|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 25 Prill, 2017 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Kërko
  Emërtimi
Shitet toke 2455 metra katrore ne tirane per vetem 73.000Euro
Shitet toke 2455 metra katrore ne tirane per vetem 73.000Euro

(Tirane) Shitet toke 2455 metra katrore ne tirane per vetem 73.000Euro.Toka eshte me letra dhe dokumenta terregullta. Toka eshte e pershtatshme per ndertim.Te interesuarit te kontakt...
DYQAN ME QERA.aktivitet i ngritur furre buke
(Tirane.Varri I Bamit.) **FURRE BUKE**DYQANI JEPET 400 MIJE ME QERA.Jepet me furre brenda.furra shitet.Ose pa furre bosh.
Jepet me Qera
Jepet me Qera

(Yrshek) Zona/Rruga : Yrshek Zona/Rruga : Yrshek Jepet me qera nje siperfaqe toke 2100 m2 ne km e 6 teautostrades Tirane Durres ne mbikalimin Yrshek , e pershtashme per cdo lloj ...
SHITET  TRULLE PER NDERTIM.
SHITET TRULLE PER NDERTIM.

(KRRABE) Shitert toke trulle per ndertim ne KRRABE NE QENDER. Toka ka siperfaqe 500m2 dhe Cmimi eshte 100euro per m2,i diskutushem Toka eshte me tapi origjinale.shitet per asue ...
SHITET TRULLE
SHITET TRULLE

(KRRABE) Shitet toke trulle per ndertim ne Krrabe ne qender. Siperfaqia e trullit eshte 500m2 Cmimieshte 100 euro m2. Cmimi i diskutushem. Trulli eshte me tapi origjinale.
Shitet ose kembehet toke afer autosdrades tirane durres kilometri 6  ne zone yrshek
Shitet ose kembehet toke afer autosdrades tirane durres kilometri 6 ne zone yrshek

(Yrshek Tirane) Shitet toke 2100 m2 me 100 euro m2 ose kembehet me hyrje apartamente ose dyqane , 50 metra ngambikalimi ne yrshek, tl:00306996182324 ose mund te dergoni e-mail ne yrsheku@g...
ambjent me qera
ambjent me qera

(Tirana) Ambjent me sierfaqe 120 metra katror, ne kat te pare. Ka akses ne te dyja krahet. I pershtatshem perzyra,call center, supermarket, kopesht-cerdhe, banke, palester etj. 400 EUR...
Shitet siperfaqja e tokes prej 800m2, prane Senatoriumit, Tirane.
Shitet siperfaqja e tokes prej 800m2, prane Senatoriumit, Tirane.

(Senatorium, Tirane) Shitet siperfaqja e tokes prej 800m2, prane Senatoriumit, Tirane. Toka eshte me dokumenta terregullta. Infrastrukture e rregullt. Cmimi i shitjes: 100 Euro/m2
Shitet truall 2300m2
Shitet truall 2300m2

(Marikaj Vore) Shitet truall 2300m2, prane rruges dytesore Vore-Marikaj. I pershtatshem per ndertim vilash, biznes,etj. Cmimi 50euro/m2. I diskutueshem.
Shitet truall ne krah te maternitetit Glozheni
Shitet truall ne krah te maternitetit Glozheni

(Rruga Nazmi Rushiti) Shitet truall 92 metra katror ne krah te maternitetit Glozheni. Buze rruge.
Sera me qera
Sera me qera

(Peze e Madhe) Japim me qera serat me xhama me siperfaqe 1 Ha te ndodhura 20 km larg nga Tirane ne Peze e Madhe.Jane ne gjendje mjafte te mire dhe ne gjendje pune per momentin. Per pyetje te...
OKAZION - SHITET RESORTI
OKAZION - SHITET RESORTI

(Rreth rrotullimi Mullet) **Resort luksoz me nje pamje panoramikeme pergjate rruges se Elbasanit,vetem 6 km ngaTirana. Natyre e qete , ajer i paster , relax dhe komoditet. Hapesira moderne dhe luksoze...
Shitet magazine ne autostraden Tirane -Durres
Shitet magazine ne autostraden Tirane -Durres

(Autostrada Tirane -Durres) Aotustrada Tirane-Durres 200 m afer CITY PARK Brezi i pare SHITEN Magazina dhe Zyra, ndertuar mbinje Truall 3703 m2. Magazina nr 1: 370 m2 me lartesi 6m. Magazina nr 2: 1093m...
SHITET 2.250 m2 toke ne Priske.
(Priske Tirane) Ne mes te ajrit te paster,gjelberimit,qetesise dhe natyres se bukur ne fshatin Priske SHITET toke mesiperfaqe 2.250 m2. e rrethuar ne perimetrin e saj. Toka eshte e pershta...
Dyqan per shitje ne zonen e Astirit
(Tirane) Shitet dyqan ne zonen e Astirit, Tirane. Shitet dyqan me siperfaqe rreth 70 m2 ne zonen eAstirit, kati i dyte. Dyqani eshte i disponueshem per cdo lloj biznesi, ka hyrje m...
Apartament 2+1 ne Vasil Shanto
(Tirane) Shitet apartament 2+1 ne zonen e Vasil Shantos, siperfaqe prej 115 m2, ka hapesira te bollshme dhemjaft komode. Eshte e mobiluar dhe e pozicionuar ne katin e 3-te te Panoramik...
Shitet : Truall per ndertim
(Tirane) TRUALL PER NDERTIM TE RRUGA BARDHYL SIP.940 m 2. PLANI I ZHVILLIMIT E LEJON 7 PLUS 2 KATE. JANEVETEM DY PRONARE TE RAKORDUAR QE PO KERKOJNE NDERTUES. E JAPIN ME 4O PERQIND. ...
Dyqan per shitje ne Qender
(Tirane) Dyqan per shitje tek ushtari i panjohur Ndodhet ne zonen e e ushtarit te panjohur. Siperfaqja etij eshte 23m2. Ndodhet ne nje zone intensive te levizjeve pergjate 24 h. Dy...
Truall per ndertim tek rr. Bardhyl
(Tirane) TRUALL PER NDERTIM TE RRUGA BARDHYL SIP.940 m 2. PLANI I ZHVILLIMIT E LEJON 7 PLUS 2 KATE. JANEVETEM DY PRONARE TE RAKORDUAR QE PO KERKOJNE NDERTUES. E JAPIN ME 4O PERQIND. ...
Toke ne Shkoze, Tirane
(Tirane) SUPER OKAZION! TOKE SIPER KRYE GJYSHATES , 2207,6 m”, -NJE VEND I STUDIUAR PER VILA .MEORJENTIM JUG-PERENDIM, NJE VEND PIKTORESK ATRAKTIV DHE SHUME I KERKUAR PER ELITEN. ...
Dyqan mbrapa UET
(Tirane) Shitet dyqan me sip 50m2. Shitet ambient per dyqan me siperfare 50 m2, mbrapa UniversitetitEuropian te Tiranes, ne zonen me te frekuentuar nga studentet. Dyqani momentalish...
Shitet ambient per biznes
(Tirane) SHITET AMBIENT BIZNESI SHITET- AMBIENTE PER BIZNES 170 m2, TEK KMY, NE KRYQEZIM. ME SHESH PAMJE-PANORAMIKE. ME FASAD NGA RRUGA 12 METRA LINEAR. NE NJE ZONE ME LEVIZJE TE ...
Truall per ndertim
(PROFARMA, TIRANE) JEPET TRUALL PER NDERTIM NE ZONEN E PROFARMES TRUALL PER NDERTIM NE ZONEN E PROFARMES,RRETH 2000m2. ZONE E ZHVILLIMIT INTENSIV,ME PLANE TE PARACAKTUAR NDERTIMI PER 7 -8 KA...
Shitet Toke tek Liqeni i Thate
(Tirane) SHITET TOKA TEK LIQENI I THATE SHITET TRUALL TEK LIQENI I THATE 100m LARG AUTOSTRADESTIRANE-ELBASAN. SIPERFAQJA ESHTE 600 m2. VEND IDEAL PER NDERTIMIN E NJE VILE DHE SHUME ...
Toke tek Liqeni i Thate per Ndertuesit Toke
(Tirane) OKAZION! TOKE TEK LIQENI I THATE. AJO POZICIONOHET TEK PJESA LART KU JANE TE NDERTUAR NJE BLLOKVILASH, DHE VAZHDOJNE TE NDERTOHEN,POSHTE RRUGES. SIPERFAQJA E SAJ ESHTE 500...
Vile ne Sauk
Vile ne Sauk

(Tirane) Shitet Vile ne Sauk Shitet vile me pershtatje per zhvillim biznesi totalisht, por edhe ne dyfunksione: biznese dhe banimi. Objekti ndodhet ne Sauk te vjeter, i rrethuar m...
Vile ne Sauk
(Tirane) Shitet Vile ne Sauk Shitet vile me pershtatje per zhvillim biznesi totalisht, por edhe ne dyfunksione: biznese dhe banimi. Objekti ndodhet ne Sauk te vjeter, i rrethuar m...
Toke ne Vaqarr
(Tirane) SHITET Toke ne Vaqarr Tirane Siperfaqja e saj eshte 1558 m2. Afer rruges kryesore epershtateshme per biznes, banim dhe per cdo lloj veprimtarie. Prona ndodhet ne nje zone ...
Toke ne Spitalle, Durres
(Durres) Shitet toke ne Spitalle Durres Siperfaqja e saj eshte 1o ooo m2. Ne nje zone te zhvillimeve temedha te perspektives se afert. Zona eshte e studiuar dhe pritet dita-dites te...
Toke ne fshatin Prush, Tirane
(Tirane) Shitet toke ne fshatin Prush te Tiranes Siperfaqja e saj eshte 2800 m2. Eshte nje prone per njemundesi investimi multifunksionale. Zone e qete larg zhurmave e smogut. Shite...
Toke ne Ndroq
(Tirane) Shitet toke ne Rrugen Tirane-Ndroq Siperfaqja e saj eshte 4750 m2. Afer lapidarit te Pezes nerrugen nacionale pa shkuar te Lapidari. Toka eshte e disponueshme per larmi per...
Shitet ose Jepet me qera ambient per biznes tek Ali Demi
Shitet ose Jepet me qera ambient per biznes tek Ali Demi

(Tirane) Shitet ose jepet me qera ambient per biznes tek nje nga zonat me te populluara te Tiranes tek AliDemi, ngjitur me Diamond Coffe dhe Big Market. Siperfaqja e saj eshte 287m2. A...
Shitet toke ne Tale, Lezhe
Shitet toke ne Tale, Lezhe

(Lezhe) Shitet toke ne bregdetin e Tales te Lezhes. Siperfaqja e saj eshte 16 333m2 dhe ajo fillon tekhidrovori i tales dhe perfundon ne brege te detit. Ka rruge kalimi ne krahe te s...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale