|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 24 Prill, 2014 SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
Sherbimet tona!
SHQIPERI / Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa
Shtepi ne shitje,shes apartament banesa
Shtepi ne shitje,shes apartament banesa
Kërko
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
SHITET SHTËPI 2+1 E RESTAURUAR TERESISHT PJESËRISHT E MOBILUAR L18 DURRËS
SHITET SHTËPI 2+1 E RESTAURUAR TERESISHT PJESËRISHT E MOBILUAR L18 DURRËS

(DURRES, Durres) SHITET SHTËPI NE DURRËS 2+1 83 M2, LAGJA 18 PRANË SPITALIT. APARTAMENTI I RESTAURUAR TERESISHTPJESËRISHT I MOBILUAR KATI I PESTE MUNDËSI PËR SHTESE KATI (DUPLEX) RESTAUR...
Shes apartament ri  1+1+A+BLK Kati 4, 73 m² 35.000 Euro (Rr.28 nentori ne Lgj.Q.Stafa ne Elbasan)
Shes apartament ri 1+1+A+BLK Kati 4, 73 m² 35.000 Euro (Rr.28 nentori ne Lgj.Q.Stafa ne Elbasan)

(Lgj.Q.Stafa ne Elbasan, Elbasan) Shitet Apart. ri 2+1+BLK+WC+ashensor,kati 4 ,sip.73 m2 me orientim nga Perendimi ( e mobiluar).Hipoteke, cmim 35.000 Euro te negociueshem! Cel. : +355694791410 Cel. : ...
Port View Durres, shitet apartament 2+1
Port View Durres, shitet apartament 2+1

(Lagja 17, Rruga Atefan Kaculini, Durres) Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e pare te banimit me orientim nga perendimi. Ka njësiperfaqe prej 101.2 m². Behet fjale per nje apartament qe ka nje dhome te madhe ...
Perfitoni nga ky Okazion!!! 400 euro/m2 shitet ap. 1+1 ne Misto Mame, me Certifikate Pronesie!
Perfitoni nga ky Okazion!!! 400 euro/m2 shitet ap. 1+1 ne Misto Mame, me Certifikate Pronesie!

(Misto Mame, TIRANA) Apartament 1+1 ne shitje ne Misto Mame, Tirane. 80.66 m2, kati 4 banim ne pallat 9 katesh. Iperfunduar dhe i pajisur me Certifikaten e Pronesise. Adresa: Rr. Besim Al...
APARTAMENT NE TIRANE
APARTAMENT NE TIRANE

(Rr."Myslym Shyri", TIRANA) **SHITET** Apartament 1+1 pallat i ri ne Tirane. Rruga Myslym Shyri kryqezimi me Gjykaten. Kati i3-te banimi. Pamja lindje. Apartamenti shitet i mobiluar. **Cmimi 1.300 euro...
shes apartament
(tirane, TIRANA) Rr.Budi shitet apartament kati 2, gatim-ngrenie ,soggiorno,dhome gjumi,banjo,59m2,e mobiluar osejo.Me hipoteke.Vlera 63000euro e diskutueshme.kontakt 0665511009.
shes apartament 3+1+A+BLK Kati 6, 123 m² 55.000 Euro (Rr.re Trenit 50 m nga PTT ne Elbasan)
shes apartament 3+1+A+BLK Kati 6, 123 m² 55.000 Euro (Rr.re Trenit 50 m nga PTT ne Elbasan)

(Lgj.Sul Papri ne Elbasan , Elbasan) Okazion ! Shitet Apart.ri 3+1+2 BLK + 2WC ( shitet me osepa garazh autoveture) sip.123 m2 ,kati 6 ,orientim kryesor Veri-Lindje. Apar...
shitet apartament
(Tirane, TIRANA) Shtet apartament ,2+1 ,sip.120.75 m2,dhe 1+1,sip.71.92 m2 ,ne Rrugen "Jordan Misja ",aferhipotekes te dyja ne katin e 11.cmimi 850euro m2. tel.0698917487; 06655500...
shitet vile
shitet vile

(picar vore tirane , TIRANA) shitet vila me cmim te arsyshem
okazion
(rruga kozma naska 50m nga parku rinia, Elbasan) apartament 3+1 ,140m2 cmim fantastik 360euro/m2 .apartamenti ndodhet ne katin e dyt banim.apartamenti ka te instaluar sistem individual ngrohje.
Shiten apartamente te reja 1+1,2+1+A+BLK Kati 2-5, S.80-100 m²cm.negociueshem !
Shiten apartamente te reja 1+1,2+1+A+BLK Kati 2-5, S.80-100 m²cm.negociueshem !

(Rr.nac.El-Lb km0 perballe Kishes ne Elbasan), Elbasan) OKAZION ! SHITEN APART. TE REJA BANIMI 1+1,2+1 ME SIP.NGA 80-100M2 NE KATE DHE ORIENTIME TE NDRYSHME TE NJE PALLATI TE RI 5 KATESH NE AFERSI...
Shes shtepi 2+1+A+BLK Kati 1, 120 m² 50.000 Euro (Fsh.Katund Ri Bradashesh ne Elbasan)
Shes shtepi 2+1+A+BLK Kati 1, 120 m² 50.000 Euro (Fsh.Katund Ri Bradashesh ne Elbasan)

(Ne periferi te qytetit Elbasan , Elbasan) Okazion ! Shitet shtepi perdhese 2+1+Guzhine me k/bufe+ WC,shtepia e rregulluar ka nje sip.totale prej 600 m2 nga e cila:Ndertesa...
Shitet Garsoniere 18000 euro me pamje nga deti
(Plazh Zona Iliria prane bllokut, Durres) Shitet garsoniere 50m2,pallat i ri buze rruge perballe bllokut.Eshte e hipotekuar.Me pamje ngadeti.0682036079
shiten apartamente 2+1 sip 72 dhe 75 m2 Cmimi 550 euro i diskutueshem
(Siri Kodra, TIRANA) Shiten apartamente 2+1 sip 72 dhe 75 m2 kati 2,3,4,5 pallati i ri. Adresa :rruga Siri Kodraperballe deres se frigoriferit Cmimi 550 euro m2 i diskutueshem Dokumentacioni:ka...
MBRAPA RESTORANT DURRESI
(TIRANE, TIRANA) MBRAPA RESTORANT DURRESI, Rr. “Memo Meto”, shitet ap 1+1 (i pershtatshem edhe perdyqan), kati I, 55m², me hipoteke, bosh. 60milion leke I diskutueshem.
Shitet shtepi tek "Pallatet Agimi"/ Zyre ose Apartament
Shitet shtepi tek "Pallatet Agimi"/ Zyre ose Apartament

(Zona e Bllokut, TIRANA) Apartamenti gjendet tek Pallatet Agimi, Shkalla 4, Kati 4, siper kafe "Roma". Hyrja tekHarku i Pare, ku eshte Palestra "Golden Clubs". Eshte apartament i m...
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 115 m² 1.500 Euro/m² (Rr. Fortuzi)
(Rruga : Fortuzi, 5 min larg Piazzes, TIRANA) Rruga : Fortuzi, 5 min larg Piazzes OKAZION:CMIMI 1500 Euro m2 Shes apartament te ri, imobiluar, 115 m2, 2 dhoma e 1 guzhine + 1 banjo + ballkon + garazhd nentokesor i m...
Shitet Apartament tek Mali Robit
Shitet Apartament tek Mali Robit

(Mali Robit, Kavaje, Kavaje) Shitet apartament 2+1 me hipoteke tek Mali Robit (ngjitur me Hotel Kastrati), kati 6 nga toka ne njepallat 7 katesh. Ballkoni sheh direkt nga deti siper pishave te buta. Dist...
Super Okazion me Hipotek
Super Okazion me Hipotek

(Zona e Freskut, Tirane, TIRANA) Sa kalon Bar Freskun 200 m poshte tij, shitet apartamenti 98 m2, 2+1, 2- Dhoma Gjumi, 1- LivingRoom, 2-Banjo, 2-Ballkone. Cmimi : **550 € ( i diskutueshem )** Kontakt : **...
Super Okazion me Hipotek
Super Okazion me Hipotek

(Zona e Freskut, Tirane, TIRANA) Sa kalon Bar Freskun 200 m, shitet apartamenti 2+1, me hipotek ne katin e 3-te me ashensor, 98 m2,**cmimi 550 €/m2 ( i diskutueshem )**
Duplex,Liqeni i thate,4+1,164 m² 800 euro/m²
Duplex,Liqeni i thate,4+1,164 m² 800 euro/m²

(TIRANA) Tek liqeni i thate shitet Duplex me sip 164 m² 4+1 2banjo Cmimi: 800euro/m² cel:0694283804 email:lad.selimaj@hotmail.com
shes ose kembej apartament me apartament ose truall
(tirane, TIRANA) Shes ose kembej apartament me apartament ne periferi te tiranes me te madhe Ose metruall Apartamenti ndodhet te kopshti botanik 55 m2 850€ m2 vlera e blerjes Eshte ne per...
shitet ose kembehet apartament
(tirane, TIRANA) Shitet ose kembehet apartament tek kopeshti botanik , 55 m2 ne perfundim me cilesi te larte Dhefinitule luksoze Kembehet me apartament tjeter n periferi te pakten me tre dho...
Shitet apart.ekz.1+1+BLK+A+WC sip.58 m2 kati3 ne Lgj."E.matraxhiu"Elbasan
Shitet apart.ekz.1+1+BLK+A+WC sip.58 m2 kati3 ne Lgj."E.matraxhiu"Elbasan

(Lgj.E.Matraxhiu ne Elbasan, Elbasan) Shitet Apart.ekzist. 1+1+ BLK + Anex me k/bufe + Wc, orientim kryesor nga Lindja me sip.58 m2 ,kati3 ,i rregulluar dhe vendndodhje ne Lgj.B.Dardha aty ku ndan rruga kryesore m...
Shitet truall+ndertese me sip.136 m2 ne Lgj.11 nentori Elbasan
Shitet truall+ndertese me sip.136 m2 ne Lgj.11 nentori Elbasan

(Pergjate rruges se Konvikteve UE , Elbasan) OKAZION ! Shitet truall + ndertese sip.136 m2 ne Lgj."11 Nentori" Elbasan,pergjaterruges se konvikteve te UE para ktheses ish-Sares . Prona ka dokumentacion te rr...
Shitet apart.1+1 ekzist. sip.56 m2,k5 ne Lgj.28 Nentori Elbasan
Shitet apart.1+1 ekzist. sip.56 m2,k5 ne Lgj.28 Nentori Elbasan

(Prane ambulances Lgj. 28 Nentori Elbasan , Elbasan) Shitet Apartament ekzist.1+1,+Anex+BLK +WC me sip.56 m2,k5 ,ka orientim Jug-Lindje,i rregulluarprane ambulances se Lgj,"28 Nentori" ne Elbasan.Cmimi 3.000.000 leke (...
shes apartament 1+1+A+BLK Kati 5, 60 m² 2.500.000 Leke ( i negociueshem)
shes apartament 1+1+A+BLK Kati 5, 60 m² 2.500.000 Leke ( i negociueshem)

( (Lgj."Vullnetari" Elbasan prane Zaranik, Elbasan) OKAZION ! Shitet Ap.ekz.1+1+Aneks+ Blk +Wc,sip.60m2 ,kati 5,i rregulluar perfekt me orientim Lindje -Perendim ne Lgj."...
Shes shtepi 4+1+A+BLK Kati 2, Sip. 122 m² cm. 62.000 Euro( i negociueshem)
Shes shtepi 4+1+A+BLK Kati 2, Sip. 122 m² cm. 62.000 Euro( i negociueshem)

(Lgj."B.Dardha"Elbasan , Elbasan) Shitet nje vile 2 kateshe me sip.totale 122 m2( ndertese + truall) prane shkolles se gjuheve tehuaja ne Lgj."B.Dardha" Elbasan .Shtepia ka 4 dhoma gjumi + 1 holl nde...
ZONA KINOSTUDIO. Shes apartament 2+1 sip.85m2 e mobiluar. Me hipoteke.Cmimi oferte.
(Zona Kinostudio. Tek ish rruga Ura., TIRANA) Ne zonen e Kinostudios, ne pallatet ne forme L, qe kufizohen me ish Rruga Uren, shes per aresye sejetoj ne emigrim apartament 2+1+koridor+banjo+ballkon. Dhoma e ndenjes dhe 2 ...
shes Vile 3+1+A+BLK Kati 1, 140 m²,cm.70.000 Euro(i negociueshem)
shes Vile 3+1+A+BLK Kati 1, 140 m²,cm.70.000 Euro(i negociueshem)

((Lagja "Kala" ne Elbasan), Elbasan) Shitet kati 1 i nje vile 3 kateshe me sip.140 m2 (ndertese me truall + bahce+ parking) neLgj."Kala " Elbasan. Shtepia ka orientim kryesor Lindje -Perendim me 3 dhoma...
Shes Apartament Bul:Gjergj Fishta 2+1
(Bul: Gjergj Fishta, TIRANA) Shes Apartament Sip:100m* 2dhoma gjumi 2tualet me dritare ballkon sallon guzhina e ndare vec ekompletuar... Cmimi : 1000€ m* Kontakt:+355692907540
Pallati "Ambasador 3"
Pallati "Ambasador 3"

("Ambasador 3" tek Stadiumi "Qemal S, TIRANA) Pallati **"Ambasador 3"** tek Stadiumi **"Qemal Stafa"** prane SheratonTirana, Shitet apartamenti **2+1**, ne katin e **19-te, 127.7m2,** me pamje fantast...
Apartamet tek AMBASADOR 3
Apartamet tek AMBASADOR 3

(Tek Stadiumi "Qemal Stafa", TIRANA) Apartamenti ndodhet tek **AMBASADOR 3** prane **"Sheraton Tirana"** ne katin e**19-te,** **127.7m2** Cmimi : **1.600 €/m2 ( i diskutueshem )**
Apartament ne Dhermi - Plazh
Apartament ne Dhermi - Plazh

(Dhermi - Plazh, TIRANA) **Super Okazion** Apartamenti ndodhet 200 m para se te dalesh ne plazhin e Dhermiut. Apartamenti eshte 1+1, 58.02m2, me orientim komplet nga deti Jon cmimi: **900€/m2 (...
Apartament ne Dhermi - Plazh
Apartament ne Dhermi - Plazh

(Dhermi - Plazh, TIRANA) Dhermi - Plazh, 100 m para se te dalesh ne dete Shiten: apartamente 1+1, 58.02m2, te orientuarakomplet nga deti cmimi:900€/m2 (i diskutueshem)
Apartament Tek Kopeshti Botanik
Apartament Tek Kopeshti Botanik

(Mbi Kopshtin Botanik, Tirane, TIRANA) Mbi Kopshtin Botanik, Tirane shitet apartamenti 108m2, 2+1, ne katin e 2-te banim, me pamjefantastike nga Kopshti Botanik dhe nga qyteti i Tiranes.
shes garsoniere 50m-katror ne vijen e pare me detin kompleksi adriatik shengjin
(shengjin brez i pare me detin, Lezhe) shes apartament 50metra katror ne vijen e pare me detin ne kompleksin adriatik shengjin kati4 me 2ashensore vend fantastik per te pushuar turistet. dokumentacioni eshte me hop...
SUPER OKAZION
SUPER OKAZION

(Tek "KOMUNA E PARISIT" 200 m large Qende, TIRANA) Shitet apartamenti 138 m2, 2+1,ne katine 6-te, me ashensor me pamje nga qyteti iTiranes. Apartamenti eshte DUPLEX. Cmimi eshte **82'800 €** **( i diskutueshem )**
OKAZION TEK FRESKU
OKAZION TEK FRESKU

(Zona e Freskut, sa kalon bar "Freskun", TIRANA) Shitet apartamenti 2+1, ne katin e 3-te me ashensor, 98 m2, cmimi **550 €/m**2 **( i diskutueshem)**
 Tirane,shes apartament 120 m2. 2+1+2ballkone, 500 Eur/m2
Tirane,shes apartament 120 m2. 2+1+2ballkone, 500 Eur/m2

(Tirane, tek Fresku, prane TV Tirana 2000, me HIPOT, TIRANA) Shes Apartament 120 m2 tek Fresku, kati 6te. 2 dhoma, dhome ndenje dhe gatimi, 3 ballkone dhe 2tualete. Apartamenti eshte i mobiluar sipas trendeve me te fundit (guzhina...
Durres,plazh zona Iliria,okazion 20000euro
(plazh, Durres) Neplazh zona Iliria perballe bllokut buze rruge shitet apt,1+1 pallat i ri i hipotekuar.20000 euro.0682036079
shitet shtepia 300 m2
(Liqeni Thate, TIRANA) Pershendetje. Shitet shtepi me siperfaqe 300m2 ne katin e fundit, ose papafingo. me pamje ngaliqeni, me hipoteke, pallati eshte ndertese e re. mund te me kontaktoni ne keto nu...
Tirane, shes apartament 1+1 80 m² 60.375 euro (Perballe Liqenit Artificial te Tiranes)
Tirane, shes apartament 1+1 80 m² 60.375 euro (Perballe Liqenit Artificial te Tiranes)

(Perballe Liqenit Artificial, TIRANA) Zona/Rruga : Perballe Liqenit Artificial te Tiranes Per me shume informacione dhe foto vizitonifaqen:http://eaglesestate.com/sq/property/...tirane/id-0137 Disponojme apa...
Shitet apart.ekz..3+1 sip.120 m2 kati 4 Lgj.D.Haxhire ne Elbasan
Shitet apart.ekz..3+1 sip.120 m2 kati 4 Lgj.D.Haxhire ne Elbasan

(Lagja D.haxhire ne Elbasan , Elbasan) Shitet Ap.3+1me sip.120 m2 ne k4 me orientim Veri-Lindje ne Lagjen" Dyli haxhire "Elbasan.Apartamenti ka 3 dhoma gjumi + dhome ndenje e ngrenie + k/bufe + WC+ BLK,i ...
Shes apartamente dhe dyqane    (1+1,2+1,3+1),"Bulevardi Blu" tek Karburant ELDA, Kamez.
Shes apartamente dhe dyqane (1+1,2+1,3+1),"Bulevardi Blu" tek Karburant ELDA, Kamez.

(Kamez,Bulevardi Blu, TIRANA) Bulevardi Blu Kamez ,ngjitur me karburant ELDA, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2.Apartame...
Shes Apartamente dhe Dyqane ( 1+1,2+1,3+1),Kamez.
Shes Apartamente dhe Dyqane ( 1+1,2+1,3+1),Kamez.

(Kamez,Tirane, TIRANA) Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 – vjeçare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe:Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2.A...
. Shes Apartamente dhe Dyqane ( 1+1,2+1,3+1 ),Unaza e Re.
. Shes Apartamente dhe Dyqane ( 1+1,2+1,3+1 ),Unaza e Re.

(Tirane,Unaza e RE, TIRANA) Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim:Apartamente 1+1, siperfaqja 65 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 90 - 100 ...
Shes apart. 2+1+A+BLK Kati 9, 105 m² 40.000 Euro( (Rr.nac. El-LB km0 siper Parkut Rinia Elb)
Shes apart. 2+1+A+BLK Kati 9, 105 m² 40.000 Euro( (Rr.nac. El-LB km0 siper Parkut Rinia Elb)

(Lgj.E.Matraxhiu ne Elbasan, Elbasan) Shitet Ap.2+1me sip.105 m2 ne km0 te rruges Nacionale Elbasan-Librazhd perballeish-divizionit.Apartamenti eshte i rregulluar perfekt,punimet jane teper cilesore,ka 1 soxhorn...
OKAZION.Prane stadiumit "Qemal Stafa"
OKAZION.Prane stadiumit "Qemal Stafa"

(Rr "Faik Konica", TIRANA) Me hipoteke. 2+1 por mund te kthehet edhe 3+1. 134 m2. 2 dhoma, sallon, guzhine, 2 banja, depo, 2ballkone. Kati 2. Drejtimi L-JP. Pamje e lire dhe te gjitha dhomat i kap djell...
Liqeni artificial mbi kopshtin botanik ap 2+1 sip 146m² cmimi:1000 euro/m²
Liqeni artificial mbi kopshtin botanik ap 2+1 sip 146m² cmimi:1000 euro/m²

(TIRANA) Shitet apartament 2+1 me sip 146m² kati:2 vendodhja : Liqeni artificial, mbi kopshtinbotanik Cmimi: 1000 euro/m² cel:0694283804 email:lad.selimaj@hotmail.com
Shitet vile 2 kateshe+ papafingo ne Rr.nacionale EL-Cerrik km 0
Shitet vile 2 kateshe+ papafingo ne Rr.nacionale EL-Cerrik km 0

(Lgj.Shenkoll Elbasan , Elbasan) Shitet Vile 2 kateshe + papafingo me sip.tot. 400 m2 nga e cila :( ndertesa ka sip.100 m2 per cdokat + papafingo + 300 m2 truall para saj ) me adrese ne Rr.nacionale Elbasan-C...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  ... Tjeter ›  E fundit

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Nënkategoritë:
Perreth botes, pertej lajmit! Gazeta,titujt shkurt shpejt. pertej lajmit! Eja në ALBtelecom!
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2014 LAJMERIME.COM : eshte faqja e pare dhe me e madhe per ✓ lajmerime,✓njoftime,✓shpallje te vogla,reklama falas ✓ per te gjithe shqipetaret ne SHQIPERI,KOSOVE,MAQEDONI. LAJMERIME.COM | NJOFTIME | SHPALLJE | FALAS | GAZETA | CELESI |SHTEPI NE SHITJE,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale