|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Qershor, 2018 Lezhe, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Lezhe / Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Kërko
  Emërtimi
shpij dhe biznes
(rruga gjergj fishta) shpij dhe biznes me hipotek te kullat binjake
shpij dhe bisnenes
(lezhe kullat binjake) shtepi e mobiluar me biznes poshte 102m2
Shengjin shitet apartament 2+1 i Mobiluar
(Shengjin) Shengjin Shitet Apartment 2+1 Apartamenti eshte i mobiluar ndodhet në katin e 7në pallat te rime punime cilësore në një zonë të mirë dhe të preferuar te Shengjinit ...
Shiten 2 apartamente ne Shengjin
Shiten 2 apartamente ne Shengjin

(Shengjin, Lezhe) Shiten 2 apartamente ne Shengjin, ne zonen e qete te Kunes: 1) Apartament 66.47 m2 sip.epergjitshme kati I peste I banimit, 450 eur/m2 ( 29,911 euro ) 2) Apartament 71.3...
••SUPER OKAZION •• SHENGJIN -> SHITEN APARTAMENTE 1+1/ GARSONIERE
••SUPER OKAZION •• SHENGJIN -> SHITEN APARTAMENTE 1+1/ GARSONIERE

(SHENGJINE,KUNE) *** ***** •• SUPER OKAZION •• SHENGJIN ,KUNE Shiten apartamente 1+1 dhe garsoniere,pallatete reja,ndertime cilesore,si dhe cmime teper konkuruese duke filluar nga 400...
••OKAZION•• SHENGJIN,SHITEN APARTAMENTE 1+1/ GARSONIERE
••OKAZION•• SHENGJIN,SHITEN APARTAMENTE 1+1/ GARSONIERE

(SHENGJIN -KUNE) ***** •• OKAZION •• Shiten apartamente 1+1 dhe garsoniere,pallate te reja,ndertimecilesore,si dhe cmime teper konkuruese duke filluar nga 400€/m2.Ndertesat 50m nga d...
Shiten 2 apartamente ne Shengjin
Shiten 2 apartamente ne Shengjin

(Shengjin, Lezhe) Shiten 2 apartamente ne Shengjin, ne zonen e qete te Kunes: 1) Apartament 66.47 m2 sip.epergjitshme kati I peste I banimit, 450 eur/m2 ( 29,911 euro ) 2) Apartament ...
Super OKAZION!!! Shitet apartament me pamje nga deti tek Rana e Hedhur,Shengjin
Super OKAZION!!! Shitet apartament me pamje nga deti tek Rana e Hedhur,Shengjin

(SHENGJIN) Shitet super apartament me pamje te mrekullushme nga deti me nje siperfaqe 55m2. Ndodhet ne katin edyte me ashensor. Apartamenti eshte me certifikate pronesie. Cmimi eshte s...
Shitet apartament 1+1 ne Shengjin
Shitet apartament 1+1 ne Shengjin

(Shengjin) Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 63m2 ne Shengjin. Apartamenti eshte i organizuar ne njesallon,nje dhome gjumi,nje tualet. Apartamenti disponon certifikate pronesie. Cmimi ...
Okazion! Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti.
Okazion! Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti.

(Shengjin) Shitet super apartament 1+1 me nje super pamje nga deti. Apartamenti eshte me siperfaqe 74m2, iorganizuar shume bukur ne nje sallon+kuzhine,nje dhome gjumi dhe nje ballkon. E...
Shiten 3 apartamente ne Shengjin, ne zonen e qete te Kunes
Shiten 3 apartamente ne Shengjin, ne zonen e qete te Kunes

(Shengjin (Lezhe)) Shiten 3 apartamente ne Shengjin, ne zonen e qete te Kunes: 1) Apartament 74.4 m2 sip. epergjithshme, kati i pare i banimit, 450 eur/m2 ( 33,480 euro ) 2) Apartament 6...
Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Shengjin.
Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Shengjin.

(Shengjin) Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 107 m2 ne Shengjin. Apartamenti eshte i organizuar shumebukur ne nje sallon+kuzhine,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkon.Apartamenti...
Shitet super apartament me pamje nga deti
Shitet super apartament me pamje nga deti

(Shengjin) **Blerja e një shtëpie është padyshim investimi më i rëndësishëm që ju bëni!** Nëse jeniduke kërkuar shtëpinë e ëndrrave dhe ende nuk e keni gjetur, na lejoni ...
Super OKAZION ! Shëngjin Apartament 2+1 per vetem 350€m/2 !
Super OKAZION ! Shëngjin Apartament 2+1 per vetem 350€m/2 !

(Ne Qender te Qytetit ,tek Bar Restorant Detari !) Okazion kete fund Viti 350€ !Apartament 2+1 ne shitje ne Plazhin e Shengjinit. Apartamentindodhet ne zonen e qytetit dhe rreth 50 m largesi nga bregdeti. Pallati eshte i ...
OKAZION!!!Shitje apartamente ne Shengjin!Alfred Prendi
OKAZION!!!Shitje apartamente ne Shengjin!Alfred Prendi

(Shengjin (LEZHE)) Pallati ndodhet ne shengjin. Ngjitur me hotel resort ANTAG pallati esht 5 katesh i rrethuar merecinzione 4 anet gjdo hyrje ka nga nje parking brenda ne qmim parkingu ndodhet ...
Shitet apartament 2+1 ne Shengjin me hipoteke.
Shitet apartament 2+1 ne Shengjin me hipoteke.

(Shengjin) Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 108 m2 e organizuar shume bukur ne nje sallon+kuzhine,dy dhomagjumi,ty tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka ndriqim te bollshem natyral m...
Apartment 2+1
(Lagjia gurra pallat i ri ) Shes apartment 2+1 ne Lezhe,eshte pallat i ri dhe i sapo ndertuar dhe me hipoteke,ndodhet ne katin edyte me dy dhoma gjumi me dy banjo dhe sallon te bollshem.Shitet per arsye ...
Shiten Apartamente 1+1 me pamje te mrekullueshme nga Deti, Shengjin
Shiten Apartamente 1+1 me pamje te mrekullueshme nga Deti, Shengjin

(Shengin-Kune, km.1) Shiten 3 Apartamente 1+1 me pamje te mrekullueshme nga Deti, Shengjin Adresa: Shengjin – Kune,Km.1, brezi i 1 i pallateve. Apartamentet ndodhen ne katin e 4 (2 nga apt.)...
Apartment 2+1
(Lezhe) Apartment 98 metra katrore me 2 dhoma gjum 2 banjo,ne pallat 6 katesh i sapo ndertuar dhe mehipotek.shtepia shitet per arsye mos banimi ne Shqiperi dhe shitet 40000€.
Shes ahtepi private me toke
(Lagja SMT, Lezhe) Shes shtepi private ne Lezhe, lagja SMT, pa kaluar shinat, kur shkon per nga ish Nderrmarrja pyjore.Siperfaqja e tokes 615 m2 me certifikate pronesie, ndersa shtepia ne proces...
Shengjin Shitet Okazion 380€m/2 Apartament 2+1, ngjitur me Vila biancha 50 metra larg deti
Shengjin Shitet Okazion 380€m/2 Apartament 2+1, ngjitur me Vila biancha 50 metra larg deti

(Lezhe - Shengjin) OKAZION Super Ofert Në Bregdet ! Shesim apartament ne qender Shengjin 2+1 dhe 95.5 m2 banjoparabanjo dy ballkone . E paisur me te gjitha dokumentacionet perkatese , kati 8 b...
Titulli : Shëngjin Shitet Okazion 380€m/2 Apartament 2+1, ngjitur me Vila Bianca 50 metra larg de
Titulli : Shëngjin Shitet Okazion 380€m/2 Apartament 2+1, ngjitur me Vila Bianca 50 metra larg de

(Lezhe - Shengjin) OKAZION Super Ofert Në Bregdet ! Shesim apartament ne qender Shengjin 2+1 dhe 95.5 m2 banjoparabanjo dy ballkone . E paisur me te gjitha dokumentacionet perkatese , kati 8 b...
OKAZION!!! Shitet apartament 1+1 ne Shengjin.
(Shengjin) Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 75 m2 ne Shengjin. Apartamenti eshte i paisur me certifikatepronesie. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te aksesueshme te Shengjin,a...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale