|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 23 Shkurt, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Dhoma plazhi
Dhoma plazhi
Dhoma plazhi
Kërko
  Emërtimi
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Peje , Peje) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Fondet e shpejtë.
Fondet e shpejtë.

(Fondet e shpejtë., TIRANA) I japin ndihmë të garantuara për organizatat serioze të interesuara të biznesit dhe individëvenë një të ulët kontakt të normës së interesit tani email judi.bon...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Peshkopi , Peshkopi) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Gjakove , Gjakove) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Vitia , Vitia) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Lezhe , Lezhe) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Vitia , Vitia) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Kerkoj goca per shoqri
(Durres, Durres) Pershendetje jam viktori nga kosova , do vi pas dy dite ne shqipri ma saksishr ne durres me njeshok dhe duam te kemi nga nje goc per shoqrim , te interesuarat le tma dergojn...
Shtepi plazhi me cmim te arsyeshem
Shtepi plazhi me cmim te arsyeshem

(Sarande, ne te dale te qytetit, Saranda) Jepen hyrje 1+1 dhe 2+1 me qera ne Sarande, ne dalje te qytetit, rruges per ne Ksamil. Hyrjet janete mobiluara dhe te kompletuara, me hapesire per parkim, me oborr dhe me ball...
Dhoma plazhi me qera
Dhoma plazhi me qera

(Vlore, Uji i Ftohte, Vlore) **Jap me qera dhoma plazhi per pushime verore. Dhomat jane te pajisura me kushte moderne,kondicioner, kuzhine gatimi dhe tualet personal per cdo dhome. Ambjenti perreth esht...
Dhoma plazhi me qera
Dhoma plazhi me qera

(Vlore, Uji i Ftohte, Vlore) **Ofroj dhoma me qera per familjare dhe cifte per periudhen e turizmit ne uje te ftohte Vlore.Dhomat jane te pajisura me te gjitha kushtet komode. Me dhome gatimi, frigorifer,...
Shtepi Pushimi Vlore
Shtepi Pushimi Vlore

(Uje i ftohte prane molit, Vlore) Garsoniere me qera Uje i Ftohte Vlore, me te gjitha kushtet, me kondicioner dhe kopesht te madhperreth, me vend parkimi. Shume prane plazhit. Cmimi: 25 mije lek nata. Per me ...
Dhoma te lira ne Ulqin
(Ulqin, Ulqin) Ofroje Apartmane me qira ne Ulqin ne pllazh te madhe, gjindemi para hotelit hills, apo mund tereservoni me tel 0037744253409 Ju mirepresim
Ofroje apartmane me qira
(Ulqin pllazh e madhe, Ulqin) Apartmane te lira ne Ulqin pllazh e madhe te paisura komplet me te gjitha kerkesat. Per reservim neviber 0037744253409 Ku mirepresim
Apartament 1+1 me qera ne zonen e plazhit
Apartament 1+1 me qera ne zonen e plazhit

(Durres, Durres) Jepet apartament 1+1, 77 metra kateror, me qera ne zonen e plazhit Durres. Apartamenti ndodhetperball resortit Tropikal. Apartamenti eshte i kompletuar dhe ndodhet ne katin e ...
Jepet hyrje me qera
(Mali Robit, TIRANA) Jepet hyrje me qera ne zonen Mali Robit (ne krah te MAC Albania); Pallati ndodhet 100 pa shkuar tekKompleksi Kastrati (mes pishash). Kati 3; dhome guzhine, ballkon; e mobiluar...
Shtepi pushimi ne Orikum
Shtepi pushimi ne Orikum

(Prane portit te jahteve,1km pa shkuar ne Orikum, Vlore) Jepen me qera per pushime apartamente 1 + 1 totalisht te mobiluar me mobilje bashkohore dhe te pabanuar me pare.Apartamentet ndodhen te Porti Jahteve pa shkuar ne Orikum.Apart...
Dhoma plazhi ne Sarande
Dhoma plazhi ne Sarande

(Sarande, Saranda) Dhoma plazhi ne Sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qytetit dhe 100 metranga qendra e qytetit prane stadiumit te lojerave me dore.Disponojme garsoniere...
GARSONIERE  PER PLAZH  VLORE
GARSONIERE PER PLAZH VLORE

(Vlore."uji i ftohte", Vlore) GARSONIERE PER PLAZH E MOBILUAR ME T GJITHA KUZHINE ; FRIGORIFER ;TV; LAVATRICE ; BANJO;BALLKON 50 METRA NGA DETI ; NDODHET TEK LUNGOMARE BUZE DETIT : KA AFER CDO...
Vila Cela apartamente me qerra
Vila Cela apartamente me qerra

(Sarande, Saranda) Vila Cela eshte nje ndertese 3 kateshe ne hyrje te Sarandes, me 4 apartamente me mobilim te ri. 2apartamente jane 2+1 dhe marrin deri 8 veta. Kushtojne 40€ nata. Apartamente...
Okazion  Jepet apartament me qira per pushime ne Sarande
Okazion Jepet apartament me qira per pushime ne Sarande

(Sarande, Saranda) Okazion ditet e mbetura nga data 19 qershor-4 korik dhe nga 26 gushti dhe ne shtator shtepia jepetme 25 euro nata nga 30. Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes pe...
Sarande,jepet me qera vile per plazh
Sarande,jepet me qera vile per plazh

(Sarande, Lezhe) Jepet me qera vile e vogel per plazh gjate muajve korrik,gust shtator. e pershtatshme per familjarinternet Wi-Fi,vend parkimi,oborr ambjent I fresket shume afer plazhit. 3000l...
Apartament 1+1 me qera ne plazhin e Durresit
(Perball kompleksit Tropika, Plazhi i Durresit., Durres) Apartament plazhi me qera Durres! Jepet apartament 1+1 (48 m2) me qera ne zonen e plazhit Durres.Apartamenti ndodhet perball resortit Tropikal. Apartamenti eshte i mobiluar d...
Apartament 1+1 me qera ne plazhin e Durresit
(Perball kompleksit Tropika, Plazhi i Durresit., Durres) Apartament plazhi me qera Durres! Jepet apartament 1+1 (48 m2) me qera ne zonen e plazhit Durres.Apartamenti ndodhet perball resortit Tropikal. Apartamenti eshte i mobiluar d...
Papafingo 1+1 me pamje nga deti
Papafingo 1+1 me pamje nga deti

(Sarande, Saranda) Apartament ne katin e fundit me pamje te shkelqyer nga deti
JEPET ME QERA
JEPET ME QERA

(PLAZH DURRES, Durres) JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE KATIN 5 ME ASHENSOR I MOBILUAR ME KUSHTE BASHKEKOHORE
Dhoma plazhi me qera Tale
Dhoma plazhi me qera Tale

(Tale (Lezhe), Lezhe) Ofrojme dhoma plazhi me qera per sezonin e veres ne bregdetin e Tales (Lezhe).! Kushte shume temira dhe cmime shume favorshme per ju.! Nxitoni te pronotoni pushimet tuaja ne ...
Apartamente Me qera Per Pushime Ne Sarande 2017
Apartamente Me qera Per Pushime Ne Sarande 2017

(L nr 4 koder , Saranda) Jepen me qera per vere 3 apartamente 2 prej te cilave 2+1 dhe 1 1+1 te gjitha te kompletuara.1apartament 2+1 ndodghet ne katin e 3 dhe dy te tjerat kai 5 dhe i 6 papafingo su...
APARTAMENT ME QERA PER PUSHIME
APARTAMENT ME QERA PER PUSHIME

(MALI I ROBIT ,DURRES, Durres) Zona/Rruga : Mali i Robit (Golem) DURRES JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 KATI I TRETE.AFER ME BARRESTORANT UJAVARA OSE ME BAR RESTORANT KLAJDI.ME DHOME GJUMI,SALLON DHE DHO...
Shtepi me qera per plazh (Golem)
Shtepi me qera per plazh (Golem)

(Golem,Durres, Durres) Ne ofrojme shtepi me qera te mobiluar me cmime te arsyeshme dhe perballe detit ne vije te pare ngaku ti mund te shikosh.Ju sigurojme nje shtepi te rehatshme dhe te gatshem per...
Saranda per pushime 2017
Saranda per pushime 2017

(Ne koder tek pllakat., Saranda) Apartamente me qira per pushime per familjare deri 4 persona. Apartamentet ndodhen ne krah te diskoAfrika ,20 m nga deti, ambjente te rrethuara, me parkim,internet etj. Per ...
Saranda per pushime 2017
Saranda per pushime 2017

(Ne koder tek pllakat., Saranda) Apartamente me qira per pushime per familjare deri 4 persona. Apartamentet ndodhen ne krah te diskoAfrika ,20 m nga deti, ambjente te rrethuara, me parkim,internet etj. Per ...
jepet me qera ..apartament ne golem plazh durres..
jepet me qera ..apartament ne golem plazh durres..

(golem durres.., TIRANA) jepet me qera hyrja 2+1ne golem plazh ..apartamenti i i ri ndodhet 300m.larg detit zona e qete perfamilje...apartamenti i ri i mobiluar me te gjitha kushtet e kohes...hyrja .....
Dhoma plazhi,vetem 0 mt nga deti
(Vlore(plazhi i Radhimes), Vlore) OFROJME DHOMA PER PLAZH NE VLORE(radhime) DISPONOJME DHOMA ME KEND GATIMI,ME 4 E 6 FJETJE. NE CMIMPERFSHIJME CADREN E DY SHEZLLONE,ME PARKIM BRENDA OBORRIT E 0 MT LARGESI NG...
Dhoma Plazhi
Dhoma Plazhi

(Vlore, Vlore) Ofrojm Dhoma plazhi per perjudhen e veres kushtet jan perfekte dhe shtepia nuk ndodhet me shum se180 M larg nga deti .Ambjentet jan t reja e me kushte komode .Ambjentet jasht ...
Vile ne plazh te golemi durres*
Vile ne plazh te golemi durres*

(Plazhi golem durres*, Durres) «s Info shtes për adresë: Pllazhi golemi Dhoma gjumi: 8 Sipërfaqja e Shtëpis: 500m2 Viti i ndërtimit: 2002 Përshkrimi Trualli eshte gjithsej 500m2 objek...
Financimi i shpejtë për të veshin
Financimi i shpejtë për të veshin

(FIER, Lac) Financimi i shpejtë për të veshin E pabesueshme por e vërtetë !!! A keni nevojë për fondepër projektet tuaja për vitin e ri? Të ndjehen të lirë të më kontakto...
Apartament turistik me qera
Apartament turistik me qera

(VLORE, Vlore) I kompletuar me te gjitha pajisjet , dhome e guzhine , panorame detin dhe plazhi 5 minuta larg mekemb. Nuk do te zhgenjeheni! Kontaktoni sa me shpejt!
HOTEL NE KSAMIL
HOTEL NE KSAMIL

(RRUGA ALI PASHE TEPELENA-NOKE SELA, Saranda) HOTELI OSE DHOMAT E PLAZHIT NDODHEN 250m NGA DETI ,2KM NGA QYTETI ANTIK I BUTRINTIT DHE 9 KM NGASARANDA NDODHET NE POZICION KU TE GJITHA DHOMAT SHIKOJN NGA DETI NE KAT PAR ND...
DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20euro NATA
DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20euro NATA

(Vlore, Vlore) Japim dhoma plazhi me qera ne vlore te zona uji i ftohte, afer disco Saint tropez. Dhomat kan tegjitha kushtet, edhe per te gatuar. Kemi parkime per makina. Jemi 150m na plazh...
Shtepi pushimi Dhoma plazhi
Shtepi pushimi Dhoma plazhi

(Shengjin, Lezhe) Kemi apartamente pushimi ne Shengjin dhe Velipoje Ofrojme kushte shume te mira dhe sherbime extrasipas kerkeses. Cdo apartament disponon vend parkimi me roje. Prenoto tani!...
jepet apartament 2+1me qera ne golem plazh .durres
jepet apartament 2+1me qera ne golem plazh .durres

(golem plazh ..durres , Durres) jepet me qera verore apartament .2+1 ne golem ..300 metra larg detit ..e mobilua r kati i pare..pamje mga deti ..ka ballkon dy dhoma gjumi ka dy krevate tekje ..per femije o...
LOKAL PER SHITJE
(UNAZA E RE, Kavaje) SHES LOKALIN ME SIPERFAQE 90m2 TEK UNAZA E RE TIRANE SHUME I PERSHTATSHEM PER PERDORIME NGA METE NDRYSHMET DHE POZICION FANTASTIK QE NDIHMON CDO LLOJ BISNESI . CMIM MI...
apartament me qera per pushime ne golem durres.
apartament me qera per pushime ne golem durres.

(golem plazh ..durres , Shkup) jepet me qera verore hyrje .apartament ne golem plazh durres . .300m larg detit .hyrja ka dy dhomagjumi ..guzhine bagno ballkon pamje nga deti...e mobiluar ...nje dhome ka 2 k...
jepet me qera apartament ne golem plazh durres.
jepet me qera apartament ne golem plazh durres.

(golem durres, Prishtine) jepet me qera verore per pushime hyrje ne golem..300m larg detit ..kati i pare ka dy dhoma gjumiguzhine uje e drita .e mobiluar ..nje ka dy dhoma ka dy krevate tekje per dy p...
Përfitoni nga 5000 euro për 8.000.000 euro
Përfitoni nga 5000 euro për 8.000.000 euro

(Elbasan) Përfitoni nga 5000 euro për 8.000.000 euro ofertë të besueshme assistancia në 72orë Përfitoni nga 5000 euro për 8.000.000 euro Ne jemi këtu për t'ju sjellë ndihm...
Jepet apartament me qera per pushime ne Sarande
Jepet apartament me qera per pushime ne Sarande

(Sarande, Saranda) Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres. Apartamenti eshtekomletisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e reja, kondicioner dhe me nje mobilim ba...
Dhoma plazhi, Vlore
Dhoma plazhi, Vlore

(plazhi i vjeter 400 m larg nga deti, Vlore) apartamente te reja me kushte bashkohore, kondicioner, TV dhe wifi. cmime te leverdisshme nga 15euronata.
Shitje toke
(Velipoje/Shkoder, Shkoder) Shesim Toke ne Plazhin e Velipojes/Shkoder. Toka eshte 100 m larg bregut te detit ,eshte medokumenta te rregullta dhe shitet me cmim te arsyeshem.
Dhoma me qera
Dhoma me qera

(Vuno ,Himare, Vlore) Dhoma me qera . Vuno-himare . Cmimi n varesi t personave

Faqe:
 E para  1   2   3   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale