|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 19 Janar, 2017 Fier, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Fier / Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Kërko
  Emërtimi
Shitet ndertesa me gjithe truall
Shitet ndertesa me gjithe truall

(Fier, rrotondoja e sheqit ne ane te rruges) Shitet ndertesa me gjith truall 520m2 si truall dhe 300m2 si ndertes Leja eshte per 3 kate , 2kate ambjent pune. Themelet per 5 kate. Adresa : Fier , tek rrotondoja e she...
Shitje tok truall shtepi
(Pularia patos fier) Shitet tok truall +shtepia e ndertuar mbi te.pozicioni ne koder me pamje mbreslense.
SHITET TOKE NE PERIFERI TE FIERIT ME HIPOTEKE 4500m2
(FIER) Shitet toke ne periferi te fierit me nje sip 4500m2 me ullishte dhe e prodhushme Cmimi eshte okazion25000euro Nr tel 0696672685
Shitet Truall
(Sheq i Madh Fier) Shitet truall 1000m me çertifikat pronsie. Themele te ngritura per ndertim tre kate me sip 130m, tengritura nga toka 1,4m. E rrethuar me mur. Uji te pijshem dhe kanalizime fu...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale