|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 24 Maj, 2017 SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Kërko
  Emërtimi
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri.
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri.

(Rr. Myslym Shyr, TIRANA) Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri. Apartament 2+1+1WC+1bllk, me siperfaqe 80m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. A...
Dhoma te kompletuara
Dhoma te kompletuara

(Qyteti studenti /ambasades /metropolitan , TIRANA) Dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet Lavatrice, frigorifer etc. E pershtashme per 2 veta osestudent /e.jo per cifte tel 0697578422 0672470678
Durres/Golem jap me qera Shtepi plazhi/25 euro nata
(Golem, 100m larg plazhit, Afer kompleksit Xixa , Durres) Zona/Rruga : Golem, 100m larg plazhit, Afer kompleksit Xixa Sezoni turistik po afron! PrenotoniShtepine e plazhit per pushimet me familjen ose shoqerine tuaj . Qëllimi i...
durres japim me quera apartament 93m2 lagja 18
(Durres) Durres, japim me quera apartamenti 2plus1 93m2. Lagja 18 numertelefoni: 00393281654031 0693410740
1+1 qera Te Garda prane Liqenit
1+1 qera Te Garda prane Liqenit

(afer Tirana Bank, TIRANA) totalisht i kompletuar, kondicioner, dhome gjumi italiane. preferohet nje cift pa femije. 300 eurone muaj
Apartment I kompletuar
Apartment I kompletuar

(Shkolla e baletit /rr Mihal Grameno , TIRANA) Çmimi i qirasë: 45 000 LEK / muaj/I diskutueshem Numri i dhomave: 3 Sipërfaqe: 80 m2 Komuna:Tiranë Apartament me tre dhoma gjumi nga 2 krevata secila. Banjo. Kuzhin...
Dhoma te kompletuara
(Qyteti studenti , TIRANA) Motel, nata 1000lek(reja) ose Qera 16000 lek. Dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet . Epershtashme per 2 veta tel 0672470678
Dhoma te kompletuara
Dhoma te kompletuara

(Qyteti studenti /PRANE AMBASADES swedeze /metropol, TIRANA) Dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet Lavatrice, frigorifer etc . . E pershtashme per 2 vetatel 0697578422 0672470678. Cmimi 16000 LEK
Dhoma te kompletuara
Dhoma te kompletuara

(Qyteti studenti /PRANE AMBASADES swedeze /metropol, TIRANA) Dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet Lavatrice, frigorifer etc . . E pershtashme per 2 vetatel 0697578422 0672470678
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok

(Rr. Brigada 8, TIRANA) Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok. Apartament 1+1+1WC+1Blk, mesiperfaqe 80m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri...
Apartment I kompletuar
(Shkolla e baletit /rr :Mihal Grameno , TIRANA) Çmimi i qirasë: 45 000 LEK / muaj Numri i dhomave: 3 Sipërfaqe: 80 m2 Komuna: Tiranë Apartament me tre dhoma gjumi nga 2 krevata secila. Banjo. Kuzhinë.u Lavatrice. ...
Dhoma te kompletuara
Dhoma te kompletuara

(Qyteti studenti /ambasades swedeze /metropolitan , TIRANA) Dhoma te kompletuara lavatrice, frigorifer etc. Te pershtatshme per dy veta/student. tel0697578422. 0672470678
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Andon Zako Cajupi, zona Bllok.
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Andon Zako Cajupi, zona Bllok.

(Rr. Andon Zako Cajupi, TIRANA) Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Andon Zako Cajupi, zona Bllok. Apartament 1+1+dhomegatimi+1wc+1bllk, me siperfaqe 64 m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne kati...
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Bardhok Biba, prane Hotel Tirana.
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Bardhok Biba, prane Hotel Tirana.

(Rr. Bardhok Biba, TIRANA) Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Bardhok Biba, prane Hotel Tirana. Apartament2+1+2wc+1bllk, me siperfaqe 116 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 9-te ...
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane Kishes Katolike.
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane Kishes Katolike.

(Rr. Kavajes, TIRANA) Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane Kishes Katolike. Apartament1+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 65 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 6-te te...
Durres, jap me qera apartament 1+1 I MOBILUAR (pallati i sportit siper Barons bar)
(Siper parukeri Mirela, Durres) **Apartament i mobiluar guzhine me bufe, sobe ,frigorifer, kolltuqe, tavoline buke me karrike ,dhumegjumi, kondicioner ne cdo dhome. Cmimi : 20 000 lek/muaj Tel : 069 51 34 ...
Tirane, jap me qera shtepi private 18.000 Leke (Kombinat)
(KOMBINAT, Durres) Jept me qera apartament 2+1 Rruga Haki Stermilli ( Kombinat ) Kati i pare shtepi private 2+1 esapo rikonstruktuar, e rrethuar me mur, vend parkimi ,kopesht me peme. Cmim...
Apartamente me Qera .
Apartamente me Qera .

(Shkembi i Kavajes (GOLEM ), Durres) Jepen banesa me qera te Shkembbi kavajes (GOLEM) . 20 m larg bregdetit . Apartamentet ndodhenprane Hotel As dhe Dolce Vita . Pefshin te gjitha komoditetet . per cdo i...
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Riza Cerova, prane Medresese.
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Riza Cerova, prane Medresese.

(Rr. Riza Cerova, TIRANA) Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Riza Cerova, prane Medresese. Apartament 2+1+1WC+2Blk,me siperfaqe 74m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat...
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Zef Jubani, prane postes Nr.8.
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Zef Jubani, prane postes Nr.8.

(Rr. Zef Jubani, TIRANA) Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Zef Jubani, prane postes Nr.8. Apartament 2+1+dhomegatimi+2WC+2Blk, me siperfaqe 136m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin...
Apartament me qera 1+1
Apartament me qera 1+1

(Rr, Kongresi i Manastirit, Tirane, TIRANA) Apartament 1+1 modern i kompletuar, modern ne unaze, afer spitalit pediatrik, siper shkolles EqeremCabej, perballe kopshtit dhe vila Verde
Dhoma te kompletuara
(Qyteti studenti /ambasades swedeze /metropolitan , TIRANA) Dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet Lavatrice, frigorifer etc. E pershtashme per 2 veta tel0697578422 0672470678
Apartment I kompletuar
(Mihal Grameno /shkolla e baletit /tregu elektrik , TIRANA) Çmimi i qirasë: 45 000 LEK / muaj Numri i dhomave: 3 Sipërfaqe: 80 m2 Komuna: Tiranë Apartament me tre dhoma gjumi nga 2 krevata secila. Banjo. Kuzhinë. Lavatrice. G...
Apartment I kompletuar
(Mihal Grameno /shkolla e baletit , TIRANA) Çmimi i qirasë: 45 000 LEK / muaj Numri i dhomave: 3 Sipërfaqe: 80 m2 Komuna: Tiranë Apartament me tre dhoma gjumi nga 2 krevata secila. Banjo. Kuzhinë. Lavatrice. G...
Dhoma te kompletuara /1+1
(Qyteti studenti /ambasades swedeze /metropolitan , TIRANA) Dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet Lavatrice, frigorifer etc. E pershtashme per 2 veta/student tel :0697578422 0672470678 çmimi 16000.0 LEK
Dhoma te kompletuara Tirana
(Qyteti studenti /ambasades swedeze /metropolitan , TIRANA) Dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet Lavatrice, frigorifer etc. E pershtashme per 2 veta tel0697578422, 0672470678 çmimi 16000.0 lek
Shtepi me qera per plazh (Golem)
(Golem,Durres, Durres) Ne ju ofrojme nje shtepi te mobiluar dhe me cmim te arsyeshem.Vendodhja eshte perfekte dhe nepozicion mjaft te mire.Shtepia ndodhet ne vije te pare te plazhit nga ku ju mund t...
Shtepi me qera per plazh (Golem)
Shtepi me qera per plazh (Golem)

(Golem,Durres, Durres) Ne ofrojme shtepi me qera te mobiluar me cmime te arsyeshme dhe perballe detit ne vije te pare ngaku ti mund te shikosh detin.Cmimet jane te arsyeshme dhe ne ju sigurojme nje ...
Te Garda prane Liqenit
Te Garda prane Liqenit

(afer Tirana Bank, TIRANA) 1+1 me qera totalisht e kompletuar, kondicioner, dhome gjumi italiane. preferohet nje cift pafemije. 300 euro ne muaj
Apartament 2+1 me qera
Apartament 2+1 me qera

(Rruga e Tafiliceve, perballe shkolles Oso Kuka, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 2+1 me adrese: rruga e Tafiliceve, pallati perballeshkolles "Oso Kuka", apartamenti ndodhet ne katin e IX-te banim dhe k...
Jap apartament me qera
Jap apartament me qera

(Linze, TIRANA) Jap apartament me qera, 2+1, Linze, pozicion shume i mire I mobiluar dhe i pajisur me frigorifer,lavatrice, sobe. 85 m2 me 2 ballkone OKAZION 23,000 Leke/muaj
qera dhoma \qyteti studenti
(qyteti studenti \prane ambassades American&swe, TIRANA) Qera dhoma te kompletuara lavatrice, frigorifer etc. Te pershtatshme per dy veta\ Qera 16000 lek\ Tel: 0697578422. 0672470678
Qera apartment I kompletuar
(Shkolla e baletit\rr.mihal grameno \qyteti student, TIRANA) Çmimi i qirasë: 45 000 LEK / muaj Numri i dhomave: 3 Sipërfaqe: 80 m2 Komuna:Tiranë Apartament me tre dhoma gjumi nga 2 krevata secila. Banjo. Kuzhinë. Lavatrice. Gj...
Qera dhoma te kompletuara
(Prane ambassades American&swedez\qyteti studen, TIRANA) Jepen me qera dhoma te kompletuara lavatrice, frigorife,etc . Te pershtatshme per dy vetatel:0697578422
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Dervish Hima, prane Ambasades Amerikane.
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Dervish Hima, prane Ambasades Amerikane.

(Rr. Dervish Hima, TIRANA) Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Dervish Hima, prane Ambasades Amerikane. Apartament2+1+2WC+2Blk+1depo, me siperfaqe 125m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e ...
Qera qyteti studenti
(Qyteti studenti , TIRANA) Jepen me QERA dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet Lavatrice, frigorifer etc. E pershtashme per2 veta tel 0697578422
Shtepi me qera
(Rr: Mihal Grameno, TIRANA) Jepet me qera Apartament 1+1, i kompletuar, kati i 3 Rr: Mihal Grameno Cmimi: 16.000L Tel:0684846778
Qera qyteti studenti
(Qyteti studenti /PRANE AMBASADES AMERICAN&SWED, TIRANA) Jepen me QERA dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet Lavatrice, frigorifer etc. Tel :0697578422
Qera/PRANE AMBASADES AMERICAN&SWEDESE
(Qyteti studenti/PRANE AMBASADES AMERICAN&SWED, TIRANA) *Qera/PRANE AMBASADES AMERICAN&SWEDESE jepen dhoma te kompletuara Lavatrice , frigorifer,bufe etc. TE pershtashme per 2 veta QERA/ 16000LEK Tel:+355697578422
kerkoj shtepi apartament ne ali dem
(tirane, TIRANA) Jam e interesuar te mar me qera nje apartament ose shtepi private ne vleren 20000-25000 lekgjithashtu edhe per blerjen e nje apartamenti ne vleren 35000€ ,ne te dyja rastet ...
Jap me qera apartament ne Sauk te Vjeter  1+1 kati 2  18000lek
Jap me qera apartament ne Sauk te Vjeter 1+1 kati 2 18000lek

(Tirane /Sauk i vjeter, TIRANA) Jap hyrje me qera ne zonen e saukut te vjeter.Apartamenti ndodhet ne katin e dyte me pamje ngaliqeni artificjal. Me parkim te brendshem.Ne rrugen kryesore. 100m larg stacion...
apartament me qera
(Tirane, TIRANA) Jepet me qera ap 2+1 i kompletuar,Rruga e Durresit Laprake mbi banken Intesa San Paolo kati 7.cmimi400 mije leke i diskutueshem nr tel 0683878618
Shtepi pushimi ne plazhin e Shengjinit, Lezhe
(Shengjin, Lezhe, Albania, Lezhe) Kemi per te leshuar me qera nje shtepi pushimi, apartament 1+1 ne Shengjin, Lezhe, Albania. Shtepiaka 6 shtreter dhe te gjitha kushtet e banimit. Ka uje dhe drita. Ka intern...
Shtepi pushimi ne mal.
(Boge, Shkoder, Albania, Shkoder) Jepet me qera nje hostel ne zonen malore te Boges ne Shkrel Malesi e Madhe. Shtepia leshohet eplote me 35 euro ne dite. Shtepia ka 3 dhoma, sallon, guzhine dhe nje banjo. ...
Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Liqeni i Thate.
Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Liqeni i Thate.

(Rr. Liqeni i Thate, TIRANA) Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Liqeni i Thate. Apartament 3+1+1dhg+2wc, me siperfaqebanimi 147m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat...
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Kosovareve.
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Kosovareve.

( Rr. Kosovareve, TIRANA) Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Kosovareve. Apartament 2+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 123m2,I shtruar me parket, ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Apartame...
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Ismal Alla
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Ismal Alla

(Rr. Ismal Alla, TIRANA) Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Ismal Alla. Apartament 1+1+1wc+2bllk, me siperfaqe 75m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. A...
Te Garda prane Liqenit
Te Garda prane Liqenit

(afer Tirana Bank, TIRANA) totalisht i kompletuar, kondicioner. preferohet cift pa femije
Jap me qera 1+1 e mobiluar,dhe me te gjitha elektroshpiaket,kati i 2, 18,000 LEK.(rruga njazi meka n
(tirane, TIRANA) Jap me qera 1+1 e mobiluar,dhe me te gjitha elektroshpiaket,kati i 2, 18,000 LEK.(rruga njazi mekanjesia 4 tirane.pas fakultetit te mjekesise)(rrugica agllaia tako) perballe p...
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok.
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok.

( Rr. Brigada 8, TIRANA) Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok. Apartament 2+1+1WC me siperfaqe80m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, pa a...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale