|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Dhoma plazhi
Dhoma plazhi
Dhoma plazhi
Kërko
  Emërtimi
Objekt për shitje në Velipojë.
Objekt për shitje në Velipojë.

(Velipoje , Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një objekt të ndodhur në rrugën nr. 1, Velipojë. Prona kanjë sipërfaqe totale prej 1050 m², ku 160 m² janë ndërtim dhe 890 m² ob...
Dhoma plazhi me qera.(Garzoniera)
(Vlore prane zvernecit, Vlore) **Japim dhoma plazhi me qera .Ndodhemi ne Vlore prane plazhit te vjeter ,10 min larg ZVERNECIT.Teinteresuarit te na kontaktojn ne numrin e telit 0692329962 .`**
shtepi me qera per plazh vlore
(skel, Vlore) japim shpi me qera per plazh 1+1.kati 4 pallate i rij .e mobiluar afer universitetit ne skel .kusheshte i interesuar te telefonoj te ky numer .0696824146
shtepi me qera per plazh vlore
(skel, Vlore) japim shpi me qera per plazh 2+1.kati 5 pallate i rij .e mobiluar afer universitetit ne skel .kusheshte i interesuar te telefonoj te ky numer .0696824146
Dhoma plazhi me qera
Dhoma plazhi me qera

(Uji i Ftohte - Vlore, Vlore) Ofroj dhoma me qera per familjare dhe cifte per periudhen e turizmit ne uje te ftohte Vlore. Dhomatjane te pajisura me te gjitha kushtet komode. Me dhome gatimi, frigorifer, t...
dhoma plazhi me qera
dhoma plazhi me qera

(Uji i Ftohte - Vlore, Vlore) Miresevini per pushime ne vilen "Frida" ne Lungomaren e Vlores, ketu do te shijoni"Perlen e Mesdheut". Ketu do te gjeni kushte ideale dhe mikpritjen tone t...
 Apartament 1+1 ne plazh ne Shengjin prane resortit turistik ANTAG.
Apartament 1+1 ne plazh ne Shengjin prane resortit turistik ANTAG.

(Lezhe, Shengjin, Lezhe) Leshohet me qera nje apartament pushimi plazh ne Shengjin prane resortit turistik ANTAG. Apartamenti ka siperfaqe 60.6m2 plus 8.5 siperfaqe te perbashket. Gjithsej 69.1m2. Ap...
Dhoma me qera ne Vlore
Dhoma me qera ne Vlore

(Uji i Ftohte - Vlore, Vlore) Miresevini per pushime ne vilen "Frida" ne Lungomaren e Vlores, ketu do te shijoni"Perlen e Mesdheut". Ketu do te gjeni kushte ideale dhe mikpritjen tone t...
Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres
Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres

(Sarande, Saranda) Okazion Qershori dhe Shtatori me 3000 L nata. Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes perpushimet e veres. Apartamenti eshte kompletisht i mobiluar me te gjitha paj...
Shtepi me qera per plazh (Golem)
(Golem,Durres, Durres) Pershendetje! Ju njoftoj se japim apartament me qera me cmime te arsyeshme. Apartamenti eshte ikompletuar me te gjitha gjerat.Aty keni dhe kuzhinen tuaj ku mund te gatuani. ...
Shtepi me qera per plazh (Golem)
(Golem,Durres, Durres) Pershendetje! Ju njoftoj se japim apartament me qera me cmime te arsyeshme. Apartamenti eshte ikompletuar me te gjitha gjerat.Aty keni dhe kuzhinen tuaj ku mund te gatuani. ...
Shtepi me qera per plazh (Golem)
Shtepi me qera per plazh (Golem)

(Golem,Durres, Durres) Pershendetje! Ju njoftoj se japim apartament me qera me cmime te arsyeshme. Apartamenti eshte ikompletuar me te gjitha gjerat.Aty keni dhe kuzhinen tuaj ku mund te gatuani. ...
Shtepi me qera per plazh (Golem)
Shtepi me qera per plazh (Golem)

(Golem,Durres, Durres) Pershendetje! Ju njoftoj se japim apartament me qera me cmime te arsyeshme. Apartamenti eshte ikompletuar me te gjitha gjerat.Aty keni dhe kuzhinen tuaj ku mund te gatuani. ...
Apartamente pushimi
Apartamente pushimi

(Shkembi kavajes plazh , Durres) Pershendetje !! Kemi apartamente & hotele me qera me pamje nga deti & anasjelltas, Mund teRezervoni kur te doni. Apartamentet ndodhen afer detit plazhi durrsit me kus...
Apartamente pushimi
Apartamente pushimi

(Shkembi kavajes plazh , Durres) Pershendetje !! Kemi apartamente & hotele me qera me pamje nga deti & anasjelltas, Mund teRezervoni kur te doni. Apartamentet ndodhen afer detit plazhi durrsit me kus...
Apartamente pushimi
Apartamente pushimi

(Shkembi kavajes plazh , Durres) Pershendetje !! Kemi apartamente & hotele me qera me pamje nga deti & anasjelltas, Mund teRezervoni kur te doni. Apartamentet ndodhen afer detit plazhi durrsit me kus...
Apartamente 2+1 & 1+1
Apartamente 2+1 & 1+1

(Shkembi kavajes plazh , Durres) Pershendetje !! Kemi apartamente & hotele me qera me pamje nga deti & anasjelltas, Mund teRezervoni kur te doni. Apartamentet ndodhen afer detit plazhi durrsit me kus...
Apartamente pushimi
Apartamente pushimi

(Shkembi kavajes plazh , Durres) Pershendetje !! Kemi apartamente & hotele me qera me pamje nga deti & anasjelltas, Mund teRezervoni kur te doni. Apartamentet ndodhen afer detit plazhi durrsit me kus...
100 Apartamente per plazh
100 Apartamente per plazh

(Durres shkembi kavajes plazh , Durres) Pershendetje !! Kemi apartamente & hotele me qera me pamje nga deti & anasjelltas, Mund teRezervoni kur te doni. Apartamentet ndodhen afer detit plazhi durrsit me kus...
Njohje per lidhje sekrete
(Shkoder, Shkoder) Jam Marjo Shkoder 30 vjec kerkoj nhe femer per ludhje sejrete nga shkodra ska ransi mosha jam igatshem ti pergjigjem per qdo gje tel 0693982733
Njohje per lidhje sekrete
(Shkoder, Shkoder) Jam Marjo Shkoder 30 vjec kerkoj nhe femer per ludhje sejrete nga shkodra ska ransi mosha jam igatshem ti pergjigjem per qdo gje tel 0693982733
Apartament Per Plazh
(Vlore, Vlore) 35€ ne nate ne nje super apartament 3+1+2t+2b ku mund te akomodohem deri ne 6 persona.Apartamentindodhet ne Vlore vetem 5 min me makine nga Bregdeti cel/watsapp +3556855295...
Apartament Per Plazh
(Vlore, Vlore) 35€ ne nate ne nje super apartament 3+1+2t+2b ku mund te akomodohem deri ne 6 persona.Apartamentindodhet ne Vlore vetem 5 min me makine nga Bregdeti cel/watsapp +3556855295...
Shtepi per pushime ne Shengjin
(Shengjin , Lezhe) Japim me qera shtepi pushimi ne plazhin e bukur te Shengjinit, shtepija eshte e mobiluar dhe me tegjitha kushtet. Cmimi 25 euro nata. Per kontakt nr. Cel. 00355(694753378) dhe...
Shtepi per pushime ne Shengjin
(Shengjin , Lezhe) Japim me qera shtepi pushimi ne plazhin e bukur te Shengjinit, shtepija eshte e mobiluar dhe me tegjitha kushtet. Cmimi 25 euro nata. Per kontakt nr. Cel. 00355(694753378) dhe...
Shtepi per pushime ne Shengjin
(Shengjin , Lezhe) Japim me qera shtepi pushimi ne plazhin e bukur te Shengjinit, shtepija eshte e mobiluar dhe me tegjitha kushtet. Cmimi 25 euro nata. Per kontakt nr. Cel. 00355(694753378) dhe...
PËR MË SHUMË KËSHTJE PËR PËRDORIMIN E RIVOTRILIT TË 5MG 2MG 1OMG NUK LEXONI TË BASHKOHET ME
PËR MË SHUMË KËSHTJE PËR PËRDORIMIN E RIVOTRILIT TË 5MG 2MG 1OMG NUK LEXONI TË BASHKOHET ME

(Ferizaj, Ferizaj) PËR MË SHUMË KËSHTJE PËR PËRDORIMIN E RIVOTRILIT TË 5MG 2MG 1OMG NUK LEXONI TË BASHKOHET MEME PËR ADRESIN IME: gerardherman92@gmail.com
Fondet e shpejtë.
Fondet e shpejtë.

(Fondet e shpejtë., TIRANA) I japin ndihmë të garantuara për organizatat serioze të interesuara të biznesit dhe individëvenë një të ulët kontakt të normës së interesit tani email judi.bon...
Kerkoj goca per shoqri
(Durres, Durres) Pershendetje jam viktori nga kosova , do vi pas dy dite ne shqipri ma saksishr ne durres me njeshok dhe duam te kemi nga nje goc per shoqrim , te interesuarat le tma dergojn...
APARTAMENT TURISITIK
APARTAMENT TURISITIK

(VLORE UJI FTOHTE, Vlore) JEPET ME QERA APARTAMENT TUISTIK GJATE GJITHE MUAJIT E VITIT , DHOME E GUZHINE , E KOMPLETUAR MEGJITHE PAJISJET. . PANORAMA DETI DHE PLAZHI PESE MINUTA ME KEMBE.PRENOTONI SA M...
Shtepi plazhi me cmim te arsyeshem
Shtepi plazhi me cmim te arsyeshem

(Sarande, ne te dale te qytetit, Saranda) Jepen hyrje 1+1 dhe 2+1 me qera ne Sarande, ne dalje te qytetit, rruges per ne Ksamil. Hyrjet janete mobiluara dhe te kompletuara, me hapesire per parkim, me oborr dhe me ball...
Dhoma plazhi me qera
Dhoma plazhi me qera

(Vlore, Uji i Ftohte, Vlore) **Jap me qera dhoma plazhi per pushime verore. Dhomat jane te pajisura me kushte moderne,kondicioner, kuzhine gatimi dhe tualet personal per cdo dhome. Ambjenti perreth esht...
Dhoma plazhi me qera
Dhoma plazhi me qera

(Vlore, Uji i Ftohte, Vlore) **Ofroj dhoma me qera per familjare dhe cifte per periudhen e turizmit ne uje te ftohte Vlore.Dhomat jane te pajisura me te gjitha kushtet komode. Me dhome gatimi, frigorifer,...
apartament plazhi
(shengjin, TIRANA) Jepet me qera apartament 1+1 e kompletuar e gjithe
Shtepi Pushimi Vlore
Shtepi Pushimi Vlore

(Uje i ftohte prane molit, Vlore) Garsoniere me qera Uje i Ftohte Vlore, me te gjitha kushtet, me kondicioner dhe kopesht te madhperreth, me vend parkimi. Shume prane plazhit. Cmimi: 25 mije lek nata. Per me ...
Dhoma te lira ne Ulqin
(Ulqin, Ulqin) Ofroje Apartmane me qira ne Ulqin ne pllazh te madhe, gjindemi para hotelit hills, apo mund tereservoni me tel 0037744253409 Ju mirepresim
Ofroje apartmane me qira
(Ulqin pllazh e madhe, Ulqin) Apartmane te lira ne Ulqin pllazh e madhe te paisura komplet me te gjitha kerkesat. Per reservim neviber 0037744253409 Ku mirepresim
 Orikum Vlore, qera apartament ne plazh 1+1 dhe 2+1 (Rent apartment on the beach)
Orikum Vlore, qera apartament ne plazh 1+1 dhe 2+1 (Rent apartment on the beach)

(Orikum Vlore, Vlore) Jepet apartament me qera ne Orikum, Vlore. Apartamente 1+1 dhe 2+1 te mobiluar mire. Dhome gjumi,kuzhin, banjo dhe ballkon me pamje fantastike te detit dhe te gadishullit te K...
Apartament 1+1 me qera ne zonen e plazhit
Apartament 1+1 me qera ne zonen e plazhit

(Durres, Durres) Jepet apartament 1+1, 77 metra kateror, me qera ne zonen e plazhit Durres. Apartamenti ndodhetperball resortit Tropikal. Apartamenti eshte i kompletuar dhe ndodhet ne katin e ...
Jepen me Qera pushimesh
Jepen me Qera pushimesh

(SHKEMBI KAVAJES, Durres) JEPEN ME QERA, DHOMA, GASONIERE DHE APARTAMENTE PUSHIMESH NE SHKEMBIN E KAVAJES. DUKE FILLUAR NGA10 EURO PERSONI, CDO AMBJENT ESHTE I PAISUR ME KLIMA
Jepet hyrje me qera
(Mali Robit, TIRANA) Jepet hyrje me qera ne zonen Mali Robit (ne krah te MAC Albania); Pallati ndodhet 100 pa shkuar tekKompleksi Kastrati (mes pishash). Kati 3; dhome guzhine, ballkon; e mobiluar...
Shtepi pushimi ne Orikum
Shtepi pushimi ne Orikum

(Prane portit te jahteve,1km pa shkuar ne Orikum, Vlore) Jepen me qera per pushime apartamente 1 + 1 totalisht te mobiluar me mobilje bashkohore dhe te pabanuar me pare.Apartamentet ndodhen te Porti Jahteve pa shkuar ne Orikum.Apart...
Dhoma plazhi ne Sarande
Dhoma plazhi ne Sarande

(Sarande, Saranda) Dhoma plazhi ne Sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qytetit dhe 100 metranga qendra e qytetit prane stadiumit te lojerave me dore.Disponojme garsoniere...
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

(Vlore, Ferizaj) JAP ME QERA APARTAMENTE PER PLAZH NE VLORE. APARTAMENTET GJENDEN NE ZONEN E SKELES PERBALLE ISHULLITTE DIELLIT NE LUNGOMARE 100 METRA NGA DETI. APARTAMENTET JANE TE MADHESIVE...
Shtepi pushimi me qera
Shtepi pushimi me qera

(Vlore, Vlore) Jap me qera apartament per pushime, 2+1 ne Vlore. Apartamenti eshte totalisht i arreduar dheperbehet nga; Dhome gjumi matrimoniale, Dhome gjumi me dy krevate tek, Salloni ...
Coffee Vending Machine Business
Coffee Vending Machine Business

(Manila Philippines , Korce) Company Barista Choi Vending Solutions Inc. is a fast-growing company established in 2010. Aimingto have more than 100 distributors nationwide, Joel Chua, the creative mind b...
GARSONIERE  PER PLAZH  VLORE
GARSONIERE PER PLAZH VLORE

(Vlore."uji i ftohte", Vlore) GARSONIERE PER PLAZH E MOBILUAR ME T GJITHA KUZHINE ; FRIGORIFER ;TV; LAVATRICE ; BANJO;BALLKON 50 METRA NGA DETI ; NDODHET TEK LUNGOMARE BUZE DETIT : KA AFER CDO...
Vila Cela apartamente me qerra
Vila Cela apartamente me qerra

(Sarande, Saranda) Vila Cela eshte nje ndertese 3 kateshe ne hyrje te Sarandes, me 4 apartamente me mobilim te ri. 2apartamente jane 2+1 dhe marrin deri 8 veta. Kushtojne 40€ nata. Apartamente...
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH

(vLORE, Vlore) JAP ME QERA APARTAMENT NE VLORE PERBALLE ISHULLIT TE DIELLIT NE LUNGOMARE 100 METRA NGA DETI.APARTAMENTI ESHTE I PAJISUR ME TE GJITHA SENDET E NEVOJSHME PER NJE JETESE KOMODE,...
Okazion  Jepet apartament me qira per pushime ne Sarande
Okazion Jepet apartament me qira per pushime ne Sarande

(Sarande, Saranda) Okazion ditet e mbetura nga data 19 qershor-4 korik dhe nga 26 gushti dhe ne shtator shtepia jepetme 25 euro nata nga 30. Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes pe...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale