|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 28 Korrik, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Kërko
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Shes Tok/Parcel për Banim dhe Ushtim te Biznesit
Shes Tok/Parcel për Banim dhe Ushtim te Biznesit

(Kosov/Lipjan, Lipjan) Shes Tok/Parcelen Nr. 1924/4 e cila gjendet ne Zonen Kadastrale ne Dobratin K. e Graqanices. Pronsiae rregulluar. Parcela ka siperfaqen 3585 m2. Parcela gjendet afer udhkryqit...
NDERTESE NE SHITJE, VAU-DEJES SHKODER
NDERTESE NE SHITJE, VAU-DEJES SHKODER

(SHKODER, VAU-DEJES, Shkoder) 🏤 Sun Real Estate ofron për shitje një ndërtesë III Kate me një sipërfaqe totale prej450m² dhe me mundësi ndërtimi për katin e IV-ërt. (themele të projektua...
SHES TOKE BUJQESORE ME SIPERFAQE 8000 M2 NE ZONEN E PRUSHIT TIRANE
(PRANE LIQENIT TE PRUSHIT-TIRANE, TIRANA) TOKA KA SIPERFAQE 8000 M2 DHE ESHTE ME HIPOTEKE.TOKA NDODHET PRANE PRANE LIQENIT TE PRUSHIT DHENDODHET NE NJE ZONE KU BASHKIA E TIRANES E KA NE PROJEKT PER TA KTHYER NE PARK T...
Jam interesuar te shes took
(Fushkosov, Prishtine) Jam interesuar te shes token 1 hekter e 70 ari nkomunes se fushkosoves ne fshatin mirardi eposhtme dhe ata qe jon te interesuar te me kontaktojn ne Viber : +38649...
DYQAN  ME QIRA
DYQAN ME QIRA

(SHKDOER, Shkoder) Sun Real Estate ofron per shitje ose qera nje dyqan/ambient biznesi me adrese tek Rreth-rrotullimine Dobrac, rruga Hysen Lacej, dyqani pozicionet ne katin e I-re te nje pallat...
TOKE NE SHITJE
TOKE NE SHITJE

(Rr. Bashej , Shkoder) @Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me siperfaqe totale prej 2720 m² me adrese: L. AhmetHaxhia, Rr. Bashej, Ndocej. Toka ndodhet ne nje zone te populluar qe e ben te p...
Shitet toke tek Rana e Hedhur, Shengjin.
Shitet toke tek Rana e Hedhur, Shengjin.

(Shengjin, Lezhe) Toke per shitje tek “Rera e Hedhur“ ne Malin e Shengjinit me siperfaqe 2500 m2.Ndodhet buzerruges Shengjin-Rera e Hedhur,prane kompleksit IHERITOR. Ka nje pamje te mrekul...
Shitet Shtepi private 2+1 Berat
(Berat, Berat) Shiten shtepi private ne berat 2+1 262m2 me gjith tok ndersa vetem shpia 80m2, 262 M2, totali ikateve 1, 1 banjo, 1 ballkon, tarrace, i mobiluar, gjendja: shume e mire
TOKE NE SHITJE.
TOKE NE SHITJE.

(TALE, LEZHE, Lezhe) Sun Real Estate Ofron për shitje një Tokë + Arë me sipërfaqe, 8000m² me adresë: Tale, Lezhedhe 2km e 500m nga bregu i detit. * Përbërja e Tokës: - Ndodhet nj...
shitet SHtepi 2KATESHE + 3 DYLYM TOKE
(TIRANE, TIRANA) SHITET SHTEPI 2 KATESHE PLUS GARAZH + 3 DYLYM TOKE NE FSHAT TURISTIK VETEMM 10 MINUTA LARG QENDRESSE TIRANES ME UJE EDHE DRITA24 ORE.PER ME SHUME INFO DHE DETAJE TEL 06861567...
DYQAN NE SHITJE
DYQAN NE SHITJE

(Shkoder: Rr: Marin Bicikemi, te ( Kisha e Madhe)., Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 21m². Me adrese: Rruga Marin Bicikemi,te Kisha e Madhe (pall. Miculve) Dyqani ndodhet në katin perdhe, me pamje ...
TOKA 500 METRANGA DETI
(Portoromane durres, Durres) PSHNDTJE SHES TOKA X NDERTIM SIPERFAQE 12,500METRA MRAPA DEPOSITAVE TE NAFTES NE PORTORROMANO CMIM IDISKUTUESHEM
Shitet Toka né spille kavaje shqiperi
(Spille , Kavaje) Shitete Toka né spille te kavajes 3000 m2 e gjitha vetem 120000€ 450 metra large detit mecertificate pronesie etj.per info kontaktoni né email.
Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Kijeve
Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Kijeve

(Magjistralja Prishtine - Peje ne Kijeve, Peje) Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine -Peje, perballe pompes se benzines EURO BENZ dhe“Ranchi-it. Toka gjindet ne...
SHES TOKE ME SIPERFAQE 5000 M2.
(PRANE AEROPORTIT TE RINASIT., TIRANA) TOKA KA SIPERFAQE 5000 M2 DHE ESHTE ME HIPOTEKE.NDODHET BUZE RRUGES KRYESORE TE AKSIT RRUGOR FUSHEKRUJE-RINAS.PERMASAT E TOKES JANE 80*63.SHITET 100 EURO/M2.
SHES TOKE BUJQESORE
(MAMURRAS-ADRIATIK, Lezhe) SHES TOKE BUJQESORE ME SIPERFAQE 14200 M2 ME HIPOTEKE.NE CEPIN E TOKES NDODHET EDHE NJE SHTEPI EBANUER ME PARE.GJATSIA E TOKES ESHTE 120 METRA ME GJERSI 118 M2.SHITET PER ARS...
shtëpi:ullinj,tokë,dyqan,truall,pemëtore
(ndroq,Tiranë, TIRANA) shes,shtepi 200m,tokë.7dylymë me pemëtore,fiq,qershi,dardha,pjeshka,200rrënjë ullinj ,pyllllisi dhe dyqan 50 metra në qendër të fshatit çmimi 300,000euro
Toke ne shitje ne Shiroke perballe Kalase Rozafa
Toke ne shitje ne Shiroke perballe Kalase Rozafa

(Tarabosh, siper bar Marku, Shkoder) Sun Real Estate ofron per shitje nje truall te pozicionuar ne nje zone perfekte per ndertim me njeshtrirje te gjere ne kodren pergjate lumit Buna qe i jep nje vizibilitet mja...
Truall ne shitje ne Boge
Truall ne shitje ne Boge

(Boge,rruges per Theth,Malesi e Madhe, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 3135 m² dhe me adrese nëBogë, rrugës për Theth. Prona ndahet perkatesisht ne: - 2735m² toke ...
Shitet Truall
(Tirane, TIRANA) Mbrapa Pallatit te Sportit" Asllan Rusi"(Ring Center), shitet Truall 429 m2 ndertuar ne teshtepi private dhe gasonjer 114m2 , me dokumenta te rregullta hipotekore(ce...
shes  hotel ne golem
shes hotel ne golem

(prroi i agait, Kavaje) Hotel 780 meter ndertim dhe 330 meter oborr ,ndertese 4 kate me hipoteke. Gjysma e katit te parelokal. vendodhja mbrapa hotel premium 110 meter nga deti 600'000. euro.
Shitet toke per ndertim
Shitet toke per ndertim

(Prane shkolles 'NUMANI', Fier) Fier pran shkolles ' NUMANI' shitet 1000m toke me ÇERTIFIKAT, me themele te ngritura per tre kateme sip 130m, e rrethuar me mure, uje dhe kanalizime te lidhura, e gjith e dra...
Toke ne shitje prej 7000m² ne Omaraj/Vrake
Toke ne shitje prej 7000m² ne Omaraj/Vrake

(Omaraj/Vrake, Shkoder) Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me vendodhje ne Omaraj, Vrake. Toka ka nje siperfaqe prej7 dynym (7000m²) dhe eshte e rrethuar nga te katra anet me mur rrethues. Hy...
Toke/Truall ne shitje ne Velipoje
Toke/Truall ne shitje ne Velipoje

(Velipoje, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një truall (tokë) me sipërfaqe totale 4 dynym (4.000 m²) meadresë në Velipoje. Toka ka forme te rregullt drejtkendore. Eshte pershtat...
Shitet toke 2455 metra katrore ne tirane per vetem 73.000Euro
Shitet toke 2455 metra katrore ne tirane per vetem 73.000Euro

(Tirane, TIRANA) Shitet toke 2455 metra katrore ne tirane per vetem 73.000Euro.Toka eshte me letra dhe dokumenta terregullta. Toka eshte e pershtatshme per ndertim.Te interesuarit te kontakt...
OKAZION SHITET TOKE BUJQESORE + SHTEPI NJE KATESHE
OKAZION SHITET TOKE BUJQESORE + SHTEPI NJE KATESHE

(Fllake Durres, Durres) Shitet toke bujqesore + shtepi nje kateshe eshte ne rruge kryesore ka kanal kullues nga dy anet. Kaenergji elektrike ka pus uji.Eshte ne forme katrore dhe me certifikate te rr...
Shitet toke prane bregdetit Adriatik
Shitet toke prane bregdetit Adriatik

(Fshati Adriatik i Divjakes, Lushnje) OKAZION per te mos u humbur! Shitet toke are prodhuese prane rruges kryesore te asfaltuar qe te conne bregdetin e fshatit Adriatik te Bashkise se Divjakes. Toka eshte sigu...
DYQAN ME QERA.aktivitet i ngritur furre buke
(Tirane.Varri I Bamit., TIRANA) **FURRE BUKE**DYQANI JEPET 400 MIJE ME QERA.Jepet me furre brenda.furra shitet.Ose pa furre bosh.
Ambient sherbimi/biznesi me qera
Ambient sherbimi/biznesi me qera

(Rruga Mirash Ivanaj, Shkoder) Sun Real Estate ofron me qera nje ambient sherbimi/biznesi dy katesh me adrese: Rruga Mirash Ivanaj,ambienti ka nje siperfaqe totale prej 1056 m² e cila ndahet ne: - 460 m²...
Truall prej 2720 m² ne shitje ne Shkoder
Truall prej 2720 m² ne shitje ne Shkoder

(Rr. Bashej, L. Ahmet Haxhia, Ndocej, Shkoder) Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me siperfaqe totale prej 2720 m² me adrese: L. AhmetHaxhia, Rr. Bashej, Ndocej. Toka ndodhet ne nje zone te populluar qe e ben te pe...
Toke ne shitje ne Velipoje
Toke ne shitje ne Velipoje

(Pulaj, Velipoje, Shkoder) Sun Real Estate ofron per shitje nje toke ne Velipoje, te pozicionuar ne kah te Hotel 'Globi' dheme dalje ne rrugen kryesore Shkoder-Velipoje. Toka ka nje siperfaqe total...
Jepet me Qera
Jepet me Qera

(Yrshek, TIRANA) Zona/Rruga : Yrshek Zona/Rruga : Yrshek Jepet me qera nje siperfaqe toke 2100 m2 ne km e 6 teautostrades Tirane Durres ne mbikalimin Yrshek , e pershtashme per cdo lloj ...
SHITET  TRULLE PER NDERTIM.
SHITET TRULLE PER NDERTIM.

(KRRABE, TIRANA) Shitert toke trulle per ndertim ne KRRABE NE QENDER. Toka ka siperfaqe 500m2 dhe Cmimi eshte 100euro per m2,i diskutushem Toka eshte me tapi origjinale.shitet per asue ...
SHITET TOKE TRULLE.
SHITET TOKE TRULLE.

(ELBASAN, Elbasan) Shitet toke trulle ne Elbasan lagja N.SH.U. Rruga Kadri Hoxha .Siperfaqa e tokes eshte 1.500m2 Shitet komplet ose pjeserisht ;Cmimi eshte 100 euro per m2 i diskutushem. ...
SHITET TOKE TRULLE.
SHITET TOKE TRULLE.

(ELBASAN, Elbasan) Shitet toke trulle ne Elbasan lagja N.SH.U. Rruga Kadri Hoxha .Siperfaqa e tokes eshte 1.500m2 Shitet komplet ose pjeserisht ;Cmimi eshte 100 euro per m2 i diskutushem. ...
SHITET TRULLE
SHITET TRULLE

(KRRABE, TIRANA) Shitet toke trulle per ndertim ne Krrabe ne qender. Siperfaqia e trullit eshte 500m2 Cmimieshte 100 euro m2. Cmimi i diskutushem. Trulli eshte me tapi origjinale.
Truall industrial
(Zona Industriale-Durres, Durres) 1. Truall per ndertime industriale,sip-6000m/2,(64x94). 2. Truall per ndertimeindustriale,sip-7000m/2,(64x109). Mundet te ndertohen:kapanone-fabrika dhe logjistike. Per ...
Shperblim 5000 franga
(Zvicer, Prishtine) Jam nje nenshtetas italian. Kerkoj te punesohem rregullisht ne zvicer. Me nevojitet nje kontrate ethjesht pune. Cilido qe ndermjeteson dhe mundeson kontraten shperblehet si mi...
Shitet shtepi private
Shitet shtepi private

(Elbasan,Lagja vullnetari, Elbasan) Shtepi private ne shitje 120 m2,me verande oborr dhe garazhd, 1 kateshe,kati eshte i ngritur ngatoka me kollona. Shtepi eshte 3+1,ka dhe 300 m2 toke te legalizuar.
Shtepi druri sip 55m2
Shtepi druri sip 55m2

(Shkoder) Shtepi druri sip 55m2 Ndodhet ne Velipoje. Mund te cmontohet dhe te vendoset kudo Kontakto0692883398
Shitet truall 150m2 me nje shtepi te vjeter e ndod...
Shitet truall 150m2 me nje shtepi te vjeter e ndod...

(Shkoder) Shitet truall 150m2 me nje shtepi te vjeter e ndodhur be L.Xhabije prane rruges kryesore. Cmimi55000€ Mund te nderrohet me nje apartament 2+1 ose 3+1 ne Shkoder. Kontakto...
Shitet karburant + strukture 3 kateshe + 1000m2 to...
(Shkoder) Shitet karburant + strukture 3 kateshe + 1000m2 toke e ndodhur ne hyrje te Shkodres. Strukturaeshte thuajse gati per ti pershtatur per Bar-Restorant-Hotel kurse karburanti es...
Shitet ose kembehet toke afer autosdrades tirane durres kilometri 6  ne zone yrshek
Shitet ose kembehet toke afer autosdrades tirane durres kilometri 6 ne zone yrshek

(Yrshek Tirane, TIRANA) Shitet toke 2100 m2 me 100 euro m2 ose kembehet me hyrje apartamente ose dyqane , 50 metra ngambikalimi ne yrshek, tl:00306996182324 ose mund te dergoni e-mail ne yrsheku@g...
ambjent me qera
ambjent me qera

(Tirana, TIRANA) Ambjent me sierfaqe 120 metra katror, ne kat te pare. Ka akses ne te dyja krahet. I pershtatshem perzyra,call center, supermarket, kopesht-cerdhe, banke, palester etj. 400 EUR...
Shitet karburant + strukture 3 kateshe + 1000m2 to...
(Shkoder) Shitet karburant + strukture 3 kateshe + 1000m2 toke e ndodhur ne hyrje te Shkodres. Strukturaeshte thuajse gati per ti pershtatur per Bar-Restorant-Hotel kurse karburanti es...
Truall ne shitje!
Truall ne shitje!

(Ndocaj, Shkoder) Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me adresë në Ndocaj, 100 metra larg unazësperëndimore të Shkodrës. - Prona ndodhet në një zonë të populluar dhe të ...
Jepet me qera objekt 5 katesh me sip totale 900m2 ...
Jepet me qera objekt 5 katesh me sip totale 900m2 ...

(Shkoder) Jepet me qera objekt 5 katesh me sip totale 900m2 + 200m2 oborr Objekti ndodhet ne qender ne njezone strategjike dhe pike reference e qytetit te Shkodres. Cmimi i qerase 180...
Jepet me qera objekt me sip 500m2
Jepet me qera objekt me sip 500m2

(Shkoder) Jepet me qera objekt me sip 500m2 Objekti eshte i pershtateshem per ndonje biznes te madh callcenter Zona eshte mjaft e preferuar dhe e lehte per tu gjetur. Objekti eshte n...
Shitetn 2500m2 toke ne Golem Shkoder.
Shitetn 2500m2 toke ne Golem Shkoder.

(Golem Shkoder., Shkoder) Shitetn 2500m2 toke ne Golem Shkoder. Toka disponon certifikate pronesie te rregullt. Cmimi 25milion leke te vjetra. Kontakto Amarildo Sterkaj 0692883398 viber ose whatsapp...
Shitet siperfaqja e tokes prej 800m2, prane Senatoriumit, Tirane.
Shitet siperfaqja e tokes prej 800m2, prane Senatoriumit, Tirane.

(Senatorium, Tirane, TIRANA) Shitet siperfaqja e tokes prej 800m2, prane Senatoriumit, Tirane. Toka eshte me dokumenta terregullta. Infrastrukture e rregullt. Cmimi i shitjes: 100 Euro/m2
Shtepi Private ne shitje
Shtepi Private ne shitje

(Elbasan Lagja Partizani, Elbasan) Shitet shtepi private ne Elbasan, 3 dhoma + guzhine,me verande dhe me oborr.

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale