|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 25 Prill, 2017 Kavaje, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Kavaje / Prona,Realestate
Prona,Realestate
Prona,Realestate
Kërko
 
  Emërtimi
Apartament i mobiluar ne plazh
Apartament i mobiluar ne plazh

(Mali i Robit)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament i hipotekuar te Mali i Robit ne Kavaje (1+1, sipërfaqe 48 m2, kati i dyte). Me ballkon,ashensor, pishine te përbashkët, zone ne mes te pishave. Apartamenti ësht...
Qerret-Kavaje,Shes toke truall 2000-4000m per ndertim,2000 m larg nga porti i ri i Karpenit
Qerret-Kavaje,Shes toke truall 2000-4000m per ndertim,2000 m larg nga porti i ri i Karpenit

(Qerret)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shes truall per ndertim deri ne 4-5 kate per turizem,200 meter larg nga Deti,dhe 2000m larg ngaPorti i Ri i Karpenit,me dokumenta te rregullta.
LOKAL PER SHITJE
(UNAZA E RE)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi SHES LOKALIN ME SIPERFAQE 90m2 TEK UNAZA E RE TIRANE SHUME I PERSHTATSHEM PER PERDORIME NGA METE NDRYSHMET DHE POZICION FANTASTIK QE NDIHMON CDO LLOJ BISNESI . CMIM MI...
Shes dy apartamente 1+1
(Mali Robit Kavaje)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shiten dy apartamente me siperfaqe nga 59 meter katror sejcili, me pamje nga deti dhe 30 m larg ngadeti, me pishine perpara baneses, te kompletuar ne menyre moderne. Apartame...
Shitet apartament 2+1, 93 m2 ne Golem, Kavaje
Shitet apartament 2+1, 93 m2 ne Golem, Kavaje

(Kavaje)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartamenti ka siperfaqe totale 93 metra katrore dhe ndodhet ne nje nga Komplekset me te qeta dhekomode te Golemit. Apartamenti, ka nje ndarje shume funksionale me dy dhoma g...
Shitet apartament 2+1 ne Golem
(Golem,Kavaje)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartamenti ndodhet ne nje nga Komplekset me te qeta dhe komode te Golemit. Shume prane detit, dhei ndertuar ne mesin e pishave te larta. Klima eshte teper e mire, duke u ge...
Shitet apartament 1+1 ne Golem
Shitet apartament 1+1 ne Golem

(Kryemedhenj,Golem,Kavaje)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartamenti ka nje siperfaqe totale 93 metra katrore dhe ndodhet ne katin e katert teobjektit.Apartamenti eshte i mobiluar dhe perbehet nga nje dhome gjumi, nje ndenje-gatim,...
Dhoma Plazhi
(Golem Kavaje)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Prane stazionit trenit Golem Kavaje prane pishave ne nje vile 2 kateshe , Japim dhoma me qera perperiudhen e plazhit...me te gjitha Kushtet e ambjent Gatimi. disponojme dhoma ...
Shes Apartament
(Mali i Robit)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shes nje apartament, i hipotekuar: 1+1, banjo, dhome ndenje, ballkon. I mobiluar, me pishine,ashensor. 500 m afer detit, prane Mak Albanias. Çmimi 31000 Euro.
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale