|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 06 Mars, 2015
 
Dërgo një lajmërim
Reklamo me Lajmerime.com
Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa
Shtepi ne shitje,shes apartament banesa
Shtepi ne shitje,shes apartament banesa
Kërko
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
SHTEPI PERDHESE ,124m2 ,ME OBOR TE RRUGA BARDHYL,BRENDA UNAZES
SHTEPI PERDHESE ,124m2 ,ME OBOR TE RRUGA BARDHYL,BRENDA UNAZES

(Te Shkolla e Kuqe , TIRANA) Te Shkolla e Kuqe , Rr. "SHABAN JEGENI" Te kryqezimi i rr. "Bardhyl" me rr."4 deshmoret", 124m2,shtepi e vjeter e banueshme. Me hipoteke te rregu...
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Skender Luarasi, prane Fushave te Dinamos.
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Skender Luarasi, prane Fushave te Dinamos.

(Rr. Skender Luarasi, TIRANA) Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Skender Luarasi, prane Fushave te Dinamos. Apartament3+1+2WC+3Blk me siperfaqe 149m2 i shtruar me pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje p...
Rruga e Dibres , Shkolla e Bashkuar, shitet apartament 2+1
Rruga e Dibres , Shkolla e Bashkuar, shitet apartament 2+1

(tirane, TIRANA) Rruga e Dibres , Shkolla e Bashkuar, shitet apartament 2+1, kati 3 dhe i fundit, 95 m2 + 95 m2tarrace, i rikonstuktuar totalisht, pallat egzistues, parking, kondicionere, zon...
Rruga Rrapo Hekali, shitet apartament 1+1 + studio
Rruga Rrapo Hekali, shitet apartament 1+1 + studio

(tirane, TIRANA) Rruga Rrapo Hekali, 200 m mbi Kristal Center, shitet apartament 1+1 + studio, 58 m2, kati 2, punimecilesore, dok. te rregullta, me mobilim cilesor, 69,000 euro , i diskutues...
SHALLVARET me pamje nga Tajvani, shitet apartament 1+1
SHALLVARET me pamje nga Tajvani, shitet apartament 1+1

(tirane, TIRANA) SHALLVARET me pamje nga Tajvani, shitet apartament 1+1, i rregulluar, 76 m2, kati i V, pallategzistues, i qete, dokumenta te rregullta. 87000 euro. Tel. 069 77 63 141 - ...
KOMUNA E PARISIT Afer qendres Kristal shitet apartament 2+1
KOMUNA E PARISIT Afer qendres Kristal shitet apartament 2+1

(tirane, TIRANA) KOMUNA E PARISIT Afer qendres Kristal shitet apartament 2+1, 110 m2, me hipoteke, kati VI, dopioekspozim, 2 ballkone, 85000 euro. Tel. 069 77 63 141 - https://www.riklan...
LIQENI, KOPESHTI ZOOLOGJIK shitet 2+1 ndertim cileso
LIQENI, KOPESHTI ZOOLOGJIK shitet 2+1 ndertim cileso

(tirane, TIRANA) LIQENI, KOPESHTI ZOOLOGJIK shitet 2+1 ndertim cilesor, kati2, 106 m2, 2 tualete, 2 ballkone, zone eqete,106.000 euro, i negociueshem. Tel. 069 77 63 141 http://www.rikland...
Vasil Shanto, Rruga Robert Shvarc, shitet 2+1, 80 m2
Vasil Shanto, Rruga Robert Shvarc, shitet 2+1, 80 m2

(tirane, TIRANA) Vasil Shanto, Rruga Robert Shvarc, shitet 2+1, 80 m2, me hipoteke, i rregulluar dhe i mobiluar,pallat i ri me ashensor, ekspozim i brendshem, i qete, kati 5. Tel. 069 77 63 ...
TEK ISH BLLOKU, prane LSI, shitet per zyra ose biznes ambient sip. 95m², kati I ne pallat te ri
TEK ISH BLLOKU, prane LSI, shitet per zyra ose biznes ambient sip. 95m², kati I ne pallat te ri

(tirane, TIRANA) Apartament 2+1 afer Bllokut Rr. Andon Zako Cajupi 93 m2 pallat i ri kati 2 , 2 ballkone. Ipershtatshem per banim si dhe aktivitet privat.130.000 euro i diskutueshem. Tel. 069 ...
SUPEROFERTE NE UNAZE TE RE. SHITET 1+1 ME CMIM 23.000 EURO
(UNAZA E RE. 100 M NGA RRUGA KRYESORE, TIRANA) 100 metra nga UNAZA RE shitet 1+1+1banjo+koridor+ballkon. Siperfaqe 68m2. Drejtimi jugu. Ne diell.Pallati ne perfundim. Kati 4-te. Cmimi perfundimtar me pagese te menjeher...
Jepet me qera Lokal ne bllok i arreduar
(perballe Piceri Eres, TIRANA) Jepet lokal me qera ne bllok perball Piceri Eres , 120m² + 30m² verande , lokali esht i arreduarne gjendje pune si lokal , jepet per 2200euro/muaj. Nr tel : 0694273672 06...
LEZHE – Fshati Piraj , shitet Toke, 2 Hektare, (20.000 m2), me letra te rregullta
(LEZHE, TIRANA) LEZHE – Fshati Piraj , shitet Toke, 2 Hektare, (20.000 m2), me letra te rregullta , epershtatshme per kultura te ndryshme bujqesore , shitet ose kembehet me apartament ne ...
SHITET NE DURRES 3+2+1 125M+25M GARAZH 50M AFER DETIT 58000EURO new price
SHITET NE DURRES 3+2+1 125M+25M GARAZH 50M AFER DETIT 58000EURO new price

(DURRES URA E DAJLANIT, Durres) banesa ndodhet afer plazhit afer ures te dalanit ka 3 dhoma gjumi 2 wc sallon guzhin eshte 125m dheka garazh personal 25m.eshte me ipoteke dhedocumenta te regulla.kontaktoni n...
OKAZION
OKAZION

(fier, Fier) Fier L.1 Maji prane shkolles Jani Bakalli, shitet vilë, 551m2, tarracë, ballkon, oborr, baçe,parking, sip kati 1 120m uji 24 ore me pus. Dokumentacion i rregullt. I pershta...
Tirana, Shesim Apartament 3+1 Rr. Liqeni i Thate, prane Farit.
Tirana, Shesim Apartament 3+1 Rr. Liqeni i Thate, prane Farit.

(Rr. Liqeni i Thate, TIRANA) Tirana, Shesim Apartament 3+1 Rr. Liqeni i Thate, prane Farit. Apartament 3+1+2WC+Verande, mesiperfaqe 258m2 dhe 100m2 verande, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 6...
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 100 m² 72.000 Euro
(Shkolla e Bashkuar, TIRANA) Shitet Apartament, 100 meter2: **2+1 me 2 banjo dhe 2 ballkone.** Shtepia eshte ne katin e tretete nje pallati te ri (viti i ndertimit 2009) me ashensor, e shtruar e gjith...
shitet shtepi
(Cerrik (Elbasan), Elbasan) Shitet shtepi 1+1 ne qender Cerrik,kundrejtim nga dielli(jugu)e ngrohte ne dimer,katitrete,rregulluar ne duar alumin dritaret dhe porta e ballkonit.Pjesa tjeter origjinale -pl...
shitet apartament 3+1 /140m2
(ish stacioni trenit, TIRANA) shesim apartament i komletuar me mobilie dhe sistem ngrohje me gpl dyer te cilesise se larte,idrosanitare italiane dhe guzhine me pian graniti i zezé italiane.te gjitha mobil...
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 100 m² 72.000 Euro
(Tirane, TIRANA) Shitet Apartament, **100 meter2: 2+1 me 2 banjo dhe 2 ballkone**. Shtepia eshte ne katin e tretete nje pallati te ri (viti i ndertimit 2009) me ashensor, e shtruar e gjith...
Shkolla Rruga Kuq. "Shaban JEGENI" kryqëzimi i rr. "Bardhyl" me rr. "4 Dë
Shkolla Rruga Kuq. "Shaban JEGENI" kryqëzimi i rr. "Bardhyl" me rr. "4 Dë

(TIRANA, TIRANA) Shkolla Rruga Kuq. "Shaban JEGENI" kryqëzimi i rr. "Bardhyl" me rr. "4Dëshmorët", 124m2, shtëpi e vjetër e banueshme. Me një hipotekë të ...
Shes shtepi 3+1+A 170 m²
(Vlore, Vlore) Zona/Rruga : RRUGA ZENEL CELO , LAGJIA LIRIM NR.10 SHITET SHTEPI PRIVATE NE LAGJEN LIRIM NE VLOREPAS BASHKISE, SHTEPIA KA 3 DHOMA, ANEKS DHE VEND PER PARKIMIN E MAKINES BRE...
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Arkitekt Sinani, prane Klinikes Iraniane.
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Arkitekt Sinani, prane Klinikes Iraniane.

(Rr. Arkitekt Sinani, TIRANA) Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Arkitekt Sinani, prane Klinikes Iraniane. Apartament1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 50m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje p...
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kont Leopold Bertold, prane Brrylit.
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kont Leopold Bertold, prane Brrylit.

(Rr. Kont Leopold Bertold, TIRANA) Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kont Leopold Bertold, prane Brrylit. Apartament 1+1+1WC+1Blk,me siperfaqe 52m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat...
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Gjon Buzuku, prane Viles Gold.
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Gjon Buzuku, prane Viles Gold.

(Rr. Gjon Buzuku, TIRANA) Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Gjon Buzuku, prane Viles Gold. Apartament 1+1+1WC+1Blk, mesiperfaqe 66m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzi...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Blv. Gjergj Fishta, pas Ekspozites.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Blv. Gjergj Fishta, pas Ekspozites.

(Blv. Gjergj Fishta, TIRANA) Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Blv. Gjergj Fishta, pas Ekspozites. Apartament 2+1 +1WC+1Blk, mesiperfaqe 72m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ek...
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopshtit Botanik.
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopshtit Botanik.

(Rr. Selite e Vjeter, TIRANA) Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopshtit Botanik. Apartament1+1+1WC+1Blk me siperfaqe 79m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pal...
Super Apartament 2+1 me hipoteke Liqeni i thate "Kompleks"
(Liqeni i thate, TIRANA) Shitet super apartament 2+1 , 96m² , kati i 4 me ashensor personal , 2tualete , me grila me butonper hapje ose mbyllje , dyert dhe pllakat te cilesis me te mire, punimet te c...
OFERTE 24Ore! 80m² per 28,000 euro
(kthesa e Kamzes "Kompleksi Malajzian", TIRANA) OFERTE 24ORESHE! Shitet apartament "Kompleksi Malejzian" vetem per 350euro/m² 2+1 , 80m², kati i fundit "12" , me 2ashensor per cdo kate , pamje nga pere...
Shiten Apartamente tek Gjiri i Lalzit
Shiten Apartamente tek Gjiri i Lalzit

(Gjiri i Lalzit 200 metra pa vajtur tek Rrethimi i , Durres) Shiten apartamente ne nje godine rezidenciale turistike qe ndodhet tek Gjiri i Lalzit. Godina eshte3 kate plus 1kat nentoke per parkim. Apartamentet variojne nga 65 meter deri...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Sotir Caci, prane Chateu Linza Resort.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Sotir Caci, prane Chateu Linza Resort.

(Rr. Sotir Caci, TIRANA) Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Sotir Caci, prane Chateu Linza Resort. Apartament 2+1+1WC+1Blkme siperfaqe 91m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje palla...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 Rruga Sotir Caci, komuna Dajt.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 Rruga Sotir Caci, komuna Dajt.

(Rr. Sotir Caci, TIRANA) Tirane, Shesim Apartament 2+1 Rruga Sotir Caci, komuna Dajt. Apartament 2+1+1WC+1Blk+Verande, mesiperfaqe 88m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje palla...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Dibres, prane konvikteve te Mjekesise.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Dibres, prane konvikteve te Mjekesise.

(TIRANA) Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Dibres, prane konvikteve te Mjekesise. Apartament2+1+2WC+2Blk+verande, me siperfaqe 126m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 8...
Shes 3+1 me hipoteke
Shes 3+1 me hipoteke

(Tirane, TIRANA) Ne rrugen e Kavajes, perballe me Ministrine e Mireqenies Sociale e Rinise, ( Ministria e Punes) nepallat te ri, kati i peste, shitet nje super apartament 3+1+A+2b+2b, me sip 1...
Apartment 115 m2 per shitje!
(Elbasan, Lgj. 5 Maji, Rruga Vasil Kamani, Elbasan) * Zona/Rruga : Lgj. 5 Maji, Rruga "Vasil Kamami" Elbasan Apartment 115 m2, Kat i 5-te,me 2 dhoma gjumi, sallon, aneks (guzhine) te mbyllur, 2 ballkone me pamje n...
OKAZION 1+1 150 metra larg portit
(vlore fillimi rruga trasballkanike, Vlore) shitet apartament 1+1 me certifikat pronesie.apartamenti ndodhet lart mbi supermaketiunivers,siperfacia eshte 70 m. cmimi i diskutuesh 45000€
Shitet 1+1 tek Vasil Shanto
(Vasil Shanto , TIRANA) Shitet apartament tek vasil shanto 1+1 , 71m² , me ashensor , pallat i ri per 690euro/m² Nr tel: 0666663466
Shitet Apartament 1+1 me hipotek "Kopshti Zologjik"
(Tek Liqeni , ngjitur me rrethimin e "Kopshtit, TIRANA) Shitet apartament 1+1 , 75m² , kati i 5 , me hipotek, drejtim ne prendim, pallati me super punime ,ashensor , garazh , per 700euro i padiskutueshem. Nr tel : 0666663466
SHITET VILE, RR. E KAVAJES , PERBALLE VOLKSWAGENIT, 200 M2 ME OBORR
SHITET VILE, RR. E KAVAJES , PERBALLE VOLKSWAGENIT, 200 M2 ME OBORR

(TIRANE - RR. E KAVAJES, TIRANA) VILE NE SHITJE Rr. Kavajes, perballe Wolkswagenit, 30 m. nga rr. kryesore, 2 kate nga 100 m2 , oborr200 m2, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme, gjelberim, qetesi, me te...
Shes hyrje 92 meter katror dhe prone toke 250 metra ne vlore
(Vlore dhe greqi , Vlore) Shes hyrje te re afer portit te vlores .Eshte 30 metra nga deti..Hyrja eshte afer portit te vlores.2+1 dhe 92 meter katror hyrje... Eshte stil Amerikan ...Gjithashtu shes toke...
shtepi ne Berat
shtepi ne Berat

(Berat, Berat) SHES APARTAMENT NE BERAT lagja deshmoret e kombit pallati 46, kati 1 I pershtatshem per dyqan,, 67m2 298 Euro m2, i diskutushem. OSE 2.800.000/LEK Cel. : 06958413...
Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 65 m² 500 Euro/m²
Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 65 m² 500 Euro/m²

(PLazhi plepa, Rruga Rrota e kuqe, Durres) Shitet apartament ne Durres(ne plazh) tek rruga Rrota Kuqe. 65 m katror, me Hipoteke, I lidhur meujesjellesin, ndodhet ne kate te trete. Eshte ndertim I vitit 2013. Cmimi 500 ...
Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 77 m² 28.000 Euro
Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 77 m² 28.000 Euro

(Mali i robit, Rruga Skenderbeu, Durres) Shitet apartament 1+1+blk , 77 m2, tek Mali I Robit, rruga Skenderbeu, ne zone me gjelbrim edheqetesi. Ndodhet ne kate te 3, I kompletuar me te gjitha mobiljet, kondicioner, b...
Rruga “Mihal Grameno” - Tiranë. Shitet apartament 1+1, 54 m2.
(Rruga “Mihal Grameno” - Tiranë., TIRANA) Rruga “Mihal Grameno” - Tiranë, 200m mbi shkollën e Baletit, pranë njësisë bashkiake 1/2. Shitet apartament 1+1, 54 m2, kati III, me hipotekë, 1200€ (euro)/m2 (...
Shitet apartament 2+1
Shitet apartament 2+1

(Ne selite, TIRANA) Te Kristal Center Kompleksi Eleonor shitet apartament 2+1, 113m2, 2 tualete, ballkon, kati 2-t dhe4-t, pallat I ri, me hipoteke. Cmimi 650 Euro/m2
SHITET APARTAMENT 1+1
SHITET APARTAMENT 1+1

(TEK LIQENI, TIRANA) Tek liqeni artificial shitet apartament 1+1 93m2, kati I 2-t, gjysem I mobiluar, me hipoteke, kamundesi te behet dhe 2+1. Cmimi 70000 Euro total.
Shitet apartament 2+1 ne bllok
Shitet apartament 2+1 ne bllok

(rr Pjetre Bogdani, TIRANA) Rr “Pjeter Bogdani” ish blloku. Shitet apartament 2+1 sip 126 m2 ,dy tualete,dyballkone,orjentim jug-lindje. Kati i pest ne pallat te ri. Cmimi 1550 Euro/m2
RR. " ABDYL FRASHERI", shitet 3+1
RR. " ABDYL FRASHERI", shitet 3+1

(ne bllok, TIRANA) RR. " ABDYL FRASHERI", ne bllok, shitet 3+1, 125m2, kati VI, me ashensor, kuzhine ekompletuar, aneks, dhomë ngrënie-ndenie, orientimi Jug-Lindje, me 3 kondicioner...
(ID 0341)Tirane,shes apartament 2+1+BLK ,105 m²
(ID 0341)Tirane,shes apartament 2+1+BLK ,105 m²

(Rruga Marko Bocari(prane Nobis Wellnesscenter), TIRANA) Zona/Rruga : Rruga Marko Bocari(prane Nobis Wellnesscenter) Apartament per shitje 2+1+2tualete+ballkon. Adresa Rr. Marko bocari .Siperfaqe :105m2 siperfaqe e shfrytezueshme...
shes apartament 2+1 dhe 1+1
(lagjia 6 rruga a.goga prane drejtoris policis, Durres) apartament 2+1/88m dhe1+1/57m pallat iri i pabanuar kati 8 me ashensor pamje jug-perendim hyrjetjane ngjitur me njera tjetren.pallati ka mbaruar ne 2010 me punime cilesore shi...
Shitet Apartament  i mobiluar te shkembi kavajes Golem 1+1 67 metra 350 Euro metri
Shitet Apartament i mobiluar te shkembi kavajes Golem 1+1 67 metra 350 Euro metri

(Shkembi Kavajes, Golem , Durres, Durres) Apartament 1+1 me ballkon kati i dyte me pamje nga perendimi . 67 metra me cmim 350 euro per meterkatror me hipoteke esht i mobiluar gati per banim kend lojrash per femije nes...
Shitet Apartament  i mobiluar te shkembi kavajes Golem 1+1 67 metra 350 Euro metri
Shitet Apartament i mobiluar te shkembi kavajes Golem 1+1 67 metra 350 Euro metri

(Shkembi Kavajes, Golem , Durres, Durres) Apartament 1+1 me ballkon kati i dyte me pamje nga perendimi . 67 metra me cmim 350 euro per meterkatror me hipoteke esht i mobiluar gati per banim kend lojrash per femije nes...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Eja në ALBtelecom! Reklamo me Lajmerime.com
Copyright © 2005 - 2015 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale