|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019 Vlore, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Vlore / Prona,Realestate / Dhoma plazhi
Dhoma plazhi
Dhoma plazhi
Kërko
  Emërtimi
Dhoma plazhi me qera.(Garzoniera)
(Vlore prane zvernecit) **Japim dhoma plazhi me qera .Ndodhemi ne Vlore prane plazhit te vjeter ,10 min larg ZVERNECIT.Teinteresuarit te na kontaktojn ne numrin e telit 0692329962 .`**
shtepi me qera per plazh vlore
(skel) japim shpi me qera per plazh 1+1.kati 4 pallate i rij .e mobiluar afer universitetit ne skel .kusheshte i interesuar te telefonoj te ky numer .0696824146
shtepi me qera per plazh vlore
(skel) japim shpi me qera per plazh 2+1.kati 5 pallate i rij .e mobiluar afer universitetit ne skel .kusheshte i interesuar te telefonoj te ky numer .0696824146
Dhoma plazhi me qera
Dhoma plazhi me qera

(Uji i Ftohte - Vlore) Ofroj dhoma me qera per familjare dhe cifte per periudhen e turizmit ne uje te ftohte Vlore. Dhomatjane te pajisura me te gjitha kushtet komode. Me dhome gatimi, frigorifer, t...
dhoma plazhi me qera
dhoma plazhi me qera

(Uji i Ftohte - Vlore) Miresevini per pushime ne vilen "Frida" ne Lungomaren e Vlores, ketu do te shijoni"Perlen e Mesdheut". Ketu do te gjeni kushte ideale dhe mikpritjen tone t...
Dhoma me qera ne Vlore
Dhoma me qera ne Vlore

(Uji i Ftohte - Vlore) Miresevini per pushime ne vilen "Frida" ne Lungomaren e Vlores, ketu do te shijoni"Perlen e Mesdheut". Ketu do te gjeni kushte ideale dhe mikpritjen tone t...
Apartament Per Plazh
(Vlore) 35€ ne nate ne nje super apartament 3+1+2t+2b ku mund te akomodohem deri ne 6 persona.Apartamentindodhet ne Vlore vetem 5 min me makine nga Bregdeti cel/watsapp +3556855295...
Apartament Per Plazh
(Vlore) 35€ ne nate ne nje super apartament 3+1+2t+2b ku mund te akomodohem deri ne 6 persona.Apartamentindodhet ne Vlore vetem 5 min me makine nga Bregdeti cel/watsapp +3556855295...
APARTAMENT TURISITIK
APARTAMENT TURISITIK

(VLORE UJI FTOHTE) JEPET ME QERA APARTAMENT TUISTIK GJATE GJITHE MUAJIT E VITIT , DHOME E GUZHINE , E KOMPLETUAR MEGJITHE PAJISJET. . PANORAMA DETI DHE PLAZHI PESE MINUTA ME KEMBE.PRENOTONI SA M...
Dhoma plazhi me qera
Dhoma plazhi me qera

(Vlore, Uji i Ftohte) **Jap me qera dhoma plazhi per pushime verore. Dhomat jane te pajisura me kushte moderne,kondicioner, kuzhine gatimi dhe tualet personal per cdo dhome. Ambjenti perreth esht...
Dhoma plazhi me qera
Dhoma plazhi me qera

(Vlore, Uji i Ftohte) **Ofroj dhoma me qera per familjare dhe cifte per periudhen e turizmit ne uje te ftohte Vlore.Dhomat jane te pajisura me te gjitha kushtet komode. Me dhome gatimi, frigorifer,...
Shtepi Pushimi Vlore
Shtepi Pushimi Vlore

(Uje i ftohte prane molit) Garsoniere me qera Uje i Ftohte Vlore, me te gjitha kushtet, me kondicioner dhe kopesht te madhperreth, me vend parkimi. Shume prane plazhit. Cmimi: 25 mije lek nata. Per me ...
 Orikum Vlore, qera apartament ne plazh 1+1 dhe 2+1 (Rent apartment on the beach)
Orikum Vlore, qera apartament ne plazh 1+1 dhe 2+1 (Rent apartment on the beach)

(Orikum Vlore) Jepet apartament me qera ne Orikum, Vlore. Apartamente 1+1 dhe 2+1 te mobiluar mire. Dhome gjumi,kuzhin, banjo dhe ballkon me pamje fantastike te detit dhe te gadishullit te K...
Shtepi pushimi ne Orikum
Shtepi pushimi ne Orikum

(Prane portit te jahteve,1km pa shkuar ne Orikum) Jepen me qera per pushime apartamente 1 + 1 totalisht te mobiluar me mobilje bashkohore dhe te pabanuar me pare.Apartamentet ndodhen te Porti Jahteve pa shkuar ne Orikum.Apart...
Shtepi pushimi me qera
Shtepi pushimi me qera

(Vlore) Jap me qera apartament per pushime, 2+1 ne Vlore. Apartamenti eshte totalisht i arreduar dheperbehet nga; Dhome gjumi matrimoniale, Dhome gjumi me dy krevate tek, Salloni ...
GARSONIERE  PER PLAZH  VLORE
GARSONIERE PER PLAZH VLORE

(Vlore."uji i ftohte") GARSONIERE PER PLAZH E MOBILUAR ME T GJITHA KUZHINE ; FRIGORIFER ;TV; LAVATRICE ; BANJO;BALLKON 50 METRA NGA DETI ; NDODHET TEK LUNGOMARE BUZE DETIT : KA AFER CDO...
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

(vLORE) JAP ME QERA APARTAMENT NE VLORE PERBALLE ISHULLIT TE DIELLIT NE LUNGOMARE 100 METRA NGA DETI.APARTAMENTI ESHTE I PAJISUR ME TE GJITHA SENDET E NEVOJSHME PER NJE JETESE KOMODE,...
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

(VLORE) JAP ME QERA APARTAMENT PER PLAZH 100 METRA NGA DETI NE ZONEN E SKELES ZONE E RREGULLUAR NGALUNGOMARE. APARTAMENTI ESHTE I PERBERE NGA HYRJE NE KORRIDOR NJE BANJE, NJE ANEKS-GU...
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

(VLORE) JAP ME QERA APARTAMENTPER PLAZH NE ZONEN PERBALLE ISHULLIT TE DIELLIT 100 METRA NDA DETI. SHUMEKOMOD SI PER VAJTJEN NE PLAZH, SHETITOREN DHE PER SHERBIMET TE CILAT NDODHEN TE ...
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

(VLORE) JAP ME QERA APARTAMENT PER PLAZH NE VLORE NE ZONEN PERBALLE ISHULLIT TE DIELLIT 100 METRA NGA DETI.ZONA E RREGULLUAR SIPAS PROJEKTIT LUNGOMARE, DHE GJITHCKA ESHTE FARE AFER SI...
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

(VLORE) JAP ME QERA APARTAMENT NE VLORE NE ZONEN E SKELES PERBALLE ISHULLIT TE DIELLIT, 100 METRA NGA DETI.APARTAMENTI ESHTE I PERBERE SI ME POSHTE : HYRJE NE KORRIDOR NJE DHOME NDENJ...
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

(VLORE) JAP ME QERA APARTAMENT NE VLORE NE ZONEN E SKELES PERBALLE ISHULLIT TE DIELLIT, 100 METRA NGA DETI.APARTAMENTI ESHTE I PERBERE SI ME POSHTE : HYRJE NE KORRIDOR NJE DHOME NDENJ...
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

(VLORE) JEPET ME QERA APARTAMENTE PER PLAZH NE VLORE NE ZONEN PERBELLE ISHULLIT TE DIELLIT NE LUNGOMARE, 100METRA NGA BREGU I DETIT. VENDI FANTASTI, KOMPLET I RREGULLUAR E SISTEMUAR S...
Dhoma plazhi,vetem 0 mt nga deti
(Vlore(plazhi i Radhimes)) OFROJME DHOMA PER PLAZH NE VLORE(radhime) DISPONOJME DHOMA ME KEND GATIMI,ME 4 E 6 FJETJE. NE CMIMPERFSHIJME CADREN E DY SHEZLLONE,ME PARKIM BRENDA OBORRIT E 0 MT LARGESI NG...
Dhoma Plazhi
Dhoma Plazhi

(Vlore) Ofrojm Dhoma plazhi per perjudhen e veres kushtet jan perfekte dhe shtepia nuk ndodhet me shum se180 M larg nga deti .Ambjentet jan t reja e me kushte komode .Ambjentet jasht ...
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

(VLORE) JAP ME QERA APARTAMENT PER PLAZH NE VLORE NE ZONEN E SKELES RRETH 100 METRA NGA BREGU I DETIT BUZELUNGOMARES. ZONA E RREGULLUAR, CDO GJE AFER . APARTAMENTI ESHTE I PAJISUR ME...
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

(VLORE) JAP ME QERA APARTAMENT PER PLAZH NE VLORE VENDNDODHJA NE ZONEN E SKELES BUZE LUNGOMARES RRETH 100METRA NGA BREGU I DETIT. ZONA E RREGULLUAR FANTASTIKE! APARTAMENT 1+1 I PERSH...
Apartament turistik me qera
Apartament turistik me qera

(VLORE) I kompletuar me te gjitha pajisjet , dhome e guzhine , panorame detin dhe plazhi 5 minuta larg mekemb. Nuk do te zhgenjeheni! Kontaktoni sa me shpejt!
DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20euro NATA
DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20euro NATA

(Vlore) Japim dhoma plazhi me qera ne vlore te zona uji i ftohte, afer disco Saint tropez. Dhomat kan tegjitha kushtet, edhe per te gatuar. Kemi parkime per makina. Jemi 150m na plazh...
Dhoma plazhi, Vlore
Dhoma plazhi, Vlore

(plazhi i vjeter 400 m larg nga deti) apartamente te reja me kushte bashkohore, kondicioner, TV dhe wifi. cmime te leverdisshme nga 15euronata.
Dhoma me qera
Dhoma me qera

(Vuno ,Himare) Dhoma me qera . Vuno-himare . Cmimi n varesi t personave
SHTEPI PLAZHI ME QERA
(HIMARE) JEPET ME QERA MBRAPA BASHKISE HIMARE,ME PAMJE NGA DETI,5 MINUTA LARG PLAZHIT,RRETH 80M2,E MOBILUARME TE GJITHA KOMODITETET,40 EURO NATA,NUMER KONTAKTI 0692272539
SHTEPI PLAZHI ME QERA
(ORIKUM) JEPET ME QERA NE ORIKUM,MBRAPA BASHKISE ORIKUM,NJE APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE MENYRE BASHKEKOHOREME TE GJITHA KOMODITETET,ME KONDICIONER,ME PAMJE NGA DETI,CMIMI 25 EURO NATA...
Hotel,dhoma plazhi Gockaj
Hotel,dhoma plazhi Gockaj

(Vlore uji ftoht) Shtepi pushimi..gazoniere
dhoma plazhi
(vlore ,albania zona uje i ftohte ) Per informacion te metejshme kontaktoni ne nr 0695149938
shtepi pushimi
shtepi pushimi

(vlore) shtepi pushimi prane Plazhit te Ri Vlore.ambjent I qete e shlodhes I perbere nga 2 hyrje.dhoma tekompletuara te pajisura me ajer te kondicionuar.parkim I garantuar.Hyrja teke ...
shtepi pushimi
shtepi pushimi

(vlore) Shtepi pushimi prane Plazhit te Ri Vlore.ambjent I qete e shlodhes I perbere nga 2 hyrje.dhoma tekompletuara te pajisura me ajer te kondicionuar.parkim I garantuar.Hyrja teke ...
Shtepi pushimi
Shtepi pushimi

(Vlore) Shtepi pushimi prane Plazhit te Ri Vlore.Ambjent i qete e shlodhes,i perbere nga 2 hyrje,dhoma tekompletuara,te pajisura me ajer te kondicionuar.parkim I garantuar.Hyrja teke ...
Shtepi pushimi
(Vlore) Shtepi pushimi prane Plazhit te Ri Vlore.Ambjent i qete e shlodhes,i perbere nga 2 hyrje,dhoma tekompletuara,te pajisura me ajer te kondicionuar.parkim I garantuar.Hyrja teke ...
DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20 EURO NATA
DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20 EURO NATA

(VLORE) Japim dhoma plazhi me qera ne vlore te zona uji i ftohte, afer disco Saint tropez. Dhomat kan tegjitha kushtet, edhe per te gatuar. Kemi parkime per makina. Jemi 150m na plazh...
Dhoma plazhi me qera
Dhoma plazhi me qera

(Uji i Ftohte, Vlore) **Japim me qera shtepi pushimi per periudhen e plazhit. Shtepia eshte e pajisur me dhome gjumi mekondicioner, sallon me kuzhine gatimi dhe me tualet te kompletuar! Pamja e...
Dhoma shume komode për pushime verore.
Dhoma shume komode për pushime verore.

(Rradhimë, Vlorë) Përshëndetje miq pushues dhe adhurues të pushimeve verore, unë ofrojë dhoma plazhi jo vetëmpër sezonin veror por edhe gjatë gjithë vitit. Dhomat janë vetëm 50...
jap me qera Vile
jap me qera Vile

(Vlore) JAP ME QERA PJESE TE NJE VILE TRE KATESHE E PERBERE NGA :40 m2 AMBJENTE TE BRENDESHME ME TE GJITHAPAJISJET BASHKEKOHORE 28 m2 VERAND ME PAMJE NGA DETI DHE 12m2 BALLKON ME PAMJ...
APARTAMENT PUSHIMI 10 METRA NGA DETI
APARTAMENT PUSHIMI 10 METRA NGA DETI

(vlore) Vlore afer shkolles Marines, jap me qera nje apartament vetem 10 metra larg nga deti i ndodhur nekat te trete me pamje te mbrekullueshme deti. Apartamenti ka nje soxhorno mode...
Apartament pushimi Vlore
Apartament pushimi Vlore

(Vlore) Vlore afer shkolles Marines, jap me qera nje apartament vetem 10 metra larg nga deti i ndodhur nekat te trete me pamje te mbrekullueshme deti. Apartamenti ka nje spxhorno mode...
apartament per plazh me qira
(vlore, prane hotel delfinit) ne vlore, prane hotel delfinit, jepet me qira apartament 50 m 2 ,me ballkon me pamje nga deti ,30metra larg plazhit i mobiluar ,i pajisur me televizor,, banjo ,dush, frigor...
dhoma plazhi ne HIMARE
dhoma plazhi ne HIMARE

(HIMARE) Apartamete / Studio Studio Likoka J. ndodhen ne qender te qytetit Himare, ne ane te rrugesnacionale Vlore-Sarande, 150 metra large plazhit te Spilese. Ndertesa eshte e vitit...
GARSONIERE PER PLAZH
(VLORE UJI FTOHTE) JEPEN ME QERA PER PERIUDHEN VERORE DY GARSONIERE NGA 30 m. Garsonieret ndodhen ne zonen e Ujiftohte,te kompletuara me te gjitha komoditetet. Ndodhen 500 m nga deti ne nje vi...
APARTAMENTE PER PLAZH
(VLORE) JAP ME QERA APARTAMENTE PER NE VLORE 100 METRA NGA DETI PALLATI I DYTE ANES SHETITORES. 1-APARTAMENT ME DY DHOMA GJUMI I PERSHTATSHEM PER 6-7 PERSONA 2- APARTAMENT ME NJE DH...
Orikum-Vlore, jap dhoma plazhi 2.000 Leke/nata
Orikum-Vlore, jap dhoma plazhi 2.000 Leke/nata

(Orikum-Vlore) Ofrojme garsoniere per pushime ne qytetin e Orikumit. Dhomat jane te pajisura me ambient dhe enegatimi. Stil i vecante arredimi. Gril dhe ambient jashte per BBQ. Vend pa...

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale