|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 18 Qershor, 2018 Ferizaj, KOSOVA
 
Dërgo një lajmërim
KOSOVA / Ferizaj / Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Kërko
  Emërtimi
ckm
(ferizaj) ckemi jam les edhe dua les qe te jet serioze me kontaktoni ne model ne emailin tim i mirpres vetemgocat serioze flm per mirkuptimin tuaj
Banesa per shitje
(Ferizaj) Shitje apartament në qendër të Ferizajt Poste ardhshëm në Dëshmorëve te Kombit. Ajo ështënjë ndërtesë e re dhe ndërtesa ka vetëm dy kate. Apartamenti ndodhet në...
Shitet Banesa+Lokali+Garazha, nuk ndahen
(Ferizaj) Klient te nderuar Shitet Banesa 80m2 e mobilume Kati i Parë +Lokali 23m2 my pran hyrjes kryesorete baneses+Garazha. (TE GJITHA NE KATIN E PARE ) Qmimi shumë i lire për ...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Prishtine
Prizren
Decani
Gjakove
Peje
Ferizaj
Gjilan
Vitia
Skenderaj
Dardana
Istog (Burimi)
Kacanik
Lipjan
Mitrovice
Podujeva (Besiana)
Suhareke
Rahovec
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale