|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 28 Mars, 2017 Lezhe, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Lezhe / Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Kërko
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
OKAZION!!!Shitje apartamente ne Shengjin!Alfred Prendi
OKAZION!!!Shitje apartamente ne Shengjin!Alfred Prendi

(Shengjin (LEZHE)) Pallati ndodhet ne shengjin. Ngjitur me hotel resort ANTAG pallati esht 5 katesh i rrethuar merecinzione 4 anet gjdo hyrje ka nga nje parking brenda ne qmim parkingu ndodhet ...
Shitet super apartament me pamje nga deti
Shitet super apartament me pamje nga deti

(Shengjin) **Blerja e një shtëpie është padyshim investimi më i rëndësishëm që ju bëni!** Nëse jeniduke kërkuar shtëpinë e ëndrrave dhe ende nuk e keni gjetur, na lejoni ...
Super OKAZION ! Shëngjin Apartament 2+1 per vetem 350€m/2 !
Super OKAZION ! Shëngjin Apartament 2+1 per vetem 350€m/2 !

(Ne Qender te Qytetit ,tek Bar Restorant Detari !) Okazion kete fund Viti 350€ !Apartament 2+1 ne shitje ne Plazhin e Shengjinit. Apartamentindodhet ne zonen e qytetit dhe rreth 50 m largesi nga bregdeti. Pallati eshte i ...
Shitet apartament 2+1 ne Shengjin me hipoteke.
Shitet apartament 2+1 ne Shengjin me hipoteke.

(Shengjin) Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 108 m2 e organizuar shume bukur ne nje sallon+kuzhine,dy dhomagjumi,ty tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka ndriqim te bollshem natyral m...
Apartment 2+1
(Lagjia gurra pallat i ri ) Shes apartment 2+1 ne Lezhe,eshte pallat i ri dhe i sapo ndertuar dhe me hipoteke,ndodhet ne katin edyte me dy dhoma gjumi me dy banjo dhe sallon te bollshem.Shitet per arsye ...
Shiten Apartamente 1+1 me pamje te mrekullueshme nga Deti, Shengjin
Shiten Apartamente 1+1 me pamje te mrekullueshme nga Deti, Shengjin

(Shengin-Kune, km.1) Shiten 3 Apartamente 1+1 me pamje te mrekullueshme nga Deti, Shengjin Adresa: Shengjin – Kune,Km.1, brezi i 1 i pallateve. Apartamentet ndodhen ne katin e 4 (2 nga apt.)...
Apartment 2+1
(Lezhe) Apartment 98 metra katrore me 2 dhoma gjum 2 banjo,ne pallat 6 katesh i sapo ndertuar dhe mehipotek.shtepia shitet per arsye mos banimi ne Shqiperi dhe shitet 40000€.
Shes ahtepi private me toke
(Lagja SMT, Lezhe) Shes shtepi private ne Lezhe, lagja SMT, pa kaluar shinat, kur shkon per nga ish Nderrmarrja pyjore.Siperfaqja e tokes 615 m2 me certifikate pronesie, ndersa shtepia ne proces...
Shengjin Shitet Okazion 380€m/2 Apartament 2+1, ngjitur me Vila biancha 50 metra larg deti
Shengjin Shitet Okazion 380€m/2 Apartament 2+1, ngjitur me Vila biancha 50 metra larg deti

(Lezhe - Shengjin) OKAZION Super Ofert Në Bregdet ! Shesim apartament ne qender Shengjin 2+1 dhe 95.5 m2 banjoparabanjo dy ballkone . E paisur me te gjitha dokumentacionet perkatese , kati 8 b...
Titulli : Shëngjin Shitet Okazion 380€m/2 Apartament 2+1, ngjitur me Vila Bianca 50 metra larg de
Titulli : Shëngjin Shitet Okazion 380€m/2 Apartament 2+1, ngjitur me Vila Bianca 50 metra larg de

(Lezhe - Shengjin) OKAZION Super Ofert Në Bregdet ! Shesim apartament ne qender Shengjin 2+1 dhe 95.5 m2 banjoparabanjo dy ballkone . E paisur me te gjitha dokumentacionet perkatese , kati 8 b...
OKAZION!!! Shitet apartament 1+1 ne Shengjin.
(Shengjin) Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 75 m2 ne Shengjin. Apartamenti eshte i paisur me certifikatepronesie. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te aksesueshme te Shengjin,a...
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 92 m2 ne Lezhe ...
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 92 m2 ne Lezhe ...

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 92 m2 ne Lezhe me hipoteke. Apartamenti eshte i organizuar ne njesallon+kuzhine,dy dhoma gjumi,nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ka pu...
Shitet 15 dylym toke bujqesore bashke me nje shtepi private
(Rrile -Lezhe ,pjes e dyte e autorestrades ) Shitet 15 dylyme toke ne fshatin Rrile -Lezhe ne afersi me autostraden pjesen e dyte te saj neafersi te qendes Rrile. Toka disponon cdo lloj Dekumentacioni si hipoteke edhe le...
Shesim Apartamente te ndryshme 1+1
Shesim Apartamente te ndryshme 1+1

(Ne hyrje te Shengjinit) Shengjin Shesim Apartanente 1+1 me cmime te arsyeshme dhe konkuruese ne tregun e Shitjeve Turistike. Punimet jane te standartave Europiane ! Dispinojm cdo lloj dekumentacioni...
okazion! Shitet apartament 1+1 ne Shengjin
Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 52 m2 ne Shengjin. Apartamenti eshte i organizuar ne njesallon+kuzhin,nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet prane Resort Raf...
OKAZION Super Ofert 380€m2 !Shëngjin Shesim Apartament ne Bregdet 2+1 , 95.5M2
OKAZION Super Ofert 380€m2 !Shëngjin Shesim Apartament ne Bregdet 2+1 , 95.5M2

(Shengjin ) OKAZION Super Ofert Në Bregdet ! Shesim apartament ne qender Shengjin 2+1 dhe 95.5 m2 banjoparabanjo dy ballkone . E paisur me te gjitha dokumentacionet perkatese , kati 8 ...
OKAZION Super Ofert 380€m2 !Shëngjin Shesim Apartament ne Bregdet 2+1 , 95.5M2
OKAZION Super Ofert 380€m2 !Shëngjin Shesim Apartament ne Bregdet 2+1 , 95.5M2

(Shengjin ) OKAZION Super Ofert Në Bregdet deri me Daten 15 Mars ! Shesim apartament ne qender Shengjin 2+1dhe 95.5 m2 banjo parabanjo dy ballkone . E paisur me te gjitha dokumentacione...
Okazion!!! Shitet apartament 1+1 ne Shengjin.
Okazion!!! Shitet apartament 1+1 ne Shengjin.

(Shengjin) Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 63 m2 ne Shengjin e paisur me hipotek. Apartamenti eshte iorganizuar ne; nje sallon +kuzhine,nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon. Ndo...
SHITJE APARTAMENTI
(LAGJIA BESLIDHJA (MBRAPA ISH TURIZMIT)) AP .60 M 2 I RREGULLUAR DHE I MOBILUAR !KATI 5 çMIMI 35000 EURO
Shengjin Apartament Okazion2+1
(Shëngjin-Lezhe) OKAZION ! Ofert brenda pak diteve! Shesim apartament ne qender Shengjin 2+1 dhe 95.5 m2 banjoparabanjo dy ballkone kati 9 pallati disponon 11 kate ! E paisur me te gjitha d...
Shes apartament 1+1
(Lagjja 'Skenderbeg",Lezhe) Shitet apartament 1+1 (dhome gjumi,kuzhine,aneks,korridor,banjo,ballkon),siperfaqe 58m2, katiIV,pallati 5-katesh nr. 148,me pamje nga qyteti, 50m pas Ures se Vjeter, Lagjja &q...
Shes apartament 1+1
(Lagjja 'Skenderbeg",Lezhe) Shitet apartament 1+1 (dhome gjumi,kuzhine,aneks,korridor,banjo,ballkon),siperfaqe 58m2, katiIV,pallati 5-katesh nr. 148,me pamje nga qyteti, 50m pas Ures se Vjeter, Lagjja &q...
SHENGJIN. Shitet apartament 2+1!
(Shengjin,prane Resort Rafaelos.) Shitet apartament 2+1 me dy ballkone ne Shengjine,prane Resort Rafaelos.Apartamenti ndodhet ne katine dyte te banimit eshte me nje siperfaqe prej 103 m2. Ka pamje nga deti dhe...
SHITET APARTAMENT
(LEZHE) **Shitet apartament 1+1, me ballkon. Kati i dyte. Lagjja "Skenderbej". Me pamje ngaMemoriali. Çmimi 28000 Euro i diskutueshem. Cel 0683277199**
OKAZION! Shitet apartament 1+1 ne Shengjin
OKAZION! Shitet apartament 1+1 ne Shengjin

(Shengjin) OKAZION! Shitet apartament 1+1 ne Shengjin me siperfaqe 69 m2. Kati i tret i banimit,pamje nga detie paisur me ashensor. Apartamen eshte i paisur me te gjitha dokumetet e pron...
Shtepi 2+1
(Lezhe ) Shes shtepi me dy dhoma gjumi,sallon dhe 2 banjo,shtepia eshte ne pallat 6 katesh te sapondertuardhe me hipotek,e shes pasi eshte mbyllur dhe nuk kthehem te banoj pasi jetoj j...
Apertamente te ndryshme me hipoteke ne lezhe che shengjin
(Lezhe lagjia gurra) 125 m2 2+1 ,cmimi 390 m2
OKAZION
(Lezhe, Qytet) Shitet Apartamanet 79 m2 Sallon, Kuzhine, Dhome Gjumi, Banjo dhe ballkon. I gjith Apartamenti eshtei kompletuar ne menyre moderne. Cmimi 35000 Euro i diskutueshem. 069406...
Apartment banimi
(Lagjia gurra pallat i ri ) Shitet shtepi banimi 2+1 ne katin e dyte me dy dhoma gjumi,dy banjo,guzhin ne vete dhe sallon temadh.Shtepia eshte blere 48500€ dhe e shes per 40000€.eshte me te gjitha de...
apartament
(shengjin tek rera e hedhur) shes apartament shengjin tek rera e hedhur 67 m2 me pamje nga deti me dekomenta me ballkon te madh ipa mobiluar ne katin e 2 me ashensor .cmimi 630m2
apartament
(shengjin tek rera e hedhur) shes apartament shengjin tek rera e hedhur 67 m2 me pamje nga deti me dekomenta me ballkon te madh ipa mobiluar ne katin e 2 me ashensor .cmimi 630m2
shes apartament
(shengjin tek rera e hedhur) shes apartament shengjin tek rera e hedhur 67m2 me pamje nga deti me dokumenta i pa mobiluar ndodhetne katin e 2 me ashensor dhe ballkon te madhe .shitet 630m2
shes apartament
(shengjin tek rera e hedhur) shes apartament shengjin tek rera e hedhur 67m2 me pamje nga deti me dokumenta i pa mobiluar ndodhetne katin e 2 me ashensor dhe ballkon te madhe .shitet 630m2
shes apartament
(shengjin tek rera e hedhur) shes apartament shengjin tek rera e hedhur 67m2 me pamje nga deti me dokumenta i pa mobiluar ndodhetne katin e 2 me ashensor dhe ballkon te madhe .shitet 630m2
SHITET KOMPLEKS BIZNESI -(karburant,hotel,restorant,)
SHITET KOMPLEKS BIZNESI -(karburant,hotel,restorant,)

(Autostrada Milot-Kukes-Morine) Shitet kompleks biznesi si me poshte: karborant me tre depozita nafte me kapacitet secila nga 20000litra dhe nje depozite benzine me kapacitet prej 10000 litra; Hotel me kapac...
Shengjin -Lezhe
Shengjin -Lezhe

(Shengjin - Lezhe) Shitet apartament 2+1 prane bregdetit ambiente te reja , 96m2 me ashensor , me me gjithedekomentat e nevojshme si hipoteke kontrate dritave dhe ujit , cmimi :oferte nga 450 ...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale