|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 23 Korrik, 2017 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Prona,Realestate / Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Kërko
  Emërtimi
KERKOJ NJE APARTAMENT ME QERA 1+1
(TIRANE) PERSHENDETJE.. JAM E INTERESUAR PER NJE APARTAMENT ME QERA NE TIRANE 1+1 MUNDESISHT I MOBILUAR. EDUA PER NJE KOHE TE GJATE.. BLERTA
Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje
(Tirane) Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje Hyrja eshte 2+1 dhe ndodhet ne katin e 4 45000 lek Rr JordanMisja,afer stacionit te trenit Te interesuarat te kontaktojne nr e tel 0...
Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje
(Rr Jordan Misja Tirane) Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje Hyrja 2+1,ndodhet ne katin e 4 45000 lek Rr JordanMisja,afer stacionit te trenit Te interesuarat te kontaktojne ne nr e tel
KËRKOJ APARTAMENT 1+1 TIRANË 20-25000€
(TIRANË) Kërkoj apartament në Tiranë, Fresku ose Unaza e Re. 1+1, hapësirë e vogël por emirëorganizuar. Me çertifikatë pronësie për mundësi hopotekimi në bankë. 06951...
KERKOJ APARTAMENT 25 MIJE EURO NE TIRANE
(TIRANE) Kekoj apartament 1+1 ne tirane. 25 mije euro me certifikate pronesie. Me lini numrin e telefonit.
KERKOHEN DY VAJZA PER NDARJE QERAJE PRANË MEDRESES TIRANË
(TIRANË) Kërkohen dy vajza per ndarje qeraje. 5000 leke secila. Prane Medresese Tirane 0695175375
3 Muaj me Qera.
(Tirane) Kerkoj me shume shpejtesi nje apartament 1+1 per 3 muaj duke fillur nga data 22 Prill. Garantojpagesa te perpikta.
KËRKOJ APARTAMENT 1+1 TIRANË
(TIRANË) Kërkoj apartament 1+1, Tiranë te zona e Freskut ose Unaza e Re. Me çertifikatëpronësie. 0695175375
Blej Apartament 1+1 ose 2+1
(Tirane Don Bosco Harry Fulz 21 Dhjetori) Kerkoj ap. 1+1 ose 2+1 per blerje. Ne Zonen Don Bosco 21 Dhjetori, Prane shkolles Harry Fulz
Shtepi me qera dhe perkujdesje
(Tirana ) Pershendetje, jam Geni nga Tirana 32 vjec. Kam nje biznes dhe punoj deri vone , per kete arsye jamne kerkim te nje apartamenti 1 + 1 te cilin do ta perdor me teper si zyre sep...
Kerkoj te blej nje apartament garsoniere ne Tirane me hipoteke, pres oferta me email
Kerkoj te blej nje apartament garsoniere ne Tirane me hipoteke, pres oferta me email

(Qender te Tiranes) Jam nje person privat, qe kerkon te blej nje apartament te ri garsoniere me hipoteke dhe siperfaqe30-50 m2 ne Tirane ne vend te frekuentuar dhe kompleks bashkohor me cmim 300-...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale