|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 24 Maj, 2017 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Kërko
  Emërtimi
Shitet 1+1 me orientim juglindjen
Shitet 1+1 me orientim juglindjen

(Rruga Siri Kondra prane ish stacionit te trenit ) Apartament 1+1 racional ofron zgjidhje funksionale te apartamentit duke maksimalizuar komoditetinnë një sipërfaqe të reduktuar.
shitet apartament 2+1 me veranda te gjelberuara
shitet apartament 2+1 me veranda te gjelberuara

(Rruga Siri Kondra prane ish stacionit te trenit ) Apartament 2+1 ka një organizim racional po pa cënuar funksionalitetin e organizimit planimetrik.Pjesa e ditës ka transparencë dhe është e organizuar si një hapësirë ...
Shitet apartamenti 3+1 me veranda te gjelberuara
Shitet apartamenti 3+1 me veranda te gjelberuara

(Rruga Siri Kondra prane ish stacionit te trenit ) Apartament 3+1. Ideal per ato që kane nevoje për më shumë komoditet.I orientuar ngajug-perendimi dhe me ndricim optimal ne cdo dhomë.Ka një ndarje të qartë funksionale...
1+1 shume prane 21 dhjetorit
1+1 shume prane 21 dhjetorit

(rruga frosina plaku) Apartamenti 1+1 i mirëorganizuar në një sipërfaqe 111.6 m2 është i orientuar nëveri-perëndim dhe përbëhet nga dhoma e gjumit, dhoma e ditës, tualeti, këndi i gatim...
Shitet! apartament 2+1 prane 21 dhjetorit
Shitet! apartament 2+1 prane 21 dhjetorit

(kompleksi magnet, rruga frosina plaku) Apartamenti ofron hapësira dinamike në plan dhe lartësi. Ambjentet e ditës, ndenjtja dheambjenti i veçantë i gatim-ngrënies janë të orientuar nga jugu dhe jug-lindja....
apartament me tarraca te gjelberuara! 2+1 prane ish stacionit te trenit
apartament me tarraca te gjelberuara! 2+1 prane ish stacionit te trenit

(Rruga Siri Kondra prane ish stacionit te trenit ) Apartament 2+1 ka një organizim racional po pa cënuar funksionalitetin e organizimit planimetrik.Pjesa e ditës ka transparencë dhe është e organizuar si një hapësirë ...
Shitet apartament 3+1
Shitet apartament 3+1

(Siri Kodra, prane ish stacionit te trenit ) Apartament 3+1. Ideal per ato që kane nevoje për më shumë komoditet.I orientuar nga perendimidhe me ndricim optimal ne cdo dhomë.Ka një ndarje të qartë funksionale. P...
Shitet apartament 1+1 prane 21 dhejtorit
Shitet apartament 1+1 prane 21 dhejtorit

(Komplaksi Magnet, rruga Frosina Plaku) Apartament i vendosur në katin e 6-të, me orientim drejt jug - lindjes dhe 1 verandë që i jepfrymemarrje e shlodhje ditëve tuaja me pamjen e bukur të malit të Dajtit. ...
SHES APARTAMENT 2+1,TEK UNAZA E RE(ASTIR)
(UNAZA E RE ) SHES APARTAMENT ME SIPËRFAQE 102 M2.APARTAMENTI KA DY DHOMA GJUMI, SALLON -KUZHINË, DY BANJ,NJËRA ME DRITARE, DY BALLKONE. APAPARTAMENTI NDODHET NË KATIN E DYTË BANIM NË...
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Besim Alla, prane Cabej.
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Besim Alla, prane Cabej.

(Rr. Besim Alla) Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Besim Alla, prane Cabej. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe69m2, i shtruar ne pllake ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me as...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Frosina Plaku.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Frosina Plaku.

(Rr. Frosina Plaku) Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Frosina Plaku. Apartament 2+1+2wc+1blk, me siperfaqe 130 m2, ishtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor....
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit.
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit.

(Rr. Peti) Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit. Apartament 3+1+2wc, me siperfaqe banimi118m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri...
Shitet Super apartament 3+1
Shitet Super apartament 3+1

(Rr. Dibres) Ne rrugen e Dibres prane Komisaritatit Nr: 4 ne nje prej komplekseve me prestigjoze te zones shitetapartament 133.7 m2, i mire organizuar ne 3+1 me dy tualete e ballkon, me or...
1+1 super apartament
1+1 super apartament

(Poliklinika nr:10) Ne rr. e Dibres shitet apartament 1+1 me sip. 56.8 m2 e mireorganizuar ne dhome ndenje me ndarjeaneks dhe dalje ne ballkon dhe nje dhome gjumi. Apartamenti ndodhet ne katin e ...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Tafaj, prane Selvise.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Tafaj, prane Selvise.

(Rr. Tafaj) Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Tafaj, prane Selvise. Apartament 2+1+1WC+1bllk, me siperfaqe 74m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Apar...
SHES APARTAMENT 2+1,PRANË RRUGËS BARDHYL
(PRANË SHKOLLËS ANDON ZAKO ÇAJUPI ) SHES APARTAMENT ME DY DHOMA GJUMI, SALLON -KUZHINË, DY BANJO,2 BALLKONE, ME SIPËRFAQE 105M2.APARTAMENTI ËSHTË 3 MINUTA NGS QENDRA SPITALORE UNIVERSITARE NËNË TEREZA. APA...
Shitet apartament 1+1
Shitet apartament 1+1

(Prane Komisariatit nr.4) Prane Komisariatit nr. 4 Shitet apartament 1+1 me hapsira te bollshme. Me sip. 57.7 m2 imireorganizuar me nje dhome ndenje, aneks e ballkon si dhe nje dhome gjumi. Apartamenti...
Shitet apartament 1+1
Shitet apartament 1+1

(Prane Komisariatit nr.4) Prane Komisariatit nr. 4 Shitet apartament 1+1 me hapsira te bollshme. Me sip. 57.7 m2 imireorganizuar me nje dhome ndenje, aneks e ballkon si dhe nje dhome gjumi. Apartamenti...
Shitet apartament 2+1
Shitet apartament 2+1

(Rr. Dibres) Shitet super apartament 2+1 me sip. 98.4 m2 me hapsira te bollshme ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeme aneks e ballkon dhe dy tualete. Me orientim nga lindja. Ndricim natyral, ...
SHES APARTAMENT PRANE TREGUT ELEKTRIKË
(TREGU ELEKTRIKE ) PRANË TREGUT ELEKTRIKË SHES APARTAMENT 2+1+BANJO +KORRIDOR+DY BALLKONE, ME SIPËRFAQE 94M2.APARTAMENTI NDODHET NË KATIN E DYTË BANIM NË NJË PALLAT TË RI ME ASHENSOR DHE...
SHES APARTAMENT PRANE UNIVERSITETIT EVROPIAN TË TIRANËS
(PRANË UNIVERSITETIT EVROPIAN TË TIRANËS ) APARTAMENTI ËSHTË 93 M2 DHE NDODHET NË KATIN E 5 TË NJË PALLATI ME ASHENSORË DHE HIPOTEKË.ËSHTË I RREGULLUAR DHE SHITET ME MOBILIM OSE JO.KA 2DHOMA GJUMI, SALLON -KUZ...
SHES APARTAMENT 2+1,PRANË STADIUMIT DINAMO
(STADIUMI DINAMO ) SHES APARTAMENT 2+1+BANJO ME DRITARE +DY BALLKONE+KORRIDOR,ME SIPËRFAQE 90 M2 NË PALLAT EKZISTUES.APARTAMENTI NDODHET NË KATIN E TRETË TË NJË PALLATI 5 KATËSH.SHITET PA...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Irfan Tomini, prane Diplomat 2.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Irfan Tomini, prane Diplomat 2.

(Rr. Irfan Tomini) Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Irfan Tomini, prane Diplomat 2. Apartament 2+1+1WC, mesiperfaqe 75m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistue...
Tirane, Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Papa Gjon Pali II, prane ETC.
Tirane, Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Papa Gjon Pali II, prane ETC.

(Rr. Papa Gjon Pali II) Tirane, Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Papa Gjon Pali II, prane ETC. Vile me siperfaqe totale ndertimi200m2 dhe oborr me siperfaqe 400m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vil...
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopshtit Botanik.
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopshtit Botanik.

(Rr. Selite e Vjeter) Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopshtit Botanik. Apartament1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe totale 84 m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne kat...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Bill Klinton, prane Rezidences Kodra e Diellit.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Bill Klinton, prane Rezidences Kodra e Diellit.

(Rr. Bill Klinton) Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Bill Klinton, prane Rezidences Kodra e Diellit. Apartament2+1+1WC, me siperfaqe 80m2, I shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje ...
Apartament Okazion
Apartament Okazion

(Rr.Mine Peza Perballe Prokurorise se Tiranes) Shitet apartament URGJENT per arsye emigrimi. Apartamenti eshte i mire organizuar, Dhome gjumi,Kuzhine, Banjo, Aneks, Ballkon, Tarrace, Sallon Pritje. Kati i 9 me ashensor. Or...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Besim Alla, prane KMY.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Besim Alla, prane KMY.

(Rr. Besim Alla) Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Besim Alla, prane KMY. Apartament 2+1+1WC+1bllk, me siperfaqe92 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne nje pallat te ri. Apartamenti shitet i...
Tirane, Shesim  Apartament 3+1 ne Rr. Frosina Plaku, prane Shkolles Naim Frasheri.
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Frosina Plaku, prane Shkolles Naim Frasheri.

(Rr. Frosina Plaku) Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Frosina Plaku, prane Shkolles Naim Frasheri. Apartament3+1+dhome gatimi+1wc+1bll, me siperfaqe banimi 103m2, eshte i shtruar ne pllake dh...
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 108 m² 1.400 Euro/m²
(Tirane e re Rr.zef jubani perballe shkolles P.Nini) Apartament i mobiluar 1400 Euro m² (I diskutueshem). Jane 2 dhoma gjumi + salloni ndenjes + kuzhine+ 2 koridore + 2 tualete + 2 ballkone te mbuluara me tende, dhe nje dritare...
Shitje me urgjence 3+1 Te UET
(Vasil Shanto) Nje rast i mire per ata qe duan te blejne nje prone, ne vendin e duhur, me cmim televedisshem. cel: 067 55 74 004
Shitet apartament 1+1
Shitet apartament 1+1

(Prane Poliklinikes nr. 10) Ne rr. e Dibres shitet apartament 1+1 me sip. 57.7 m2 e mireorganizuar ne dhome ndenje me ndarjeaneks dhe dalje ne ballkon dhe nje dhome gjumi. Apartamenti ndodhet ne katin e ...
Okazion,Shitet Apartament tek Astiri siperfaqa 110m2 + Garazh 60 mije €uro ,cmimi i negociueshem
(Astiri ,Tirane ) Okazion,Shitet Apartament tek Astiri siperfaqa 110m2 + Garazh 60 mije €uro ,cmimi inegociueshem Per me shume informacion: +355 67 405 5559
Okazion Shitet Apartament+garazh tek Astiri
(Astiri ,Tirane) Okazion,Shitet Apartament tek Astiri siperfaqa 110m2 + Garazh 60 mije €uro ,cmimi i negociueshem
Okazion Shitet Apartament+garazh tek Astiri
(Astiri ,Tirane) Okazion,Shitet Apartament tek Astiri siperfaqa 110m2 + Garazh 60 mije €uro ,cmimi i negociueshem
Shitet apartament 1+1
(Rruga Aleksander Moisiu) Rruga Aleksander Moisiu,ne kinostudio, 100 meter mbi komisariatin nr.4 shitet apartament 1+1. Eshtepjeserisht i mobiluar. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire,ndodhet ne...
Tirane, Shesim  Apartament 3+1 ne Rr. Mendar Shtylla.
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Mendar Shtylla.

(Rr. Mendar Shtylla) Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Mendar Shtylla. Apartament 3+1+2wc+2bll, me siperfaqe banimi138m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r...
Tirane, Shesim Apartament 4+1 ne Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok.
Tirane, Shesim Apartament 4+1 ne Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok.

(Rr. Perlat Rexhepi) Tirane, Shesim Apartament 4+1 ne Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok. Apartament 4+1+dhomegatimi+3wc+2bllk, me siperfaqe 202 m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 5-te ...
Apartament superorganizim
Apartament superorganizim

(Prane Oxhakut) Shitet apartament 2+1 me sip. 101.1 m2. Me super organizim ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2tualete. Ne katin e 6 ku ju jep mundesine te shijoni nje pamje piktoreske te Tira...
SHES APARTAMENT 2+1
(TREGU ELEKTRIK) PRANE TREGUT ELEKTRIK,NE AFERSI TE KOMPLEKSIT GRAND,SHES APARTAMEN 2+1+BANJO+2BALLKONE.APARTAMENTINDODHET NE KATIN E DYTE BANIM DHE KA PAMJE L-P.ESHTE ME ASHENSOR DHE HIPOTEKE...
SHES APARTAMENT 2+1
(PRANE UET) PRANE UNIVERSITETIT EUROPIAN TE TIRANES,SHES APARTAMENT,ME SIPERFAQE 93M2.APARTAMENTI KA 2 DHOMAGJUMI,SALLON-KUZHINE,2 BANJO,BALLKON+ NJE DEPO PREJ 5 M2 NE BODRUMIN E PALLATIT...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Marko Bocari, prane Liqenit Artificial.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Marko Bocari, prane Liqenit Artificial.

( Rr. Marko Bocari) Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Marko Bocari, prane Liqenit Artificial. Apartament 2+1+1WC+1bllk, me siperfaqe 78 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje ...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Durresit, prane Gjimnazit “Qemal Stafa”.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Durresit, prane Gjimnazit “Qemal Stafa”.

( Rr. Durresit) Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Durresit, prane Gjimnazit “Qemal Stafa”. Apartament2+1+1WC+1Bll, me siperfaqe 94m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 7-te te nj...
Shitet apartament 2+1
Shitet apartament 2+1

(Rr. Imer Gjoni) Ne rrugen e Dibres prane Komisaritatit Nr: 4 ne nje prej komplekseve me prestigjoze te zones shitetapartament 99 m2 pozicionuar ne katin e dyte, i mire organizuar ne 2+1 me dy...
Apartament per Shitje
Apartament per Shitje

(Tirane ) Apartament per shitje ne Tirane. I organizuar ne 3 dhoma gjumi dhe nje Gushine 1 tualet + 1 ballkonte vogel Me nje sip.80/m2 Cmimi:83,000 euro Add:Rr.Arkitekt Kasemi,Brryl...
SUPER APARTAMENT
SUPER APARTAMENT

(XHAMLLIKU .TIRANE) Shitet super apartment te Xhamlliku. Pallat buze rruges, pamje nga bulevardi, I organizuar ne sallonte madh, kuzhine me vete, koridor, dhome gjumi, tualet. Totalisht e mobilua...
Shitet apartament- Ati Real Estate
Shitet apartament- Ati Real Estate

(Tirane) Tek ish profarma, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri e mobiluar 74m2. Cmimi okazion! Per meshume info na kontaktoni ne inbox ose nr tel +355 672223245 +355 672223241
Apartament 135m2 afer Bllokut me Hipoteke
Apartament 135m2 afer Bllokut me Hipoteke

(mrapa shkolles Edit Durham) 125m2 Apartament ne shitje.3dhoma gjumi sallon i madh 2 ballkone edhe nje banje.Apartamenti eshte ipajisur me Certifikate Pronesie.Cmimi eshte 1400 euro m2 i diskutueshem Per...
Kredi ofrojnë falas
Kredi ofrojnë falas

(france) Kredi ofrojnë falas A jeni prekur nga situata aktuale në çrregullim, apo rrezikun që ju tëmerrni në telashe? Ne kremtojmë në këtë mënyrë mundësinë për të ...
Shitet apartament-ATI  REAL ESTATE
Shitet apartament-ATI REAL ESTATE

(Tirane) Shitet apartament tek liqeni i thate. Pallat i ri me punime shume cilesore dhe termo izolim. Iorganizuar me sallon te madh, koridor, 2 dhome gjumi te pajisura me kondicionere...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale