|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 27 Korrik, 2016 Durres, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Durres / Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Kërko
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem dhe te leverdisshem
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem dhe te leverdisshem

(RRushbull l.kanali) Shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e pamobiluar ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, e legali...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Apartament ne Okazion
(Pran shkolles : Dy Gjelave) Shitet apartament 2+1 i mobiluar, kati i dyte, 135 m², 440 € metri katror. Pronar Trualli.Pallat me punime cilesore dhe komshij te mire dhe te edukuar.
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
SHITJE OKAZION
SHITJE OKAZION

SHITET APARTAMENT OKAZION Siperfaqja totale e baneses: 140 m2 Perberja: 3 dhoma, soxhorno, 2banjo, 2 ballkone Adresa: Perballe Muzeut Arkeologjik, afer Pistes Ventus Harbo...
Super okazion!!!shitet apartament 2+1 82m2 në gol...
Super okazion!!!shitet apartament 2+1 82m2 në golem tek miami beach.apartmenti ka 2 dhoma të madhe2 ballkone madhe, i mobiluar është në katin e dytë e një pallatit e re...
Shitet një apartament në katin 2 një pallatit e...
Shitet një apartament në katin 2 një pallatit e re në golem miami beach.pallati ka ashensorkurse apartamenti është 82 m2 ka dy dhoma të madhe, 2 ballkone madhe me pamje...
SHes shtepi kati pare 2 dhoma Guzhin banjo ballkon...
(4-rruget Shijak ) SHes shtepi kati pare 2 dhoma Guzhin banjo ballkon 50 mij euro
SHITETN DY SHTEPI NGA 53M2 DHE GARAZHD DHE MAKAZIN 13 M2  PER 50 000 E
SHITETN DY SHTEPI NGA 53M2 DHE GARAZHD DHE MAKAZIN 13 M2 PER 50 000 E

SHITET SHTEPIA 53 M2 2 +1 ME 1 BALLKON 24000 EURO KATI TRET (ME HIPOTEK) DHE GARAZHD 8000 EUR( cmimi diskutushem ) SHITET SHTEPIA 53M2 1+1 ME DY BALLKONE 24 000 EURO KATI PAR...
SHITET SHTEPIA 24000 EURO RRUGA PLAZH TE ILIRIA ME HIPOTEK
SHITET SHTEPIA 24000 EURO RRUGA PLAZH TE ILIRIA ME HIPOTEK

(DURRES) SHITET SHTEPIA 53 M2 2 +1 ME 1 BALLKON 24000 EURO KATI TRET (ME HIPOTEK) DHE GARAZHD 8000EUR SHITET SHTEPIA 53M2 1+1 ME DY BALLKONE 24 000 EURO KATI PARE(ME HIPOTEK) DHE ...
Shitet apartament 1+1
(Lagjia 18 pran spitalit.) Shitet apartamnent ne 1 nga zonat me te qeta te Durresit.56 m/katror.Cmimi esht diskutueshem.Pranapartamentit ndodhet dhe spitali dhe rajoni i policise gje e cila e ben nje ve...
Shitet Apartament te Shkembi i Kavajes
Shitet Apartament te Shkembi i Kavajes

(Lagja 13 Plazh, Shkembi i Kavajes) Siperfaqia 75.44 m2.E mobiluar komlet ,krevat dyshek carcaf dy tavolina dollap komo Frigorifer sobeMikrovel etjera e tjera Shitet per arsye emigrimi. Cmimi i arsyeshem
Shitet ne Gjirin e Lalzit
(Kompleksi LURA 1) Apartament me sip totale 137 m2, ku ne katin zero eshte veranda, holli i madh, dhome gjumi e njebanjo ndersa me shkalle nga nrenda ngjitesh ne katin e dyte ku ndodhen dy dhoma...
DURRES SHITET APARTAMENT 4+1+3 BANJO, + DHOME NDENJE , 2 BALLKONE DHE TARRACE. KATI I 10 .
DURRES SHITET APARTAMENT 4+1+3 BANJO, + DHOME NDENJE , 2 BALLKONE DHE TARRACE. KATI I 10 .

(DURRES) DURRES SHITET APARTAMENT 4+1+3 BANJO + DHOME NDENJE , BALLKON DHE TARRACE. KATI I 10 . PAMJE NGA TEGJITHA ANET , ME ASHENSOR . SHTEPIA ESHTE E MOBILUAR . - 4 DHOMA GJUMI ...
SHITET APARTAMENT OKAZION
SHITET APARTAMENT OKAZION

KODI: A33 SHITET APARTAMENT OKAZION Siperfaqja totale e baneses: 100 m2 Perberja: 2 dhoma,soxhorno, 2 banjo, 1 ballkon Adresa: Ne qender, perballe Blue Star Apartame...
SHITET APARTAMENT/JEPET ME QERA
SHITET APARTAMENT/JEPET ME QERA

KODI: A34 SHITET APARTAMENT/JEPET ME QERA Siperfaqja totale e baneses: 127m2 Perberja:2+1+2B+BLK Adresa: Pas Ambulances Qendrore Cmimi: 700 Euro/m2 per shitje, 25000 ALL ...
Shes shtepi
(Durres) Shes nje shtepi private me dy dhoma,guzhine,ka dhe pak oborr.Shtepia eshte ne gjendje shume te miredhe me dokumente te rregullta.Cmimi 35.000 euro,i diskutueshem.Adresa Lagje3...
SUPER OKAZION
(NE QENDER) SHITET APARTAMENT Siperfaqja totale e baneses: 69 m2 Perberja: 1 dhome, soxhorno, banjo,ballkon Adresa: Ne qender te Durresit, perballe Tirana Bank Ndodhet ne katin e 7-te...
shitet gasoniere ne plazhin Iliria Durres
(plazh durres , perball Florida) Shitet gasoniere me banjo, aneks dhe ballkon. e kompletuar totalisht. me kondicioner. Cmimi 15 000euro.
Super Okazion! Shiten 3 Aparatamente Plazhi ne nje Kompleks te Ri ne bregdet.
Super Okazion! Shiten 3 Aparatamente Plazhi ne nje Kompleks te Ri ne bregdet.

(Plazh, Qerret, Durres) Super Okazion Shiten 3 Aparatamente Plazhi ne nje Kompleks te Ri ne bregdet. Adresa: PlazhiQerret, Durres Ofrohen per shitje 3 Apartamente ne Kompleksin Turistik “Diell...
Okazioon! Shitet Apartament 1+1 totalisht i mobiluar
Okazioon! Shitet Apartament 1+1 totalisht i mobiluar

(Plazh, Durres) Okazioon! Shitet Apartament 1+1 totalisht i mobiluar Adresa: Prane Bregdetit, Golem,Durres Apartamenti perbehet nga nje sallon i madh ndenjeje me kuzhine te vecuar, i kom...
SHITET APARTAMENT
SHITET APARTAMENT

(Adresa: Pallati Ish Kinema Iliria) SHITET APARTAMENT Adresa: Pallati Ish Kinema Iliria Siperfaqja totale: 100m2 Perberja:3+1+Banjo Ndodhet ne katin e dyte. Cmimi:750-800euro/m2 Per cdo informacion shtese:...
Shtepi ne plazhe Durres
(DURRES,Mali Robit ( Te Kastrati)) Shtepi e completuar ne plazhe te Mali Ribit. Dy dhima guzhine banjo me ballcone nga deti e pamje telire nga plazhi.
Shitet apartament 50000 Euro
(Durrës) Shitet apartament me tapi. Kati i tret (3) .Me 2 dhoma & 1 kuzhine , 1 banjo, ballkon .50000EURO
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem dhe te leverdisshem
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem dhe te leverdisshem

(RRushbull l.kanali) Shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e pamobiluar ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, e legali...
Shitet shtepi
Shitet shtepi

(Kompleksi xixa golem) Shitet shtepi 1+1 49m2 kati 4
Papafingo
Papafingo

(Mali i Robit, Golem,Durres) Kompleks rezidencial Mali i Robit Golem,Durres, Shitet papafingo kati i 4, e vetme ne kat. 230 m2.Verande 80% e mbuluar me vend per shezlone, ngrenieje dhe barbeky. 3 dhoma gj...
OKAZION SHUM INTERESANT.shes shtèpi private 4 katèrshe me hipotekè
OKAZION SHUM INTERESANT.shes shtèpi private 4 katèrshe me hipotekè

(Durres) OKAZION SHUM INTERESANT.shes shtèpi private 4 katèrshe me hipotekè ,zonè e qetè plazh-durrès(zona apollonia afèr rrotès sè kuqe) ,400 metra nga deti. çmimi 150000...
Apartament me oborr
(Mali robit te pishat e buta ) Shes 2+1 ,95 m2,me hipoteke 100 m nga deti oborr,hyrje indipendente
OKAZION SHUM INTERESANT.shes shtèpi private 4 katèrshe me hipotekè
OKAZION SHUM INTERESANT.shes shtèpi private 4 katèrshe me hipotekè

(Durres) OKAZION SHUM INTERESANT.shes shtèpi private 4 katèrshe me hipotekè (180 m2 çdo kat),zonè eqetè plazh-durrès (zona apollonia afèr rrotès sè kuqe) ,400 metra nga det...
vila dykateshe
vila dykateshe

(plazh durres) shitet vila dykateshe,450 mq,plus 300mq kopesht.mund te rrijne dy vila,si edhe 4 apartamente nezonen e plazhit ne hekurudha.shtepia eshe e meremetuar.CMIMI 150 MIJE €
shes shtepi ne durres dhe jap me qera ne plazh
(durres ) shiten apartamente ne durres ne zonen me te qet dhe me te qyteteruar te durrsit pallat i perfunduarme te gjitha dokumentet perkatese 1+1 2+1 3+1
pranvera
(durres) okazion. shitet 2+1, banjo, sallon aneks ballkon parking, kend lojerash perball pallatit. eshtepallat ekzistues i mobiluar. dokumenta te rregullta. kintaktoni 067 497 2927
Shes apartamente.
(Durres) Shes apartamentin ne Durres afer hotel Florides. Apartamenti i hipotekuar 1+1,ne katin 7,meashensor funksional, me banjo dhe ballkonin pamje nga deti, E mobiluar dhe pa...
SHes shtepin me cmim shum te mire
SHes shtepin me cmim shum te mire

(RRushbull l.kanali) shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e pamobiluar ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, e legali...
Shes aprtament.
(Durres) Shes apartamentin ne Durres afer hotel Florides. Apartamenti 1+1.47m2 ne katin e 7 ,me ashensorfunksional, Me banjo dhe ballkon me pamje nga deti,e mobiluar dhe e pajisur m...
Durres, shes shtepi private 115 m² 35.000 Euro
Durres, shes shtepi private 115 m² 35.000 Euro

(Rruga Selaniku, L 14) Shitet shtepi e re ne Durres, 115 m2 , me truall 300 m2.Shtepia esht e perbere nga soxhornojasebashku me kuzhine , 3 dhoma , 2 banjo. Cmimi shum i arsyeshem dhe i diskutueshem...
ShITET APARTAMENT 2+1
(DURRES) SHITET APARTAMENT(shtepi)2+1.ME HIPOTEKE ADRESA:LAGJA NR6,RR;ALEKSANDER GOGA PRANEMUZEUMIT. CEL:0692070422
OKAZION. SHITJE SHTEPIE NE PLAZH
OKAZION. SHITJE SHTEPIE NE PLAZH

(SHKEMBI KAVAJES DURRES) Shitet nje apartament 1+1 me siperfaqe 57 m2 me hipoteke. Apartamenti ka: holl ndenjeje, dhomegjumi, nje sallon gatimi ngrenieje, ballkon 8 metra ne forme L-je, tualet me drit...
shitet plazhi durres 125m+25mgarazh 57000euro afer detit me hypoteke
shitet plazhi durres 125m+25mgarazh 57000euro afer detit me hypoteke

(Plazhi ura e dajlanit durres) kati 5 3+2+1 125m +25mgarazh ka 3 dhoma 2 wc sallon kuzhin afer detit ka 3 ballkona lindje perendimme hypoteke numur 00306938042627 mikel viber on
Apartament 64 m2 me hipoteke
Apartament 64 m2 me hipoteke

(Skembi kavajes, durres) Shitet apartament 1+1+ballkon dhe garazh me sip perkatesisht 64 m2 dhe 28 m2. Ndodhet ne nje zone tefavorshme per pushime verore por edhe per banim te perhershem. Eshte ne kat...
pallat 4 katesh golem durres
pallat 4 katesh golem durres

(golem) shitet komplet pallati , me 16 hyrje 4 hyrje jane 2+1 banjo 3 ballkone te tjerat jane 1+1 banjo 3ballkone pallati eshte 60 perqin punimeve jane tembaruar ehte me te gjitha d...
pallat 4 katesh golem durres
pallat 4 katesh golem durres

(golem) shitet komplet pallati , me 16 hyrje 4 hyrje jane 2+1 banjo 3 ballkone te tjerat jane 1+1 banjo 3ballkone pallati eshte 60 perqin punimeve jane tembaruar ehte me te gjitha d...
Okazion
Okazion

(Tek bulevardi pran bashkise) Shes apartament 3+1,me 2 banjo,me 2 veranda te medha,siperfaqe totale 340m2,jepet dhe me qerra,ipershtatshem dhe per biznes,pallati esht ndertuar ne 2006 apartamenti i pa banu...
Shes apartament ne plazhin e durresit
(Plazh) Shes apartament ne plazhin e durresit..e perbere nga nje dhome gjumi,guzhine,banjo,ballkon pamje ngadeti. 55 mk. Cmimi 39.000 euro
Shes apartament ne plazhin e durresit
(Plazh) Shes apartament ne plazhin e durresit..e perbere nga nje dhome gjumi,guzhine,banjo,ballkon pamje ngadeti.
Shitet Apartament 2+1 ( Okazion)
Shitet Apartament 2+1 ( Okazion)

(Adresa: Durres, vija e pare bregdetare, Adriatiku) Mundesia me e mire per ata qe kerkojne nje apartament te bollshem, te mireorganizuar dhe buzedetit. Apartamenti perbehet nga nje sallon i madh ndenjeje me kuzhine te vecuar, ...
shes shtepin me cmim shum te mire
shes shtepin me cmim shum te mire

(RRushbull l.kanali) shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e pamobiluar ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, e legali...
shes shtepin me cmim shum te mire
shes shtepin me cmim shum te mire

(RRushbull l.kanali) shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e pamobiluar ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, e legali...
shes shtepin
shes shtepin

(durres) shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e pamobiluar ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, e legali...
DURRES PLAZH SHITET APARATMENT 1+1 48m 1BALLKON 1T...
DURRES PLAZH SHITET APARATMENT 1+1 48m 1BALLKON 1T...

(DURRES) DURRES PISTA ILIRIA 50 METRA LARG RERES SHITET APARTAMENT 50 METRA 1+1 ANEKS BALLKON TUALET.IMOBILUAR TOTALISHT NE MENYRE BASHKEKOHORE DHE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA HIPOTEKORE...
SHITET APARTAMENT NE DURRES PRANE PISTES ILIRIA.AP...
SHITET APARTAMENT NE DURRES PRANE PISTES ILIRIA.AP...

(DURRES) SHITET APARTAMENT NE DURRES PRANE PISTES ILIRIA.APARTAMENTI ESHTE 1+1 1BALLKON 1TUALET 48M. ESHTE IMOBILUAR TOTALISHT NE MENYRE BASHKEKOHORE DHE I MIREMBAJTUR.VETEM 50 M LARG ...
Shitet Apartament 2+1
Shitet Apartament 2+1

(Durres) Apartament 2+1 me siperfaqe fizike 115 metra katrore. Apartamenti eshte i pajisur me 2 dhoma gjumi,nje ndenje-gatim, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i vendosur n...
Shitet Apartament 3+1, 152 m2
Shitet Apartament 3+1, 152 m2

(Durres) Apartament 3+1 me siperfaqe fizike 152 metra katrore. Apartamenti eshte i pajisur me 3 dhoma gjumi,nje ndenje-gatim, dy tualete dhe dy ballkon. Apartamenti eshte i vendosur ne...
Shes apartment 2+1 105m katror
(Plepa perball florides ) Ne katin e trete ne pallat pese katesh

Faqe:
 E para  1   2   3   4   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale