|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 24 Qershor, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Magazina me qera
Magazina me qera
Magazina me qera
Kërko
  Emërtimi
Ne fund te Rr. Don Bosko, Jepet me Qira Ambjent Biznesi.
Ne fund te Rr. Don Bosko, Jepet me Qira Ambjent Biznesi.

(Tirane, TIRANA) Ne fund te Rr. Don Bosko, Jepet me Qira Ambjent Biznesi. Ambjent me nje siperfaqe 140m2, ndodhetne katin 0 te nje pallati te ri. Organizohet ne 3 hapesira dhe 2 tualete. Esh...
Nova usluga od 7000 do 900.000 eura
Nova usluga od 7000 do 900.000 eura

(Mitrovice) Jeste li je potrebna kako bi se povecali svoju aktivnost ponuda od 5.000 do 950.000 eura za one upotrebi. za sve vaše potrebe za više informacija kontaktirajte me. emai...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Shkoder , Shkoder) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Mundësi për të gjithë!
Mundësi për të gjithë!

(amerike, Amerike) Për të gjitha nevojat tuaja financiare, Si të merrni 30.0000 euro në 2.500.000 euro thjesht,keni nevojë për të holla sot, zgjidhni ofertën tonë, ne do t'ju ofrojm...
Lokal me qera 90m++       300euro muaj
Lokal me qera 90m++ 300euro muaj

(Tek Freskou.., TIRANA) Lokali esht 98 m2 esht 50 larg shkolesh 9 vjecare.. Ka hapsire te madhe nga jast per te vendosurtavolina.. mundet ce te perdoret per cdo loj biznesi.. cmimi i diskutushem si...
Jepet magazine me qera 180m²
(Durres, Durres) Okazion!!! Jepet me qera magazine me nje siperfaqe 180m² ,nje kateshe, e cila eshte epershtatshme per cfaredolloj biznesi,me kushte te pershtatshme (e mbrojtur me hidroizo...
Shitet dyqan ne Gjirokaster
(Gjirokaster, Gjirokaster) Shitet dyqan ne Gjirokaster qe mund te perdoret dhe per banim eshte sapo rregulluar
Kapanon me qira 500 € në muaj
Kapanon me qira 500 € në muaj

(rruga “Ali Pashë Gucia”, te kolegji turk, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një kapanon në adresën: rruga “Ali Pashë Gucia”, te kolegjiturk “Hasan Riza Pasha”. Prona është një katëshe dhe ka një sipërfa...
Kapanon/magazinë me qira
Kapanon/magazinë me qira

(rruga “Inxhinier Gjovalin Gjadri”, Shkoder) Sun Real Estate ofron për qira një kapanon/magazinë që pozicionohet buzë rrugës kryesore, njëndërtim cilësor i rikonstruktuar pjesërisht vitet e fundit. Prona ndodhe...
Jepet me qera magazin
Jepet me qera magazin

(ne prush , TIRANA) **jepet me qera magazin sip kati i pare 600 m2 kati i dyte 150 m2 kati perdhe 150 m2 ndertim i rindodhet ne zone biznesi cmimi 1700 eur per cdo informacionkontaktoni agje...
Kerkoj femra per sex
(Durres, Durres) Kerkoj femra nga 18 deri ne 55 vjece per sex dhe qejf sekret
JEPET ME QERA MAGAZINE
(SELITE, TIRANE , TIRANA) JAPIM ME QERA MAGAZINE 100M2, PER ZHVILLIM TE BIZNESEVE TE NDRYSHME. CMIMI: 220 euro
Ofrojme me qera nje Kapanon + Toke + Zyre
Ofrojme me qera nje Kapanon + Toke + Zyre

(Shkoder, 7 km larg nga " Ura e Mesit", Shkoder) Sun Real Estate ofron me Qera nje Kapanon + Toke + Zyra, me sip.900m² me adrese: 1 km pa mberriturtek '' Ura e Mesit". Kapanoni perbehet nga: - Kati I, ambjenti nu...
Okazion Magazine me qera
(Prane spitalit "Nene Tereza", TIRANA) Magazine 340 m2 me uje ,korent ,banje , e ristrukturuar e pershtatsme per deposite ilacesh ambjent ithate e i ndricuar ,per me shume info 00355 675508950 o per foto nr whatsup...
Tirane, Japim me Qira Magazine ne Vaqarr.
Tirane, Japim me Qira Magazine ne Vaqarr.

(Vaqarr, TIRANA) Tirane, Japim me Qira Magazine ne Vaqarr. Magazine + wc, me siperfaqe 150m2, lartesi 7m, eshte eshtruar ne pllake, e pershtatshme per aktivitet biznesi. Cmimi 500 Euro/muaj....
Kapanon/Magazine/Depo me qera
Kapanon/Magazine/Depo me qera

(Unaza perendimore, te kolegji Turk, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qera një kapanon me adrese: Unaza Perendimore, te kolegji Turk, kjo pronëeshte I kateshe dhe ka një sipërfaqe totale prej 604 m²; ku 323 m² jan...
Jepet me qera magazine-ATI SMILE TORURISME
Jepet me qera magazine-ATI SMILE TORURISME

(Tirane , TIRANA) Tipi i prones Magazine Tualete 1 Hapesira 400(m2) Ambjent me qera me panel sanduici. Mundesibashkepunimi per dyeralumin, Ka dhe mundesi parkimi. Cmimi: 1,000Euro Adre...
Jepet me qera magazine-ATI SMILE TORURISME
Jepet me qera magazine-ATI SMILE TORURISME

(Tirane , TIRANA) Jepet me qera magazine me siperfaqe 135m2, 6m lartesi.Ka nje zyre mbrenda magazines si dhe 1 tualet.Furnizim me drita dhe uje 24or. Cmimi: 500 Euro me muaj. Adresa: Vaqarr...
Jepet me qera magazine-ATI SMILE TORURISME
Jepet me qera magazine-ATI SMILE TORURISME

(Tirane , TIRANA) Jepet me qera magazine 135m,lartesi magazine 6 m,si dhe 400m2 hapsire e jashtme. Mundesi parkimi.Furnizim me drita dhe uje 24or. Cmimi: 500 euro ne muaj. Adresa: Vaqarr ...
JAP AMBIENT ME QERA 600M2
(TIRANE, TIRANA) JAP AMBIENT ME QERA 600M2.KATI I TRETE,RRUGA "JORGO PLAKU"NR 1,PAS TREGUT TEMEDRESE,TIRANE. AMBIENTI ESHTE I PAJISUR ME ASHENSOR NJEREZISH DHE MALLRASH. ESHTE I PE...
Truall + Magazinë
Truall + Magazinë

(Shkozet Durrës, Durres) Njoftim Shitje: Ne Shkozet te Durresit, te blloku i magazinave, prane parkut te kolaudimit teautomjeteve, ndermjet rrugeve “Asti Nushi” dhe “Asti Gogoli” si dhe rruge...
Jepet me qera kati i dyte i nje shtepie private
(Qafegjashte (50 metra poshte karburant Kastratit), Saranda) 1- Jepet me qera kati i dyte i nje shtepie private, me mundesi lidhje direkte nga rruga,150 m2 permagazinim dhe nje zyre. Ambjent i jashtem (oborr 150m2)i cili mund te shfryt...
DHOME FRIGORIFER
DHOME FRIGORIFER

(Tirane, TIRANA) Dhoma frigorifero rreth 90m2 3mt e larte freskues vendodhja njesia numero 11 Bregu i lumit num ikontatit 0695188391
kapanon me qera
kapanon me qera

(Autostrada Durres-Tirane , Durres) Jepet Kapanoni me qera ka nje siperfaqe prej 1200 m2, ndodhet buze Autostrades Durres-Tirane km 3.Uje, drita, roje per 24 ore. Cmimi 2000 Euro ne muaj. Nr kontakti 0692055588...
kapanon me qera
kapanon me qera

(Autostrada Durres-Tirane , Durres) Jepet kapanon me qera 1200 m2 buze Autostrades Durres-Tirne km 3. Uje, drita, roje per 24 ore. Cmimi2000 Euro ne muaj. Nr. tel 0692055588
JAP MAGAZINE 70 M2 ME QERA
(RRUGA MYSLYM KETA, TIRANA) Ne rrugen Myslym Keta, ( rruga e Tufines ), 250 metra nga Komisariati 4, jap ambjent 70m2 permagazinim; rrobaqepsi; kepucari etj. Ka dalje ne dy anet si nga rruga kryesore dh...
Dhoma frigoriferike me qera
Dhoma frigoriferike me qera

(Autostrada Tirane-Durres, TIRANA) Frigo Alpha ofron dhoma frigoriferike me qera ne temperatura te freskta dhe ngrijeje. AutostradaTr-Dr km. 19, Marikaj Na telefononi per cdo paqartesi! +355698185054...
Jepet Bar Cafe me qera
Jepet Bar Cafe me qera

(Sarande, Saranda) Jepel Bar Cafe me qera ne zonen turistike te qytetit.Lokali eshte i pajisur me the gjitha pajisjetdhe makinerite e nevojsheme.Ka nje siperfaqe te brendshme prej 150 m2+ verand...
JEPET MAGAZINE ME QERA
JEPET MAGAZINE ME QERA

(Lagjia 14,Shkozet,Durres, Durres) Jepet me qera objekt i ri,magazine.Objekti perbehet nga 3 kate,ku secili prej kateve ka njesiperfaqe 710 metra katrore.Objekti ka dere me hyrje te kontrolluar dhe ruhet 24 ore...
JEPET ME QERA OBJEKT I RI/MAGAZINE
JEPET ME QERA OBJEKT I RI/MAGAZINE

(Shkozet, Durres, Durres) Jepet me qera objekt i ri,magazine.Objekti perbehet nga 3 kate,ku secili prej kateve ka njesiperfaqe 710 metra katrore.Objekti ka dere me hyrje te kontrolluar dhe eshte i paji...
JAP KAPANON / MAGAZINE ME QERA
(VORE ( rruga nazionale vore fushe-kruje km 7), TIRANA) JAP ME QERA KAPANON / MAGAZINE NDERTIM I VITIT 2014 ME PARAMETRA SUPER CILESORE SIPERFAQE 500 M2,LARTESIA 8 MT DHE ME SIPERFAQE TE JASHTEME SHESH I SHTRUAR 1000 M2. KAPANONI ...
JEPET MAGAZINE ME QERA
(Lagjia 14,Shkozet,Durres, Durres) Jepet me qera objekt I rikonstruktuar ne vitin 2015. 3 Kate me hyrje individuale nepermjet shkallesqendrore. Hyrje e kontrolluar, kabin roje, Mundesi hyrje te mjeteve ne objek...
Dyqan me siperfaqe 140 meter katror leshohet me qera.
Dyqan me siperfaqe 140 meter katror leshohet me qera.

(Shkoder, Shkoder) Kemi per te leshuar me qera nje ndertese me siperfaqe 140 meter katror,e cila mund te perdoret peraktivitete te ndryshme tregtare.Per informazione te metejshme mund te kontakt...
Përfitoni nga 5000 euro për 8.000.000 euro  e-mail: crangasulucica@gmail.com
Përfitoni nga 5000 euro për 8.000.000 euro e-mail: crangasulucica@gmail.com

(Saranda) Përfitoni nga 5000 euro për 8.000.000 euro ofertë të besueshme assistancia në 72orë Përfitoni nga 5000 euro për 8.000.000 euro Ne jemi këtu për t'ju sjellë ndihm...
jepet me qera magazine
(tirane, TIRANA) Jepet me qera magazine 120 m me linje trefazore 22.000 leke nr 0685638897
offerta di prestito tra particolare grave
offerta di prestito tra particolare grave

(Itali) Per costruire relazioni e soprattutto per aumentare il mio personaggio Affari, ho deciso di fareprestiti a un tasso di interesse relativamente basso rispetto alle banche. In...
Jap me qira Magazine 500 m2
Jap me qira Magazine 500 m2

(Autostrada Tirane-Durres, kilometri fundit, Durres, Durres) Jepet me qira magazine 500 m2 ne Autostraden Tirane-Durres, kilometri i fundit. E pershtatshme percdo lloj aktiviteti biznesi, si: Zyra, Restorant, Magazine, Punishte, Rrobaqe...
Magazina me qera
(Durres, Durres) Jap magazina me qera me siperfaqe duke filluar nga 500 meter katrore deri ne 10000 mije meter cmimi1.8 euro per meter katrore
Durres, jap me qera ambjent per Zyra, Restorant, Magazine, Supermarket, Dhome Frigoriferike, Punisht
Durres, jap me qera ambjent per Zyra, Restorant, Magazine, Supermarket, Dhome Frigoriferike, Punisht

(Autostrada Tirane-Durres, kilometri fundit, Durres, Durres) Jepen me qera ambjente ne nje siperfaqe prej 500 m2, kati I. Te pershtatshme per cdo lloj aktivitetisi: Zyra, Restorant, Magazine, Supermarket, Dhome Frigoriferike, Punishte R...
Magazine/Kapanon/ me Qera /Affitasi
(Shkozet, Durres) Jap me Qera ambiente te ndryshme biznesi ; 2 Kapanone nga 350 metra secili lartesia 4 metradysheme ne kuarc 4 Kapanone nga nga 350 metra secili lartesia 3,5 metra dyshem...
Jepet me qera ambient per aktivitet te ndryshem
(Rr. 5 maji perball concord center, TIRANA) Ambient per cdo lloj aktiviteti. 1200m2
Jepet magazine me qera
(rruga e Durresit, TIRANA) Jepet me qera ambjent i pershtatshem per magazine dhe punishte, 70m2 , ne rrugen e Durresit mbrapaish kafe "Flora" .Cmimi 50.000 i diskutueshem.
Garazh me qera ne Pogradec
(Pogradec, Pogradec) Jepet me qera garazh i mbyllur 18 m2 ne pallati i madh tek spitali i Pogradecit
Jepet me Qera Kapanon
Jepet me Qera Kapanon

(Ish-Parku, Shkoder, Shkoder) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per qeramarresin. Jepet me qera Kapanon 2 katesh me 900m²; ku 800 m² jane ndertim si dhe pjesa e mbetur 100 m² eshte oborr. Kap...
Jepet ambient me qera, perball City Park!!!
Jepet ambient me qera, perball City Park!!!

(TIRANA) Jepet ambient me qera, perball City Park, ne ane te autostrades Tirane- Durres!! Ambienti ka siperfaqe 1400m2. jepet per vetem 3000euro ne muaj. Agjensi Imobil...
OKAZION !!! JEPET MAGAZINE ME QERA
(DURRES , TEK URA E DAJLANIT , PERBALLE GALIKTIKUT, Durres) OKAZION !!! JAP MAGAZINE ME QERA TEK URA E DAJLANIT , PERBALLE GALAKTIK CENTER DURRES . SIPERFAQJA140 m2 me tre qepena. kushte shume te mira e pershtatshme per aktivitete te ...
DYQANE MAGAZINE me Qera Prane DOGANES
DYQANE MAGAZINE me Qera Prane DOGANES

(Perballe DOGANES Re, VORE, TIRANA) NDERTIMI ( DYQAN OSE MAGAZINE ) 3 kate x 80 m2 = 240 m2 ( 1 kat nen toke 2 mbi toke ) KAPANON 5m lartesi = 80 m2 TRUALLI = 650 m2 me dy hyrje-dalje ne rruge kryesore ...
DYQANE + MAGAZINE
(Perballe Doganes Re, VORE, TIRANA) Ndertimi 3 kate. 1 kat nentokesore dhe dy kate mbi toke 3x 80 m2 . sherbim me rryme3-fazor. Kapanon 5m lartesi 80 m2. Trualli 650 m2 me dy hyrje-dalje ne rrugen nacionale ...
Jepet Magazina me qera, 2130 m2 ne Shkozet
Jepet Magazina me qera, 2130 m2 ne Shkozet

(Shkozet, Durres, Durres) Jepet me qera objekt i ri, magazine 3 kate, ku secili prej kateve ka siperfaqe 710 metra katrore.Magazina ka dere me hyrje te kontrolluar dhe eshte e pajisur me ashensor. Ambi...
JAP MAGAZINE ME QERA
(RR.ARKITEKT SINANI,MBRAPA SUPERMARKET CONAD, TIRANA) MAGAZINE ME SIP.320 M2, KT.1, CMIMI QERASE 120000 LEKE/MUAJ I DISKUTUESHEM

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale