|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 22 Tetor, 2017 SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Prona,Realestate / Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Kërko
  Emërtimi
Kerkoj apartment 1+1 Unaze e Re ose Fresku
(TIRANË, TIRANA) Interesohem per apartament 1+1 ne Tirane me cmim te lire. Te kete hipoteke. Me lini numrin e tel.
Apartament 1+1 ne Tirane
(TIRANË, TIRANA) Me intereson apartament 1+1 ne Tirane Vlere e ulet shitjeje me hipoteke. Lini numrin e telefonit.
kerkoj nje shtepi me qera per studente
(Afer fakultetit te gjuheve te huaja Tirane , TIRANA) Kerkoj nje shtepi (preferohet apartament) me qera deri ne 200 mije leke afer fakultetit te gjuhevete huaja ne Tirane.
Kerkoj nje bashke-banues ne Tirane
(Tirane, TIRANA) Pershendetje, Jetoj ne Londer dhe gjate vitit te ardhshem do te jem ne Tirane kohe pas kohe mepune. Jam i interesuar te kem nje bashkebanues ne Tirane. Meshkuj apo femra nuk ...
KERKOJ NJE APARTAMENT DERI NE 30.000EURO
(TIRANE, TIRANA) jam e interesuar per nje apartament deri ne 30.000euro per ta blere ne Tirane me hipoteke.Mundesisht ne zonen e xhamllikut ali demi porcelan ose freskut.pres oferta ne adr...
KERKOJ NJE APARTAMENT ME QERA 1+1
(TIRANE, TIRANA) PERSHENDETJE.. JAM E INTERESUAR PER NJE APARTAMENT ME QERA NE TIRANE 1+1 MUNDESISHT I MOBILUAR. EDUA PER NJE KOHE TE GJATE.. BLERTA
Kerkoj shtepi ne Durres qytet 2+1
(Durres, Durres) Kerkoj me ble nje shtepi ne Durres, mrena ne qytet, dy dhoma dhe guxhine, kat 2 ose te tret meascensor. Vlera 24000 euro. Me kontaktoni nese keni ndonje variant. Tel 00393314...
Kerkoj shtepi me qera
(Durres, Durres) INTERESOHEM PER NJE HYRJE 1+1 OSE 2+1 NE QYTETIN E DURRESIT OSE PAK ME LARG SE QYTETI.HYRJEN 1+1DERI NE 150MIJE NE MUAJ ...NDERSA 2+1 MAKSIMUMI DERI NE 200 MIJE NE MUAJ MUNDES...
Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje
(Tirane, TIRANA) Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje Hyrja eshte 2+1 dhe ndodhet ne katin e 4 45000 lek Rr JordanMisja,afer stacionit te trenit Te interesuarat te kontaktojne nr e tel 0...
Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje
(Rr Jordan Misja Tirane, TIRANA) Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje Hyrja 2+1,ndodhet ne katin e 4 45000 lek Rr JordanMisja,afer stacionit te trenit Te interesuarat te kontaktojne ne nr e tel
KËRKOJ APARTAMENT 1+1 TIRANË 20-25000€
(TIRANË, TIRANA) Kërkoj apartament në Tiranë, Fresku ose Unaza e Re. 1+1, hapësirë e vogël por emirëorganizuar. Me çertifikatë pronësie për mundësi hopotekimi në bankë. 06951...
Nderroj ML 350 me apartament ne Shengjin
(Shengjin, Lezhe) Nderroj makinen Mercedes ML 350 diesel me apartament ne bregdet Shengjin apo edhe diku tjeter
KERKOJ APARTAMENT 25 MIJE EURO NE TIRANE
(TIRANE, TIRANA) Kekoj apartament 1+1 ne tirane. 25 mije euro me certifikate pronesie. Me lini numrin e telefonit.
KERKOHEN DY VAJZA PER NDARJE QERAJE PRANË MEDRESES TIRANË
(TIRANË, TIRANA) Kërkohen dy vajza per ndarje qeraje. 5000 leke secila. Prane Medresese Tirane 0695175375
3 Muaj me Qera.
(Tirane, TIRANA) Kerkoj me shume shpejtesi nje apartament 1+1 per 3 muaj duke fillur nga data 22 Prill. Garantojpagesa te perpikta.
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale