|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 23 Janar, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Kërko
  Emërtimi
Hyrje 2+1 me qira, rruga “Ludovik Saraçi”
Hyrje 2+1 me qira, rruga “Ludovik Saraçi”

(rruga Ludovik Saraci , Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një hyrje 2+1 me sipërfaqe 120 m² të ndodhur në katin e parë,në rrugën “Ludovik Saraçi”. Hapësira e bollshme ofron një sallon, dy ...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠 Jepet me qira apartament 90m2 , kati 2 , 📍Ndodhet prane Shkolles Jordan Misja ,Shkoder 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc 🖼 1 ballk...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠 Jepet me qira apartament 90m2 , kati 2 , 📍Ndodhet prane Shkolles Jordan Misja ,Shkoder 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc 🖼 1 ballk...
Apartament 2+1 me qira afër shkollës “Jordan Misja”
Apartament 2+1 me qira afër shkollës “Jordan Misja”

(rruga Kardinal Mikel Koliqi , Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Kardinal MikelKoliqi”. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe gëzon një sipërfaqe prej 90...
Apartament 2+1 me qira, tek kinema “Millennium”
Apartament 2+1 me qira, tek kinema “Millennium”

(Shkoder, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1, me sipërfaqe 100 m² të ndodhur tek kinema“Millennium”. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë, dhe përbëhet ng...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠Jepet me qira Shtepi private ne katin e 2 📍Ndodhet prane Stadiumit Loro Boriqi,Shkoder 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc 💶 cmimi...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠 Jepet me qira Shtepi private sip 150m2 ndertim dhe 100m2 oborr! 📍Ndodhet ne Gjuhadol ,Shkoder 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallone 🍽 1 kuzhine 🛁 2 wc ...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠 Jepet me qira apartament 1+1 📍Ndodhet prane Katedrales , Shkoder ✅Ashensor 🛏1dhome gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc 🖼 1 ballkon ...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠 Jepet me qira apartament 2+1 📍Ndodhet prane Katedrales , Shkoder ✅Ashensor 🛏 2dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 2 wc 🖼 1 ballkon ...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠 Jepet me qira apartament 55m2 📍Ndodhet prane Stadiumit Loro Boriqi , Shkoder 🛏 1dhome gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1wc 💶 cmimi 16.000 lek...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠 Jepet me qira apartament 1+1 📍Ndodhet ne L.Parruce, Shkoder 🛏 1 dhome gjumi 🛋 1sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc 🖼 1 ballkon 💶 cmimi 18000 Lek ...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠 Jepet me qira apartament 2+1 sip 120m2 📍Ndodhet ne L.Rus, Shkoder 🛏 2 dhomagjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 2 wc 🖼 1 ballkon ✅Ashensor ...
Vilë 3-katëshe me qira në Pedonale
Vilë 3-katëshe me qira në Pedonale

(Pedonale , Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një objekt 3-katësh, me sipërfaqe 145 m² të ndodhur nëPedonalen e qytetit të Shkodrës, pranë Bashkisë. Objekti ndahet në këtë më...
Truall në shitje në Shirokë
Truall në shitje në Shirokë

(Shiroke , Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një truall me një sipërfaqe prej 7000 m². Ndodhet midis 2urave në krah të lumit Buna, në Shirokë. Në një pjesë të tij është ...
Vilë me qira, te shkolla Teknologjike
Vilë me qira, te shkolla Teknologjike

(rruga Hysen Lohja , Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një vile tri-katëshe me sipërfaqe 260 m² të ndodhur tek shkollaTeknologjike “Hamdi Bushati”. Në katin e parë ofron mundësi shfrytëz...
Apartament 1+1 me qira në Parrucë
Apartament 1+1 me qira në Parrucë

(Parruce , Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me vendndodhje në Parrucë. Apartamenti ndodhetne katin e parë banim dhe ka një sipërfaqe prej 70 m². Përhëhet nga...
Hyrje 2+1 me qira tek Rruga e Gjanë.
Hyrje 2+1 me qira tek Rruga e Gjanë.

(Rruga e Gjane , Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një hyrje 2+1 me sipërfaqe 90 m² në katin e dytë të banimit tënjë shtëpie private, tek Rruga e Gjanë. Ka një sallon, një dhomë gjumi...
Apartament 2+1 me qira në Perash
Apartament 2+1 me qira në Perash

(Perash , Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 105 m² të ndodhur në kat tëtretë. Ndodhet në Perash, te Banja e Vogël. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ...
Apartament 2+1 me qira, tek Radio Shkodra.
Apartament 2+1 me qira, tek Radio Shkodra.

(ish-5 Heronjtë, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur në godinën ere, tek Radio Shkodra. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të banimit, of...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠 Jepet me qira Grasoniere 📍Ndodhet prane Shkolles Pyjore , Shkoder 🛏 1 dhome gjumi 🛋 sallon 🛁 1 wc 💶 cmimi 10.000 lek /muaji 📌Fiksoni tak...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠 Jepet me qira apartament , 55m2 ne qender 📍Ndodhet ne L.Parruce , Shkoder ✅Ajer ikondicionuar 🛏 1 dhome gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc ...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠 Shitet ose jepet me Qira Apartament 2+1, me sip. 100 m2 📍Ndodhet L.Xhabije,Shkoder 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc 🖼 1 ballkon ...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠 Shitet apartament 2+1 kat 3. 📍Ndodhet prane Klubit te Gjuetarit , Shkoder 🛏 2dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc 💶 cmimi 4.300.00...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠Jepet me qira Shtepi private ne katin e 2 📍Ndodhet prane Stadiumit Loro Boriqi,Shkoder 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc 💶 cmimi...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠 Jepet me qira apartament 2+1 i ndodhur ne fund te Rusit Shkoder te rotonda emadhe. Apartamenti eshte i mobiluar me sendet e nevojshme. 💶Cmimi 20.000 leke ne muaj Di...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠 Jepet me qira apartament 74m2 🎯Ndodhet ne L.Rus , Shkoder 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc 🖼 1 ballkon 💶 cmimi 17000 leke ...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏡 Jepet me qira apartament 2+1 ne qender 📍Ndodhet ne nje zone mjaft te mire Prane VodafonitL.Parruce , Shkoder. 🛏 2 dhome gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine ...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏡 Jepet me qira apartament 2+1 ne qender kati 5! 📍Ndodhet ne nje zone mjaft te mire PraneVodafonit L.Parruce , Shkoder. 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 ...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏡 Jepet me qira Super apartament 2+1 📍Ndodhet te Ura Dervishbeg siper Conad ,Shkoder. 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 2 wc ✅Apartamen...
Apartament 1+1 me qira, në Rus.
Apartament 1+1 me qira, në Rus.

(Rus , Shkoder) Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 55 m² të ndodhur në Rus. Hyrjandodhet në katin e tretë, dhe përbëhet nga një sallon, një dhomë gjumi...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏡 Jepet me qira apartament 2+1 📍Ndodhet prane Kinema Millenium, Shkoder. 🛏 2 dhomagjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc 🏞 1 ballkon ✅Apartam...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏡 Jepet me qira Super apartament 2+1 📍Ndodhet prane Kinema Millenium , Shkoder. 🛏 2dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc ✅Apartamenti esht...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏡 Jepet me qira kati 1 i nje shtepie Private 1+1 📍Ndodhet prane Katedrales ,Shkoder. 🛏 1 dhome gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc ✅Shtepia es...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏡 Jepet me qira apartament 2+1 📍Ndodhet L.Parruce , Shkoder. 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc 🏞 2 ballkone ✅Apartamenti eshte ...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠Jepet me qira super apartament sip 160 m2 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1kuzhine 🛁 2 wc 🖼 2 veranda 💶 Cmimi 20.000 leke / muaj (Mund te jete op...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠Jepet me qira Super Cozy Apartament 📍Ndodhet prane Sheshit Isa Boletini,Shkoder ✅Apartamenti ka ajer te kondicioniar ✅Disponon Ashensor ✅Eshte i arreduar ...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠Jepet me qira 2+1 📍Ndodhet ne Skenderbeg, Shkoder 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc 🖼 1 verande 💶 Cmimi 15000 leke /muaj ...
Garsoniere me qira në Rrugë të Gjanë
Garsoniere me qira në Rrugë të Gjanë

(Bulevardi Bujar Bishanaku, Shkoder) Sun Real Estate ofron një garsoniere me qira me sipërfaqe 38 m² në katin e tretë. Banesandodhet në rrugën “Bulevardi Bujar Bishanaku”. ✅Përbëhet nga: – N...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏡Jepet me qira apartament 2+1 me 2 ashensora 📍Apartamenti ndodhet prane Shkolles Oso Kuka,L.Dergut , Shkoder. 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine ...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠 Jepet me qira apartament 55m2 📍Ndodhet prane Shkolles se Muzikes ,Shkoder! ✅Apartamenti eshte i mobiluar ne sendet e nevojshme! 🛏 1 dhome gjumi 🛋 1 s...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠 Jepet me qira Apartament 2+1 ✅(Gjithcka e re nuk ka jetuar kush me pare) 📍Ndodhetprane Konsullates tek rruga Don Bosko 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon ...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠Jepet me qira 1+1 📍Ndodhet prane Stadiumit 🛏 1 dhome gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1kuzhine 🛁 1 wc 🖼 1 verande 💶 Cmimi 15000 leke /muaj 📌Fikso...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠 Jepet me qira apartament 1+1 📍Ndodhet prane Katedrales , Shkoder ✅Ashensor 🛏 1dhome gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc 🖼 1 ballkon ...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏢Jepet me qira apartament 2+1 i pa mobiluar pervec Banakut te gatimit 🎯Ndodhet L.Rus,Shkoder ✅Apartament ka sip. 120m2 🛏 2 dhoma gjumi 🍽 1 kuzhine ...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏢Jepet me qira apartament 2+1 i pa mobiluar pervec Banakut te kuzhines dhe wc-ve 🎯NdodhetL.Parruce kati 3, Shkoder ✅Apartament ka sip. 120m2 🛏 2 dhoma gjum...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏠 Jepet me qira Apartament 3+1 📍Prona ndodhet ne Pedonale Gjuhadol ,Shkoder ✅Apartamenti jepet i mobiluar me te gjitha sendet e nevojshme ✅Ngrohje me sitstem ...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏢Jepet me qira shtepi 1+1 e kompletuar. Ka dhe oborr 30 m2. 🎯Ndodhet L. Xhabiej ,SHKODER ✅Shtepia ka sip 60 m2 🛏 1 dhome gjumi 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc ...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏢Jepet me qira shtepi 1+1 e kompletuar. Ka dhe oborr 30 m2. 🎯Ndodhet L. Xhabiej ,SHKODER ✅Shtepia ka sip 60 m2 🛏 1 dhome gjumi 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc ...
Apartament 3+1 me qira pranë Stadiumit
Apartament 3+1 me qira pranë Stadiumit

(Bulevardi Bujar Bishanaku, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 3+1 ne katin e IV-t te nje pallati me adrese te“Bulevardi Bujar Bishanaku”, ne krah te Stadiumit “Loro Borici” dhe me nje...
 🆕 Listim i Ri
🆕 Listim i Ri

(Shkoder, Shkoder) 🏡 Jepet me qira Super apartament 2+1 📍Ndodhet te Ura Dervishbeg siper Conad ,Shkoder. 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 2 wc ✅Apartamen...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale