|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 20 Prill, 2014 SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Realestate / Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Kërko
  Emërtimi
Kerkoj te blej nje apartament me keste mujore
(Tirane, TIRANA) Kerkoj te blej nje apartament me keste mujore
Palermo (Italy)  Appartament ne ville 350 mq
Palermo (Italy) Appartament ne ville 350 mq

(Villabate (PA), Durres) Appartanvilla prestigjioze Autostradë Villabate ofertë kryqëzim appartanvilla për shitje nëkatin e 2 në mjedis elegant i ndarë kështu: salla e hyrjes me mur xhami q...
Kerkoj te blej nje apartament me keste mujore
(Tirane, TIRANA) Kerkoj te blej nje apartament prej dy dhoma dhe nje guzhine me keste mujore. Pagese behet kestekeste deri ne perfundim te shlyrerjes se plote te apartamentit por jo me shume m...
Kerkoj Shtepi me Oborr ose Apartament me Verande/Ballkon
(Tirane, TIRANA) Jam nje qytetar i rregullt dhe i nderuar. Kerkoj me qera nje shpi me oborr ose apartament meverande/ballkon dhe mundesisht e pa mobiluar, pervec guzhines dhe banjos.
Kerkoj 1+1 ose garsoniere me qera
(Tirane, TIRANA) Kerkoj 1+1 ose garsoniere me qera (per cift), te mobiluar, jo me shume se 20.000 lek/muaj. Osegarsoniere me ambient gatimi. Preferoj vendodhjet brenda unazes.
Kerkoj apartament 1+1
(Tirane, TIRANA) Kerkoj TE BLEJ apartament 1+1. Apartamenti duhet te jete midis zones se Tiranes se Re, Ekpozites"Shqiperia sot" dhe Qendres Kristal ne Komunen e Parisit. Apartam...
Jepet Apartament 2+1 me qera, Blloku i Ambasadave
(Rruga e Kavajes, Blloku i Ambasadave, TIRANA) Ne Rr. e Kavajes, tek Blloku i Ambasadave, jepet Apartament me qera 2+1, sip. 97m2, kati i I, i njevile te re. Hyjrje e kompletuar, kondicioner, dekoder satelitor, internet, ...
OKAZION, SHITET APARTAMENT 1+1
(TIRANE, Varri Bamit, Rrg "Gjolek Kokona", TIRANA) Shitet apartament, kati 4, 50m2, ne pallat egzistues me tulla te bardha, perballe karburant"Elda", CMIMI : 5.500.000 LEKE. I DISKUTUESHEM 0692363727 0694102740...
shes apartamente ne durres cmime specjale
shes apartamente ne durres cmime specjale

(lgj 16 ne durre.tek rrota kuqe dhe shkembi kavajes, Durres) 1-apartamenti ne durres eshte 112m2.2+1+ballkon+2 banjo+guzhine te vogel gatimi.kati 7.pallat i rime 2 ashensore.kushton 430euro/m2. 2-apartamenti tek rrota kuqe 70m2.1+1+ ba...
Apartament ne shitje
(Durres, Durres) Shes nje apartament ne nje prej zonave me te mira te Durresit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat teri me hipoteke dhe eshte teresisht me pamje nga jugu . Ka nje pamje fantasti...
kerkoj te blej apartament
(tirane, TIRANA) kerkoj te blej apartament ne tirane 2+1 brenda unazes ,ose afer unazes se vogel me cmim 50000euro ,ose nqs eshte ne kushte te mira edhe me shum se 50000euro. na kontaktoni...
BLEJ APARTAMENT BRENA UNAZES VOGEL TE TIRANES DERI 40.000 EURO
(TIRANA) BLEJ APARTAMENT BRENA UNAZES VOGEL TE TIRANES DERI 40.000EURO...................................................... ..................................**OFROJ PAGESE TE MENJ...
Pse te paguani me shume per shpine apo dyqanin tuaj
(TIRANA) Pse te harxhoni me dhjetra apo qindra mije Euro per te blere nje shpi apo dyqanin tuaj Kur atemund ta ndertoni me mire vete Me gjysem cmimi apo edhe me pak.Me tel Per m...
Tirane kerkoj te blej nje apartament 1+1
(Tirane, TIRANA) Kerkoj te blej nje apartament ne Tirane,1+1 deri ne 40 miljon lek,me hipoteke.mundesisht ku kalonunaza. nr cel 068 26 62 389
Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 101 m² (Reshit Petrela)
(Reshit Petrela, TIRANA) Jap me qira apartament ne rrugen Reshit Petrela. Apartamenti eshte i formes 2+1, kati 7, 101 m2, imobiluar teresisht dhe i pajisur me kamera sigurie. Per me shume informaci...
Tirane, kerkoj Apartament me qira
(Prane TVSH-se/Korpusit, TIRANA) Kerkoj te marr me qira apartament prane Korpusit ose Tvsh-se. Apartamenti duhet te jete i formes1+1. Tel. : 069 20 33 334
Kerkoj truall per nderrim me apartament
(Petrele apo Farke, TIRANA) Kerkoj truall per nderrim me apartament .Trualli duhet te jete i pajisur me dokumenta te rregulltane zonen perreth Tiranes, mundesisht prane Liqenit te Farkes apo Petrele. Tru...
Tirane, nderroj Apartament me Apartament
(Prane TVSH-se, TIRANA) Apartamenti mund te nderrohet me apartament ne Qender te Tiranes ose Durres ose me ambjent biznesi(+ CASH sipas vleres respektive). Apartamentet qe disponoj jane te formes 2+1...
Kerkoj te kembej apartament me apartament.
(Prane TVSH-se, TIRANA) Apartamenti mund te nderrohet me apartament ne Qender te Tiranes ose Durres ose me ambjent biznesi(+ CASH sipas vleres respektive). Apartamentet qe disponoj jane te formes 2+1...
Kerkoj te kembej apartament me apartament.
(Prane TVSH-se, TIRANA) Apartamenti mund te nderrohet me apartament ne Qender te Tiranes ose Durres ose me ambjent biznesi(+ CASH sipas vleres respektive). Apartamentet qe disponoj jane te formes 2+1...
Tirane, jap me qira Apartament 1+1 tek kopshti botanik.
Tirane, jap me qira Apartament 1+1 tek kopshti botanik.

(Tirane Kopshti bootanik, TIRANA) Tirane, jap me qira Apartament 1+1 tek kopshti botanik. Apartament 1+1+WC+Bll, me siperfqe 78 m2,ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mo...
Blej apartament tek Vollga dhe afersi, vetem cmim oferte. tel 00393880446323
(tek Vollga dhe afersi, Durres) blej apartament tek Vollga dhe afersi,
Blej apartament 2+1 ne Tirane
(Tirane, TIRANA) Kerkoj te blej apartament 2+1 ne Tirane me cmim deri ne 55,000 euro. Nr.cel 0696230766
blej apartament 2+1, banjo, ballkon, ne durres
(durres, Durres) kerkoj te blej apartament 2+1, banjo, ballkon, ne durres qytet, currila, deri tek hotel florida,max 25000 euro me hipoteke. mob; 0689006997
Shes Shtepi 2+1
(Rr. Don Bosko,Pallatet Hawai, TIRANA) Apartament 2+1, 85 m.me dy ballkone, 2 dhoma gjumi dhe sallon.Ballkonet te mbyllura mevetrata. cmimi 56000 Euro i padiskutueshem. Tel:2406001 Cel:0696140010
Blej apartament ne Tirane
(Prane TVSH-se, TIRANA) kerkoj te blej apartament te formes 2+1 ose 3+1 me siperfaqe 150 m2. Apartamenti duhet te ndodhet nezonen prane Tvsh-se apo Korpusit. Pagesa e menjehershme. CEL: 069 20 ...
Ambjent biznesi 1.000 m² (Autostrada Tirane-Durres km 6)
(Autostrada Tirane-Durres km 6, Durres) Usluga Co jep me qira Ambjente Biznesi. Ambjentet ndodhen ne nje objekt 4 kate, ne AutostradenTirane-Durres, km 6, ngjitur me QTU-ne. Ambjentet kane akses te menjehershem me a...

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime,njoftime,shpallje të vogla ku ju mund të ofroni,promovoni shërbimet tuaja, ne vendosim reklamat tuaja , blini, shisni,publikoni një apartament për shitje ose me qira, etj. Faqja jonë merr çdo ditë më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj shfaqet. Vendosja e një lajmerimi,njoftimi,shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Nënkategoritë:
Perreth botes, pertej lajmit! Gazeta,titujt shkurt shpejt. pertej lajmit! Eja në ALBtelecom!
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2014 LAJMERIME.COM : eshte faqja e pare dhe me e madhe per ✓ lajmerime,✓njoftime,✓shpallje te vogla,reklama falas ✓ per te gjithe shqipetaret ne SHQIPERI,KOSOVE,MAQEDONI. LAJMERIME.COM | NJOFTIME | SHPALLJE | FALAS | GAZETA | CELESI |SHTEPI NE SHITJE,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale