|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 22 Janar, 2017 Vlore, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Vlore / Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Kërko
  Emërtimi
Dhoma me qera
Dhoma me qera

(Uji i Ftohte Vlore) Jap dhoma me qera ne vlore te zona Uji i ftohte, afer disco Saint tropez. Dhomat kan te gjithakushtet, edhe per te gatuar. Kemi parkime per makina. Jemi 150m nga plazhi i ri. ...
Apartament me qera per sezonin e veres
Apartament me qera per sezonin e veres

(te "Marina" ,rruga e Ujit te Ftohete, Vl) Jap apartament me qera per sezonin e veres. Ndodhet buze rruges , 100 m nga deti. apartamenti eshte1+1 por i pershtashem per deri ne 4 persona . i kompletuar me krevat dopjo 2...
Apartament me qera per sezonin e veres
(te "Marina" , rruga e Ujit te Ftohte, Vl) Jap apartament me qera per sezonin e veres. Ndodhet buze rruges , 100 m nga deti. apartamenti eshte1+1 por i pershtashem per deri ne 4 persona . i kompletuar me krevat dopjo 2...
Dhoma me qira 1*1
(Orikum) Jepen dhoma me qira 1*1.Kuzhine e kompletuar .cmimi 2000 leke (te vjetra) Ndodhen ne Orikum.
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale