|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 26 Maj, 2017 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Kërko
  Emërtimi
Shtepi me qera
(Rruga Jordan misja) Garsoniere e pershtacme per cdo kend.Afer kolegjit turk.
Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje
(Rruga Jordan ) Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje. shtepia e mobiluar,2+1 45000 lek te vjetra rruga JordanMisja,afer stacionit te trenit. NR kontakti 0696648316
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri.
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri.

(Rr. Myslym Shyr) Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri. Apartament 2+1+1WC+1bllk, me siperfaqe 80m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. A...
Dhoma te kompletuara
Dhoma te kompletuara

(Qyteti studenti /ambasades /metropolitan ) Dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet Lavatrice, frigorifer etc. E pershtashme per 2 veta osestudent /e.jo per cifte tel 0697578422 0672470678
1+1 qera Te Garda prane Liqenit
1+1 qera Te Garda prane Liqenit

(afer Tirana Bank) totalisht i kompletuar, kondicioner, dhome gjumi italiane. preferohet nje cift pa femije. 300 eurone muaj
Apartment I kompletuar
Apartment I kompletuar

(Shkolla e baletit /rr Mihal Grameno ) Çmimi i qirasë: 45 000 LEK / muaj/I diskutueshem Numri i dhomave: 3 Sipërfaqe: 80 m2 Komuna:Tiranë Apartament me tre dhoma gjumi nga 2 krevata secila. Banjo. Kuzhin...
Dhoma te kompletuara
(Qyteti studenti ) Motel, nata 1000lek(reja) ose Qera 16000 lek. Dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet . Epershtashme per 2 veta tel 0672470678
Dhoma te kompletuara
Dhoma te kompletuara

(Qyteti studenti /PRANE AMBASADES swedeze /metropol) Dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet Lavatrice, frigorifer etc . . E pershtashme per 2 vetatel 0697578422 0672470678. Cmimi 16000 LEK
Dhoma te kompletuara
Dhoma te kompletuara

(Qyteti studenti /PRANE AMBASADES swedeze /metropol) Dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet Lavatrice, frigorifer etc . . E pershtashme per 2 vetatel 0697578422 0672470678
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok

(Rr. Brigada 8) Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok. Apartament 1+1+1WC+1Blk, mesiperfaqe 80m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri...
Apartment I kompletuar
(Shkolla e baletit /rr :Mihal Grameno ) Çmimi i qirasë: 45 000 LEK / muaj Numri i dhomave: 3 Sipërfaqe: 80 m2 Komuna: Tiranë Apartament me tre dhoma gjumi nga 2 krevata secila. Banjo. Kuzhinë.u Lavatrice. ...
Dhoma te kompletuara
Dhoma te kompletuara

(Qyteti studenti /ambasades swedeze /metropolitan ) Dhoma te kompletuara lavatrice, frigorifer etc. Te pershtatshme per dy veta/student. tel0697578422. 0672470678
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Andon Zako Cajupi, zona Bllok.
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Andon Zako Cajupi, zona Bllok.

(Rr. Andon Zako Cajupi) Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Andon Zako Cajupi, zona Bllok. Apartament 1+1+dhomegatimi+1wc+1bllk, me siperfaqe 64 m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne kati...
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Bardhok Biba, prane Hotel Tirana.
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Bardhok Biba, prane Hotel Tirana.

(Rr. Bardhok Biba) Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Bardhok Biba, prane Hotel Tirana. Apartament2+1+2wc+1bllk, me siperfaqe 116 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 9-te ...
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane Kishes Katolike.
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane Kishes Katolike.

(Rr. Kavajes) Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane Kishes Katolike. Apartament1+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 65 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 6-te te...
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Riza Cerova, prane Medresese.
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Riza Cerova, prane Medresese.

(Rr. Riza Cerova) Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Riza Cerova, prane Medresese. Apartament 2+1+1WC+2Blk,me siperfaqe 74m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat...
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Zef Jubani, prane postes Nr.8.
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Zef Jubani, prane postes Nr.8.

(Rr. Zef Jubani) Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Zef Jubani, prane postes Nr.8. Apartament 2+1+dhomegatimi+2WC+2Blk, me siperfaqe 136m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin...
Apartament me qera 1+1
Apartament me qera 1+1

(Rr, Kongresi i Manastirit, Tirane) Apartament 1+1 modern i kompletuar, modern ne unaze, afer spitalit pediatrik, siper shkolles EqeremCabej, perballe kopshtit dhe vila Verde
Dhoma te kompletuara
(Qyteti studenti /ambasades swedeze /metropolitan ) Dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet Lavatrice, frigorifer etc. E pershtashme per 2 veta tel0697578422 0672470678
Apartment I kompletuar
(Mihal Grameno /shkolla e baletit /tregu elektrik ) Çmimi i qirasë: 45 000 LEK / muaj Numri i dhomave: 3 Sipërfaqe: 80 m2 Komuna: Tiranë Apartament me tre dhoma gjumi nga 2 krevata secila. Banjo. Kuzhinë. Lavatrice. G...
Apartment I kompletuar
(Mihal Grameno /shkolla e baletit ) Çmimi i qirasë: 45 000 LEK / muaj Numri i dhomave: 3 Sipërfaqe: 80 m2 Komuna: Tiranë Apartament me tre dhoma gjumi nga 2 krevata secila. Banjo. Kuzhinë. Lavatrice. G...
Dhoma te kompletuara /1+1
(Qyteti studenti /ambasades swedeze /metropolitan ) Dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet Lavatrice, frigorifer etc. E pershtashme per 2 veta/student tel :0697578422 0672470678 çmimi 16000.0 LEK
Dhoma te kompletuara Tirana
(Qyteti studenti /ambasades swedeze /metropolitan ) Dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet Lavatrice, frigorifer etc. E pershtashme per 2 veta tel0697578422, 0672470678 çmimi 16000.0 lek
Te Garda prane Liqenit
Te Garda prane Liqenit

(afer Tirana Bank) 1+1 me qera totalisht e kompletuar, kondicioner, dhome gjumi italiane. preferohet nje cift pafemije. 300 euro ne muaj
Jap apartament me qera
Jap apartament me qera

(Linze) Jap apartament me qera, 2+1, Linze, pozicion shume i mire I mobiluar dhe i pajisur me frigorifer,lavatrice, sobe. 85 m2 me 2 ballkone OKAZION 23,000 Leke/muaj
qera dhoma \qyteti studenti
(qyteti studenti \prane ambassades American&swe) Qera dhoma te kompletuara lavatrice, frigorifer etc. Te pershtatshme per dy veta\ Qera 16000 lek\ Tel: 0697578422. 0672470678
Qera apartment I kompletuar
(Shkolla e baletit\rr.mihal grameno \qyteti student) Çmimi i qirasë: 45 000 LEK / muaj Numri i dhomave: 3 Sipërfaqe: 80 m2 Komuna:Tiranë Apartament me tre dhoma gjumi nga 2 krevata secila. Banjo. Kuzhinë. Lavatrice. Gj...
Qera dhoma te kompletuara
(Prane ambassades American&swedez\qyteti studen) Jepen me qera dhoma te kompletuara lavatrice, frigorife,etc . Te pershtatshme per dy vetatel:0697578422
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Dervish Hima, prane Ambasades Amerikane.
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Dervish Hima, prane Ambasades Amerikane.

(Rr. Dervish Hima) Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Dervish Hima, prane Ambasades Amerikane. Apartament2+1+2WC+2Blk+1depo, me siperfaqe 125m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e ...
Qera qyteti studenti
(Qyteti studenti ) Jepen me QERA dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet Lavatrice, frigorifer etc. E pershtashme per2 veta tel 0697578422
Shtepi me qera
(Rr: Mihal Grameno) Jepet me qera Apartament 1+1, i kompletuar, kati i 3 Rr: Mihal Grameno Cmimi: 16.000L Tel:0684846778
Qera qyteti studenti
(Qyteti studenti /PRANE AMBASADES AMERICAN&SWED) Jepen me QERA dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet Lavatrice, frigorifer etc. Tel :0697578422
Qera/PRANE AMBASADES AMERICAN&SWEDESE
(Qyteti studenti/PRANE AMBASADES AMERICAN&SWED) *Qera/PRANE AMBASADES AMERICAN&SWEDESE jepen dhoma te kompletuara Lavatrice , frigorifer,bufe etc. TE pershtashme per 2 veta QERA/ 16000LEK Tel:+355697578422
kerkoj shtepi apartament ne ali dem
(tirane) Jam e interesuar te mar me qera nje apartament ose shtepi private ne vleren 20000-25000 lekgjithashtu edhe per blerjen e nje apartamenti ne vleren 35000€ ,ne te dyja rastet ...
Jap me qera apartament ne Sauk te Vjeter  1+1 kati 2  18000lek
Jap me qera apartament ne Sauk te Vjeter 1+1 kati 2 18000lek

(Tirane /Sauk i vjeter) Jap hyrje me qera ne zonen e saukut te vjeter.Apartamenti ndodhet ne katin e dyte me pamje ngaliqeni artificjal. Me parkim te brendshem.Ne rrugen kryesore. 100m larg stacion...
apartament me qera
(Tirane) Jepet me qera ap 2+1 i kompletuar,Rruga e Durresit Laprake mbi banken Intesa San Paolo kati 7.cmimi400 mije leke i diskutueshem nr tel 0683878618
Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Liqeni i Thate.
Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Liqeni i Thate.

(Rr. Liqeni i Thate) Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Liqeni i Thate. Apartament 3+1+1dhg+2wc, me siperfaqebanimi 147m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat...
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Kosovareve.
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Kosovareve.

( Rr. Kosovareve) Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Kosovareve. Apartament 2+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 123m2,I shtruar me parket, ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Apartame...
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Ismal Alla
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Ismal Alla

(Rr. Ismal Alla) Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Ismal Alla. Apartament 1+1+1wc+2bllk, me siperfaqe 75m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. A...
Te Garda prane Liqenit
Te Garda prane Liqenit

(afer Tirana Bank) totalisht i kompletuar, kondicioner. preferohet cift pa femije
Jap me qera 1+1 e mobiluar,dhe me te gjitha elektroshpiaket,kati i 2, 18,000 LEK.(rruga njazi meka n
(tirane) Jap me qera 1+1 e mobiluar,dhe me te gjitha elektroshpiaket,kati i 2, 18,000 LEK.(rruga njazi mekanjesia 4 tirane.pas fakultetit te mjekesise)(rrugica agllaia tako) perballe p...
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok.
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok.

( Rr. Brigada 8) Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok. Apartament 2+1+1WC me siperfaqe80m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, pa a...
Jepet me qera apartament 2+1
(Laprake) Laprake, prane spitalit Ushtarak, kati i 5, jepet me qera apartament 2+1+A+BLK, 20 000leke/muaj. Cel 069 686 4411
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok.
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok.

(Rr. Sami Frasheri) Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok. Apartament me siperfaqe 51m2, eshte i shtruar ne pllake. Apartamenti organizohet ne katin e 3-te te nje ...
TIRANE , japim me qera apartament 2+1, 83m2, ne Rr. Tefta Tashko.
(Rr. Tefta Tashko.) TIRANE , japim me qera apartament 2+1, 83m2, ne Rr. Tefta Tashko pak minuta larg qendres.Apartamenti eshte i ri , i kompletuar , ndodhet ne kat te dyte, me ashensor dhe eshte ...
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Liqeni i Thate, prane Gambero Gourmet.
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Liqeni i Thate, prane Gambero Gourmet.

(Rr. Liqeni i Thate) Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Liqeni i Thate, prane Gambero Gourmet. Ambient mesiperfaqe 70m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati. Ambi...
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Xhamise.
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Xhamise.

( Rr. Shyqyri Brari) Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Xhamise. Apartament 1+1+1wc+1bllk,me siperfaqe 74 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nj...
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II.
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II.

(Rr. Papa Gjon Pali II) Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II. Apartament me siperfaqe 137m2, Ishtruar me pllake dhe parket, ndodhet ne nje pallat te ri. Apartamenti organizoh...
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopeshtit Botanik.
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopeshtit Botanik.

(Rr. Selite e Vjeter) Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopeshtit Botanik. Apartament2+1+2WC+1verande, me siperfaqe banimi 140m2 dhe verande me siperfaqe 40m2, i sh...
Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopeshtit Botanik.
Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopeshtit Botanik.

( Rr. Selite e Vjeter) Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopeshtit Botanik. Apartament3+1+dhome gatimi+2WC+1verande, me siperfaqe banimi 200m2 dhe verande me siperfa...

Faqe:
 E para  1   2   3   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale