|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 23 Qershor, 2017 Shkup, MAQEDONI
 
Dërgo një lajmërim
MAQEDONI / Shkup / Prona,Realestate
Prona,Realestate
Prona,Realestate
Kërko
 
  Emërtimi
Banes 46 m2
(Shkup-sever)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Banesa esht me kushte te volitsme me madhesi 46 m2 ne katin e katert,podrum 5 m2. Çmimi 35000e.
apartament me qera per pushime ne golem durres.
apartament me qera per pushime ne golem durres.

(golem plazh ..durres )  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi jepet me qera verore hyrje .apartament ne golem plazh durres . .300m larg detit .hyrja ka dy dhomagjumi ..guzhine bagno ballkon pamje nga deti...e mobiluar ...nje dhome ka 2 k...
SHITET VILA DY KATESHE 250MQ
SHITET VILA DY KATESHE 250MQ

(HEKURUDHA,RRUGA E FRIGORIFERIT,DURRES,PLAZH)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET VILA DY KATESHE NE HEKURUDHA,RRUGA E FRIGORIFERIT,PLAZH DURRES, MUND TE RRIJNE DYAPPARTAMENTE NGA 140MQ,OSE 4 APARTAMENTI NGA 70MQ. CMIMI 180MIJE€
SHITET VILA DY KATESHE
(HEKURUDHA PLAZH DURRES)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET VILA DY KATESHE NE HEKURUDHA,RRUGA E FRIGORIFERIT. VILA ESHTE 250 MQ,SE BASHKU ME 350MQKOPESHT PRIVAT. CMIMI 180 MIJE €
Shesë një pjesë të Objektit në Shkup!
(Shkupë)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shesë pjesën e OBJEKTIT që më takon mua e që ka meter katror 68 dhe oborr 100 metërkatrot.Cmimi sipas marrveshjes.Objekti ndodhet në lagjen Taftalixhe afër Qendrës tr...
Shtepia shitet
(Shkup)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet shtepi dy kateshe ne lagjen serov rr Ismail Kadara 79 te interesuarit mund te na kontaktojnene numrine telefonit.Ju mirepresim
Shitet banesë
(Shkup)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi **Shitet banës në Cair përballë marketit VERO, 70 m2 plotësisht i rinovuar, dhomë tëmadhe ndeje, dy dhoma gjumi dhe bodrum.Banesa është në katin e 1 dhe ka pam...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Tetove
Shkup
Kumanove
Gostivar
Kercove
Diber
Oher
Manastir
Struge
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale