|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 26 Maj, 2017 Lezhe, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Lezhe / Prona,Realestate
Prona,Realestate
Prona,Realestate
Kërko
 
  Emërtimi
Apartmente me qera.
Apartmente me qera.

(Shengjin)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Ofrojme apartamente me qera ne nje pozocjon ideal per pushuesit. 100 metra nga stacjoni Iautobuzave , 50 metra nga deti, Apartamentet perbehen ,sallon e guzhin te mobiluar...
Super OKAZION!!! Shitet apartament me pamje nga deti tek Rana e Hedhur,Shengjin
Super OKAZION!!! Shitet apartament me pamje nga deti tek Rana e Hedhur,Shengjin

(SHENGJIN)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet super apartament me pamje te mrekullushme nga deti me nje siperfaqe 55m2. Ndodhet ne katin edyte me ashensor. Apartamenti eshte me certifikate pronesie. Cmimi eshte s...
Shtepi pushimi ne plazhin e Shengjinit, Lezhe
(Shengjin, Lezhe, Albania)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Kemi per te leshuar me qera nje shtepi pushimi, apartament 1+1 ne Shengjin, Lezhe, Albania. Shtepiaka 6 shtreter dhe te gjitha kushtet e banimit. Ka uje dhe drita. Ka intern...
Shitet apartament 1+1 ne Shengjin
Shitet apartament 1+1 ne Shengjin

(Shengjin)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 63m2 ne Shengjin. Apartamenti eshte i organizuar ne njesallon,nje dhome gjumi,nje tualet. Apartamenti disponon certifikate pronesie. Cmimi ...
Okazion! Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti.
Okazion! Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti.

(Shengjin)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet super apartament 1+1 me nje super pamje nga deti. Apartamenti eshte me siperfaqe 74m2, iorganizuar shume bukur ne nje sallon+kuzhine,nje dhome gjumi dhe nje ballkon. E...
Nderroj ML 350 me apartament ne Shengjin
(Shengjin)  - Prona,Realestate / Kerkoj shtepi,apartament, banesa, Nderroj makinen Mercedes ML 350 diesel me apartament ne bregdet Shengjin apo edhe diku tjeter
Shiten 3 apartamente ne Shengjin, ne zonen e qete te Kunes
Shiten 3 apartamente ne Shengjin, ne zonen e qete te Kunes

(Shengjin (Lezhe))  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shiten 3 apartamente ne Shengjin, ne zonen e qete te Kunes: 1) Apartament 74.4 m2 sip. epergjithshme, kati i pare i banimit, 450 eur/m2 ( 33,480 euro ) 2) Apartament 6...
Apartament (1+1) me qera në Shëngjin
Apartament (1+1) me qera në Shëngjin

(Shëngjin)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet një apartament (52 m²) në Shëngjin (Lezhë) me qera Për 5 persona. Karakteristikat: - Apartamenti është i pozicionuar diagonal me Hotel Zelin në kati...
Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Shengjin.
Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Shengjin.

(Shengjin)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 107 m2 ne Shengjin. Apartamenti eshte i organizuar shumebukur ne nje sallon+kuzhine,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkon.Apartamenti...
Shiten 2 Hektare Toke bujqesore ne Lezhe
Shiten 2 Hektare Toke bujqesore ne Lezhe

(LEZHE)  - Prona,Realestate / Te ndryshme Shiten 2 Hektare Toke bujqesore ne Lezhe LEZHE - Zona Piraj , Shiten 2 Hektare Toke Bujqesore, (20.000 m2 ) me Rruge dhe Sistem Kullimi , e pershtatshme per aktivitete te ...
Shitet Toke ne Bregdet – Tale, Lezhe
Shitet Toke ne Bregdet – Tale, Lezhe

(TALE - LEZHE)  - Prona,Realestate / Te ndryshme Shitet Toke ne Bregdet – Tale, Lezhe 1.000 m2 , afer Dardania Resort dhe Restorant Spiranca, 150metra distance nga bregu i detit, e pershtatshme per ndertime deri ne 5 kat...
Shitet super apartament me pamje nga deti
Shitet super apartament me pamje nga deti

(Shengjin)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi **Blerja e një shtëpie është padyshim investimi më i rëndësishëm që ju bëni!** Nëse jeniduke kërkuar shtëpinë e ëndrrave dhe ende nuk e keni gjetur, na lejoni ...
shitet toka
(bardha)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje nga bankat pershendetje shitet toka siper autostrades ne mes tresh dhe manati lezhe me qmim te arzushem16.000 milion lek per me te informcion me telefononi
Shiten 1.000 m2 Toke ne bregdetin e Tales , ne Lezhe.
Shiten 1.000 m2 Toke ne bregdetin e Tales , ne Lezhe.

(Tale , Lezhe)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shiten 1.000 m2 Toke ne bregdetin e Tales , ne Lezhe. Afer Dardania Resort dhe RestorantSpiranca. E pershtatshme per ndertim, Vila ose Hotele, deri ne 5 kate. Me dokum...
jepet me qera dyqan
(lezhe)  - Prona,Realestate / Dyqane Jepet me qera dyqan ne rrugen beslidhja qender leave.20m² Te interesuarit te contaktojne netommyilda@yahoo.com 130.00
Super OKAZION ! Shëngjin Apartament 2+1 per vetem 350€m/2 !
Super OKAZION ! Shëngjin Apartament 2+1 per vetem 350€m/2 !

(Ne Qender te Qytetit ,tek Bar Restorant Detari !)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Okazion kete fund Viti 350€ !Apartament 2+1 ne shitje ne Plazhin e Shengjinit. Apartamentindodhet ne zonen e qytetit dhe rreth 50 m largesi nga bregdeti. Pallati eshte i ...
OKAZION!!!Shitje apartamente ne Shengjin!Alfred Prendi
OKAZION!!!Shitje apartamente ne Shengjin!Alfred Prendi

(Shengjin (LEZHE))  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Pallati ndodhet ne shengjin. Ngjitur me hotel resort ANTAG pallati esht 5 katesh i rrethuar merecinzione 4 anet gjdo hyrje ka nga nje parking brenda ne qmim parkingu ndodhet ...
Shitet apartament 2+1 ne Shengjin me hipoteke.
Shitet apartament 2+1 ne Shengjin me hipoteke.

(Shengjin)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 108 m2 e organizuar shume bukur ne nje sallon+kuzhine,dy dhomagjumi,ty tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka ndriqim te bollshem natyral m...
Truall 700 m2
Truall 700 m2

(Shengjin)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shes truall ne koder te antenat pran portit te Shengjinit. Te interesuarit mund te me kontaktojnene nr 00393285670385 ose ne email: shijakuluan74@hotmail.it
SHITET TOKE NE BREGDETIT E TALES , LEZHE
SHITET TOKE NE BREGDETIT E TALES , LEZHE

(TALE , LEZHE)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. **Shume prane bregedtit dhe "Dardania Resort" shitet toka 16333m2. Toka fillon tekhidrovori i Tales dhe perfundon ne breg te detit. Ka rruge kalimi ne krahe te saj d...
Apartment 2+1
(Lagjia gurra pallat i ri )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shes apartment 2+1 ne Lezhe,eshte pallat i ri dhe i sapo ndertuar dhe me hipoteke,ndodhet ne katin edyte me dy dhoma gjumi me dy banjo dhe sallon te bollshem.Shitet per arsye ...
Shiten Apartamente 1+1 me pamje te mrekullueshme nga Deti, Shengjin
Shiten Apartamente 1+1 me pamje te mrekullueshme nga Deti, Shengjin

(Shengin-Kune, km.1)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shiten 3 Apartamente 1+1 me pamje te mrekullueshme nga Deti, Shengjin Adresa: Shengjin – Kune,Km.1, brezi i 1 i pallateve. Apartamentet ndodhen ne katin e 4 (2 nga apt.)...
Apartment 2+1
(Lezhe)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartment 98 metra katrore me 2 dhoma gjum 2 banjo,ne pallat 6 katesh i sapo ndertuar dhe mehipotek.shtepia shitet per arsye mos banimi ne Shqiperi dhe shitet 40000€.
Shes ahtepi private me toke
(Lagja SMT, Lezhe)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shes shtepi private ne Lezhe, lagja SMT, pa kaluar shinat, kur shkon per nga ish Nderrmarrja pyjore.Siperfaqja e tokes 615 m2 me certifikate pronesie, ndersa shtepia ne proces...
Shtepi pushimi Dhoma plazhi
Shtepi pushimi Dhoma plazhi

(Shengjin)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Kemi apartamente pushimi ne Shengjin dhe Velipoje Ofrojme kushte shume te mira dhe sherbime extrasipas kerkeses. Cdo apartament disponon vend parkimi me roje. Prenoto tani!...
Shengjin Shitet Okazion 380€m/2 Apartament 2+1, ngjitur me Vila biancha 50 metra larg deti
Shengjin Shitet Okazion 380€m/2 Apartament 2+1, ngjitur me Vila biancha 50 metra larg deti

(Lezhe - Shengjin)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi OKAZION Super Ofert Në Bregdet ! Shesim apartament ne qender Shengjin 2+1 dhe 95.5 m2 banjoparabanjo dy ballkone . E paisur me te gjitha dokumentacionet perkatese , kati 8 b...
Titulli : Shëngjin Shitet Okazion 380€m/2 Apartament 2+1, ngjitur me Vila Bianca 50 metra larg de
Titulli : Shëngjin Shitet Okazion 380€m/2 Apartament 2+1, ngjitur me Vila Bianca 50 metra larg de

(Lezhe - Shengjin)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi OKAZION Super Ofert Në Bregdet ! Shesim apartament ne qender Shengjin 2+1 dhe 95.5 m2 banjoparabanjo dy ballkone . E paisur me te gjitha dokumentacionet perkatese , kati 8 b...
OKAZION!!! Shitet apartament 1+1 ne Shengjin.
(Shengjin)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 75 m2 ne Shengjin. Apartamenti eshte i paisur me certifikatepronesie. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te aksesueshme te Shengjin,a...
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 92 m2 ne Lezhe ...
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 92 m2 ne Lezhe ...

 - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 92 m2 ne Lezhe me hipoteke. Apartamenti eshte i organizuar ne njesallon+kuzhine,dy dhoma gjumi,nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ka pu...
Shitet 15 dylym toke bujqesore bashke me nje shtepi private
(Rrile -Lezhe ,pjes e dyte e autorestrades )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet 15 dylyme toke ne fshatin Rrile -Lezhe ne afersi me autostraden pjesen e dyte te saj neafersi te qendes Rrile. Toka disponon cdo lloj Dekumentacioni si hipoteke edhe le...
Shesim Apartamente te ndryshme 1+1
Shesim Apartamente te ndryshme 1+1

(Ne hyrje te Shengjinit)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shengjin Shesim Apartanente 1+1 me cmime te arsyeshme dhe konkuruese ne tregun e Shitjeve Turistike. Punimet jane te standartave Europiane ! Dispinojm cdo lloj dekumentacioni...
okazion! Shitet apartament 1+1 ne Shengjin
 - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 52 m2 ne Shengjin. Apartamenti eshte i organizuar ne njesallon+kuzhin,nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet prane Resort Raf...
OKAZION Super Ofert 380€m2 !Shëngjin Shesim Apartament ne Bregdet 2+1 , 95.5M2
OKAZION Super Ofert 380€m2 !Shëngjin Shesim Apartament ne Bregdet 2+1 , 95.5M2

(Shengjin )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi OKAZION Super Ofert Në Bregdet ! Shesim apartament ne qender Shengjin 2+1 dhe 95.5 m2 banjoparabanjo dy ballkone . E paisur me te gjitha dokumentacionet perkatese , kati 8 ...
OKAZION Super Ofert 380€m2 !Shëngjin Shesim Apartament ne Bregdet 2+1 , 95.5M2
OKAZION Super Ofert 380€m2 !Shëngjin Shesim Apartament ne Bregdet 2+1 , 95.5M2

(Shengjin )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi OKAZION Super Ofert Në Bregdet deri me Daten 15 Mars ! Shesim apartament ne qender Shengjin 2+1dhe 95.5 m2 banjo parabanjo dy ballkone . E paisur me te gjitha dokumentacione...
Dhome me qera per 10 dite
Dhome me qera per 10 dite

(Shengjin)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Me qera
Shes Vile
Shes Vile

(Tale Lezhe)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Shes Vile 3 kate, ( me 6 dhoma, 6 anekse, 6 tualete ) , shkalle te jashtme, 500/m2 perfshiretruallin. Te gjitha dhomat jane te kompletuara me mobilje bashkekohore dhe te reja....
Okazion!!! Shitet apartament 1+1 ne Shengjin.
Okazion!!! Shitet apartament 1+1 ne Shengjin.

(Shengjin)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 63 m2 ne Shengjin e paisur me hipotek. Apartamenti eshte iorganizuar ne; nje sallon +kuzhine,nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon. Ndo...
SHITJE APARTAMENTI
(LAGJIA BESLIDHJA (MBRAPA ISH TURIZMIT))  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi AP .60 M 2 I RREGULLUAR DHE I MOBILUAR !KATI 5 çMIMI 35000 EURO
Shengjin Apartament Okazion2+1
(Shëngjin-Lezhe)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi OKAZION ! Ofert brenda pak diteve! Shesim apartament ne qender Shengjin 2+1 dhe 95.5 m2 banjoparabanjo dy ballkone kati 9 pallati disponon 11 kate ! E paisur me te gjitha d...
Shes apartament 1+1
(Lagjja 'Skenderbeg",Lezhe)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament 1+1 (dhome gjumi,kuzhine,aneks,korridor,banjo,ballkon),siperfaqe 58m2, katiIV,pallati 5-katesh nr. 148,me pamje nga qyteti, 50m pas Ures se Vjeter, Lagjja &q...
Shes apartament 1+1
(Lagjja 'Skenderbeg",Lezhe)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament 1+1 (dhome gjumi,kuzhine,aneks,korridor,banjo,ballkon),siperfaqe 58m2, katiIV,pallati 5-katesh nr. 148,me pamje nga qyteti, 50m pas Ures se Vjeter, Lagjja &q...
SHENGJIN. Shitet apartament 2+1!
(Shengjin,prane Resort Rafaelos.)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament 2+1 me dy ballkone ne Shengjine,prane Resort Rafaelos.Apartamenti ndodhet ne katine dyte te banimit eshte me nje siperfaqe prej 103 m2. Ka pamje nga deti dhe...
SHITET APARTAMENT
(LEZHE)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi **Shitet apartament 1+1, me ballkon. Kati i dyte. Lagjja "Skenderbej". Me pamje ngaMemoriali. Çmimi 28000 Euro i diskutueshem. Cel 0683277199**
OKAZION! Shitet apartament 1+1 ne Shengjin
OKAZION! Shitet apartament 1+1 ne Shengjin

(Shengjin)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi OKAZION! Shitet apartament 1+1 ne Shengjin me siperfaqe 69 m2. Kati i tret i banimit,pamje nga detie paisur me ashensor. Apartamen eshte i paisur me te gjitha dokumetet e pron...
Shtepi 2+1
(Lezhe )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shes shtepi me dy dhoma gjumi,sallon dhe 2 banjo,shtepia eshte ne pallat 6 katesh te sapondertuardhe me hipotek,e shes pasi eshte mbyllur dhe nuk kthehem te banoj pasi jetoj j...
Apertamente te ndryshme me hipoteke ne lezhe che shengjin
(Lezhe lagjia gurra)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi 125 m2 2+1 ,cmimi 390 m2
OKAZION
(Lezhe, Qytet)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet Apartamanet 79 m2 Sallon, Kuzhine, Dhome Gjumi, Banjo dhe ballkon. I gjith Apartamenti eshtei kompletuar ne menyre moderne. Cmimi 35000 Euro i diskutueshem. 069406...
Apartament ne plazh
(Kune-Shengjin)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Ndodhet 100m afer plazhit, prane hotel Marigona. Apartamenti eshte 1+1 me sallon, 1 dhome gjumi,kuzhine, banjo,ballkon te gjitha te mobiluara. Kati i pare banim me orientim ng...
Shtepi me qera
(Shengjin)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Jepet me qera nje apartament ne bregdetin e shengjinit.Shtepia ndodhet ne vijen e pare tebregut,rreth 60mq dhe perbehet nga 1dhome gjumi,1sallon e guzhine,1 banjo dhe 1 ballko...
Apartment banimi
(Lagjia gurra pallat i ri )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet shtepi banimi 2+1 ne katin e dyte me dy dhoma gjumi,dy banjo,guzhin ne vete dhe sallon temadh.Shtepia eshte blere 48500€ dhe e shes per 40000€.eshte me te gjitha de...

Faqe:
 E para  1   2   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale