|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 19 Tetor, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Magazina me qera
Magazina me qera
Magazina me qera
Kërko
  Emërtimi
 Shitet ose jepet me Qera 306m²
Shitet ose jepet me Qera 306m²

(Fier, Fier) Shitet ose jepet me qera dyqan ne Fier, lagja 1 Maj. 306m². Ideal per restorant apo cfaredollojbiznesi. Ne nje zone te zhvilluar. Cel 0692189241 https://www.youtube.com/watc...
 Shitet ose jepet me Qera 306m²
Shitet ose jepet me Qera 306m²

(Fier, Fier) Shitet ose jepet me qera dyqan ne Fier, lagja 1 Maj. 306m². Ideal per restorant apo cfaredollojbiznesi. Ne nje zone te zhvilluar. Cel 0692189241 https://www.youtube.com/watc...
Jap magazine me qera
(Kamez, TIRANA) Jap magazine me qera ne kamez, dy kate me nga 200 meter gjithsej 400 meter. Ambienti eshte ifaforshem per gjithcka pasi eshte i kompletuar me te gjitha aspirim kondicioner ne...
Ambient 100m2  (250€)
Ambient 100m2 (250€)

(Tek fresku (rruga Muhamet Deliu) , TIRANA) Objekti është 100m2, kati 0, 2 w/c mund të përdoret për çdo lloj biznesi ose si magazine, është 50 metra larg shkollës 9-Vjecare 17 Shkurti. Cmimi 250€ në mua...
jepet me qera ambient biznesi
(prane fushes "Ali Demi", TIRANA) Lagjia °1, prane fushes "Ali Demi", jepet me qera ambient biznesi 140m2, i completuar me2 banjo, impiant elektrik 3 fazor, 3.8m i larte, i qete dhe me mundesi parki...
Jap magazine me qera/ shes magazine
(Laprake,Tirane, TIRANA) Jepet objekt me qera vecanerisht per magazina ne zonen e Laprakes, perballe KMY. Rruga: "PANDIDARDHA" Objekti perbeht nga 3 dhoma, dhomat jane te gjitha te shtrura...
Magazinë me qira te Policia
Magazinë me qira te Policia

(Drejtoria e Policisë, Shkodër. , Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një magazinë me sipërfaqe 150 m² me vendndodhje te Drejtoria ePolicisë, Shkodër. Ofron një ambient të bollshëm me një lartësi prej 4...
Okazion magazine afer spitalit nene Teresa
Okazion magazine afer spitalit nene Teresa

(Tirane, TIRANA) 100m nga spitali 380m2 , magazine e ristrukturuar me banjo , per info 0672626777 ose 0673224877
jepet magazin me qera
(unaza re rruga faik ballanca, TIRANA) jepet magazin me qera 90meter karor 10meter larg rruges kryesore
jepet magazin me qera
(unaza re rruga faik ballanca, TIRANA) jepet magazin me qera 90meter karor 10meter larg rruges kryesore
Jap magazi me qera 100 m2. Kat 1 e shtruar me...
(TIRANA) Jap magazi me qera 100 m2. Kat 1 e shtruar me pllaka. Ka oborr te mjaftueshem per terrotulluar trajlerin . Aktiviteti i meparshem Arshiv. Cmimi 40000 kek perfshir d...
Kredi dhe kredi midis individëve
Kredi dhe kredi midis individëve

(decani, Decani) Për t'ju ndihmuar të paguani borxhet tuaja, për realizimin e projekteve tuaja, për blerjen eshtëpisë tuaj ose të makinave tuaja të ëndrrave, unë ju ofroj kredi midis...
Ne fund te Rr. Don Bosko, Jepet me Qira Ambjent Biznesi.
Ne fund te Rr. Don Bosko, Jepet me Qira Ambjent Biznesi.

(Tirane, TIRANA) Ne fund te Rr. Don Bosko, Jepet me Qira Ambjent Biznesi. Ambjent me nje siperfaqe 140m2, ndodhetne katin 0 te nje pallati te ri. Organizohet ne 3 hapesira dhe 2 tualete. Esh...
Nova usluga od 7000 do 900.000 eura
Nova usluga od 7000 do 900.000 eura

(Mitrovice) Jeste li je potrebna kako bi se povecali svoju aktivnost ponuda od 5.000 do 950.000 eura za one upotrebi. za sve vaše potrebe za više informacija kontaktirajte me. emai...
ofertë kredie
ofertë kredie

(Durres, Durres) Përshëndetje Zotëri / Zonjë, Me këtë postim, ju bëjmë një propozim që mund të jetëzgjidhja për shumë nga problemet që po kaloni, ndër të tjera, financiare....
Kapanon + tokë + zyra me qira tek Ura e mesit
Kapanon + tokë + zyra me qira tek Ura e mesit

(1 km pa mbërritur tek ''Ura e Mesit", Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një kapanon + tokë + zyra me sipërfaqe 900 m² dhe me adresë: 1 kmpa mbërritur tek ''Ura e Mesit". ✅Kapanoni përbëhet nga: - Ka...
Mundësi për të gjithë!
Mundësi për të gjithë!

(amerike, Amerike) Për të gjitha nevojat tuaja financiare, Si të merrni 30.0000 euro në 2.500.000 euro thjesht,keni nevojë për të holla sot, zgjidhni ofertën tonë, ne do t'ju ofrojm...
Lokal me qera 90m++       300euro muaj
Lokal me qera 90m++ 300euro muaj

(Tek Freskou.. (Afer lokalit freskut), TIRANA) Lokali esht ne 98 m2 esht 50 larg shkolesh 9 vjecare.. ka sistem per pastrimin tymit cigares, kaA/C , 2 w/c korent 3fazor.. ka karike edhe tavolina Ka hapsire te madhe nga j...
Lokal me qera 90m++       300euro muaj
Lokal me qera 90m++ 300euro muaj

(Tek Freskou.., TIRANA) Lokali esht 98 m2 esht 50 larg shkolesh 9 vjecare.. Ka hapsire te madhe nga jast per te vendosurtavolina.. mundet ce te perdoret per cdo loj biznesi.. cmimi i diskutushem si...
Lokal me qera 90m++ 300euro muaj
Lokal me qera 90m++ 300euro muaj

(Tek Freskou.. (Afer lokalit freskut), TIRANA) Lokali esht afer 100m2, ndodhet ne pozicion shum te mir afer teleferikut ka shkolen 9vjecare50metra lark me vene parkimimi, mundet te kethehet ne cdo loj biznesi... ka 2w/c ...
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Muhamet Deliu
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Muhamet Deliu

(Rr. Muhamet Deliu, TIRANA) Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Muhamet Deliu. Ambient i organizuar ne 1 hapesire dhe 1wc, i shtruar ne pllake, me siperfaqe 450m2, ne katin perdhe te nje pallati...
Jepet magazine me qera 180m²
(Durres, Durres) Okazion!!! Jepet me qera magazine me nje siperfaqe 180m² ,nje kateshe, e cila eshte epershtatshme per cfaredolloj biznesi,me kushte te pershtatshme (e mbrojtur me hidroizo...
Shitet dyqan ne Gjirokaster
(Gjirokaster, Gjirokaster) Shitet dyqan ne Gjirokaster qe mund te perdoret dhe per banim eshte sapo rregulluar
Apartament 2+1 me qira
Apartament 2+1 me qira

(rruga e Tafilicëve, përballë gjimnazit “Oso K, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe të përgjithshme prej 70 m².Apartamenti ndodhet në katin e 6 te pallati “Fishta”, rruga e Tafilicëve, p...
Kapanon + tokë + zyra me qira
Kapanon + tokë + zyra me qira

(1 km pa mbërritur tek '' Ura e Mesit", Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një kapanon + tokë + zyra, me sipërfaqe 900m² me adresë: 1 km pambërritur tek '' Ura e Mesit". ✅Kapanoni përbëhet nga: - Kati...
Kapanon me qira 500 € në muaj
Kapanon me qira 500 € në muaj

(rruga “Ali Pashë Gucia”, te kolegji turk, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një kapanon në adresën: rruga “Ali Pashë Gucia”, te kolegjiturk “Hasan Riza Pasha”. Prona është një katëshe dhe ka një sipërfa...
Ambient biznesi me qira në Fier
Ambient biznesi me qira në Fier

(autostrada Fier-Lushnjë, Km 5, Fier) Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe ndërtimi 800 m² dhe 4000 m²hapësirë e lirë përreth godinës. Lartësia e godinës është 8 metra dhe m...
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne autostraden Tirane-Durres, ne Rr. Industriale.
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne autostraden Tirane-Durres, ne Rr. Industriale.

(autostrada Tirane-Durres, ne Rr. Industriale, TIRANA) Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne autostraden Tirane-Durres, ne Rr. Industriale. Ambientieshte I ndare ne 2 kate. Kati i pare ka siperfaqe 1200m2, i organizuar ne 2 z...
Kapanon/magazinë me qira
Kapanon/magazinë me qira

(rruga “Inxhinier Gjovalin Gjadri”, Shkoder) Sun Real Estate ofron për qira një kapanon/magazinë që pozicionohet buzë rrugës kryesore, njëndërtim cilësor i rikonstruktuar pjesërisht vitet e fundit. Prona ndodhe...
Jepet me qera magazin
Jepet me qera magazin

(ne prush , TIRANA) **jepet me qera magazin sip kati i pare 600 m2 kati i dyte 150 m2 kati perdhe 150 m2 ndertim i rindodhet ne zone biznesi cmimi 1700 eur per cdo informacionkontaktoni agje...
magazine me qera
(tirane, TIRANA) jepet magazine me qera me sip 100 m2, gjendja shum e mire, e pershtatshme per magazine dhe aktivitetbiznesi. adresa rr.tonin arapi ; Kodra e priftit
Kerkoj femra per sex
(Durres, Durres) Kerkoj femra nga 18 deri ne 55 vjece per sex dhe qejf sekret
JEPET ME QERA MAGAZINE
(SELITE, TIRANE , TIRANA) JAPIM ME QERA MAGAZINE 100M2, PER ZHVILLIM TE BIZNESEVE TE NDRYSHME. CMIMI: 220 euro
Pasaporta të rreme të rreme, karta identiteti, leje shoferi për shitje.
Pasaporta të rreme të rreme, karta identiteti, leje shoferi për shitje.

(tirana, TIRANA) Pasaporta të falsifikuara me cilësi të lartë, patentë shoferi, karta identiteti përshitje Kemi vite përvojë në prodhimin e pasaportave origjinale të vërtetë / fal...
Ofrojme me qera nje Kapanon + Toke + Zyre
Ofrojme me qera nje Kapanon + Toke + Zyre

(Shkoder, 7 km larg nga " Ura e Mesit", Shkoder) Sun Real Estate ofron me Qera nje Kapanon + Toke + Zyra, me sip.900m² me adrese: 1 km pa mberriturtek '' Ura e Mesit". Kapanoni perbehet nga: - Kati I, ambjenti nu...
Okazion Magazine me qera
(Prane spitalit "Nene Tereza", TIRANA) Magazine 340 m2 me uje ,korent ,banje , e ristrukturuar e pershtatsme per deposite ilacesh ambjent ithate e i ndricuar ,per me shume info 00355 675508950 o per foto nr whatsup...
Magazin me Qera 150m2
Magazin me Qera 150m2

(Rruga Petrit Radovicka, TIRANA) Jepet Magazin me qira e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti 4m e lart 150m2 plus 50m2 shtes CMIMI:40 000 lek
Coffee Vendo Machine
Coffee Vendo Machine

(Manila Philippines , Berat) Barista Choi is a company in the Philippines originated in 2012. The owner is Mr. Joel Chua aChinese Filipino business man who believes in three basic needs. Free enterprise, ...
Tirane, Japim me Qira Magazine ne Vaqarr.
Tirane, Japim me Qira Magazine ne Vaqarr.

(Vaqarr, TIRANA) Tirane, Japim me Qira Magazine ne Vaqarr. Magazine + wc, me siperfaqe 150m2, lartesi 7m, eshte eshtruar ne pllake, e pershtatshme per aktivitet biznesi. Cmimi 500 Euro/muaj....
Kapanon/Magazine/Depo me qera
Kapanon/Magazine/Depo me qera

(Unaza perendimore, te kolegji Turk, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qera një kapanon me adrese: Unaza Perendimore, te kolegji Turk, kjo pronëeshte I kateshe dhe ka një sipërfaqe totale prej 604 m²; ku 323 m² jan...
Jepet me qera magazine-ATI SMILE TORURISME
Jepet me qera magazine-ATI SMILE TORURISME

(Tirane , TIRANA) Tipi i prones Magazine Tualete 1 Hapesira 400(m2) Ambjent me qera me panel sanduici. Mundesibashkepunimi per dyeralumin, Ka dhe mundesi parkimi. Cmimi: 1,000Euro Adre...
Jepet me qera magazine-ATI SMILE TORURISME
Jepet me qera magazine-ATI SMILE TORURISME

(Tirane , TIRANA) Jepet me qera magazine me siperfaqe 135m2, 6m lartesi.Ka nje zyre mbrenda magazines si dhe 1 tualet.Furnizim me drita dhe uje 24or. Cmimi: 500 Euro me muaj. Adresa: Vaqarr...
Jepet me qera magazine-ATI SMILE TORURISME
Jepet me qera magazine-ATI SMILE TORURISME

(Tirane , TIRANA) Jepet me qera magazine 135m,lartesi magazine 6 m,si dhe 400m2 hapsire e jashtme. Mundesi parkimi.Furnizim me drita dhe uje 24or. Cmimi: 500 euro ne muaj. Adresa: Vaqarr ...
JAP AMBIENT ME QERA 600M2
(TIRANE, TIRANA) JAP AMBIENT ME QERA 600M2.KATI I TRETE,RRUGA "JORGO PLAKU"NR 1,PAS TREGUT TEMEDRESE,TIRANE. AMBIENTI ESHTE I PAJISUR ME ASHENSOR NJEREZISH DHE MALLRASH. ESHTE I PE...
Truall + Magazinë
Truall + Magazinë

(Shkozet Durrës, Durres) Njoftim Shitje: Ne Shkozet te Durresit, te blloku i magazinave, prane parkut te kolaudimit teautomjeteve, ndermjet rrugeve “Asti Nushi” dhe “Asti Gogoli” si dhe rruge...
Jepet me qera kati i dyte i nje shtepie private
(Qafegjashte (50 metra poshte karburant Kastratit), Saranda) 1- Jepet me qera kati i dyte i nje shtepie private, me mundesi lidhje direkte nga rruga,150 m2 permagazinim dhe nje zyre. Ambjent i jashtem (oborr 150m2)i cili mund te shfryt...
DHOME FRIGORIFER
DHOME FRIGORIFER

(Tirane, TIRANA) Dhoma frigorifero rreth 90m2 3mt e larte freskues vendodhja njesia numero 11 Bregu i lumit num ikontatit 0695188391
Copy Paste work-Online Jobs,Wanted home based internet job worker. Are you search same contact me.
Copy Paste work-Online Jobs,Wanted home based internet job worker. Are you search same contact me.

(AURANGABAD, Lezhe) Earn Rs.25,000-35,000/- per month from home No marketing / No MLM .We are offering a Job opportunitywhere you can earn from home using your computer and the Internet . part-ti...
kapanon me qera
kapanon me qera

(Autostrada Durres-Tirane , Durres) Jepet Kapanoni me qera ka nje siperfaqe prej 1200 m2, ndodhet buze Autostrades Durres-Tirane km 3.Uje, drita, roje per 24 ore. Cmimi 2000 Euro ne muaj. Nr kontakti 0692055588...
kapanon me qera
(Autostrada Durres-Tirane , Durres) Jepet Kapanoni me qera ka nje siperfaqe prej 1200 m2, ndodhet buze Autostrades Durres-Tirane km 3.Uje, drita, roje per 24 ore. Cmimi 2000 Euro ne muaj. Nr kontakti 0692055588...

Faqe:
 E para  1   2   3   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale