|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 24 Maj, 2017 Lezhe, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Lezhe / Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Kërko
  Emërtimi
Shtepi pushimi ne plazhin e Shengjinit, Lezhe
(Shengjin, Lezhe, Albania) Kemi per te leshuar me qera nje shtepi pushimi, apartament 1+1 ne Shengjin, Lezhe, Albania. Shtepiaka 6 shtreter dhe te gjitha kushtet e banimit. Ka uje dhe drita. Ka intern...
Apartament (1+1) me qera në Shëngjin
Apartament (1+1) me qera në Shëngjin

(Shëngjin) Jepet një apartament (52 m²) në Shëngjin (Lezhë) me qera Për 5 persona. Karakteristikat: - Apartamenti është i pozicionuar diagonal me Hotel Zelin në kati...
SHTEPI ME QERA NE SHENGJIN (LEZHE)
SHTEPI ME QERA NE SHENGJIN (LEZHE)

(SHENGJIN) JAP ME QERA SHTEPI NE PALLAT AFER DETIT KATI I PARE I BANIMIT 70 MT2, SIPER BIG MARKETIT. PALLAT IRI. DHOME GJUMI. SALLON ME GUZHINE, 2 BALLKONE DHE BANJO. CMIMI VARET NGA PER...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale