|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 29 Mars, 2017 Shkup, MAQEDONI
 
Dërgo një lajmërim
MAQEDONI / Shkup / Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Kërko
  Emërtimi
Banes 46 m2
(Shkup-sever) Banesa esht me kushte te volitsme me madhesi 46 m2 ne katin e katert,podrum 5 m2. Çmimi 35000e.
SHITET VILA DY KATESHE 250MQ
SHITET VILA DY KATESHE 250MQ

(HEKURUDHA,RRUGA E FRIGORIFERIT,DURRES,PLAZH) SHITET VILA DY KATESHE NE HEKURUDHA,RRUGA E FRIGORIFERIT,PLAZH DURRES, MUND TE RRIJNE DYAPPARTAMENTE NGA 140MQ,OSE 4 APARTAMENTI NGA 70MQ. CMIMI 180MIJE€
SHITET VILA DY KATESHE
(HEKURUDHA PLAZH DURRES) SHITET VILA DY KATESHE NE HEKURUDHA,RRUGA E FRIGORIFERIT. VILA ESHTE 250 MQ,SE BASHKU ME 350MQKOPESHT PRIVAT. CMIMI 180 MIJE €
Shesë një pjesë të Objektit në Shkup!
(Shkupë) Shesë pjesën e OBJEKTIT që më takon mua e që ka meter katror 68 dhe oborr 100 metërkatrot.Cmimi sipas marrveshjes.Objekti ndodhet në lagjen Taftalixhe afër Qendrës tr...
Shtepia shitet
(Shkup) Shitet shtepi dy kateshe ne lagjen serov rr Ismail Kadara 79 te interesuarit mund te na kontaktojnene numrine telefonit.Ju mirepresim
Shitet banesë
(Shkup) **Shitet banës në Cair përballë marketit VERO, 70 m2 plotësisht i rinovuar, dhomë tëmadhe ndeje, dy dhoma gjumi dhe bodrum.Banesa është në katin e 1 dhe ka pam...
Shitet shtepi me oborr dhe truall prej 2300 m2
(Shkup, Maqedoni) Shitet shtepi me oborr dhe truall prej 2300 m2. Shtepia gjindet ne rr. Alija Avdovic no.11/16,Shkup, f.Hasanbeg afer Xhamise se vjeter. Kontak tel: (+389) 70 243 166...
Shiten Banesa Ekskluzive ne Qender te Shkupit
(Shkup) Shiten banesa te reja ne qender te Shkupit me siperfaqe prej 70m2 e siper. Banesat jan me nxemjeqendrore si dhe private me ashensor, vende per parkim, Per me shum info ne t...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Tetove
Shkup
Kumanove
Gostivar
Kercove
Diber
Oher
Manastir
Struge
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale