|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 29 Mars, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Kërko
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë HYRJE 1+1 OSE 2+1
(DURRES, Durres) INTERESOHEM PER NJE HYRJE 1+1 OSE 2+1 NE QYTETIN E DURRESIT OSE PAK ME LARG SE QYTETI.HYRJEN 1+1DERI NE 150MIJE NE MUAJ ...NDERSA 2+1 MAKSIMUMI DERI NE 200 MIJE NE MUAJ MUNDES...
Apartament ne Tirane me Qera
Apartament ne Tirane me Qera

(Tirane, TIRANA) Ap.3+1,Guzhin me vete,i mobiluar totalisht. Kati-5. Cmimi:800/€ Add:Pallati ish Triangolo nerruge kryesore.
jap shtepi me qera
(rruga besa, TIRANA) Apartament 150 m2, dy dhoma gjumi, salle ndejtje dhe ngrenie, e mobiluar. Ka ndricim dhe ajrim shumete mire. Zone e qete me banore disavjecare, pa probleme. Cdo ambient ka dal...
Apartament ne Tirane me Qera
Apartament ne Tirane me Qera

(Tirane, TIRANA) Ap.2+1,me nje sip.90/m2 1-tualet,Ballkon. Cmimi:420euro/muaj. Add:Rruga Vaso Pasha, MidisLiqenit edhe Bllokut,Tirane.
Fusha Ali Demit, jepet me qera 2+1
(Tirane, TIRANA) Fusha Ali Demit, ish-komisariati nr. 1, perballe OSHE, pallat ekzistues me tulla, K. 5, jepet meqera 2+1, 72m², e rregulluar, e mobiluar, çmimi 300€ i diskutueshem. (Pref...
Apartament 1+1 me qera te Ura Dervishbeg
Apartament 1+1 me qera te Ura Dervishbeg

(Rruga Hafiz Sabri Bushati, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 1+1 ne qender te qytetit te Shkodres, ne katin e II-tete banimit ne nje pallat me adrese: Rruga Hafiz Sabri Bushati te Ura Dervish...
Apartament me qera
(Rr: Elbasanit, Vilat Amerikane. Tr, TIRANA) Apartmenti ndodhet ne katin e pare te nje shtepie private. Eshte i kompletuar dhe ka hyrje me vete,perbehet nga 2 dhoma + banjo.Ka nje parking privat dhe nje oborr me fruta dh...
Apartament luksos me qera nga 1 qershori per pushime verore te shkurtra ose te gjata .
(Prane Hotel Florides nga ana e detit ., Durres) Offroj me qera nga 1 qershor nje apartament te ri te sapomobiluar 1 dhome + guzhine sallon soxhornotualet modern . Apartamenti Eshte i izoluar me kapote te brendeshme dhe i ...
apartament
(Lulishtja 1Maji, TIRANA) Apartament me pamje fantastike ne katin e fundit te nje pallati te ndertuar ne vitet 2000. Ka tredhoma ghumi te mobiluara, nje sallon te madh me oxhak funksional , ambjent kuz...
Ndarje qeraje
(Shkolla e baletit, TIRANA) Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje, te jete ne marrëdhenie pune. Apartamenti eshte i mobiluar 2+1(2 banjo) Cmimi eshte 17500 per person.
Jap me qera apartament 1+1
(Rruga e Kavajes pas qendres Globe, TIRANA) Rruga e Kavajes Pas qendres Globe, jepet me qera apartament, me ashensor, kerkohen klientefamiljare(familje). Telefononi ne 042272621., 20.000 Lekë ne muaj, kontaktoni: Telef...
Shtepi me qera 150 mije
(Tirane, TIRANA) Jepet me qera 1+1 kati ipare i nje shtepie private.Hyrja e vecante.e kompletuar
Apartament 2+1 me qera ne Shkoder te Kisha e Madhe
Apartament 2+1 me qera ne Shkoder te Kisha e Madhe

(Kisha e Madhe, pallati i Miculve, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 2+1 me adrese te Kisha e Madhe, tek pallati i'Miculve', apartamenti ndodhet ne katin e II-te (I-re te banimit) dhe ka nje siperfaq...
Jap apartament 1+1 20.000
(Tirane, TIRANA) Jap me qera hyrje 65m2 e mobiluar
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Faik Konica, prane Pasticeri Venecia.
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Faik Konica, prane Pasticeri Venecia.

( Rr. Faik Konica, TIRANA) Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Faik Konica, prane Pasticeri Venecia. Apartament2+1+1WC+1Blk me siperfaqe 110m2, i shtruar me parket, ndodhet ne katin e 11-te te n...
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Dervish Hima, prane parkut te Tiranes.
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Dervish Hima, prane parkut te Tiranes.

( Rr. Dervish Hima, TIRANA) Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Dervish Hima, prane parkut te Tiranes. Apartament2+1+dhome gatimi+2WC+2Bll, me siperfaqe 125m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ...
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II.
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II.

( Rr. Papa Gjon Pali II., TIRANA) Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II. Apartament me siperfaqe 137m2, Ishtruar me pllake dhe parket, ndodhet ne nje pallat te ri. Apartamenti organizoh...
Kerkoj hyrje 1+1
(Durres, Durres) INTERESOHEM PER NJE HYRJE ME QERA 1+1 NE QYTETIN E DURRESIT OSE DHE NDONJE 2+1 NE NDONJE ZONE JOSHUME LARG QYTETIT TE DURRESIT. ME KONTAKTONI BRENDA MUAJIT MARS JU LUTEM
Apartament me qera 400euro te Zogu i zi Pran pallatit sportit 100% i kompletuar edhe per te huaj
Apartament me qera 400euro te Zogu i zi Pran pallatit sportit 100% i kompletuar edhe per te huaj

(Tiran Zogu Zi ne mes te Ring Center dhe P.sportit, TIRANA) Jap apartament me qera tek zogu i zi Apartamenti me te gjitha kushtet me 2 dhoma gjumi 2 banjo 1guzhine dhe koridor e ballkon me pamje nga rruga kryesore ne kat te gjasht dh...
Jepen 2 apartamente me qera
(Tirane, TIRANA) 1) Apartament 1+ 1 i mobiluar...70.m2 te rruga e dibres pallat 7 katesh i ri prane spitalit nenetereza,kati 2. Cmimi 200 mije leke. 2) Apartament 1+1i mobiluar kati 3 ...5...
Jap me qera apartament 1+1 totalisht te mobiluar (Jordan Misja)
Jap me qera apartament 1+1 totalisht te mobiluar (Jordan Misja)

(Jordan Misja , TIRANA) Jepet me qera apartment 1+1 sip 70 m2 totalish e mobiluar kryesisht me mobilje te reja. Epershtatshme per 4 persona Pallat i ri Adresa:Ne fund te rruges Jordan Misja ose rr...
Shtepi me Qera/ Bulevardi Zogu I Pare/TIRANE
Shtepi me Qera/ Bulevardi Zogu I Pare/TIRANE

(bulevardi zogu i pare/Tirane , TIRANA) Japim apartament me qera,kati i dyte i nje banese 3 kateshe. Ndertesa survejohet me kamera per tiofruar klienteve siguri te plote. Aparamenti ofron te gjitha kushtet,i mobilua...
Shtepi me Qera/ Bulevardi Zogu I Pare/TIRANE
Shtepi me Qera/ Bulevardi Zogu I Pare/TIRANE

(bulevardi zogu i pare/Tirane , TIRANA) Japim shtepi me qera kati i pare i nje vile 3 kateshe private me oborr. Godina survejohet me kameraper arsye sigurie. Shtepia eshte 92m katror (1+1) -kondicioner - internet...
Jepet me qira aprtament 1+1
Jepet me qira aprtament 1+1

(Shkolla e Bashkuar, TIRANA) Jepet me qira apartament 1+1 tek Shkolla e Bashkuar, buze rruges kryesore, kati 4-t (parafundit), irikonstruktuar, i kompletuar me te gjitha pajisjet. Cmimi 200000 leke ne mua...
Apartament shtepi me qera 2+1
(Rruga e Kavajes, mbrapa globit, TIRANA) Jepet me qera nga fundi i Prillit apartament 2+1+ ballkon, kati i 2të, me ashensor, i mobiluar megjithçka nevojetet, dhome të veçantë garderobe. €250 / muaj. Të intere...
Apartament shtepi me qera 2+1
(Tirane, rruga e kavajes, tek globi, TIRANA) Jepet me qera Apartament 2+1+ballkon, kati i 2të, me ashensor, dhome garderobe e veçantë e ndarënga dhoma e gjumit me derë me shinë, i kompletuar me gjithçka nevojitet,...
Jepet me qera Vila 330 m,tek Ish-Blloku, pas Kullave Binjake. Ideale per Biznes dhe Zyra
Jepet me qera Vila 330 m,tek Ish-Blloku, pas Kullave Binjake. Ideale per Biznes dhe Zyra

(TIRANA) Jepet me Qera Vile ne Zonen e ish-Bllokut, pas kullave binjake. Vila ka nje siperfaqe prej 330 m, me3 kate dhe ndodhet ne rrugen Donika Kastrioti. E ndodhur ne zonen me te mi...
Jepet me qira apartament
Jepet me qira apartament

(Rr. Stefanaq Pollo, prane ish Profarmes , TIRANA) Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i rikonstruktuar dhei sapo mobiluar. Elektroshtepiaket jane te reja. Ka te instaluar nje depozi...
Jap apartament 2+1 me qera
(Durres, Durres) Durres, perballe HOTEL FLORIDA, lagja nr 13, jap me qera apartament 2+1, pjeserisht te mobiluar.Apartamenti ndodhet ne katin e 3, ka ashensor, 2 ballkone, 2 banjo, 2 dhoma gju...
Jepet me qera apartament 2+1, Mbrapa Ambasades Kin...
(Rruga e Durresit Mbrapa Ambasades Kineze, TIRANA) Jepet me qera apartament 2+1, Mbrapa Ambasades Kineze,Rruga Durresit Apartamenti eshte imobiluar me te gjitha orendit Uje dhe drita 24 ore. Preferohen Familjare...
Okazion Apartament me qira 140m2 Kompleksi Grek Cyclades
Okazion Apartament me qira 140m2 Kompleksi Grek Cyclades

(Kompleksi Grek Cyclades Kodrat e Liqenit Tirane , TIRANA) Apartament i ri 3+1 në kodrat e Liqenit Artificial, te Kompleksi Grek Cyklades-2, kati 2. Pjesërisht i kompletuar, sistem ngrohjeje-freskimi. 2 Dhoma gjumi, 1 Studio;...
Jepet 1+1 me qera 38m2
(Tirane, TIRANA) Kryqezimi i rruges Frosina Plaku me Ndre Mjeden. Kompleksi magnet. Totalisht e mobiluar.
Jap me qera 1+1 e mobiluar,dhe me te gjitha elektroshpiaket,kati i 4, 17,000 LEK.(rruga njazi meka n
Jap me qera 1+1 e mobiluar,dhe me te gjitha elektroshpiaket,kati i 4, 17,000 LEK.(rruga njazi meka n

(tirane, TIRANA) Jap me qera 1+1 e mobiluar,dhe me te gjitha elektroshpiaket,kati i 4, 17,000 LEK.(rruga njazi mekanjesia 4 tirane.pas fakultetit te mjekesise) perballe postes 19 allias 06820...
Durres jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar
(Durres, Durres) Japet me qera apartament 2+1 i mobiluar . Siperfaqe 120 m2 pallat i ri . Ashensor, uje ,drita 24ore. Vend parkimi. Tel 069 51 28 010 Cmimi : 20 000 lek/ muaj
Jepet me qera 2+1+ bllk ne yzberisht pallat i ri m...
(Yzberisht , tirane, TIRANA) Jepet me qera 2+1+ bllk ne yzberisht pallat i ri me ashensor. Mobilim ne menyre moderne te gjitha tereja. Cmimi 23000 lek Preferohen familjare dhe parapagese 3 muaj! T...
Shitet shtepi
Shitet shtepi

(Vlore, Vlore) Vlore Afer Komisariatit te Policise, shitet shtepi private, kati I, pa ashensor, 500 m2, kuzhine ekompletuar, 2 dhoma, 1 banjo, tarracë, oborr, baçe, parking, shtepia Shitet...
Jepet me qera shtepi private kati 3
Jepet me qera shtepi private kati 3

(Shkoder) Jepet me qera shtepi private kati 3 Shtepia perbehet: 3 dhoma gjumi 1 sallon 1 wc Cmimi iqerase 25000 leke Vetem ne rast parapagese 6 muaj cmimi bie ne 20000 leke Ndod...
Jap me qera
(Zona e plazhit, te Iliria, perballe Hotel Florida, Durres) Jap apartament me qera 2+1, ne zonen e plazhit ne Durres. Apartamenti ka 1 sallon te madh, aneks, 2dhoma gjumi, 2 banjo dhe 2 ballkone. Siperfaqja totale 110 m2. Ndodhet ne ka...
Tirane, Zona e Bllokut, Apartament 2+1 me Qera, 500 Euro
Tirane, Zona e Bllokut, Apartament 2+1 me Qera, 500 Euro

(Tirane, TIRANA) Tirane, Zona e Bllokut, Apartament 2+1 me Qera, 500 Euro Rruga Perlat Rexhepi , Apartament 2+1 meQera , Kati 4 me Ashensor , Pamje jug-lindje , i mobiluar Qeraja : 50...
Jap shtepi me qera
(Tirane, TIRANA) Jap shtepi me qera, tek ish fusha e aviacionit, rr. Evlija Celebi, Tirane. Kati i pare, siperfaqe60m2, e mobiluar me kushte shume te pershtatshme. 200mij leke te vjetra.
OKAZION Duplex Rezidenca Kodra e Diellit Tirane 3+1 plotesisht e mobiluar
OKAZION Duplex Rezidenca Kodra e Diellit Tirane 3+1 plotesisht e mobiluar

(Rezidenca Kodra Diellit, TIRANA) Jepet me qera duplex ne katin e trete dhe te katert brenda Rezidences Kodra e Diellit 1 . Duplexika 3 dhoma , 2 banjo dhe 2 ballkone . Eshte plotesisht i kompletuar . Ne cmim...
Jepet me qera Apartament 3+1 me sip 130m2
Jepet me qera Apartament 3+1 me sip 130m2

(prane Teatrit Migjeni., Shkoder) Jepet me qera Apartament 3+1 me sip 130m2 Apartamenti ndodhet ne qender te shkodres prane TeatritMigjeni. Cmimi 270€ muaji Kontakto Amarildo Sterkaj 0692883398 viber ose ...
Jepet me qera apartament 1+1 me 25 oborr
Jepet me qera apartament 1+1 me 25 oborr

(Shkoder) Jepet me qera apartament 1+1 me 25 oborr Apartamenti eshte i ri i mobiluar me sendet e nevojshme.Cmimi 200€ ne muaj Kontakto Amarildo Sterkaj 0692883398 viber ose whatsapp...
Jepet me qera Shtepi private ne qender te Shkodres...
Jepet me qera Shtepi private ne qender te Shkodres...

(ne qender te Shkodres., Shkoder) Jepet me qera Shtepi private ne qender te Shkodres. Shtepia mund te jete e pershtatshme edhe perbiznes po edhe per banim. Perbehet 3 dhoma gjumi 2 sallone 1 guZhine 2 wc ...
Jepet me qera kati i 3 i nje vile e ndodhur prane ...
Jepet me qera kati i 3 i nje vile e ndodhur prane ...

(prane Sahatit Shkoder., Shkoder) Jepet me qera kati i 3 i nje vile e ndodhur prane Sahatit Shkoder. Sip 150m2 pamje nga rrugakryesore Perbehet nga: 2 dhoma gjumi 1 sallon 2 wc 2 ballkone. Shtepia eshte...
APARTAMENT
(21dhjetori komplexi homeplan, TIRANA) tek komplexi homeplan japim apartament me qira 2dhoma gjumi soggiorno guzhin. Banesa esht e shtruarme parket,ka 2 banjo,ballkon,2 ashensor.pallati ri 100m2. jepet per familiar...
APARTAMENT
(21dhjetori komplekxi homoplanet, TIRANA) tek komplexi homeplane japim apartament me qira 2dhoma gjumi soggiorno guzhin. Banesa esht e shtruarme parket,ka 2 banjo,ballkon,2 ashensor.pallati ri 100m2. jepet per familia...
Shtepi me qera e pershtateshme per student
(Vilat Gjermane, TIRANA) Vilat Gjermane Prane universitetit Nderkombetar, jepet me qera vilë, kati I, kuzhine e kompletuar,ambjenti eshte i kompletuar, i pershtatshem per student, free wireles, 14000...
jap nje dhom me banjo me qera ne peje
(peje kosove, TIRANA) jap nje dhom me qera me banjo e mobiluar dhe me hyrje te veqant qmimi 150 euro me gjithashpenzimet kontakto ne viber +38649422979
10 m poshte  rezidences Kodra e Diellit jepEt apar...
10 m poshte rezidences Kodra e Diellit jepEt apar...

(TIRANA) 10 m poshte rezidences Kodra e Diellit jepEt apartament me qera,ne katin e 4 te nje pallati te qete5 katesh.apartament 3+1,me koridor te madh,dy tualete njera me kabine dushi...
shtepi me qera 1+1
(Lagjja: Fahri Ramadani Rr: Tregu i Ri, Shkoder) Jap me qera nje shtepi 1+1 tek Lagjja Fahri Ramadani. Rr. Tregu i Ri Pallati: 258. Shtepia eshte emobiluar dhe rinovuar qe nga pllakat deri te dyert. Shtepia ndodhet afer tre...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale