|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 22 Prill, 2018 Fier, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Fier / Prona,Realestate / Prona ne shitje nga bankat
Prona ne shitje nga bankat
Prona ne shitje nga bankat
Kërko
  Emërtimi
Truall me sip 200 m2
(Zharres Fier ) Truall me sip totale 200 m2 nga te cilat 190 m2 ndertese, me nr. pasurie 244/14, Volumi 10, Faqe131, Zona Kadastrale 3922, e ndodhur ne Zharrez Fier cmimi 15000 euro
Apartament me sip 51.17 m2
(Lagja Apollonia , Fier ) Apartament me sip 51.17 m², me nr pasurie 2/250+2-24, vol.3, fq.72, zk.8534, e ndodhur neLgj.Apollonia-Fier. cmimi 28600 euro
Pyll me sip 3333 m2
(Libofsh, Fier) Pyll me sip totale 3333 m2, me nr. pasurie 84/14, Volumi 11, Faqe 183, Zona Kadastrale 2443, endodhur ne Fier – Libofshe. cmimi i shitjes 75,000 euro
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale