|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 22 Prill, 2018 Lezhe, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Lezhe / Prona,Realestate / Dhoma plazhi
Dhoma plazhi
Dhoma plazhi
Kërko
  Emërtimi
Shtepi per pushime ne Shengjin
(Shengjin ) Japim me qera shtepi pushimi ne plazhin e bukur te Shengjinit, shtepija eshte e mobiluar dhe me tegjitha kushtet. Cmimi 25 euro nata. Per kontakt nr. Cel. 00355(694753378) dhe...
Shtepi per pushime ne Shengjin
(Shengjin ) Japim me qera shtepi pushimi ne plazhin e bukur te Shengjinit, shtepija eshte e mobiluar dhe me tegjitha kushtet. Cmimi 25 euro nata. Per kontakt nr. Cel. 00355(694753378) dhe...
Shtepi per pushime ne Shengjin
(Shengjin ) Japim me qera shtepi pushimi ne plazhin e bukur te Shengjinit, shtepija eshte e mobiluar dhe me tegjitha kushtet. Cmimi 25 euro nata. Per kontakt nr. Cel. 00355(694753378) dhe...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Lezhe ) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Sarande,jepet me qera vile per plazh
Sarande,jepet me qera vile per plazh

(Sarande) Jepet me qera vile e vogel per plazh gjate muajve korrik,gust shtator. e pershtatshme per familjarinternet Wi-Fi,vend parkimi,oborr ambjent I fresket shume afer plazhit. 3000l...
Dhoma plazhi me qera Tale
Dhoma plazhi me qera Tale

(Tale (Lezhe)) Ofrojme dhoma plazhi me qera per sezonin e veres ne bregdetin e Tales (Lezhe).! Kushte shume temira dhe cmime shume favorshme per ju.! Nxitoni te pronotoni pushimet tuaja ne ...
Shtepi pushimi Dhoma plazhi
Shtepi pushimi Dhoma plazhi

(Shengjin) Kemi apartamente pushimi ne Shengjin dhe Velipoje Ofrojme kushte shume te mira dhe sherbime extrasipas kerkeses. Cdo apartament disponon vend parkimi me roje. Prenoto tani!...
Dhome me qera per 10 dite
Dhome me qera per 10 dite

(Shengjin) Me qera
Shes Vile
Shes Vile

(Tale Lezhe) Shes Vile 3 kate, ( me 6 dhoma, 6 anekse, 6 tualete ) , shkalle te jashtme, 500/m2 perfshiretruallin. Te gjitha dhomat jane te kompletuara me mobilje bashkekohore dhe te reja....
Apartament ne plazh
(Kune-Shengjin) Ndodhet 100m afer plazhit, prane hotel Marigona. Apartamenti eshte 1+1 me sallon, 1 dhome gjumi,kuzhine, banjo,ballkon te gjitha te mobiluara. Kati i pare banim me orientim ng...
Shtepi me qera
(Shengjin) Jepet me qera nje apartament ne bregdetin e shengjinit.Shtepia ndodhet ne vijen e pare tebregut,rreth 60mq dhe perbehet nga 1dhome gjumi,1sallon e guzhine,1 banjo dhe 1 ballko...
david.doda@gmail.com
(Shengjin) Ne Shengjin , japim apertamente me qera, te kompletuar me sallon -guzhin -dhom gjumi -kondicioner.Ideale per familje qmime te arsyeshme , ndodhet perball h.. Rafaelo.
dhoma plazhi me qera
dhoma plazhi me qera

(le) ne plazhin e tales (lezhe) 7 km nga autostrada kemi dhoma plazhi ne nje ndertese qe eshte eperbere nga 5 dhoma per pushues.cdo dhome ka bagno. kend gatimi .krevat dopio.2 k...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale