|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 25 Mars, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Kërko
  Emërtimi
Okazion shitet ndertesa ne Berat
Okazion shitet ndertesa ne Berat

(Berat, Berat) Shitet ndertesa me siperfaqje 1875 m2, nga ku 900 m2 eshte ndertesa 2 kateshe. e disponueshme perlokal, kazino, hotel etj. themelet mbajne deri ne 5 kate. ndertesa ndodhet ane...
Oferta e financimi garantuar 100%
Oferta e financimi garantuar 100%

(Shkoder , Shkoder) Oferta e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të d...
Oferta e financimi garantuar 100%
Oferta e financimi garantuar 100%

(Elbasan , Elbasan) Oferta e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të d...
Oferta e financimi garantuar 100%
Oferta e financimi garantuar 100%

(TIRANA , TIRANA) Oferta e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të d...
Shiten 25000 m2 ne Porto-Palermo te Himares me hipoteke
Shiten 25000 m2 ne Porto-Palermo te Himares me hipoteke

(Porto-Palermo, Himare, Vlore) Shiten 25.000 m2 perballe kalase se Porto-Palermos. Toka eshte me letra te sakta dhe e hipotekuar.Toka ndodhet 5 km larg qytetit te Himares (rruge e asfaltuar), dhe 1 km per t...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Gjirokaster , Gjirokaster) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Okazion: shitet dyqani
Okazion: shitet dyqani

(Elbasan, Elbasan) Shitet nje dyqan 44 m2.Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti ( kafene , loto , butik etj).Perpara ka nje hapesire te madhe te shtruar me pllaka.Ambjenti eshte i rregul...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(TIRANA , TIRANA) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
KTHIMI I AFFEKTIMIT TË RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA
KTHIMI I AFFEKTIMIT TË RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA

(vlore, Vlore) KTHIMI I AFFEKTIMIT TË RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA Unë jam i gatshëm përtë zgjidhur të gjitha problemet tuaja si rezultat: - Sëmundje serioze, ...
Shitet toke/truall ne plazhin e velipojes
(Shkoder, Shkoder) Shitet truall ne plazhin e velipojes ne zonen e vilunit nje zon shume e mir dhe e pelqyer. Truallieshte Vetem 100 metra larg detit dhe 250 metra larg qendres .Toka eshte me le...
Shesim Toke
(Stajke, Shkoder, Shkoder) Shesim toke ne fshatin Stajke. 4 dynym Per informacion kontaktoni: 0673919590
Shitet toke ne Porto-Palermo Himare me hipoteke.
Shitet toke ne Porto-Palermo Himare me hipoteke.

(Porto-Palermo,Himare, Vlore) Shiten 5.000 m2 perballe kalase se Porto-Palermos. Toka eshte me letra te sakta dhe e hipotekuar.Toka ndodhet 5 km larg qytetit te Himares (rruge e asfaltuar), dhe 1 km per te...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Korce , Korce) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
AGJENSI IMOBILARE PER PRONA TE PALUAJTSHME,
(TIRANE, TIRANA) Kemi pervoje suksesi per ndermjetsimin e shitje -blerje-qera, te pronave te paluajtshme si: Shtepi,apartanene, troje, ne cdo zone te Tiranes.Ju sherbejme me oferta shume te le...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Elbasan , Elbasan) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Shtepi Private
(Rr.BesimZyma. Perball spitalit Pediatria QSUT , TIRANA) Shitet Shtepi Private.Siperfaqe,tot-251m2 Siperfaqe banimi 100m2.Dhoma-2.Sallon-1.Wc-2.Ballkon.OborrShtepia Disponon CERTIFIKAT PRONESIE. Cmimi 190.000€
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(TIRANA , TIRANA) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Gostivar , Gostivar) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Skenderaj , Skenderaj) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Decani , Decani) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Shes Shtepi e pajisur me gjithe dokumenatcionin perkates
(Korce, Korce) Shes Shtepi ne Korce me siperfaqe trualli 200.6 m2 nga e cila eshte ndertese 87m2.
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Durres , Durres) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Prishtine, Prishtine) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Toka ne shitje
Toka ne shitje

(tetove, Tetove) Shitet toke ne Tetove. Siperfaqja e tokes eshte 4000 m2. Toka te jep mundesi perdorimi tecfaredollojshem sic eshte agrikultura, banim etj, dhe po ashtu ndodhet ne nje vend shu...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Kumanove , Kumanove) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Prizren , Prizren) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
(Peje , Peje) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
SHES AMBIENT BIZNESI TE SHKEMBI KAVAJES
SHES AMBIENT BIZNESI TE SHKEMBI KAVAJES

(SHKEMBI KAVAJES, Durres) Shes ose nderroj me apartament ne tirane ose durres(ose me qera)ambient biznesi te shkembi kavajesme verande buze rruges dytesore siper pran hekurudhes + nje dhom po ngjutur q...
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Lac , Lac) Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Financimi i huasë 100%  2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com
Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com

(Gjirokaster , Gjirokaster) Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit :sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
Toke Ne Vaqarr
Toke Ne Vaqarr

( Vaqarr, TIRANA) Toka ndodhet në zonën Vaqarrit , buzë rruge, një vend i sigurt dhe me pozicion fantastik për tuzhvilluar. Sipërfaqa totale e truallit është 6000 m2, klima dhe pozicion...
Ambient me qera ose ne shitje 250 m2 i
Ambient me qera ose ne shitje 250 m2 i

(Vollga Durres perballe Torres Veneciane, Durres) Ambienti eshte i kompletuar per bar por mund te perdoret per cfaredo lloj biznesi.Ambienti brenda200 m2 dhe 50 m2 veranda. Per me shume informacion mund te telefononi ne nr. 0...
Shiten dy prona, toke
Shiten dy prona, toke

(Shkoder, Shkoder) Kemi per shitje dy prona toke. Prona e pare 4300 m2 ndodhur rreth 800 m larg kryqezimit te tregut tefruta - perimeve ne Dobrac ne drejtim te livadeve. Prona e dyte 4800 m2 rre...
Objekt biznesi
( Tirane, TIRANA) Shes ambient te pershtatshem per cdo biznes, me mundesi ndarje dhe fleksibilitet ne perdorim.Siperfaqja 101 m2 me hipoteke, Tek Liqeni i Thate. Cmimi 980 euro m2.
Lezhe shes Ullishte
Lezhe shes Ullishte

(Tirane, TIRANA) Shitet toka eshte 5000 m2 ka 200 rrenje ullinj jane 4 vjecar . Toka eshte me certifikat pronesie .15000 Euro Tel 00355696902341
Lezhe shes Ullishte
Lezhe shes Ullishte

(Tirane, TIRANA) Shitet toka eshte 5000 m2 ka 200 rrenje ullinj jane 4 vjecar . Toka eshte me certifikat pronesie .15000 Euro Tel 0035569690234
Hi
(Tiran, TIRANA) Ckemi vajza .Ka ndonje vajz per takim sot Jam nje djal simpati dhe i paster Korrekt Ju pres
Ambjent.Donbosko
Ambjent.Donbosko

(Don Bosko, TIRANA) Disponojmë ambjent me qera në një zonë të frekuentuar dhe të preferuar për banim tek DonBosko. Ambjneti ndodhet në një pozicion mjaft strategjik që e bën te epërsh...
Hi
(Tiran, TIRANA) Ckemi vajza Kush eshte per takim te me shkruaj Ju pres Jam nje djal i ri .po me pelqeineksperiensat e reja
Ambjent, Vasil Shanto (OKAZION)
Ambjent, Vasil Shanto (OKAZION)

(Vasil Shanto, TIRANA) Ambjenti ndodhet buzë rruge, pozicion strategjik për zhvillimin e shumëllojshmërive të biznesitnë zonën e Vasil Shantos, pranë KESh-it., zonë shumë e mirë dhe e zhv...
Shes 600 m truall per shtepi me tapi te vjeter dhe certifikate pronesie
(Korce prane dr se bujqesise rruga e Voskopojes., Korce) **Shes 600 m truall per shtepi me tapi te vjeter dhe certifikate pronesie`** Te interesuarit tekontaktojne tek nr i tel 0675159284 0675159284 `
Shtëpi private dy katëshe në shitje
Shtëpi private dy katëshe në shitje

(pas Kishës së Madhe, rruga “Justin Godard”, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy katëshe, me adresë pas Kishës sëMadhe, rruga “Justin Godard”. Prona ka një sipërfaqe totale prej 368 m² ku...
Shes toke 30 dylym me cmim te arsyeshem
(Durres, Durres) Shes toke 30 dylym me 50milion dylymi cmimi i diskutueshem,nga Arapaj Durres.
Lezhe shes Ullishte
Lezhe shes Ullishte

(Lezhe Troshan, Lezhe) Shitet toka eshte 5000 m2 ka 200 rrenje ullinj jane 4 vjecar . Toka eshte me certifikat pronesie .15000 Euro Tel 00355696902341
Shitet Apartament 2+1
Shitet Apartament 2+1

(Tirane, TIRANA) Pespa Alumin Shpk, shet apartament ne Tirane. Apartamenti ndodhet tek : Objekti Mehillaj Shpk, AZAElectronics ne katin e 5, 92m2 Cmimi i apartamentit eshte 469 euro/m2 Per...
Shiten dyqan ne Orikum
Shiten dyqan ne Orikum

(Orikum, Vlore) Zona/Rruga : Orikum Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produktevetë aluminit shet dyqan ne Orikum, Vlore 118m2, ne katin e pare. Cmimi i d...
Lezhe, Tale | 1.000 M2 | 35000 Euro
Lezhe, Tale | 1.000 M2 | 35000 Euro

(Lezhe, Lezhe) Shitet Toke ne Bregdet – Tale, Lezhe , afer Dardania Resort dhe Restorant Spiranca. Me CertifikatPronesie. Cmimi 35.000 Euro Cel 00355696902341 ( gjatesia 40 m gjeresia 25 m...
Vile luksoze me qera
(Kopeshti Botanik, TIRANA) Vila ofron kushte dhe siguri maksimale. Ne mes gjelberimit e ajrit te paster, vila eshte nje rast imire per te gjithe ata qe kerkojne kushte shume te mira dhe hapesira te boll...
Shitet shtepi private 2 kateshe  ne Durres Plepa
Shitet shtepi private 2 kateshe ne Durres Plepa

(Durres, Durres) Shitet shtepi private dy kateshe ne plepa Durres me siperfaqe 240 metra katror shtepia komplet +515metra katror toke rreth e qark shtepis. Shtepia esht dy kateshe .kati i par...
Shitet SHTEPI + TOKE , Kryqezimi i Rriles , Lezhe .
Shitet SHTEPI + TOKE , Kryqezimi i Rriles , Lezhe .

(Lezhe, Lezhe) Shitet shtepi + toke , afer kryqezimit te Rriles , ne Lezhe . Shtepia eshte 80 metra katrot . Negjendje shume te mire . . . Toka eshte 1 dynym dhe eshte ne pozicion shum...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale