|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 23 Gusht, 2017 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Kërko
  Emërtimi
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Artan Lenja, prane Fushave te Aviacionit
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Artan Lenja, prane Fushave te Aviacionit

(Tirane) Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Artan Lenja, prane Fushave te Aviacionit. Apartament2+1+1WC+1blk, me siperfaqe 85m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje p...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 me siperfaqe 92m² ne Rr.  Thoma Filipeu
Tirane, Shesim Apartament 2+1 me siperfaqe 92m² ne Rr. Thoma Filipeu

(Tirane) Tirane, Shesim Apartament 2+1 me siperfaqe 92m² ne Rr. Thoma Filipeu, prane Institutit te FizikesBerthamore. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te, te nje pallati te ri. Ambje...
Apartament per Shitje
(Tirane) Shitet apartament 2+1, ndodhet në katin e 3 të një 4 katëshi. Ndodhet në një nga zonat më tëpopulluara që të lidh me të gjitha rrugët kryesore dhe zonat më të nj...
Shitet apartament 2+1. Rruga Siri Kodra, Tirane
Shitet apartament 2+1. Rruga Siri Kodra, Tirane

(Rruga Siri Kodra, Tirane) Apartament 2+1 ka një organizim racional po pa cënuar funksionalitetin e organizimit planimetrik.Pjesa e ditës ka transparencë dhe është e organizuar si një hapësirë ...
Shitet apartament 2+1. Rruga Siri Kodra, Tirane
Shitet apartament 2+1. Rruga Siri Kodra, Tirane

(Rruga Siri Kodra, Tirane) Apartament 2+1 ka nje organizim racional po pa cënuar funksionalitetin e organizimit planimetrik.Hyrja është në zonën e ditës.Orientimi: Veri - Perëndim Sipërfaqe Ind...
Shitet apartament 2+1. Rruga Siri Kodra, Tirane
Shitet apartament 2+1. Rruga Siri Kodra, Tirane

(Rruga Siri Kodra, Tirane) Apartament 2+1 optimal. Me hapësirat e nevojshme që I nevojiten një familje. Pjesa e ndënjeseshte e ndricuar totalisht. Hyrja është në zonën e ditës ku ju mund të gj...
Shitet apartament 1+1. Rruga Siri Kodra, Tirane
Shitet apartament 1+1. Rruga Siri Kodra, Tirane

(Rruga Siri Kodra, Tirane) Apartament 1+1,njesia bazë e banimit, I orientuar nga jugu ofron zgjidhje funksionale teapartamentit duke maksimalizuar komoditetin me hapësirat e tij. Transparenca e fasad...
Shes Apartament 3+1 prane Condor Centre
Shes Apartament 3+1 prane Condor Centre

(RR.Kongresi Lushnjes,Tirane.) Apartament me siperfaqe 100 m2,me tre dhoma gjumi,i rregulluar dhe i mireorganizuar.Apartamenti kadrite dhe eshte i pozicionuar ne katin e 6 te pallatit (mundesi shfrytezimi t...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Xhanfize Keko, prane Oxhakut
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Xhanfize Keko, prane Oxhakut

(Tirane) Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Xhanfize Keko, prane Oxhakut. Apartament 2+1+2WC+1blk, mesiperfaqe 108m², i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati t...
Shitet Vila
Shitet Vila

(Rr Mihal Grameno Banesa nr.79) Shitet Vila 3 kateshe ne rrugen Mihal Grameno nr.79 . Vila perbehet nga 3 kate, te gjitha hyrje mevete dhe te gjitha 2+1. 2 katet e para jane plotesisht te mobiluara ndersa ka...
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Teodor Keko, Unaza e Madhe
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Teodor Keko, Unaza e Madhe

(Tirane) Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Teodor Keko, Unaza e Madhe. Apartament 1+1+1WC, me siperfaqe67 m², i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri. Ap...
Shtepi dy kateshe
(Tirana) Shtepi dy kateshe, 4 dhoma gjumi ne katin e dyte, dy dhoma gjumi ne katin e pare, dy banjo, dykorridore, dy veranda, garazh, vend per dy makina jashte garazhdit. Siperfaqe...
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Don Bosko, prane Kompleksit Vizion+
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Don Bosko, prane Kompleksit Vizion+

(Tirane) Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Don Bosko, prane Kompleksit Vizion+. Apartament 1+1+1WC+1blk,me siperfaqe 70 m², i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pall...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Kristal Center
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Kristal Center

(Tirane) Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Kristal Center. Apartament 2+1+1WC+1blk,me siperfaqe 102m², i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pall...
Shitet apartament 1+1 hapsira te bollshme
Shitet apartament 1+1 hapsira te bollshme

(Prane Poliklinikes nr: 10) Ne rr. e Dibres shitet apartament 1+1 me sip. 71.4 m2. Hapsira te medha te ndara ne nje dhome ndenjeme dalje ne ballkon dhe ambjent aneksi me vete, dhome gjumi, tualet dhe nje...
Shitet apartament 2+1 prane Komisaritit nr. 4
Shitet apartament 2+1 prane Komisaritit nr. 4

Ne rrugen e Dibres prane Komisaritatit Nr: 4 ne nje prej komplekseve me prestigjoze te zones shitetapartament 93.1 m2 , i mire organizuar ne 2+1 nje tualete e ballkon. Komplek...
Apartament me qira 1+1
(Tirane) Jap me qira nje apartament 1+1 ne rrugen Irfan Tomini (ish-stacioni i fundit i Tiranes se re ),kati i 3 . I kompletuar me mobiljet dhe elektroshtepiaket esenciale. Qiraja muj...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. e Dibres, prane Selvise
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. e Dibres, prane Selvise

(Tirane) Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. e Dibres, prane Selvise. Apartament 2+1+1WC+1blk, me siperfaqe82m², i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ap...
Shitet apartament 2+1
Shitet apartament 2+1

(Rr. Dibres) Shitet apartament 2+1 tek Rr. e Dibres, afer Shkolles Bashkuar. Apartamenti ka sip. 94.2 m2 iorganizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, tualet e ballkon. Apartamenti ndodh...
OKAZION!!! Shitet 2+1 Tek Fresku 48000 Euro i Diskutueshem!!!
(Rruga Muhamet Deliu, prane Hippo Market ose Conad.) Shes Apartament 2+1 + 2 banjo + 2 ballkone 118 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te njepallati te ri dhe eshte pjeserisht i mobiluar!
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Margarita Tutulani, prane shkolles “Petro Nini Luarasi”
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Margarita Tutulani, prane shkolles “Petro Nini Luarasi”

(Tirane) Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Margarita Tutulani, prane shkolles “Petro Nini Luarasi”.Apartament 2+1+1WC+1blk, me siperfaqe 100m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne k...
SHES APARTAMENT 1+1 70 M2 ZONA DON BOSKO 650 E/M2
(DON BOSKO) ME VEND PARKIMI CEL 0696390643
SHES APARTAMENT ME SIPERFAQE 110 M2,PRANE PROKURORIS TIRANE.
(RRUGA FORTUZI) APARTAMENTI KA SIPERFAQE 110 M2 ME HIPOTEKE.APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 4 TE NJE PALLATI 5 KATESHME TULLA TE KUQE TE NDERTUAR NE VITIN 1996 PA ASHENSOR.APARTAMENTI KA DY DH...
shes apartament 2+1 ne zonen e freskut
(PRANE RESTORANT QESARAKUT,) SHES APARTAMENT 2+1 NE AFERSI TE RESTORANT QESARAKUT,200 METRA NGA RESTORANT FRESKU-RRUGA EDAJTIT.APARTAMENTI KA 86 M2 DHE NDODHET NE KATIN E 4 TE NJE PALLATI 6 KATESH TE RI M...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Qemal Stafa, prane Prokurorise
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Qemal Stafa, prane Prokurorise

(Tirane) Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Qemal Stafa, prane Prokurorise. Apartament 2+1+2WC+2blk, mesiperfaqe 126m², i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati t...
Shes apartament 1+1 ne tirane
(ne fillim te rruges Ali Demi) Shes hyrje 1+1 ne fillim te rruges Ali Demi, te tuneli qe shkon per te tregu elektrik. Pallatekzistues me tulla, siperfaqe 60 m katror, i rregulluar dhe i mobiluar. kati i 5. ...
SHES APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN MARGARITA TUTULANI,PRANE GJIMNAZIT PETRO NINI
(RRUGA MARGARITA TUTULANI) APARTAMENTI KA SIPERFAQE 100 M2 DHE PERBEHET NGA DY DHOMA GJUMI,SALLON-KUZHINE,TUALET MEDRITARE,BALLKON,KORRIDOR.APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 3 TE NJE PALLATI EKZISTUES 6 KA...
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Muhamet Deliu, prane Thesarit te Shtetit
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Muhamet Deliu, prane Thesarit te Shtetit

(Tirane) Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Muhamet Deliu, prane Thesarit te Shtetit. Apartament1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 94 m², i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje...
Apartament 2+1
(Yzberisht, Tiranë) Kompleksi Lorena ndodhet në zonën e Yzberishtit dhe ofron godina banimi me apartamente, dyqane dheposte parkimi. Apartamenti tip 2+1 ofron: ambjent ndenjie dhe gatimi, 2 d...
Ap. 1+1,ish Fusha E Aviacionit, I Mobiluar Plotesisht, Sip 55m2 Tirane
(Tirane) Apartament 1+1 i mobiluar plotesisht, me siperfaqe 55 m2 tek ish fusha e aviacionit, 7 min largunezes se vogel. Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke dhe ndodhet ne katin e ...
Apartament 1+1 tek Fresku Tirane
(Tirane) Shitet apartament 1+1 54m SIP e brendshme, keni dhe veranden 14 m qe hyn shume ne Pune. Kati i paresuper garazhdeve. 100 m largo hippo market. Eshte e l'arte dhe plot drite. D...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Ali Demi, prane Ministrise se Mjedisit.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Ali Demi, prane Ministrise se Mjedisit.

(Rruga e Ali Demit) Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Ali Demi, prane Ministrise se Mjedisit. Apartament2+1+1WC+1blk, me siperfaqe 62m², i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje...
Shitet Apartament 2+1
(Don Bosko, Tirane) Shitet apartament 2+1 pallat i ri me dy banjo 93m2 + garazhd me hipoteke 87000€ perballe shkollesDon Bosko. Nr. Kontakti 0665701113
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Blv. Bajram Curri,  tek  Brryli
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Blv. Bajram Curri, tek Brryli

(Tirane) Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Blv. Bajram Curri, tek Brryli. Apartament 2+1+2WC+1bllk, mesiperfaqe 128m², i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati t...
shitet apartament
shitet apartament

(Fresk, Tirane) Apartament-papafingo 2+1+2tualete+2veranda. sip e seciles verande eshte 28,5m2 ku njera eshte mepamje nga dajti dhe nje me pamje nga liqeni. Apartamenti eshte i sapomobiluar i...
SHITET SHTEPI 1+1 TE RRUGA E ELBASANIT MBRAPA GJIMNAZIT "ASIM VOKSHI"
(RRUGA E ELBASANIT) Shitet shtepi 1+1 , 70 m2, tek pallati tershana ,kati 2 prapa gjimnazit te gjuheve te huaja"Asim Vokshi" , rruga e elbasanit , pallat i ri me ashensor , ballkon dhe ...
Super Apartament 2+1 "Green City", Unaza e re, Tirane
(Rruga "Teodor Keko", Tirane) - Apartamenti eshte pjese e Kompleksit Rezindecial "Green City". - Cilesia e punimeveeshte nje nder me te mirat ne treg. - Planimetria e apartamentit eshte e paste...
Shes apartament 2+1
(Rr.M. Shtylla, kom. KIKA, prane UNYT) Apartament 2+1, 2 banja,1 ballkon sip.112.5 m2 k4, orientimi lindje, me hipoteke.Cmimi 101,250 €.bosh.Mobilimi -diskutohet .
Shitet ap 2+1 te 21 dhjetori
(rruga Muhamet Gjollesha) Ap ndodhet ne vijen e dyte te pallateve, ne nje pallat me tulla te bardha. Kati i pare. I pershtaturne 2+1, por fare lehte kthehet ne gjendjen fillastare duke ofruar nje holl ...
SHESAPARTAMENT 4+1 TE RRUGA E ELBASANIT PRANE FAKULTETIT GJEOLOGJI-MINIERA.
(RRUGA E ELBASANIT) APARTAMENTI KA SIPERFAQE 156 M2.KA 3 DHOMA GJUMI,KUZHINE-SALLON,3 BANJO,2 BALLKONE.APARTAMENTINDODHET NE KATIN E 5 TE NJE PALLATI TE NDERTUAR NE VITIN 2005 ME HIPOTEKE.KA ASHE...
Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA
Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA

(Rr.Pjeter Budi. Qytet Studenti. Rezidenca Ana) Ne shitje/dhenie me qera njesi sherbimi (dyqan) Rezidenca AnA Qyteti Studenti” eshte nje ngapikat me te gjalla e me te gezueshme te Tiranes. Ky kompleks, me strukturen e ve...
Ne shitje apartament 3+1 Rezidenca AnA
Ne shitje apartament 3+1 Rezidenca AnA

(Rr.Pjeter Budi. Qytet Studenti. Rezidenca Ana) Ne shitje apartament 3+1 Rezidenca AnA Apartamenti është 3+1 me sipërfaqe 156.4 m² dhe dhepozicionohet në pjesën veriore dhe jugore duke siguruar ajër të pastër gjat...
Ne shitje apartament 4+1 Rezidenca AnA
Ne shitje apartament 4+1 Rezidenca AnA

(Rr.Pjeter Budi. Qytet Studenti. Rezidenca Ana) Ne shitje apartament 4+1 Rezidenca AnA Apartamenti është 4+1 me sipërfaqe 203.7 m² dhepozicionohet në pjesën veriore, jugore dhe perëndimore duke siguruar ajër të pa...
Super apartament
Super apartament

(Tirane) Tek Rr. e Dibres shitet super apartament 1+1. Me sip. 65 m2, me hapsira te bollshme ne nje dhomendenje me aneks, dhome gjumi dhe tualet me dritare. Apartamenti eshte pjese e n...
OKAZION apartament 2+1
OKAZION apartament 2+1

(Rr. Imer Ndregjoni) Shitet apartament 2+1 tek Rr. e Dibres. Apartamenti ka sip. 94 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi,dhome ndenje, 2 tualete e ballkon. Apartamenti ndodhet ne kopleksin me prestigj...
Shitet apartament
Shitet apartament

(A Frosina Plaku Str 40 Al-1023 Tirana) Shitet aportament 1+1, rruga Frosina Plaku, ne kompleksin Magnet. Me nje siperfaqe totale 73.9 m²,nje dhome gjumi, kuzhina me dhome ndenjeje,tualet dhe nje ballkon. Cmimi 900...
Apartament
Apartament

(Rruga Pjeter Budi, Qytet Studenti, Reazidenca Ana) Apartamenti është 4+1 me sipërfaqe 203.7 m² dhe pozicionohet në pjesën veriore, jugore dheperëndimore duke siguruar ajër të pastër dhe ndriçim gjatë gjithë ditë...
Apartament 4+1
Apartament 4+1

(Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter Budi&quo) Apartamenti është 4+1 me sipërfaqe 203.7 m² dhe pozicionohet në pjesën veriore, jugore dheperëndimore duke siguruar ajër të pastër dhe ndriçim gjatë gjithë ditë...
Apartament 3+1
Apartament 3+1

(Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter Budi&quo) Firma e ndertimit KONTAKT shpk - Apartamenti është 3+1 me sipërfaqe 156.4 m² dhe dhepozicionohet në pjesën veriore dhe jugore duke siguruar ajër të pastër gjatë gjit...
Shitet apartament 1+1 hapsira te bollshme
Shitet apartament 1+1 hapsira te bollshme

(Poliklinika nr. 10) Shitet super apartament 1+1 i mireorganizuar ne nje dhome ndenje me aneks, dhome gjumi, tualet medritare. Apartamenti ka hapesira super te bollshme, ndricim natyral gjate gji...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale