|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 25 Prill, 2017 Vlore, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Vlore / Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Kërko
  Emërtimi
shitet apartament ne Radhime i mobiluar
(Radhime) shitet Apartament i ri i pabanuar me pare ne radhime.Apartamenti eshte i mobiluar .Siperfaqja e tijeshte 55 m2.Eshte i pozicionuar me pamje nga deti dhe ka perpara vend parkim...
URGJENTE OKAZION 2+1 34.999€
URGJENTE OKAZION 2+1 34.999€

(Vlorr) Shitet hyrjeb2+1 vlore cole 34.999€ i diskutueshem. Hyrja eshte e kompletuar dhe punime cilesorete kohes.ke dhe nje grazh 12 m² ne kat par per vegla apo sende te tjera. Hyr...
OKAZION! Apartament 2+1. 20 000 euro
(Lagja "24 Maji") OKAZION! Apartament me siperfaqe 86 m2 ofrohet ne shitje ne lagjen "24 Maji". Apartamentindodhet ne katin e pare te nje pallati 4-katesh dhe perbehet nga 2 dhoma te ...
Shes apartament 1+1
(Prane drejtorise se policise vlore) Shes apartament 1+1 te mobiluar.Hyrje e vogel 1+1. Kati I pare,ne krah te Drejtorise se policiesVlore. Lagjia.’’Kushtrimi’’. Rr.”Rakip Malile”.Banesa Nr824. Cmim...
Apartament ne shitje-Kompleksi OSLO/Vlore OKAZION
Apartament ne shitje-Kompleksi OSLO/Vlore OKAZION

(VLORE) Apartament 1+1+ballkon (76 m2) per shitje ne Vlore. Ndodhet ne katin e trete te "KompleksiOSLO", ne zonen "Uji i Ftohte". I ri gati per te banuar, i pa mob...
OKAZION,shitet apartament
(ORIKUM-VLORE) Shitet apartament ne katin e peste ose te gjashte mbi toke.Apartamenti eshte i per bere prej njedhome pritje guzhine,dhome dhe nje tualet. Eshte ndertese e re.I pa banuar.Es...
Shes Shtepi
Shes Shtepi

(Vlore) Shes shtepi private me certifikate pronesie ne Vlore,prane Policise.Siperfaqe totale 500m2,siperfaqendertimi 140m2,(1 kateshe0. 2 dhoma gjumi,korridor,sallon/kuzhine,tualet,ve...
Apartament ne shitje Vlore,skele,lagjen pavarsia
(Vlore) Apartament ne shitje Apartamenti ndodhet ne qender te Vlores,skele,te stadiumiflamurtari. Apartamenti eshte 91m2, 2+1 Apartamenti eshte ne kat te 2t. Pallat i rri,me ash...
Shitet ap 2+1 (Vlorë)
Shitet ap 2+1 (Vlorë)

(Lagja Lirim, Rr Rakip Malile) Shtepia perfshin edhe shtese 1+1 Çmim i leverdisshem Nr telefoni: 0695845863
Shitje/Dhenie me qera apartamentesh
(Lagja"Pavaresia",mbrapa Hotel "Mart) Disponoj disa apartamente 1+1/2+1/gazonjere,i shes dhe i jap me qera dhe per pushime sezonale.
VENDO BILOCALE VICINO AL MARE, VLORE
VENDO BILOCALE VICINO AL MARE, VLORE

(VILAT (VLORE)) SI VENDE UN BILOCALE VICINO AL MARE, SPIAGGIA MOLTO AMBITA DAI TURISTI. PER INFO CONTATTARE : 00355675626037
Shitet apartament te vilat Vlore
Shitet apartament te vilat Vlore

(Vilat (Vlore)) SHITET APARTAMENT 1+1 TE VILAT VLORE. PER ME SHUME INFORMAZIONE KONTAKTONI NUMRIN: 0675626037
Shitet apartament te vilat Vlore
Shitet apartament te vilat Vlore

(Vilat (Vlore)) SHITET APARTAMENT 1+1 TE VILAT VLORE. PER ME SHUME INFORMAZIONE KONTAKTONI NUMRIN: 0675626037
Okazion 2+1 ne Vlore
(Vlore) Shes 2+1 , 97 m2 ne Vlore me cmim okazion per arsye familjare. Apartamenti eshte ne katin e 5,pallat i vjeter, teresisht e rikonstruktuar me punime cilesore dhe artistike, me ...
Apartament ne shitje-Kompleksi OSLO/Vlore
Apartament ne shitje-Kompleksi OSLO/Vlore

(Vlore) Apartament 1+1+ballkon (76 m2) per shitje ne Vlore. Ndodhet ne katin e trete te "KompleksiOSLO", ne zonen "Uji i Ftohte" - Vlore. Apartament i ri gati per ...
Apartament ne okazion !
Apartament ne okazion !

(Vlore) Shitet gazonjere ne Vlore, uji i ftohte perball detit. Apartament ne pallat te ri kati i 3 banimi meashensor dhe i pajisur me hipotek. Siperfaqa 44 m2 ,totalish i mobiluar. C...
Apartament ne vlore/skele-stadiumi flamurtari
(Skele) Apartament ne shitje Apartamenti ndodhet ne qender te Vlores,skele,te stadiumiflamurtari. Apartamenti eshte 91m2, 2+1 Apartamenti eshte ne kat te 2t. Pallat i rri,me a...
Apartament ne shitje Vlore,qender,skele,te stadiumi Flamurtari
(Vlore,skele,stadiumi Flamurtari) Apartament ne shitje Apartamenti ndodhet ne qender te Vlores,skele,te stadiumiflamurtari. Apartamenti eshte 91m2, 2+1 Apartamenti eshte ne kat te 2t. Pallat i rri,me a...
Shitet apartament
(Vlore, qender, prane xhamise, tek shkolla private ) Apartament i hipotekuar, kati i shtate, siperfaqja 81 m2, 1+1+ambjent gatimi e ngrenie me vete.Tualeti me dritare, ballkon nga perendimi, dritare nga lindja. Pallat i ri me a...
Shes shtepi ne vlore
Shes shtepi ne vlore

(Vlore,transballkanike) Shitet apartamenti me siperfaqe 100 M2 cmimi 40.000 euro,me hipoteke,adresa; Rruga transballkaniketek 3 kullat (afer shinave te trenit.
Shes shtepi ne vlore
Shes shtepi ne vlore

(Vlore,transballkanike) Shitet apartamenti me siperfaqe 100 M2 cmimi 40.000 euro,me hipoteke,adresa; Rruga transballkaniketek 3 kullat (afer shinave te trenit.
okazion shitet apartament 1+1 80m2 33000Euro
(vlore) Okazion!shitet apartament 1+1 80m2ne Vlore.Apartamenti eshte i ri i pabanuar me pare dhe meashensore.gjithashtu disponon dokumenta te rregullta.Ndodhet ne lagjen pavaresia rre...
Apartament ne shitje/Vlore ,skele,te stadiumi Flamurtari
(Vlore) Apartament ne shitje Apartamenti ndodhet ne qender te Vlores,skele,te stadiumiflamurtari. Apartamenti eshte 91m2, 2+1 Apartamenti eshte ne kat te 2t. Pallat i rri,me a...
okazion shitet apartament 1+1 80m2 34000euro
(vlore) shitet apartament 1+1 me siperfaqe 80m2 i pabanuar me pare .apartamenti ndodhet ne lagjen pavaresia200m larg hotel partner.
Vlore, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 76 m² 500 Euro/m² ("Uji i Ftohte")
Vlore, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 76 m² 500 Euro/m² ("Uji i Ftohte")

("Uji i Ftohte" - Vlore) Apartament 1+1+ballkon (76 m2) per shitje ne Vlore ne Shqiperi. Ndodhet ne katin e trete te"Kompleksi OSLO", ne zonen "Uji i Ftohte" - Vlore. Apartament i ...
APARTAMENT
APARTAMENT

(KOMPLEKSI OSLO UJE TE FTOHTE VLORE) OKAZION!!!SHITET APARTAMENT 1+1 ME SIP 77M2 KATI 2 CMIMI 500 EURO M2!!!30M PRANE DETIT PERBALLKOMPLEKSIT BAR RESTORANT VEFA VLORE
APARTAMENT
APARTAMENT

(KOMPLEKSI OSLO UJE TE FTOHTE) OKAZION!!!SHITET APARTAMENT 1+1 ME SIP 77M2 CMIMI 500 EURO M2!!!30M PRANE DETIT PERBALL KOMPLEKSITBAR RESTORANT VEFA VLORE
APARTAMENT
APARTAMENT

(KOMPLEKSI OSLO UJE TE FTOHTE) OKAZION!!!SHITET APARTAMENT 1+1 ME SIP 77M2 CMIMI 500 EURO M2!!!30M PRANE DETIT PERBALL KOMPLEKSITBAR RESTORANT VEFA VLORE
SHTEPI BANIMI
SHTEPI BANIMI

(KOMPLEKSI OSLO ) OKAZION!!!SHITET NJE APARTAMENT 1+1 KATI I 2 ME SIP 76M2 NDODHET NE KOMPLEKSIN BREGDETAR OSLO 30MPRANE DETIT PERBALL BAR RESTORANT KOMPLEKSI VEFA!!!
hyrje 57.5 M2
hyrje 57.5 M2

(uji i ftohte Vlore) E shes hyrjen e cila ka gjithsejt 57.5 meter katror , e re e blere me klering 1200 euro metri katror, kurse per pagese te gatshme e jap me 1000 euro metrin katror , banesa gji...
Okazion!Shitet nje apartament tek zona e Aksionistes.
(vlore) Shitet apartament tek "Aksionistja"(afer Jonufres).Disponojme dy apartamente kati tretedhe i katert me pamje nga deti.apartamenti eshte 1+1 75m2 dhe me nje cmim fant...
Okazion!Shitet nje apartament tek zona e Aksionistes.600euro/m2
(vlore) Apartamenti eshte 1+1 75 m2 dhe ka pamjen e mrekullueshme te detit.Disponojme hyrje ne katin e tretedhe te katert.Apartamenti eshte i ri dhe i ka dokumentat e rregullta pra es...
okazion shitet apartament 1+1 80m2 36000Euro
(vlore) Shitet apartament 1+1 ,80m2 ne vlore.Apartamenti ehste i pa banuar me pare dhe ndodhet ne lagjenPavaresi rreth 200m larg Hotel Partner eshte apartament i ri me hipoteke.
Apartament 2+1 kat. 4 90mq vlore
(Zona albano e romina) Shes apartament pallat i ri per motivi familiare
Vlore, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 76 m² 550 Euro/m² ("Uji i Ftohte")
Vlore, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 76 m² 550 Euro/m² ("Uji i Ftohte")

("Uji i Ftohte" - Vlore) Apartament 1+1+ballkon (76 m2) per shitje ne Vlore ne Shqiperi. Ndodhet ne katin e trete te"Kompleksi OSLO", ne zonen "Uji i Ftohte" - Vlore. Apartament i...
Apartament ne shitje Vlore -qender
(Vlore) Apartament ne shitje Apartamenti ndodhet ne qender te Vlores,skele,te stadiumiflamurtari. Apartamenti eshte 91m2, 2+1 Apartamenti eshte ne kat te 2t. Pallat i rri,me a...
Apartament/Banes ne shitje Vlore qender
(Vlore) Apartament ne shitje Apartamenti ndodhet ne qender te Vlores,skele,te stadiumiflamurtari. Apartamenti eshte 91m2, 2+1 Apartamenti eshte ne kat te 2t. Pallat i rri,me a...
Apartament ne shitje 60m
(rruga veladin kollozi (ne krah te conadit)) Apartamenti eshte 1+1 60m i restauruar dhe i mobiluar (guzhine tualet),me ballkon kati i peste,ndodhet shume afër rrugës kryesore vlore skel ne krah te super market conad . ...
Apartament ne qender te Vlores-stadiumi flamurtari
(Vlore) Apartamenti ndodhet ne qender te Vlores,ne skele,te stadiumi flamurtari. Apartamenti eshte 91 m2,2+1. Apartamenti edhte ne kat te 2te. Me ashensor dhe parking. Pallat i rr...
Apartament ne shitje
(Vlore) Apartament ne shitje. Apartamenti ndodhet ne Vlore,ne lagjen Pavaresia,te stadiumiFlamurtari. Apartamenti eshte 91m2 ndodhet ne kate te 2 banimi,me ashensor. Apartamenti es...
Apartament në shitje
(Vlorë) Shitet apartamenti,në sheshin Pavarësia,te stadiumi Flamurtari në Vlorë. Apartamenti ka 91 m2dhe posedon:1sallon dhe kuzhine,2 dhoma gjumi,1 banjo dhe dy ballkone. Apart...
apartament ne shitje, vlore
(vlore) apartament ne shitje 80mq 2+1 vlore, prane postes se coles, kati I perballe me tregun e fruta -perimeve...cmimi: 30000 euro
Apartament 2+1 ne shitje ( ose kembim ne Tirane)
(Zona e Ujit te Ftohte , prane pizzeri Italia ) Apartament me mobilim bashkohor , 2+1 + ballkon , parkim i siguruar . Kati i 4 , ashensor . Shitet45000 euro , ose nderrohet me nje apartament 1+1 ne Tirane . Kontaktoni ne nr...
shes apartament 170m me HIPOTEKE
shes apartament 170m me HIPOTEKE

(Vlore) Apartamenti ndodhet ne lagjen Pavaresia perballe universitetit Ismail Qemali ne zonen me te mire teVlores. eshte kati i gjashte me ashensor dhe uje dhe drita 24 ore. Apartame...
apartament ne shitje 70m2, Vlore
(vlore) apartament ne shitje 70m2, 100m larg detit...permbi supermerkat Univers, lagja Pavaresia,Skele...apartamenti perbehet nga korridor, sallon me kend gatimi, banjo, dhome gjumi d...
shes apartament 1+1
(vlore lagja 28 nentori ) Shes apartament 1+1 ne qender te qytetit te vlores Apartamenti eshte 55m2 dhe ka nevoje perrestaurime, cmimi eshte 20.000€ Ndodhet ne katin e dyte ku jepet mundesia edhe ...
Shitet Shtepi e vjeter ne Kalane e Himares
Shitet Shtepi e vjeter ne Kalane e Himares

(Himare) Shtepi e Vjeter, i pabanueshem 120m2 me bace,ne kalane e Himares. nje shtepi me history mbi 500vjet.ndertim me gurr, dhe me certifikate pronesie.
Nderoj shtepi ne vlore me shtepi ne tirane
(Vlore) Nderroj nje shtepi ne vlore me nje shtepi ne tirane.Shtepia ndodhet tek tregu i orizit,perball kalitte trojes,10 minuta larg detit.Shtepia eshte 74m2,te interesuarit ju lutem ...
Shes apartament
Shes apartament

(orikum/ Vlore) Shes apartament me siperfaqe 86 m2 totalisht te mobiluar me kushte bashkekohore. Apartamenti kacertificate pronesie. Ballkon I madh me pamje nga deti.
Shtepi private ne shitje ose kembim apartamenti.
(Ish-parku Industris Vlore) Shtepi private 400m2 me hipoteke.

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale