|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 29 Mars, 2017 Fier, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Fier / Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Kërko
  Emërtimi
OKAZION, Shes apartament 1+1+A+BLK, 80m2, cmimi 34.000 €
(Fier ) Shitet apartament 1+1 me 2 ballkone (80 m2), ne lagjjen Liri , prane pedonales ne qytetin e Fierit.Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne pallat te ri me ashensor ,uje dhe dri...
Shes Apartament
Shes Apartament

(Lagjia 15 Tetori, Fier, Shqiperi) Shes apartament ne qender te qytetit te Fierit, pallat i ri, ne katin e 9 (kati i fundit).Apartamenti nuk eshte banuar me pare, ka nje siperfaqe prej 45,6 m2. Ka nje aneks te ...
Shtepia ndodhet ne katin e 4-t,2+1 plus 2 banjo dhe 2 ballkone.E mobiluar
Shtepia ndodhet ne katin e 4-t,2+1 plus 2 banjo dhe 2 ballkone.E mobiluar

(Fier,Lagjia Liri rruga Jakov Xoxa) Shtepia ndodhet ne katin e 4-t,ne gjendje te shkelqyer. Ndodhet ne rruge kryesore aferdyqaneve,tregjeve,shkollave,gjithashtu dhe ne nje lagje te qete. Cmimi eshte i arsyeshem,...
Shitet shtepi 2+1 + 2banjo dhe 2 ballkone. Lagjia Liri,Fier.
(Fier,Lagjia Liri) htepia ndodhet ne katin e 4-t,ne gjendje te shkelqyer. Ndodhet ne rruge kryesore aferdyqaneve,tregjeve,shkollave,gjithashtu dhe ne nje lagje te qete. Cmimi eshte i arsyeshem,p...
Shitet apartament
(Fier) Apartament 2+1+2 banja, pallat i ri, 128 m2, kati i 7, lgj. Liri, guzhine e kompletuar e komode, meballkon te madh dhe pamje relaksuese. Dokumentacion i rregullt, cmim i arsye...
SHES SHTEPI NE PERIFERI TE FIERIT ME HIPOTEKE
(FIER) Shitet shtepi dy kateshe me nje truall 400m2 Kati pare ka dy dhoma nje guzhine dhe nje banjo Kati dyte ka dy dhoma nje banjo dhe nje dhom ndenje e pershtatshme dhe nje bal...
http://sab-apartamente.com/
http://sab-apartamente.com/

(Lgj. 1 Maj, Rr. Skender Muskaj, Fier,Shqiperi) http://sab-apartamente.com/ http://www.merrjep.al/Listing/AdDetail/Index/2987839-Apartamente-2-1-dhe-1-1-SAB-Construction-Fier
Apartament ne shitje Fier 2+1
Apartament ne shitje Fier 2+1

(Fier, rruga e spitalit perball hotel internacional) Apartament 2+1, 107 m2, kuzhine me k/bufe,2dhoma gjumi,nje banjo,2ballkone me pamje nga globi.Apartamenti eshte i lyer dhe me gipse moderne. Ka drejtim J-P. Pallati i ri me as...
Apartament 1+1 prane qendres
(Zogu i zi) Shes apartament 1+1 fare prane qendres. Kati i katert, me ashensor. Te zogu i zi. Cmimi 31000 Euro
Shitet 1+1 hyurje
(Fier,lagja 16 prill ,rruga Sotir Kola) Hyure kati 11 1)Sallon me A/C Guzhina me dollap 1 dhom gjumi Banja me dush Ballkoni ngastadiumi me tend 55sm 20.000€ 2)Sallon Guzhina me dollap e completuar 1 ...
Shesim Shtepi - Lagja Portez e Madhe, Fier
Shesim Shtepi - Lagja Portez e Madhe, Fier

(Portez,Fier) Shesim shtepi ne Fier. Shtepia ndodhet ne 1.5 km larg qytetit te Fierit. E ndertuar ne vitin 1994toka eshte me dekumenta por shtepia eshte hedhur ne regjistrim ne bashki thje...
Shesim Shtepi - Lagja Portez e Madhe, Fier
(Portez,Fier) Shesim shtepi ne Fier. Shtepia ndodhet ne 1.5 km larg qytetit te Fierit. E ndertuar ne vitin 1994toka eshte me dekumenta por shtepia eshte hedhur ne regjistrim ne bashki thje...
Apartament kati 4
Apartament kati 4

(Fier) Apartament 2+1 kati 4 me hipotek i kompletuar ne gjendje komode banimi.
Apartament Kati 4
Apartament Kati 4

(Fier Lgj 11 janari Rr Ramiz Aranitasi) Apartament 3+1 nje ballkon me hipotek ne gjendje perfekte per banim.
OKAZION
OKAZION

(fier) Fier L.1 Maji prane shkolles Jani Bakalli, shitet vilë, 551m2, tarracë, ballkon, oborr, baçe,parking, sip kati 1 120m uji 24 ore me pus. Dokumentacion i rregullt. I pershta...
shitet apartament 2+1 e mobiluar
shitet apartament 2+1 e mobiluar

(fier pran ETC) Shitet shtepia 2+1dy dhoma guzhin koridor sallon tualet ballkon shtepia eshte e mobiluar kati parshtepia eshte me dy hyrje. Shtepia mund te behet edhe per biznez. Shtepia esht...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale