|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 28 Korrik, 2016
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Kërko
  Emërtimi
APARTAMENT ME QERA NE TIRANE
(TIRANE, TIRANA) KERKOJME NJE APARTAMENT ME QERA 1+1 PRANE MATERNITETIT "MBRETERESHA GERALDINE" TE MOBILUARME TE GJITHA KUSHTET PER MUAJIN GUSHT.
Kerkojme Disa Apartamente Me Qera Ne Vlore
Kerkojme Disa Apartamente Me Qera Ne Vlore

(Vlore, Vlore) **Njoftojme se Colombo Albania Agency me zgjerimin e aktivitetit kerkojme 10 Garsoniere 7apartamente 1+1 dhe 5 apartamente 2+1 te mobiluara ose boshe. Adresat e hyrjeve d...
DYQAN ME QERA
(TIRANE, TIRANA) JEPET DYQAN ME QERA NE BULEVARDIN "BAJRAM CURRI" PERBALLE GJYKATES TE APELIT TIRANE.SIPERFAQJA 14 M2 PLUS TUALET. KOSTO 25000 LEKE I DISKUTUESHEM. NR KONTAKTI 067602...
OFFERTA DI CREDITO MOLTO URGENTE
OFFERTA DI CREDITO MOLTO URGENTE

(Itali) Sei pronto a fare, e sono allineati a tutte le ricerche Veloce prestito di denaro contante diemergenza ad un tasso di interesse favorevole ici.Si voi hanno bisogno di un pre...
shtepi me qera 2+1
(shengjin, Lezhe) Kerkoj shtepi ose appartamento me qera per periudhen 4_15 Gusht 2016 te kompletuar che me parkegj.Se ndonje eshte i interesuar mund te kontatojne ne mail mikoela@libero.it
Vilson.konaj@gmx.ch
(Zürich , Zvicer) Kerkohet nje kujdestare per fmij nga mosha 40-55 vjeqare per 3 fmij 4,2 dhe 1 vjeq. Pagesa nmujt500fr.te lutem vetum nana mu lajmru. Lajmrohu ne Viber.

(Durrës, Durres) Kërkoj një Shtëpi ose Gasoniere në Tiranë afër Spitalit ose 21 Dhjetorit . Deri ne 100.000lekë ose Per mirëmbajtje ! Të mos ketë shkallë! 0675446799
N. Skarra
(Unaza e Re, Tiranë, TIRANA) Kërkoj një apartament me qera në Unazën e Re, sa më afër Rrugës kryesore. Preferoj të jetëe mobiluar dhe të kushtojë rreth 15.000 lekë në muaj. Më kontaktoni n...
Kerkoj "1 dhome + 1 banje "
(Tufin , TIRANA) Kerkoj nje shtepi te ket nje dhome dhe banje personale. deri ne 7.000 lek (Mundesisht shtepiprivate, ne shtepi do te jetoj vetem nje person)Vendndodhja te jet ne Tufine, munde...
Kerkoj "1 dhome + 1 banje "
(Tufin , TIRANA) Kerkoj nje shtepi te ket nje dhome dhe banje personale. deri ne 7.000 lek (Mundesisht shtepiprivate, ne shtepi do te jetoj vetem nje person)Vendndodhja te jet ne Tufine, munde...
KERKOJ APARTAMENT 1+1 NE TIRANE
(Tiranë, TIRANA) KERKOJ APARTAMENT NE TIRANE TE RRUGA 5 MAJI OSE PRANE MEDRESESE. 1+1, ME BALLKON, DRITARE,HIPOTEKE. HAPESIRA TE JETE E VOGEL. DERI NE 25000 EURO ME LEKE NE DORE. LINI NR E...
Ju doni një jetë më të mirë ?
Ju doni një jetë më të mirë ?

(TIRANA, Durres) Ju doni një jetë më të mirë ? Vjen fatura dhe ju jeni duke luftuar për të bërëpërfundon të takohet? Ju doni më shumë para në mënyrë që të arrijë të buku...
kerkoj te blej nje apartament 2+1
(shkoder, Shkoder) pershendetje kerkoj te blej nje apartament 2+1 ne shkoder. preferoj te jet ne kat te 2 ose te 3,mundesish te jete edhe i pa rregulluar se e rregulloj sipas gustove te mia. dh...
Kerkoj "Papafingo "
(Tirane, TIRANA) Kerkoje papafingo me qera, te jete sa me vogel dhe te kete te pakten nje dhome dhe banje.
deshiroj te blej hyrje pallati ndertim i ri 2+1 dhe 2 banjo
(durres yona currila perballe detit, Durres) jam i interesuar te bjej hyrje pallati ndertim i ri me 2+1+2 banjo me ballkon me pamje ngadeti.qmimi maksimal 500-550 euro m2.
DUA TE BLEJ APARTAMENT
(KOPSHTI BOTANiK, TIRANA) Pershendetje jam e interesuar te blej apartament ne zonen e kopshtit botanik me sakte nga dera ekopshtit botanik deri tek rruga.Peti pa shkuar tek kompleksi colombo. Apartamen...
DUA TE BLEJ APARTAMENT
(KOPSHTI BOTANiK, TIRANA) Pershendetje jam e interesuar te blej apartament ne zonen e kopshtit botanik me sakte nga dera ekopshtit botanik deri tek rruga.Peti pa shkuar tek kompleksi colombo. Apartamen...
DUA TE BLEJ APARTAMENT
(nga dera e kopshtit deri tek kompleksi kolombo, TIRANA) Pershendetje jam e interesuar te blej apartament e kerkoj ne zonen nga dera e kopshtit botanike deritek rruga Peti.Apartament 1+1 max ne 78 m2 deri ne 50.000 € te jet me hi...
Shitet apartament 1+1
Shitet apartament 1+1

(Te Bexhisteni, Shkoder) Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin. Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 90 m², me vendodhje te Bexhisteni. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te ndert...
KËRKOJ APARTAMENT 1+1
(TIRANE, TIRANA) Nese keni nje apartament 1+1 dhe doni ta shisni, bejini vetes dhe mua nje nder. :) Nese e jepniapartamenti me pàgese me keste ose mundesi kreditimi me shkruaj te dhenat ne...
KERKOJ BANESE FAMILJARE BLERJE
(MAQEDONI STRUGE, Struge) KERKOJ NJI BANES PER TE JETUAR 2+1 DHOME NATYRISHTE PER TA BLERE TE INTERESUARIT NE TEPARAQITEN NE KETE NUMER ITALI 39 3890132068 NE ORE TE MBREMJES FLM PER MIRKUPTIM ...
KERKOJ BANESE FAMILJARE BLERJE
(STRUGE, Struge) KERKOJ NJI BANES PER TE JETUAR 2+1 DHOME NATYRISHTE PER TA BLERE TE INTERESUARIT NE TEPARAQITEN NE KETE NUMER ITALI 39 3890132068 NE ORE TE MBREMJES FLM PER MIRKUPTIM ...
PROGRAMMATORE
PROGRAMMATORE

(Tirane, Rruga Kavajes, Condor Center, TIRANA) Telknet sh.p.k , società di recupero crediti telefonico, ricerca Programmatore. Per ampliamentoorganico siamo alla ricerca di un PROGRAMMATORE. La risorsa, riferendo al Res...
Apliko tani! Bashkoju rrjetit te sipermarresve te rinj. Ju do te gjeni mbeshtetje per te zhvilluar nje biznes plan realist dhe do te keni mundesi per te siguruar mbeshtetje financiare. Apliko (Deadline: 15.08.2016)
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale