|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 15 Dhjetor, 2017 Tepelene, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Tepelene / Prona,Realestate
Prona,Realestate
Prona,Realestate
Kërko
 
  Emërtimi
Apartament ne shitje:2+1 100m2, kati IV
(Tepelene. Lagjia:Selam Musai )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi OKAZION: Shes apartament 2+1,tualet,Ballkon me pamje te mrekullueshme,Pjeserisht e rregulluar.Cmimi:20.000 Euro
Apartament ne shitje:2+1 100m2, kati IV
(Tepelene. Lagjia:Selam Musai )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi OKAZION: Shes apartament 2+1,tualet,Ballkon me pamje te mrekullueshme,Pjeserisht e rregulluar. Cmimi:20.000 Euro
OKAZION SHITET 2+1 NE TEPELENE
(TEPELENE)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET SHTEPI 2+1 NE KATE TE 2. SHTEPIA E RREGULLUAR, POZICIONUAR NE QENDER TE TEPELENES, MIDIS DYSHKOLLAVE 8-VJECARE. CMIMI I DISKUTUESHEM PER ME SHUME INFORMACION KONTAKTO...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale