|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 08 Tetor, 2015 Durres, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Durres / Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Kërko
  Emërtimi
Apartament me qera durres
(Durres ) Apartament me qera 2+1 Per student. Zona stadium Shtepi e areduar. Per informazione me tedetajuara me dergoni sms ne imail. Flm
Apartament me Qera
(Golem, durres) Apartament plazhi 1+1 I mobiluar me qera 15 euro/ nata deri ne fund te shtatorit... Kompleksi AlbAdriatica me pishin, parkim, lulishte, lodra per femije etc... Jasht Sezonit j...
APARTAMENT 1+1  ME QERA DURRES- PLAZHI ILIRIA
APARTAMENT 1+1 ME QERA DURRES- PLAZHI ILIRIA

(PLAZHI ILIRIA) AP ME QERA NJE APARTAMENT 42 m2; I KOMPLETUAR ME TE GJITHA PAJISJET ELEKTROSHTEPIAKE TV (ME KABLLOR), FRIGORIFER , LAVATRICE ; KONDICIONER,MIKROWALE... ...KUZHINE (ME ENE KUZH...
Aspartament me Qera
(Golem, durres, ) Apartment 1+1 I mobiluar me te gjitha kushtet tv+digit alb frigorifer lavatrice sob etc ... Kompleksi Alb-Adriatic me 700 m2 pishine kend lojrash per femije parkim etc 20 € ...
Apartamente me qera per sezonin e Plazhit Me kushte shum te mira dhe afer detit Ndodhen plazh Durres
Apartamente me qera per sezonin e Plazhit Me kushte shum te mira dhe afer detit Ndodhen plazh Durres

(Durres) Apartamente me qera per sezonin e Plazhit Me kushte shum te mira dhe afer detit Ndodhen plazh Durres/ shkembi kavajes / Golem,Mir Se te vini ju mirpresim me korrektesi. Mund t...
shtepi per plazh
shtepi per plazh

(Plazh Durres) shtepi me dy dhoma gjumi sallon e kompletuar. cmimi 20 euro.
Jap shtepi me qera per plazh ose me qera per gjithe vitin
(Durres ) Jap shtepi me qera ne durres per plazh ose gjithe vitin per plazh 20 euro nata ose gjithe vitin 120mije leke ne muaj adresa perballe hotel florida
Jap shtepi me qera per plazh ose me qera per gjithe vitin
(Durres ) Jap shtepi me qera ne durres per plazh ose gjithe vitin per plazh 20 euro nata ose gjithe vitin 120mije leke ne muaj
OKAZION shrepi me qera 2+1 me oborr
(Durres lagja 15) SHTEPI ME QERA -KAPACITETI: 6 veta -2+1 - 5 min nga universiteti (me autobuz) Ne zone te qeteqe pershkrohet edhe nga linje autobuzi. Largesia nga qendra e qytetit eshte ...
Rezervo banesa & hotele me qera durres
Rezervo banesa & hotele me qera durres

(Durres) Kemi banesa & hotele & resorte me qera me pamje nga deti , Mund te Rezervoni kur te doni. Banesat ndodhen afer detit plazhi durrsit me kushte te Rregullta e moderrne...
Jepen Dhoma Plazhi me Qera
Jepen Dhoma Plazhi me Qera

(Gjiri Lalzit Hamallaj) Shtepi pushimi, dhoma plazhi,gjiri lalzit hamallaj, e kompletuar me te gjitha,e pershtatshme per njefamilje te madhe me 6 persona, sallon guzhin+1 dhom gjumi. Zon e qete. 1min...
JAP ME QERA APARTAMENT 42 M2
JAP ME QERA APARTAMENT 42 M2

(PLAZHI ILIRIA ,DURRES) JAP ME QERA APARTAMENT 42 I KOMPLETUAR ME TE GJITHA PAJISJET ELEKTROSHTEPIAKE , KUZHINE ,TV ,FRIGORIFER , LAVATRICE ,KONDICIONER.APARTAMENTI NDODHET PERBALLE HOTEL FLORIDES ,N...
Apartament Plazhi
Apartament Plazhi

(Golem,Durres) Apartament ne plazhin e Golemit. Me pamje nga Deti.
Jepet me qera apartament per pushime,plazh!!!
Jepet me qera apartament per pushime,plazh!!!

(DURRESS) Jepet me qera apartament 1+1 ne Durres,afer 300-400m larg ures se Dajlanit. Apartamenti eshte Imobiluar me te gjitha paisjet,mobiljet,pamje nga deti. 30euro/nata. rruga Pavar...
OKAZION  Shtepi me qera
OKAZION Shtepi me qera

(rruga Pavarsia 300-400m larg ures se Dajlanit) Jepet me qera apartament 1+1 ne Durres,afer 300-400m larg ures se Dajlanit. Apartamenti eshte Imobiluar me te gjitha paisjet,mobiljet,pamje nga deti. 30euro/nata.
OKAZION  Shtepi me qera
OKAZION Shtepi me qera

(300-400m larg ures se Dajlanit) Jepet me qera apartament 1+1 ne Durres,afer 300-400m larg ures se Dajlanit. Apartamenti eshte Imobiluar me te gjitha paisjet,mobiljet,pamje nga deti. 30euro/nata.
OKAZION  Shtepi me qera
OKAZION Shtepi me qera

(rruga Pavarsia 300-400m larg ures se Dajlanit) Jepet me qera apartament 1+1 ne Durres-PLAZH, Apartamenti eshte I mobiluar me te gjithapaisjet,mobiljet,pamje nga deti.
Vile me qera ne Golem
Vile me qera ne Golem

(Fshati turistik prane restorant Vjena) Ne fshtin turistik prane restorant Vjenes ne GOLEM japim me qera nje vile 1 kateshe 120 m2 me ketokarakteristika: 4 dhoma gjumi (max 8 persona) 1 soggiorno me guzhine 1 ver...
APARTAMENT ME QERA PER PUSHIME ME 15 EUR /NATA
APARTAMENT ME QERA PER PUSHIME ME 15 EUR /NATA

(MALI I ROBIT ,DURRES) Zona/Rruga : Mali i Robit (Golem) DURRES JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 KATI I TRETE.AFER ME BARRESTORANT UJAVARA OSE ME BAR RESTORANT KLAJDI. ME DHOME GJUMI,SALLON DHE DHO...
Jepet me qera apartament per pushime ne zonen e plazhit Durres
(Durres) Jepet me qera apartament 1+1 ne Durres,afer hotel Florides. Apartamenti eshte I mobiluar me tegjitha paisjet,mobiljet,pamje nga deti.
Banesa me qera
(Durres) Jepen banesa me qera per studente(2-3 persona) prane Universitetit AleksanderMoisiu,Durres Vendodhja: Qender Spitall (Prane shkolles Neim Babameto) Nr. Kontakti : 0699369262...
Apartament me qera
Apartament me qera

(Zona Golem kompleksi Alb Adriatik) Jepet me Qera Apartamenti 1+1, 65 m2, kati 3, i kompletuar 20€ nata, zona Golem kompleksi AlbAdriatik prane detit. Brenda kompleksit gjenden pishine, lodra per femije, park...
DHOMA PLAZHI ME QERA
(DURRES.) Jepen dhoma plazhi me qera pran detit. dhomat jan te pershtatshme me te gjitha orendit e nevojshme .adresa lagja apollonia te kali i trojes.cmimet e dhomave jan nga 10 euro n...
Apartament 2+1 me qera ne Golem - Ideal per pushime
Apartament 2+1 me qera ne Golem - Ideal per pushime

(Golem) Jepet me qera aprtament 2+1 ne Golem - Ideal per pushime familjare - Ndodhet ne vijen e pare dhe kady ballkone nga deti - Apartamenti eshte i pajisur me ajer te kondicionuar s...
Shtepi Plazhi me Qera 40 euro/nata -Pushime te mbara
Shtepi Plazhi me Qera 40 euro/nata -Pushime te mbara

(Durres , Shkembi i Kavajes ) Zona/Rruga : Shkembi i Kavajes Jepet me qera apartament 2 dhoma i kompletuar per nje familje.Pamje ballore me detin dhe pamje e dhomes se gjumit nga kodrat.Pallatin dhe pla...
Shtepi private me qera
(Zona/Rruga : Rr.Jordan Misja, Tirane) Rr.Jordan Misja, perballe kolegjit turk, jap me qera hyrje private kati i pare,1+1+aneks+banjo emobiluar. 16000 leke Cel: 0682528877/0696576772
OKAZION....JEPET ME QERA VJETORE DURRES (LAGJA 13 PLAZH )
OKAZION....JEPET ME QERA VJETORE DURRES (LAGJA 13 PLAZH )

(Durres Plazh Lagja 13) Jepet me qera vjetore ne Durres (Lagja 13 Plazh)nje Apartament i Ri 1+1 55m2 ne katin e 4 TeDhenat mbi Apartamentin; Gjendet 50 metra nga Deti buze rruges kryesore te...
Apartament me qira me pamje nga deti
Apartament me qira me pamje nga deti

(Tek Vollga rruga Taulantia Durres) Jap me qera apartament komod tek zona e currilave tek Vollga, Durres Apartamenti ndodhetperballe Hotel Restorant Arragostes e Keshtjelles eshte i mobiluar e i pajisur me a...
Apartamente me qera ne plazh-durres
Apartamente me qera ne plazh-durres

(Plazh(hekurudha) perballe hotel Antalya) Apartamente me qera per sezonin veror..73 m2 te kompletuara me guzhine,tv dhe kondicioner(klima),uje+drita 24 ore non stop..parking i garantuar..max 6 persona ne apartament..c...
JAP APRTAMENT ME QERA NE PLAZHIN E DURRESIT
JAP APRTAMENT ME QERA NE PLAZHIN E DURRESIT

(RROTA KUQE) JAP APARTAMENT ME QERA NE PLAZHIN E DURRESIT TEK RROTA E KUQE. APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR NE MENYRMODERNE,KA DY DHOMA GJUMI,SALLE,GUZHINE,BANJO DHE DY BALLKONE ME PAMJE NGA ...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2015 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale