|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 27 Nentor, 2015 Vlore, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Vlore / Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Kërko
  Emërtimi
Shtepi Me qera ne Vlore
(Rr.Jeronim De rada, pranr xhamise se qytetit) Ofrojme shtepi me qera ne vlore. Adresa:Rr.Jeronim De Rada afer xhamise se qytetit. Shtepia eshteteper e bollshme dhe me cdo gje te kompletuar.cmimi 200 mij leke. Na kontakton...
Shtepi per me qera siper sup.Haso
(Rruga e kishes ortodokse,rruga Jereonim De Rada) Disponojme shtepi per me qera ne vlore. Ndodhet prane supermarket Haso ne rrugen e Kishes Ortodokse.I pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme per jetese. Siperfaqja 113 m.2 ...
Shtepi me qera
(Rruga Vlore Skele, perballe Aleksandrise) Japim shtepi me qera 1+1 e kompletuar, kati i 11 (me ashensor), me pamje nga rruga. Preferohenvajza.
shtepi me qera
(rruga vlore skele pallati riviera) JAPIM SHTEPI ME QERA PER PUSHUESIT NE VLORE. SHTEPIA KA NJE SIPERFAQE PREJ 140 M2 DY DHOMA DY BANJOKUZHINE E PAJISUR ME LAVATRICE FRIGORIFERE TELEVIZOR. NDODHET TEK QENDRA TR...
BANESA NE VLORE
BANESA NE VLORE

(VLORE) LESHOJ ME QERA BANESA NE QYTETIN E VLORES.OFROJ BANESA NJEDHOMESHE ,DYDHOMESHE DHE TREDHOMESHE ,TEPAJISURA ME GARAZH DHE PARKING TE MJAFTUESHEM PER AUTOMJETE.BANESAT JANE TE P...
SHTEPI PER PUSHIME
(HIMARE) JEPET ME QERA NE HIMARE,5 MINUTA LARG PLAZHIT NJE APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI I ARREDUAR NEMENYRE BASHEKOHORE,ME TE GJITHA KOMODITETET,CMIMI 40 EURO NATA
SHTEPI PER PUSHIME
(ORIKUM) JEPET ME QERA NE ORIKUM MBRAPA BASHKISE ORIKUM NJE HYRJE NE KATIN E DYTE 1+1 ME PAMJE NGA DETI EMOBILUAR NE MENYRE BASHEKOHORE,CMIMI 25 EURO NATA
Apartament me qera per pushime
Apartament me qera per pushime

(DUKAT - VLORE-Albania) Pergjat rruges Nacionale SH8 Vlore-Sarande ne Dukat-fshat ndodhet ky apartament konfort me cdo gjeqe nevojitet nje familje per te kaluar pushimet ne qetsi e ne paqe.Ndodhet ve...
DHOMA PLAZHI ME QERA
DHOMA PLAZHI ME QERA

(VLORE) DHOMA ME QERA Jepen dy dhoma me qera. Dhoma 1. Perbehet nga salloni 4 me 5 metra me ndersadhoma ka permasa 3 me 4 metra. Permban te gjitha orendite qe i nevojiten nj...
GARSONIERE PER PUSHIME
GARSONIERE PER PUSHIME

(UJI FTOFTE) JEPEN ME QERA DY GARSONIERE NGA 30 M . GARSONIERET NDODHEN 500 METRA LARG DETIT NE NJE VILE 4-TERKATESHE DHE TE KOMPLETUARA ME TE GJITHA KOMODITETET. CMIMI 25 EURO NATA (I ...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2015 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale