|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 01 Prill, 2015 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
Reklamo me Lajmerime.com
SHQIPERI / TIRANA / Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Kërko
  Emërtimi
Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Sulejman Delvina, prane postes Nr.8.
Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Sulejman Delvina, prane postes Nr.8.

(Rr. Sulejman Delvina) Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Sulejman Delvina, prane postes Nr.8. Apartament1+1+2WC+2Blk, me siperfaqe 80m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje...
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Elbasanit, prane Parkut te Tiranes
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Elbasanit, prane Parkut te Tiranes

(Rr. Elbasanit) Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Elbasanit, prane Parkut te Tiranes. Apartament3+1+3WC+verande, me siperfaqe 160m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e dy...
Jap me qera apartament 2+1 plotesisht te mobiluar. Prane kryqezimit te rruges Bardhyl, brenda Unaze
Prane kryqezimit te rruges Bardhyl, Brenda unazes se vogel, prane Qendres se Tiranes, jap apartamentplotesisht te mobiluar 2 dhoma gjumi + dhome ndenje+dhome gatimi+1 banjo me...
Apartament Luksoz 3+1 me qera, Komuna e Parisit, 800 euro
Apartament Luksoz 3+1 me qera, Komuna e Parisit, 800 euro

(Tirane) Tirane Rruga Haxhi Kika, ne hyrje te Komunes se Parisit, Apartament Luksoz 205 m2 me qera, 3+1,soggiorno me oxhak dhe minibar, 3 dhoma gjumi, kuzhine, 2 banjo , hidromasazh , ...
Vile me qera Rr. Kavajes, perballe Wolkswagenit per zyra ose banim 1100 euro
Vile me qera Rr. Kavajes, perballe Wolkswagenit per zyra ose banim 1100 euro

(Tirane) VILE ME QERA Rr. Kavajes, perballe Wolkswagenit, 30 m. nga rr. kryesore, 2 kate nga 100 m2 , oborr200 m2, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme. 1100 euro ne muaj. Tel....
DON BOSKO, Rruga Albanopoli, Vile me qera 250 m2 , 600 Euro
DON BOSKO, Rruga Albanopoli, Vile me qera 250 m2 , 600 Euro

(Tirane) DON BOSKO, Rruga Albanopoli, Vile me qera 250 m2, 2 kate nga 2+1, 2 banjo, oborr me parking per 2-3makina. 600 Euro ne muaj Tel. 069 77 63 141 [www.rikland.com][1] ...
Tirane, Blv. Bajram Curri, perballe ATSH, Vile 2 kateshe me qera, 1000 euro.
Tirane, Blv. Bajram Curri, perballe ATSH, Vile 2 kateshe me qera, 1000 euro.

(Tirane) Tirane Blv. Bajram Curri, perballe ATSH, Vile 2 kateshe me qera, per zyra, 6 dhoma , 2 banjo,parking. 1000 euro ne muaj. Tel. 069 77 63 141 [www.rikland.com][1] info...
Tirane Blv. Bajram Curri, perballe ATSH, Vile 3 kateshe me Qera, per banim, 240 m2 , 800 euro
Tirane Blv. Bajram Curri, perballe ATSH, Vile 3 kateshe me Qera, per banim, 240 m2 , 800 euro

(Tirane) Tirane Blv. Bajram Curri, perballe ATSH, Vile 3 kateshe me qera, per banim, 6 dhoma , 3 banjo, 240m2, parking, e mobiluar,. 800 euro ne muaj. Tel. 069 77 63 141 [www....
Rr. Irfan Tomini, Selite, jepen me qera kati 2 dhe i 3, i nje Vile, 700 Euro
Rr. Irfan Tomini, Selite, jepen me qera kati 2 dhe i 3, i nje Vile, 700 Euro

(Tirane) Rr. Irfan Tomini, Selite, jepen me qera kati 2 dhe i 3, i nje Vile, hyrje me vehte, zone e qete, meparking, verande e madhe , 6 dhoma , 3 banjo, internet wi-fi , 700 euro, i d...
Apartament per Zyra, Tirane-qender, te Kinema Agimi, 2+1, 400 Euro
Apartament per Zyra, Tirane-qender, te Kinema Agimi, 2+1, 400 Euro

Pallatet Agimi, ne qender te Tiranes , pamje nga rruga, jepet me qera apartament 2+1, per aktivitetete ndryshme, 400 Euro Tel. 0697763141 [www.rikland.com][1] info.ri...
Rr. Durresit, afer ish. Ambasades Jugosllave, Apartament me Qera , 2+1 , arredim modern, 2 banjo, ko
Rr. Durresit, afer ish. Ambasades Jugosllave, Apartament me Qera , 2+1 , arredim modern, 2 banjo, ko

(Tirane) Rruga Milan Shuflaj, ne Rr. Durresit, afer ish. Ambasades Jugosllave, Apartament me Qera , 2+1 ,arreduar ne menyre moderne, 2 banjo, me kondicionere, kati 6 , pallat i ri , ...
Apartament Luksoz, Dublex, me Qera, perballe Ministrise se Jashtme, 260 m2, 2000 Euro/muaj
Apartament Luksoz, Dublex, me Qera, perballe Ministrise se Jashtme, 260 m2, 2000 Euro/muaj

(Tirane) Apartament Luksoz, Dublex me Qera, perballe Ministrise se Jashtme, 260 m2, 5 ambjente, 3 banjo,garazh. Kati 7, Sisteme Camera, Zjarri, Alarmi. Apartament i ri , punime cilesor...
Rr. Ibrahim Rugova, ne Bllok, Apartament 120 m2 me qera , 700 Euro
Rr. Ibrahim Rugova, ne Bllok, Apartament 120 m2 me qera , 700 Euro

(Tirane) Rr. Ibrahim Rugova, ne Bllok, Apartament 120 m2 me qera, 2+1, kati 5 i qete, me kondicionere, 2banjo, 2 ballkone, i mobiluar, (ndodhet afer Bar Fame), 700 Euro/muaj. Tel....
Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Myslym Keta, prane Profarma
Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Myslym Keta, prane Profarma

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Myslym Keta, prane Profarma. Vile me siperfaqe 300m2, eshtruar ne pllake, organizohet me shkalle te brendshme. Kati 1-re perbehet nga 2...
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Librit Universitar
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Librit Universitar

(Rr. Abdyl Frasheri) Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Librit Universitar. Apartament3+1+dhome gatimi+garderobe+3WC+2Blk, me siperfaqe 262m2, i shtruar ne pllake dh...
Myslym Shyri, Rr. Him Kolli, Vile 3 kateshe me qera. 520 m2 , 1700 Euro
Myslym Shyri, Rr. Him Kolli, Vile 3 kateshe me qera. 520 m2 , 1700 Euro

(Tirane) Myslym Shyri, Rr. Him Kolli, Vile 3 kateshe me qera. 520 m2 , per Zyra ose Banim, reception, + salleopen space 110 m2, 7 dhoma, 4 banjo, + oborr per parking 80 m2, + terrace 1...
Rr. Kavajes , afer qendres, Apartament 2+1, 106 m2, me Qera, per Zyra, 400 Euro
Rr. Kavajes , afer qendres, Apartament 2+1, 106 m2, me Qera, per Zyra, 400 Euro

(Tirane) Rr. Kavajes , afer qendres, Apartament 2+1, 106 m2, me Qera, per Zyra , Klinike, etj. Kati 3, meAshensor. 3 Kondicionere. Afer Business center G-Kam . 400 Euro/muaj Tel. ...
Pallati me Shigjeta, Shitet Apartament, 48 m2, 33.000 euro
Pallati me Shigjeta, Shitet Apartament, 48 m2, 33.000 euro

Pallati me Shigjeta, Shitet Apartament, 48 m2,open space, kati 4, pallat i ri, e kompletuar, dok.te rregullta, 33.000 euro Tel. 069 77 63 141 [www.rikland.com][1...
Tek Liqeni, Apartament 120 m2 , me pamje fantastike!
Tek Liqeni, Apartament 120 m2 , me pamje fantastike!

(Tirane) Tek Liqeni, mbi Kopeshtin Zoologjik, apartament me qera, me pamje fantastike, 120 m2, 2+1, 2 banjo,2 ballkone, parking, kati 4 me ashensor, i qete , ajer i paster, 600 euro ...
MYSLYM SHYRI Apartament ne pallat te ri, 2+1 , 2 banjo, 2 ballkone 450 euro
MYSLYM SHYRI Apartament ne pallat te ri, 2+1 , 2 banjo, 2 ballkone 450 euro

(Tirane) MYSLYM SHYRI, Rruga Islam Alla, Apartament ne pallat te ri, 2+1 , 2 banjo, 2 ballkone, e mobiluar, eqete , mundesi parkimi per 2 makina, 450 euro/muaj Tel. 069 77 63 141 ...
Tirane qender, afer Juridikut, Rruga Perlat Rexhepi, apartament 1+1, 350 euro/muaj
Tirane qender, afer Juridikut, Rruga Perlat Rexhepi, apartament 1+1, 350 euro/muaj

(Tirane) Tirane qender, afer Juridikut, Rruga Perlat Rexhepi, apartament 1+1, 2 ballkone, i qete, i mobiluar,kati 3 , pallat i ri me ashensor, 350 euro/muaj Tel. 069 77 63 141 ...
Rruga Budi, 5 minuta nga ambasada amerikane, apartament 1+1 me qera, 250 euro
Rruga Budi, 5 minuta nga ambasada amerikane, apartament 1+1 me qera, 250 euro

(Tirane) Rruga Budi, 5 minuta nga ambasada amerikane, apartament 1+1 me qera, i mobiluar mire, shtepiprivate, me kondicioner, 250 euro ne muaj. Tel. 069 77 63 141 [www.rikl...
AFER LIQENIT, Rruga e Kosovareve, Apartament me qera, 1+1, 350 euro, i negociueshem.
AFER LIQENIT, Rruga e Kosovareve, Apartament me qera, 1+1, 350 euro, i negociueshem.

(Tirane) AFER LIQENIT , Rruga e Kosovareve, Apartament me qera, i mobiluar mire, me kondicioner, 1+1 , 94 m2,kati 7 , me pamje nga liqeni, i qete, me drite, mjaft komod, 350 euro, i ne...
RRUGA PANORAMA , afer hipotekes, apartament me qera, 2+1, 350 euro i negociueshem
RRUGA PANORAMA , afer hipotekes, apartament me qera, 2+1, 350 euro i negociueshem

(Tirane) RRUGA PANORAMA , afer hipotekes, apartament me qera, 2+1 , i mobiluar , kati 5 me ashensor, 350 euroi negociueshem Tel. 069 77 63 141 [www.rikland.com][1] [inf...
Afer Bllokut, Shkolla 11 Janari , apartament 2+1 me qera, 500 euro
Afer Bllokut, Shkolla 11 Janari , apartament 2+1 me qera, 500 euro

(Tirane) Afer Bllokut, Shkolla 11 Janari , apartament 2+1 me qera, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, kondicioner, 2ballkone. 500 euro, i diskutueshem. Tel. 069 77 63 141 [www.rikl...
Afer Bllokut, Shkolla 11 Janari , apartament 2+1 me qera, 500 euro
Afer Bllokut, Shkolla 11 Janari , apartament 2+1 me qera, 500 euro

(Tirane) Afer Bllokut, Shkolla 11 Janari , apartament 2+1 me qera, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, kondicioner, 2ballkone. 500 euro, i diskutueshem. Tel. 069 77 63 141 [www.rikl...
Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane Qendres Globe.
Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane Qendres Globe.

(Rr. Kavajes.) Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane Qendres Globe. Apartament 1+1+1WC+1Blk,me siperfaqe 75m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 6-te te nje ...
Shtepi me qera
(Rruga Besim Alla - Mistomame) Jepet shtepi me qera. Dy dhona gjumi sallon Nje banje eshte shtepi kater katshe jepet Kati idyte
Shtepi Me Qera
(Tirane , Rruga Bulevardi Blu , Insituti Bujqesor) Jepet Ambjenti Me Qera 150 m2 E Mobiluar + Guzhine + Sistem Ngrohje Per Me Shume InformacioneKontaktoni ne 068687580
APARTAMENT ME QERA NE QENDER TE TIRANES
APARTAMENT ME QERA NE QENDER TE TIRANES

(TIRANE,MBRAPA 15-KATSHIT) JAP ME QERA NJA APARTAMENT 64m2 TE KOMPLETUAR ME TE GJITHA PAJISJET ELEKTROSHTEPIKE , TV, FRIGORIFER ,LAVATRICE , KONDICONER, SI EDHE KUZHINE E KOMPLETUAR. VENDNDODHJA : RRUG...
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik.
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik.

(Rr. Elbasanit) Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik. Apartament2+1+2WC+Verande me siperfaqe 140m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te...
Apartament me Qera prane TVSH, 250 m2 , per Zyre ose Banim
Apartament me Qera prane TVSH, 250 m2 , per Zyre ose Banim

(TIRANE) Apartament me Qera 5+1, ne Qender te Tiranes, afer TVSH, Rruga Themistokli Germenji, Kati III, 3Banjo, me Kondicioner, Verande e madhe , Depo, Garazh, Ambjent Komod dhe i qet...
Afer Bllokut, Apartament 2+1 me qera, 500 euro i diskutueshem
Afer Bllokut, Apartament 2+1 me qera, 500 euro i diskutueshem

(Tirane) Afer Bllokut, Shkolla 11 Janari , apartament 2+1 me qera, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, kondicioner, 2ballkone. 500 euro, i diskutueshem. Tel. 069 77 63 141 [www.rikl...
Jepet apartament me qera
Jepet apartament me qera

(Rr. "Myslym Shyri") Jepet me qera apartament ne rrugen Myslym Shyri, prane Gjykates se Tiranes, kati II, sip. 66 m2, 2dhoma + kuzhine + banjo + ballkon + depo, i saporestauruar me punime cilesore...
Jepet apartament 1+1 me qera
Jepet apartament 1+1 me qera

(Rr. "Myslym Shyri") Jepet me qera apartament ne rrugen "Myslym Shyri", prane Gjykates se Tiranes, kati II,sip. 66 m2, 2 dhoma+kuzhine+ballkon+depo, i saporestauruar me punime cilesore. ...
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Fortuzi, prane Fakultetit te Shkencave te Natyres
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Fortuzi, prane Fakultetit te Shkencave te Natyres

(Rr. Fortuzi) Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Fortuzi, prane Fakultetit te Shkencave te Natyres.Apartament 2+1+1WC+1Blk me siperfaqe 95m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhe...
Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Petrele, prane TEG.
Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Petrele, prane TEG.

(Petrele) Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Petrele, prane TEG. Vile 2 kat me siperfaqe 380m2 dhe oborr mesiperfaqe 500m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila organizohet ne: K...
Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Him Kolli, prane Rr. Kavajes.
Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Him Kolli, prane Rr. Kavajes.

(Rr. Him Kolli) Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Him Kolli, prane Rr. Kavajes. Apartament 1+1+1WC+2Blk,me siperfaqe 74m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat...
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Sulejman Delvina, prane Stadiumit Dinamo
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Sulejman Delvina, prane Stadiumit Dinamo

(Rr. Sulejman Delvina) Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Sulejman Delvina, prane Stadiumit Dinamo. Apartament2+1+2WC+2Blk, me siperfaqe 115m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt ...
jap apartament me qera
(Yzberisht prane KMY) Kompleksi Arlis Yzberisht, prane KMY, jepet me qera apartament, me ashensor, 60m2, kuzhine ekompletuar, 1 dhomë, 1 banjo, sallon pritje dhe dhome gjumi te kompletuara, ballko...
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane.
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane.

(Rr. Elbasanit) Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Apartament2+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 105m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te n...
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Kopshtit Zoologjik.
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Kopshtit Zoologjik.

(Rr. Shyqyri Brari) Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Kopshtit Zoologjik. Apartament2+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 110m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te t...
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Pjeter Bogdani, zona Bllok.
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Pjeter Bogdani, zona Bllok.

(Rr. Pjeter Bogdani) Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Pjeter Bogdani, zona Bllok. Apartament 3+1+2WC+1Blk, mesiperfaqe 150m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 4-rt te ...
Jap me qera apartament 2+1 plotesisht te mobiluar. Prane Qendres Tiranes
(Prane kryqezimit te rruges Bardhyl,) Prane kryqezimit te rruges Bardhyl, Brenda unazes se vogel, prane Qendres se Tiranes, jap apartamentplotesisht te mobiluar 2 dhoma gjumi + dhome ndenje+dhome gatimi+1 banjo me...
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial.
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial.

(Rr. Sami Frasheri) Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial. Apartament3+1+dhome gatimi+2WC+2Blk, me siperfaqe 174m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne k...
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Pjeter Bogdani, prane shkolles "11 Janari".
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Pjeter Bogdani, prane shkolles "11 Janari".

(Rr. Pjeter Bogdani) Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Pjeter Bogdani, prane shkolles "11 Janari".Apartament 2+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 110m2 eshte i shtruar ne pllake dhe park...
Apartament me qera 1+1 tek "Gjyakata"
(ish ekspozita) Jepet me qera apartament 1+1 tek ish ekspozita mbrapa gjykates , e mobiluar , jepet per300euro/muaj Nr tel : 0696162909
Apartament me qera 2+1 tek karburant "Martini"
(kompleksi dinamo) Jepet me qera apartament 2+1 tek Kompleksi Dinamo , karburant "martini" , e mobiluar ,jepet per 400euro/muaj Nr tel : 0696162909
Jepet me qera apartament tek Komuna e Parisit
(KOMUNA E PARISIT lulishtja) Jepet me qera apartament 2+1 tek Komuna e Parisit , e mobiluar , jepet per 300euro/muaj Nr tel :0666663466 , 0694273672
Jepet me qera mbrapa ATSH apartament 2+1 , i pamobiluar
(mbrapa "ATSH" ne rrug kryesore) Jepet me qera mbrapa ATSH apartament 2+1 , i pamobiluar , i perfunduar komplet , 100m² , kati i 4 ,pa ashensor , pallati ka perfunduar dhe esht komplet i banueshem , pallat i...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Eja në ALBtelecom! Reklamo me Lajmerime.com
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2015 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale