I TRETE,RRUGA "JORGO PLAKU"NR 1,PAS TREGUT TEMEDRESE,TIRANE. AMBIENTI ESHTE I PAJISUR ME ASHENSOR NJEREZISH DHE MALLRASH. ESHTE I PE...
DHOME FRIGORIFER
DHOME FRIGORIFER

(Tirane) Dhoma frigorifero rreth 90m2 3mt e larte freskues vendodhja njesia numero 11 Bregu i lumit num ikontatit 0695188391
JAP MAGAZINE 70 M2 ME QERA
(RRUGA MYSLYM KETA) Ne rrugen Myslym Keta, ( rruga e Tufines ), 250 metra nga Komisariati 4, jap ambjent 70m2 permagazinim; rrobaqepsi; kepucari etj. Ka dalje ne dy anet si nga rruga kryesore dh...
Tirane jap magazine me qira
(Tirane Rr.Sabaudin Gabrani pran ish SMT) Jap magazine me qira 200m2 me lartesi 4m instalime 3 fazor çmimi:40.000Lek
Dhoma frigoriferike me qera
Dhoma frigoriferike me qera

(Autostrada Tirane-Durres) Frigo Alpha ofron dhoma frigoriferike me qera ne temperatura te freskta dhe ngrijeje. AutostradaTr-Dr km. 19, Marikaj Na telefononi per cdo paqartesi! +355698185054...
JAP KAPANON / MAGAZINE ME QERA
(VORE ( rruga nazionale vore fushe-kruje km 7)) JAP ME QERA KAPANON / MAGAZINE NDERTIM I VITIT 2014 ME PARAMETRA SUPER CILESORE SIPERFAQE 500 M2,LARTESIA 8 MT DHE ME SIPERFAQE TE JASHTEME SHESH I SHTRUAR 1000 M2. KAPANONI ...
jepet me qera magazine
(tirane) Jepet me qera magazine 120 m me linje trefazore 22.000 leke nr 0685638897
Jepet me qera ambient per aktivitet te ndryshem
(Rr. 5 maji perball concord center) Ambient per cdo lloj aktiviteti. 1200m2
Jepet magazine me qera
(rruga e Durresit) Jepet me qera ambjent i pershtatshem per magazine dhe punishte, 70m2 , ne rrugen e Durresit mbrapaish kafe "Flora" .Cmimi 50.000 i diskutueshem.
Jepet ambient me qera, perball City Park!!!
Jepet ambient me qera, perball City Park!!!

Jepet ambient me qera, perball City Park, ne ane te autostrades Tirane- Durres!! Ambienti ka siperfaqe 1400m2. jepet per vetem 3000euro ne muaj. Agjensi Imobil...
DYQANE MAGAZINE me Qera Prane DOGANES
DYQANE MAGAZINE me Qera Prane DOGANES

(Perballe DOGANES Re, VORE) NDERTIMI ( DYQAN OSE MAGAZINE ) 3 kate x 80 m2 = 240 m2 ( 1 kat nen toke 2 mbi toke ) KAPANON 5m lartesi = 80 m2 TRUALLI = 650 m2 me dy hyrje-dalje ne rruge kryesore ...
DYQANE + MAGAZINE
(Perballe Doganes Re, VORE) Ndertimi 3 kate. 1 kat nentokesore dhe dy kate mbi toke 3x 80 m2 . sherbim me rryme3-fazor. Kapanon 5m lartesi 80 m2. Trualli 650 m2 me dy hyrje-dalje ne rrugen nacionale ...
JAP MAGAZINE ME QERA
(RR.ARKITEKT SINANI,MBRAPA SUPERMARKET CONAD) MAGAZINE ME SIP.320 M2, KT.1, CMIMI QERASE 120000 LEKE/MUAJ I DISKUTUESHEM
Jap me qera godinen 3 kateshe , secili Kat nga 30...
(Kamez , rruga demokracia) Jap me qera godinen 3 kateshe , secili Kat nga 300 meter katror, jepen me qera per Cdo llojaktiviteti , te 3 katet jan te rregulluara ,me nje cmim shum te leverdishem
Jap me qera godinen 3 kateshe , secili Kat nga 30...
(Kamez , rruga demokracia) Jap me qera godinen 3 kateshe , secili Kat nga 300 meter katror, jepen me qera per Cdo llojaktiviteti , te 3 katet jan te rregulluara ,me nje cmim shum te leverdishem
ambient biznesi me qera
(Tiranë) Lagjia °1, pranë fushës "Ali Demi", jepet me qera ambient biznesi 140m², i completuarme 2 banjo, impiant elektrik 3 fazor, 3.8m i lartë, i qetë dhe me mundësi...
Jepet me Qera Magazine
(Ish Misto Mame, Tirane) Jepet me qera Magazine 550m2, kati i dyte, me ashensor industrial, me roje 24 ore, Tek Ish KombinatiMisto mame, Tirane, 900 Eur
ambient biznesi me qera
(pranë fushës "Ali Demi") Lagjia °1, pranë fushës "Ali Demi", jepet me qera ambient biznesi 140m², i completuarme 2 banjo, impiant elektrik 3 fazor, i qetë dhe me mundësi parkingu. Cmi...
KERKOJ NJE SHOFER PER SHPERNDARJE MALLRASH USHQIMOR ME FURGON
(TIRANE) DUAM NJE SHOFER PER TE SHPERNDAR MALLRA USHQIMORE ME FURGON
MAGAZINE ME QERA
MAGAZINE ME QERA

(AFER CITY PARC DHE UNIVERS VITRINA) MAGAZINE ME QERA 1800 M2 DY KATESHE PER CDO LLOJ AKTIVITETI, MBI NJE TRUALL 2250 M2.OBJEKT I VITIT2015 ME UJE 24 ORE, TRE FAZOR, DOKUMENTAZION I RREGULLT. KONTAKTONI NE 068228...
Ambjente me  qera per cdo lloj biznesi.
Ambjente me qera per cdo lloj biznesi.

(Ish kombinati tekstile.) Ne qender te kombinatit tekstile,ngjitur me minibashkin .qendra Tregetare Kombinat ,jepen ambjenteme qera nisin nga 15-700 m2. cmimet nisin nga 1,5 EUR. Te pershtatshem per ...
Perball City Park jepet me qera magazine
(per ball City Park) Perball City Park jepet me qera magazine me sip 1000 m/2 me 3 m lartesi Cmimi 250000 leke te reja
jap me qera
(tirane) jap magazin me qera tek tregu medreses kati i par tek rruga 5maj 85m2 cmimi 150 lek

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale