|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 26 Prill, 2015 SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Kërko
  Emërtimi
Zyre me qera, ne Bllok, ne qender te Tiranes, 3 ambiente, 350 euro, i diskutueshem
Zyre me qera, ne Bllok, ne qender te Tiranes, 3 ambiente, 350 euro, i diskutueshem

(tirane, TIRANA) Rruga Abdyl Frasheri, ne qender, afer Vesa Center, Zyre me qera, 3 ambiente komode, me kondicioner,zyre e rikonstruktuar totalisht, kati 3, ambjent komod, me drite, euro 350 ,...
Apartament 270 m2 me qera
Apartament 270 m2 me qera

(Tirane, TIRANA) Apartament luksoz ne zemer te Tiranes. Jepet me qera afatgjate per ambasada dhe institucioneserioze. Cmimi i diskutueshem ne varesi te kontrates. Cel: 068 53 75 278
JAP ME QIRA 3+1
JAP ME QIRA 3+1

(tirane, TIRANA) Ville private 4-kateshe ne Sauk(Tirane) afer shkolles policise 5 min nga qyteti studentit, jepet meqira kati i dyte 3+1(momentalisht nuk eshte i mobiluar) me kerkes mund te mo...
Okazion, prane Inxhinierise se Ndertimit!!!
(21 dhjetori, TIRANA) Okazion!!! Ofrojme shtepi me qera 3+1, e kompletuar(Kuzhine, Sobe, frigorifer, kondicioner,televizor, kolltuqe etj...) 2 tualete. Kati i 2-te, "Rr Artan Lenja", mbr...
Myslym Shyri , Apartament 1+1 me Qera , me parking, 300 Euro
Myslym Shyri , Apartament 1+1 me Qera , me parking, 300 Euro

(Tirane, TIRANA) MYSLYM SHYRI, Rruga Islam Alla, Apartament 1+1 me Qera, parking per makine, kati 2, i mobiluar,ballkon, depo, i qete, me drite, kamera sigurie, jepet per te huaj . 300 Euro/mu...
Stadiumi Dinamo, Rruga Emin Duraku, Apartament 2+1 me qera, 129m2 , 450 Euro / muaj
Stadiumi Dinamo, Rruga Emin Duraku, Apartament 2+1 me qera, 129m2 , 450 Euro / muaj

(Tirane, TIRANA) Stadiumi Dinamo, Rruga Emin Duraku, Apartament 2+1 me qera, 129m2, kati Vl. Totalisht e mobiluar,kondicioner, telefon, 2 banjo, 450 Euro / muaj Tel. 0697763141 [www...
Apartament Luksoz, Dublex, me Qera, perballe Ministrise se Jashtme, 260 m2, 2000 Euro/muaj
Apartament Luksoz, Dublex, me Qera, perballe Ministrise se Jashtme, 260 m2, 2000 Euro/muaj

(Tirane, TIRANA) Apartament Luksoz, Dublex me Qera, perballe Ministrise se Jashtme, 260 m2, 5 ambjente, 3 banjo,garazh. Kati 7, Sisteme Camera, Zjarri, Alarmi. Apartament i ri , punime cilesor...
Rr. Durresit, afer ish.Ambasades Jugosllave, Apartament me Qera , 2+1, arredim modern, 2 banjo,350 E
Rr. Durresit, afer ish.Ambasades Jugosllave, Apartament me Qera , 2+1, arredim modern, 2 banjo,350 E

(Tirane, TIRANA) Rruga Milan Shuflaj, ne Rr. Durresit, afer ish. Ambasades Jugosllave, Apartament me Qera , 2+1 ,arreduar ne menyre moderne, 2 banjo, me kondicionere, kati 6 , pallat i ri , ...
Apartament per Zyra, Tirane-qender, te Kinema Agimi, 2+1, 400 Euro
Apartament per Zyra, Tirane-qender, te Kinema Agimi, 2+1, 400 Euro

(Tirane, TIRANA) Pallatet Agimi, ne qender te Tiranes , pamje nga rruga, jepet me qera apartament 2+1, per aktivitetete ndryshme, 400 Euro Tel. 0697763141 [www.rikland.com][1] [info....
Rr. Irfan Tomini, Selite, jepen me qera kati 2 dhe i 3, i nje Vile, 700 Euro
Rr. Irfan Tomini, Selite, jepen me qera kati 2 dhe i 3, i nje Vile, 700 Euro

(Tirane, TIRANA) Rr. Irfan Tomini, Selite, jepen me qera kati 2 dhe i 3, i nje Vile, hyrje me vehte, zone e qete, meparking, verande e madhe , 6 dhoma , 3 banjo, internet wi-fi , 700 euro, i d...
Tirane Blv. Bajram Curri, perballe ATSH, Vile 3 kateshe me Qera, per banim, 240 m2 , 800 euro
Tirane Blv. Bajram Curri, perballe ATSH, Vile 3 kateshe me Qera, per banim, 240 m2 , 800 euro

(Tirane, TIRANA) Tirane Blv. Bajram Curri, perballe ATSH, Vile 3 kateshe me qera, per banim, 6 dhoma , 3 banjo, 240m2, parking, e mobiluar,. 800 euro ne muaj. Tel. 0697763141 [www.rikla...
Tirane, Blv. Bajram Curri, perballe ATSH, Vile 2 kateshe me qera, 1000 euro.
Tirane, Blv. Bajram Curri, perballe ATSH, Vile 2 kateshe me qera, 1000 euro.

(Tirane, TIRANA) Tirane Blv. Bajram Curri, perballe ATSH, Vile 2 kateshe me qera, per zyra, 6 dhoma , 2 banjo,parking. 1000 euro ne muaj. Tel. 0697763141 [www.rikland.com][1] [info.r...
DON BOSKO, Rruga Albanopoli, Vile me qera 250 m2 , 600 Euro
DON BOSKO, Rruga Albanopoli, Vile me qera 250 m2 , 600 Euro

(Tirane, TIRANA) DON BOSKO, Rruga Albanopoli, Vile me qera 250 m2, 2 kate nga 2+1, 2 banjo, oborr me parking per 2-3makina. 600 Euro ne muaj Tel. 0697763141 [www.rikland.com][1] [in...
Vile me qera Rr. Kavajes, perballe Wolkswagenit per zyra ose banim 1100 euro
Vile me qera Rr. Kavajes, perballe Wolkswagenit per zyra ose banim 1100 euro

(Tirane, TIRANA) VILE ME QERA Rr. Kavajes, perballe Wolkswagenit, 30 m. nga rr. kryesore, 2 kate nga 100 m2 , oborr200 m2, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme. 1100 euro ne muaj. Tel....
Apartament Luksoz 3+1 me qera, Komuna e Parisit, 800 euro
Apartament Luksoz 3+1 me qera, Komuna e Parisit, 800 euro

(Tirane, TIRANA) Tirane Rruga Haxhi Kika, ne hyrje te Komunes se Parisit, Apartament Luksoz 205 m2 me qera, 3+1,soggiorno me oxhak dhe minibar, 3 dhoma gjumi, kuzhine, 2 banjo , hidromasazh , ...
Apartament i Ri, Modern, i Qete, afer Universitetit Europian, 1+1, 300 Euro.
Apartament i Ri, Modern, i Qete, afer Universitetit Europian, 1+1, 300 Euro.

(Tirane, TIRANA) Tirane , Bulevardi Gjergj Fishta, 200 m. nga Universitetit Europian, Apartament 1+1 me qera, 60 m2 , mobilim modern dhe cilesor, kati 4, pallat i ri , me kondicionere, lavasto...
JEPET ME QERA
(KAMZE, TIRANA) NE KATIN E KATERT TE NJE PALLATI PESEKATESH ME TULLA TE KUQE JEPET ME QERA APARTAMENTI 1+1+a+b+bPJESERISHT I RREGULLUAR (DRITARET DURALUMIN, KUNDRABUFE E RE, BANJO E RREGULLUA...
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Pashko Vasa, zona Bllok.
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Pashko Vasa, zona Bllok.

(Rr. Pashko Vasa, TIRANA) Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Pashko Vasa, zona Bllok. Apartament me siperfaqe 100m2,eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati ekzistues....
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit Artificial.
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit Artificial.

(Rr. Peti, TIRANA) Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit Artificial. Apartament 2+1+2WC+1Blk,me siperfaqe 140m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pal...
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Bardhok Biba, prane Hotel Tirana.
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Bardhok Biba, prane Hotel Tirana.

(Rr. Bardhok Biba, TIRANA) Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Bardhok Biba, prane Hotel Tirana. Apartament2+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 95m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 8-te te ...
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Big Market.
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Big Market.

(Rr. Medar Shtylla, TIRANA) Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Big Market. Apartament3+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 150m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje vi...
Zyra ne qender me qera 350 euro/muaj
Zyra ne qender me qera 350 euro/muaj

(Bulevardi Zogu I prane Cirkut, TIRANA) jepet me qera zyra ne qender me siperfaqe 90 m2, kati i dyte , e mobiluar me pajisjet e zyres. Cmimi350 euro/muaj. Shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme.
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Ismail Qemali, zona Bllok
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Ismail Qemali, zona Bllok

(Rr. Ismail Qemali, TIRANA) Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Ismail Qemali, zona Bllok. Apartament 2+1+1WC+1Blk mesiperfaqe 97m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje palla...
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Zef Jubani, prane Postes Nr.8.
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Zef Jubani, prane Postes Nr.8.

(Rr. Zef Jubani, TIRANA) Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Zef Jubani, prane Postes Nr.8. Apartament 2+1+1WC+1Blkme siperfaqe 130m2 eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 8-te te nje ...
Jepen me qera kati 1 dhe 2 i nje vile
Jepen me qera kati 1 dhe 2 i nje vile

(tirane, TIRANA) Jepen me qera kati 1 dhe 2 i nje shtepie private per banim ose biznes : zyra, kopesht etj. 150m2 +oborr 300m2 . Parkim i garantuar. Adresa "Komuna Parisit" prane bi...
Apartament 1+1, plotesisht i mobiluar tek Poligrafiku
(Poligrafik, pallati i ri i BKT, TIRANA) Rr."Ali Demi", ne ish POLIGRAFIK Pallat i ri modern, i BKT, apartament supermodern temobiluar cilesisht. 1+1+dhome gatimi+verande. Me punime teper cilesore. Kondicio...
Jap me qera Apartament, plotesisht te mobiluar, 2+1+1banjo+ballkone. Tek Liqeni THATE
(Zona e Kopshtit Zologjik, TIRANA) Ne zonen e Kopshtit Zoologjik, buze Liqenit te Thate, 100 metra nga stacioni i parafundit iurbanit, ne nje pallat te shkelqyer apartament 100 m2, plotesisht te mobiluar dhe ...
kerkoj shtepi me qera
(kombinat, TIRANA) kerkoj shtepi me qera me jo me shum se 13000 mij lek. te jet ne yzberisht ose kombinat
Apartamet 2+1 me qera ne Rrugen e Kavajes
Apartamet 2+1 me qera ne Rrugen e Kavajes

(Tirane, TIRANA) Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati komod me dy hyrje ne kat. I mobiluar shume miree me te gjitha komoditetet e nevojshme per nje jete te rehatshme. Cmimi disk...
Shtepi private me qera
(Zona/Rruga : Rr.Jordan Misja, Tirane, Durres) Rr.Jordan Misja, perballe kolegjit turk, jap me qera hyrje private kati i pare,1+1+aneks+banjo emobiluar. 16000 leke Cel: 0682528877/0696576772
Apartament 2+1+2b me qera mobilim modern 500 euro/muaj
Apartament 2+1+2b me qera mobilim modern 500 euro/muaj

(Prane 21 Dhjetorit , TIRANA) Jepet me qera apartament 2+1+2b me sipërfaqe 110m2, me verande 40 m2 kati i 6 në pallat të ri,super i mobiluar me pajisje te reja, parket druri. Apartament me dy dhoma gj...
Jap me qera apartament 1+1+2 Ballkone, Kati 4, 78m2
Jap me qera apartament 1+1+2 Ballkone, Kati 4, 78m2

(Rruga : Petro Nini Luarasi (Prane Tregut Elektrik), TIRANA) Rruga : Petro Nini Luarasi (Prane Tregut Elektrik) Jap me qera apartament 1+1+2 Ballkone, Kati 4,78 m² 30.000 Leke (Perfshire dhe mirembajtjen mujore te apartamentit. Rru...
Apartament me qera 64 m2 mbrapa 15 katshit
Apartament me qera 64 m2 mbrapa 15 katshit

(QENDER ,PRAPA 15 KATSHIT, TIRANA) JAP ME QERA NJE APARTAMENT 64m2 I KOMPLETUAR ,ME BALLKON, ME TE GJITHA PAJISJET ELEKTROSHTEPIKE ,TV, FRIGORIFER ,LAVATRICE , KONDICONER, SI EDHE KUZHINE E KOMPLETUAR. VE...
Afer Bllokut, Shkolla 11 Janari , apartament 2+1 me qera, 500 euro, i diskutueshem.
Afer Bllokut, Shkolla 11 Janari , apartament 2+1 me qera, 500 euro, i diskutueshem.

(Tirane, TIRANA) Afer Bllokut, Shkolla 11 Janari , apartament 2+1 me qera, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, kondicioner, 2ballkone. 500 euro, i diskutueshem. Tel. 069 77 63 141 [www.rikland...
AFER LIQENIT , Rruga e Kosovareve, Apartament me qera, 1+1 , 94 m2, 350 euro, i negociueshem
AFER LIQENIT , Rruga e Kosovareve, Apartament me qera, 1+1 , 94 m2, 350 euro, i negociueshem

(Tirane, TIRANA) AFER LIQENIT , Rruga e Kosovareve, Apartament me qera, i mobiluar mire, me kondicioner, 1+1 , 94 m2,kati 7 , me pamje nga liqeni, i qete, me drite, mjaft komod, 350 euro, i ne...
Rruga Budi, 5 minuta nga ambasada amerikane, apartament 1+1 me qera, 250 euro/muaj.
Rruga Budi, 5 minuta nga ambasada amerikane, apartament 1+1 me qera, 250 euro/muaj.

(Tirane, TIRANA) Rruga Budi, 5 minuta nga ambasada amerikane, apartament 1+1 me qera, i mobiluar mire, shtepiprivate, me kondicioner, 250 euro ne muaj. Tel. 069 77 63 141 [www.rikland.c...
Tirane qender, afer Juridikut, Rruga Perlat Rexhepi, apartament 1+1 me qera, 350 euro/muaj
Tirane qender, afer Juridikut, Rruga Perlat Rexhepi, apartament 1+1 me qera, 350 euro/muaj

(Tirane, TIRANA) Tirane qender, afer Juridikut, Rruga Perlat Rexhepi, apartament 1+1, 2 ballkone, i qete, i mobiluar,kati 3 , pallat i ri me ashensor, 350 euro/muaj Tel. 069 77 63 141 [...
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Mentor Xhemali, prane Kristal Center.
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Mentor Xhemali, prane Kristal Center.

(Rr. Mentor Xhemali, TIRANA) Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Mentor Xhemali, prane Kristal Center. Apartament3+1+2WC+1Blk me siperfaqe 130m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nj...
MYSLYM SHYRI Apartament ne pallat te ri, 2+1 , 2 banjo, 2 ballkone 400 euro
MYSLYM SHYRI Apartament ne pallat te ri, 2+1 , 2 banjo, 2 ballkone 400 euro

(Tirane, TIRANA) MYSLYM SHYRI, Rruga Islam Alla, Apartament ne pallat te ri, 2+1, 2 banjo, 2 ballkone, e mobiluar, eqete , mundesi parkimi per 2 makina, 400 euro/muaj. Tel. 069 77 63 141 ...
Tek Liqeni, Apartament 120 m2 , me pamje fantastike!
Tek Liqeni, Apartament 120 m2 , me pamje fantastike!

(Tirane, TIRANA) Tek Liqeni, mbi Kopeshtin Zoologjik, apartament me qera, me pamje fantastike, 120 m2, 2+1, 2 banjo,2 ballkone, parking, kati 4 me ashensor, i qete , ajer i paster, 600 euro ...
Rr. Kavajes , afer qendres, Apartament 2+1, 106 m2, me Qera 400 Euro/muaj
Rr. Kavajes , afer qendres, Apartament 2+1, 106 m2, me Qera 400 Euro/muaj

(Tirane, TIRANA) Rr. Kavajes , afer qendres, Apartament 2+1, 106 m2, me Qera, per Zyra , Klinike, etj. Kati 3, meAshensor. 3 Kondicionere. Afer Business center G-Kam . 400 Euro/muaj Tel. ...
Rr. Kavajes , afer qendres, Apartament 2+1, 106 m2, me Qera 400 Euro/muaj
Rr. Kavajes , afer qendres, Apartament 2+1, 106 m2, me Qera 400 Euro/muaj

(Tirane, TIRANA) Rr. Kavajes , afer qendres, Apartament 2+1, 106 m2, me Qera, per Zyra , Klinike, etj. Kati 3, meAshensor. 3 Kondicionere. Afer Business center G-Kam . 400 Euro/muaj Tel. ...
Myslym Shyri, Rr. Him Kolli, Vile 3 kateshe me qera. 520 m2 , 1700 Euro
Myslym Shyri, Rr. Him Kolli, Vile 3 kateshe me qera. 520 m2 , 1700 Euro

(Tirane, TIRANA) Myslym Shyri, Rr. Him Kolli, Vile 3 kateshe me qera. 520 m2 , per Zyra ose Banim, reception, + salleopen space 110 m2, 7 dhoma, 4 banjo, + oborr per parking 80 m2, + terrace 1...
Myslym Shyri , Apartament 1+1 me Qera , me parking, 300 Euro
Myslym Shyri , Apartament 1+1 me Qera , me parking, 300 Euro

(Tirane, TIRANA) MYSLYM SHYRI, Rruga Islam Alla, Apartament 1+1 me Qera, parking per makine, kati 2, i mobiluar,ballkon, depo, i qete, me drite, kamera sigurie, jepet per te huaj . 300 Euro/mu...
Stadiumi Dinamo, Rruga Emin Duraku, Apartament 2+1 me qera, 129m2 , 450 Euro/muaj
Stadiumi Dinamo, Rruga Emin Duraku, Apartament 2+1 me qera, 129m2 , 450 Euro/muaj

(Tirane, TIRANA) Stadiumi Dinamo, Rruga Emin Duraku, Apartament 2+1 me qera, 129m2, kati Vl. Totalisht e mobiluar,kondicioner, telefon, 2 banjo, 450 Euro / muaj Tel. 0697763141 [www.rik...
Rr. Ibrahim Rugova, ne Bllok, Apartament 120 m2 me qera , 700 Euro
Rr. Ibrahim Rugova, ne Bllok, Apartament 120 m2 me qera , 700 Euro

(Tirane, TIRANA) Rr. Ibrahim Rugova, ne Bllok, Apartament 120 m2 me qera, 2+1, kati 5 i qete, me kondicionere, 2banjo, 2 ballkone, i mobiluar, (ndodhet afer Bar Fame), 700 Euro/muaj. Tel. ...
Apartament Luksoz, Dublex, me Qera, perballe Ministrise se Jashtme, 260 m2, 2000 Euro/muaj
Apartament Luksoz, Dublex, me Qera, perballe Ministrise se Jashtme, 260 m2, 2000 Euro/muaj

(Tirane, TIRANA) Apartament Luksoz, Dublex me Qera, perballe Ministrise se Jashtme, 260 m2, 5 ambjente, 3 banjo,garazh. Kati 7, Sisteme Camera, Zjarri, Alarmi. Apartament i ri , punime cilesor...
Rr. Durresit, afer ish. Ambasades Jugosllave, Apartament me Qera , 2+1, arredim modern, 350 Euro
Rr. Durresit, afer ish. Ambasades Jugosllave, Apartament me Qera , 2+1, arredim modern, 350 Euro

(Tirane, TIRANA) Rruga Milan Shuflaj, ne Rr. Durresit, afer ish. Ambasades Jugosllave, Apartament me Qera , 2+1 ,arreduar ne menyre moderne, 2 banjo, me kondicionere, kati 6 , pallat i ri , ...
Apartament per Zyra, Tirane-qender, te Kinema Agimi, 2+1, 400 Euro
Apartament per Zyra, Tirane-qender, te Kinema Agimi, 2+1, 400 Euro

(Tirane, TIRANA) Pallatet Agimi, ne qender te Tiranes , pamje nga rruga, jepet me qera apartament 2+1, per aktivitetete ndryshme, 400 Euro Tel. 0697763141 [www.rikland.com][1] [info.r...
Rr. Irfan Tomini, Selite, jepen me qera kati 2 dhe i 3, i nje Vile, 700 Euro
Rr. Irfan Tomini, Selite, jepen me qera kati 2 dhe i 3, i nje Vile, 700 Euro

(Tirane, TIRANA) Rr. Irfan Tomini, Selite, jepen me qera kati 2 dhe i 3, i nje Vile, hyrje me vehte, zone e qete, meparking, verande e madhe , 6 dhoma , 3 banjo, internet wi-fi , 700 euro, i d...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2015 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale