|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 25 Korrik, 2014 Elbasan, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
Sherbimet tona!
SHQIPERI / Elbasan / Realestate
Realestate
Realestate
Kërko
 
  Emërtimi
shitet apartamenti elbasan
shitet apartamenti elbasan

(lagja 5 maj prane supermarket koli )  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa shitet apartamen 112 m2 me 2 dhoma gjumi, 2 banjo , nje holl dhe ballkon ne qytetin e elbasanit .apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese te sapondertuar (2013-2014) m...
shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 100 m² 5.500.000 Leke( i negociueshem )
shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 100 m² 5.500.000 Leke( i negociueshem )

(Lgj.V.Xhuvani ne Elbasan)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Apart.Ri 2+1,sip.100 m2 ,kati4 banim me orientim Veri-Jug-lindje ne Lgj.V.Xhuvani perballekinema Vullnetari ne Elbasan.Apart. ka hipotek,punime cilesore si dhe cmim 5.5...
Shitet apart.ekzist.sip.70 m2( i mobiluar) kati 3.cm.37000 euro( i negociueshem)
(Lgj.D.haxhire Elbasan)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKAZION ! Shitet Apart.ekzist.2+1,sip.70m2,kati3 ,me orientim Veri-Lindje-Jug ne Lgj."Dhaxhire" Elbasan.Apart.k...
Shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4,26000 euro( i negociueshem)
(Lgj.D.haxhire Elbasan)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKAZION ! Shitet Apart.ekzist.1+1,sip.60m2,kati4 ,oreintimiLindje-Perendim me adrese:Lgj."D.Haxhire"Elbasan .Apart. ka nje dho...
Okazion. Shes 1+1 Elbasan 19 mln
(Elbasan)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shes 1+1 kati peste pran shkolles qamil guranjaku 19 mln i diskutueshem.
shitet apartament ne elbasan
shitet apartament ne elbasan

(elbasan , lagja 5 maj )  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa SHITET apartamenti ne ebasan , 112 m2 , 2 dhoma gjumi , 2 wc, 1 holl , 1 ballkon.v-p. kati i 2 inje ndertese te re (2013-2014) e ndertuar me mbjetet me bashkekohore. prane su...
Shitet/Qera Magazine Kati 1-2,S.900 m²Cm.sh.310 euro/m²oseQera 1200euro/m( i negociueshem)
Shitet/Qera Magazine Kati 1-2,S.900 m²Cm.sh.310 euro/m²oseQera 1200euro/m( i negociueshem)

(Lgj."Shenkoll"ne Elbasan,prane rruges na)  - Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shitet/Jepet me qera Ambjent Biznesi ( magazine 2 kateshe ) me sip.900 m2 neLgj."Shenkoll" Elbasan prane rruges nacionale Elbasan - Librazhd e gateshme sidomos per...
shes apartament 3+1+A+BLK Kati 3, 130 m² 400 Euro/m²
shes apartament 3+1+A+BLK Kati 3, 130 m² 400 Euro/m²

(Prane Bashkise Elbasan ne qender te qytetit)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKAZION ! Shitet Apart.ri 2+1 me sip.130 m2 ,kati 3 neqender te qytetit prane Bashkise Elbasan.Apartamenti ka orientim kryesor Jug-P...
shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 95 m² 400 Euro/m² ( i negociueshem)
shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 95 m² 400 Euro/m² ( i negociueshem)

(Prane Parkut Rinia ne Elbasan)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKAZION ! Shitet Apartament ri 2+1 me sip.95 m2 ,kati 5 praneparkut "Rinia" ne Elbasan.Apart. ka 1 soxhorno me k/bufe + 2 dhom...
Jap me qera apartament  te ri 2+1+A+BLK Kati 4, 110 m² 25.000 Leke ( i neg.)
Jap me qera apartament te ri 2+1+A+BLK Kati 4, 110 m² 25.000 Leke ( i neg.)

(Lgj."28 Nentori"tek Posta ne Elbasan)  - Realestate / Shtepi Me Qera ,apartamente,dhoma Jepet me Qera apartament i ri 2+1 i mobiluar me sip.110 m2 ,kati 4 prane Postes Qendrore neLgj."28 Nentori" Elbasan.Apartamenti jepet per rezidente te huaj ose ven...
shes shtepi 3+1+A+BLK Kati 1, 120 m² 5.500.000 Leke ( i negociueshem)
shes shtepi 3+1+A+BLK Kati 1, 120 m² 5.500.000 Leke ( i negociueshem)

(Tek pusi qe lahet vete ne Elbasan)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKAZION ! Shitet shtepi perdhese me sip.120 m2+ truall 180 m2 tek pusi qe lahet vete ne Lgj.D.haxhire Elbasan.Prona ka dok...
Shitet 3.200 m² toke me cm.3.000.000 Leke ( i negociueshem)
Shitet 3.200 m² toke me cm.3.000.000 Leke ( i negociueshem)

(Fsh.Karakullak ne Komunen Bradashesh Elbasan))  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKAZION ! Shitet 3200 m2 toke ne Fsh.Karakullak,KomunaBradashesh Elbasan.Prona ka dokumentacion te rregullt, ndodhet vetem 5 km nga ...
shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 108 m² 55.000 Euro
shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 108 m² 55.000 Euro

(Lgj."Aqif Pasha" Elbasan prane rruges me)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKAZION ! Shitet Apart. ri 2+1,sip.108 m2 ,kati 3,me orientimVeri-Jug-Perendim ne Lgj.A.Pasha tek rruga me blina ne Elbasan (e mobiluar).A...
Shitet Apart.ri 2+1 sip.85 m2,k8,prane parkut Rinia ne Elbasan
Shitet Apart.ri 2+1 sip.85 m2,k8,prane parkut Rinia ne Elbasan

(Lagja "Emin Matraxhiu" Elbasan)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKAZION ! Shitet Apartament ri 2+1,sip.85 m2,kati 8 imobiluar dhe rregulluar perfekt me orientim kryesor ne Jug-Lindje, prane Parkut Ri...
Shit ambjent biznesi 3 katesh me sip.1.560 m², cm.400.000 Euro (i negociueshem)
Shit ambjent biznesi 3 katesh me sip.1.560 m², cm.400.000 Euro (i negociueshem)

(F.Katund Ri,K.Bradash.perballe"DOKO"shpk)  - Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shitet / Jepet me Qera ambjent biznesi 3 katesh me sip.totale 1.560 m2 nga e cila ndertesa ka 370 m2ne F.Katund Ri,Komuna Bradashesh ne Elbasan .Ndertesa ka 3 kate nga te cila...
Shitet shtepi 2 kate sip.75 m2+2dyqane Kati 1,sip.70 m² Cm.100.000 Euro (i negociueshem)
Shitet shtepi 2 kate sip.75 m2+2dyqane Kati 1,sip.70 m² Cm.100.000 Euro (i negociueshem)

(Lgj."Skenderbej" F.Mbret Elbasan )  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKazion ! Shitet shtepi 2 kateshe me sip.ndertimi 75 m2 ( kati 1 banueshem+ kati 2 ne ndertim esiper) + 2 dyqane te gatshem per cdo lloj aktiviteti buze rruges kryesore me ...
OKAZION,SHITET APARTAMENT 2+1
(Tek Furra e Xhevatit)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Apartamenti me nje siperfaqe prej 130m2 (2+1+2banjo) ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri 7katesh (me ashensor). Adresa: Elbasan, perballe furres se Xhevatit. Cel 0682099...
OKAZION,SHITET APARTAMENT 2+1
(Parku Rinia, perballe kampit te lojerave)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Apartamenti me nje siperfaqe prej 94m2 ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri 9 katesh (meashensor). Adresa: Elbasan, te Parku Rinia, ish NPV perballe kampit te lojerave. C...
Shes bar-resorant Kati 1, S.200 m² cm.280.000 Euro ( te negociueshem)
Shes bar-resorant Kati 1, S.200 m² cm.280.000 Euro ( te negociueshem)

(Rr."11 Nentori",Lgj.E.Matraxhiu ne Elbas)  - Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. OKAZION ! Shitet Bar- Restorant me sip.200 m2 ( mehipoteke) i kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme +140 m2 verande druri e mbu...
Shitet toke 4000m2 (5.000 m²) cm. 5.000.000 Leke( i negociueshem)
Shitet toke 4000m2 (5.000 m²) cm. 5.000.000 Leke( i negociueshem)

((F.Katund Ri,K.Bradashesh prane ish-uzines12 ne EL)  - Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shitet 4000 m2( 5000 m2) toke ne F.katundi Ri,K.Bradashesh prane ish uzines 12 te KombinatitMetalurgjik ne Elbasan.Prona eshte ne proces legalizimi dhe pritet se shpejti te da...
shitet 2.200 m² truall me cmim 300 Euro/m²( te negociueshem)
shitet 2.200 m² truall me cmim 300 Euro/m²( te negociueshem)

(Rr.Koco Brisku prane Parkut Rinia ne Elbasan)  - Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shitet Truall me sip.2200 m2 ne Rr." Koco Brisku" Prane Parkut Rinia ne Elbasan.Prona kanje pozicion teper favorit per ndertime ,hipoteke si dhe cmim 300 euro/m2! ...
Shitet dyqan Kati 1, 24 m² 125.000 Euro ( i negociueshem)
Shitet dyqan Kati 1, 24 m² 125.000 Euro ( i negociueshem)

(Prane Kryqezimit te Cerrikut ne Elbasan)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Dyqan me sip.24 m2 me hipoteke(+16 m2 verande ne proces legalizimi) prane Kryqezimit teCerrikut ne Elbasan .Dyqani eshte i rregulluiar me lartesi mbi 5 m nga baza, ka...
OKAZION,SHITET APARTAMENT 2+1
(ne hyrje te autostrades tek "Lulet", Elb)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet apartament 2+1 120m2 + 60m2 verande, kati i 3 i nje pallati te ri ne proces ndertimi,seksioni 5katesh. Adresa: ne hyrje te autostrades tek "Lulet".
Shitet apart.ekzist. 3+1+A+BLK Kati 5, 102 m² 50.000 Euro ( i negociueshem)
Shitet apart.ekzist. 3+1+A+BLK Kati 5, 102 m² 50.000 Euro ( i negociueshem)

(Rr.11"Nentori" Lgj."E.Matraxhiu&quo)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Apartament ekzist.3+1+WC+2BLK+guzhine k/bufe+ koridor te madh+depo e vogel me sip.102m2,kati 5,orientim Lindje -Perendim (me tarrace te izoluar) + depozite uje 24 o...
Shes apartament ekzist. 2+1+A+BLK Kati 3, 60 m²cm. 30.000 Euro( i negociueshem)
Shes apartament ekzist. 2+1+A+BLK Kati 3, 60 m²cm. 30.000 Euro( i negociueshem)

(Rr.11 "Nentori" prane Alpha bank ne Elba)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Apartament ekzist.2+1+A+WC+BLK, sip.60 m2 ,kati 3 me orientim kryesor Lindje-Perendim ( irregulluar pjeserisht) prane Alpha bank ne Lgj."Q.Stafa" Elbasan.Cmim...
Shitet Bar-Resorant, Kati 1, S.41 m²,Cm.2.200 Euro/m² ( te  negociueshem)
Shitet Bar-Resorant, Kati 1, S.41 m²,Cm.2.200 Euro/m² ( te negociueshem)

(Rr.11 "Nentori", Lgj.E.Matraxhiu ne Elba)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Bar-Restorant,sip.41 m2,kati 1, ne Lgj."E.Matraxhiu" Elbasan.Ambjenti eshte ikompletuar si dhe klientele mbi 5 vite eksperience.Prona ka hipotekesi dhe sh...
shes apartament 1+1+A+BLK Kati 1, 50 m² 3.500.000 Leke( i negociueshem)
shes apartament 1+1+A+BLK Kati 1, 50 m² 3.500.000 Leke( i negociueshem)

(Lgj.V.Xhuvani ne Elbasan)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Apart.ekzistues 1+1+BLK+WC me sip.50m2, kati 1 ne Lagjen "V.Xhuvani" pranerruges kryesore.Apartamenti eshte mbi 1m lartesi nga toka,i pershtatshem per akt...
Shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 74 m² 4.700.000 Leke( i negociueshem)
Shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 74 m² 4.700.000 Leke( i negociueshem)

(Lgj.5 Maj prane parkut Rinia ne Elbasan))  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Apartm.ekzis.2+1+BLK+WC me sip74m2, kati 4 me orientim Lindje-Perendim ne Lgj."5Maj" prane Parkut Rinia, Elbasan.Apartamenti eshte i rregulluar si dhe ka cmim...
Shes apartament 3+1+A+BLK+garazh  Kati 1, 80 m² cm.5.000.000 Leke ( i negociueshem)
Shes apartament 3+1+A+BLK+garazh Kati 1, 80 m² cm.5.000.000 Leke ( i negociueshem)

(Lgj."Brig.17 Sulm." tek Gjurma mushkes n)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Apart.3+1+garazh ne katin 1,sip.80 m2(i parregulluar) orientim kryesor Veri-Jug-Lindje neLgj. "Brig.17 Sulm." Elbasan tek gjurma e mushkes pas markates frut...
Shes apartament 3+1+A+BLK Kati 1, S.102 m² cm.50.000 Euro( te negociueshem)
Shes apartament 3+1+A+BLK Kati 1, S.102 m² cm.50.000 Euro( te negociueshem)

(Rr."11 Nentori" ne Lgj."L.Gurakuqi )  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Apart.ekzist.3+1 me sip.102 m2 + dyqan+parkim para nderteses ne katin 1 teLgj."L.Gurakuqi" ne Elbasan. Apatamenti eshte fare prane rruges kryesore,i pershtat...
Shes apart.ri banimi 1+1, 2+1+A+2BLK+2WC,katet 5,6,7,S.77-120 m²,Cm.390 E/m²( te negociueshem)
Shes apart.ri banimi 1+1, 2+1+A+2BLK+2WC,katet 5,6,7,S.77-120 m²,Cm.390 E/m²( te negociueshem)

(Lgj.5 Maj ne Elbasan )  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shiten Apartamente te reja banimi 1+1 & 2+1 + 2 BLK +2WC+2 ashensor me sip.77-100-105-120 m2 nekate dhe orientime te ndryshme ne rrugen nacionale EL-LB siper Parkut Rinia ...
Shes apartament ri  1+1+A+BLK Kati 4, 73 m² 35.000 Euro (Rr.28 nentori ne Lgj.Q.Stafa ne Elbasan)
Shes apartament ri 1+1+A+BLK Kati 4, 73 m² 35.000 Euro (Rr.28 nentori ne Lgj.Q.Stafa ne Elbasan)

(Lgj.Q.Stafa ne Elbasan)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Apart. ri 2+1+BLK+WC+ashensor,kati 4 ,sip.73 m2 me orientim nga Perendimi ( e mobiluar).Hipoteke, cmim 35.000 Euro te negociueshem! Cel. : +355694791410 Cel. : ...
shes apartament 3+1+A+BLK Kati 6, 123 m² 55.000 Euro (Rr.re Trenit 50 m nga PTT ne Elbasan)
shes apartament 3+1+A+BLK Kati 6, 123 m² 55.000 Euro (Rr.re Trenit 50 m nga PTT ne Elbasan)

(Lgj.Sul Papri ne Elbasan )  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Okazion ! Shitet Apart.ri 3+1+2 BLK + 2WC ( shitet me osepa garazh autoveture) sip.123 m2 ,kati 6 ,orientim kryesor Veri-Lindje. Apar...
okazion
(rruga kozma naska 50m nga parku rinia)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa apartament 3+1 ,140m2 cmim fantastik 360euro/m2 .apartamenti ndodhet ne katin e dyt banim.apartamenti ka te instaluar sistem individual ngrohje.
Shes truall 4.200 m² 55 Euro/m² (Autostrada EL- Metalurgji km2 tek Rest."Elbesida")
Shes truall 4.200 m² 55 Euro/m² (Autostrada EL- Metalurgji km2 tek Rest."Elbesida")

(Kom.Bradashesh F.katund i Ri ne Elbasan)  - Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shitet Toke per Truall me sip.4200 m2 ne km2 te autostrades Elbasan-Metalurgji perballeRestorant-Hotel "Elbesida"ne Fushe -Mbret- Elbasan.Prona ka hipoteke, pozicion...
Shiten apartamente te reja 1+1,2+1+A+BLK Kati 2-5, S.80-100 m²cm.negociueshem !
Shiten apartamente te reja 1+1,2+1+A+BLK Kati 2-5, S.80-100 m²cm.negociueshem !

(Rr.nac.El-Lb km0 perballe Kishes ne Elbasan))  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKAZION ! SHITEN APART. TE REJA BANIMI 1+1,2+1 ME SIP.NGA 80-100M2 NE KATE DHE ORIENTIME TE NDRYSHME TE NJE PALLATI TE RI 5 KATESH NE AFERSI...
 Shitet Bar-Kafe ,sip.48 m2, kati 1,ne Rr.'11 Nentori ",Lgj."Q.Stafa " ne Elbasan pra
Shitet Bar-Kafe ,sip.48 m2, kati 1,ne Rr.'11 Nentori ",Lgj."Q.Stafa " ne Elbasan pra

(Elbasan prane Alpha bank 1)  - Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. OKAZION ! Shitet Bar-Kafe ,sip.48 m2, kati 1,ne Rr.'11Nentori ",Lgj."Q.Stafa " ne Elbasan prane Alpha bank.Lokali shit...
Shes shtepi 2+1+A+BLK Kati 1, 120 m² 50.000 Euro (Fsh.Katund Ri Bradashesh ne Elbasan)
Shes shtepi 2+1+A+BLK Kati 1, 120 m² 50.000 Euro (Fsh.Katund Ri Bradashesh ne Elbasan)

(Ne periferi te qytetit Elbasan )  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Okazion ! Shitet shtepi perdhese 2+1+Guzhine me k/bufe+ WC,shtepia e rregulluar ka nje sip.totale prej 600 m2 nga e cila:Ndertesa...
Shitet/Nderrohet 1 ambjent biznesi me sip.60 m2 kati 1 ne Lgj.Vullnetari Elbasan
Shitet/Nderrohet 1 ambjent biznesi me sip.60 m2 kati 1 ne Lgj.Vullnetari Elbasan

(Prane Zaranikes tek Bar Meklaren EL)  - Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shitet / Nderrohet 1 ambjent biznesi me sip.60 m2 dhe lartesi rreth 5m,adresa neLgj."Vullnetari "prane Zaranikes ,Elbasan.Ambjenti nderrohet me nje apart.1+1 ne zo...
Shitet Dyqan me sip.54 m2 tek kryqezimi Dinamos ne Elbasan
Shitet Dyqan me sip.54 m2 tek kryqezimi Dinamos ne Elbasan

(Lgj."Kong. Elbasanit" ne Elbasan)  - Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. OKAZION ! Shitet Dyqan me sip.54 m2 ,kati 1,buzerruges kryesore tek kryqezimi Dinamos ne Elbasan.Prona ka nje pozicion super te p...
Shitet apart.ekz.1+1+BLK+A+WC sip.58 m2 kati3 ne Lgj."E.matraxhiu"Elbasan
Shitet apart.ekz.1+1+BLK+A+WC sip.58 m2 kati3 ne Lgj."E.matraxhiu"Elbasan

(Lgj.E.Matraxhiu ne Elbasan)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Apart.ekzist. 1+1+ BLK + Anex me k/bufe + Wc, orientim kryesor nga Lindja me sip.58 m2 ,kati3 ,i rregulluar dhe vendndodhje ne Lgj.B.Dardha aty ku ndan rruga kryesore m...
Shitet 9300 m2 toke ne Fsh.katund i Ri ne Elbasan prane Autostrades El-Metal.km3
Shitet 9300 m2 toke ne Fsh.katund i Ri ne Elbasan prane Autostrades El-Metal.km3

(Komuna Bradashesh ne Elbasan)  - Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. OKAZION !!! Shitet 9300 m2 toke ne Fsh.Katund i Ri, KomunaBradashesh ne Elbasan prane autostrades Elbasan - Metalurgji km 3 ,zona ku ndodh...
Shitet 9300 m2 toke ne Fsh.katund i Ri ne Elbasan prane Autostrades El-Metal.km3
Shitet 9300 m2 toke ne Fsh.katund i Ri ne Elbasan prane Autostrades El-Metal.km3

(Komuna Bradashesh ne Elbasan)  - Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. OKAZION !!! Shitet 9300 m2 toke ne Fsh.Katund i Ri, KomunaBradashesh ne Elbasan prane autostrades Elbasan - Metalurgji km 3 ,zona ku ndodh...
Shitet truall+ndertese me sip.136 m2 ne Lgj.11 nentori Elbasan
Shitet truall+ndertese me sip.136 m2 ne Lgj.11 nentori Elbasan

(Pergjate rruges se Konvikteve UE )  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKAZION ! Shitet truall + ndertese sip.136 m2 ne Lgj."11 Nentori" Elbasan,pergjaterruges se konvikteve te UE para ktheses ish-Sares . Prona ka dokumentacion te rr...
Shitet apart.1+1 ekzist. sip.56 m2,k5 ne Lgj.28 Nentori Elbasan
Shitet apart.1+1 ekzist. sip.56 m2,k5 ne Lgj.28 Nentori Elbasan

(Prane ambulances Lgj. 28 Nentori Elbasan )  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Apartament ekzist.1+1,+Anex+BLK +WC me sip.56 m2,k5 ,ka orientim Jug-Lindje,i rregulluarprane ambulances se Lgj,"28 Nentori" ne Elbasan.Cmimi 3.000.000 leke (...
shes apartament 1+1+A+BLK Kati 5, 60 m² 2.500.000 Leke ( i negociueshem)
shes apartament 1+1+A+BLK Kati 5, 60 m² 2.500.000 Leke ( i negociueshem)

( (Lgj."Vullnetari" Elbasan prane Zaranik)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKAZION ! Shitet Ap.ekz.1+1+Aneks+ Blk +Wc,sip.60m2 ,kati 5,i rregulluar perfekt me orientim Lindje -Perendim ne Lgj."...
Shes shtepi 4+1+A+BLK Kati 2, Sip. 122 m² cm. 62.000 Euro( i negociueshem)
Shes shtepi 4+1+A+BLK Kati 2, Sip. 122 m² cm. 62.000 Euro( i negociueshem)

(Lgj."B.Dardha"Elbasan )  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet nje vile 2 kateshe me sip.totale 122 m2( ndertese + truall) prane shkolles se gjuheve tehuaja ne Lgj."B.Dardha" Elbasan .Shtepia ka 4 dhoma gjumi + 1 holl nde...
shes Vile 3+1+A+BLK Kati 1, 140 m²,cm.70.000 Euro(i negociueshem)
shes Vile 3+1+A+BLK Kati 1, 140 m²,cm.70.000 Euro(i negociueshem)

((Lagja "Kala" ne Elbasan))  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet kati 1 i nje vile 3 kateshe me sip.140 m2 (ndertese me truall + bahce+ parking) neLgj."Kala " Elbasan. Shtepia ka orientim kryesor Lindje -Perendim me 3 dhoma...
Shitet apart.ekz..3+1 sip.120 m2 kati 4 Lgj.D.Haxhire ne Elbasan
Shitet apart.ekz..3+1 sip.120 m2 kati 4 Lgj.D.Haxhire ne Elbasan

(Lagja D.haxhire ne Elbasan )  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Ap.3+1me sip.120 m2 ne k4 me orientim Veri-Lindje ne Lagjen" Dyli haxhire "Elbasan.Apartamenti ka 3 dhoma gjumi + dhome ndenje e ngrenie + k/bufe + WC+ BLK,i ...
Shes apart. 2+1+A+BLK Kati 9, 105 m² 40.000 Euro( (Rr.nac. El-LB km0 siper Parkut Rinia Elb)
Shes apart. 2+1+A+BLK Kati 9, 105 m² 40.000 Euro( (Rr.nac. El-LB km0 siper Parkut Rinia Elb)

(Lgj.E.Matraxhiu ne Elbasan)  - Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Ap.2+1me sip.105 m2 ne km0 te rruges Nacionale Elbasan-Librazhd perballeish-divizionit.Apartamenti eshte i rregulluar perfekt,punimet jane teper cilesore,ka 1 soxhorn...

Faqe:
 E para  1   2   3   Tjeter ›  E fundit
Pa limite! Reklama!

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Nënkategoritë:
Eja në ALBtelecom!
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2014 LAJMERIME.COM : eshte faqja e pare dhe me e madhe per ✓ lajmerime,✓njoftime,✓shpallje te vogla,reklama falas ✓ per te gjithe shqipetaret ne SHQIPERI,KOSOVE,MAQEDONI. LAJMERIME.COM | NJOFTIME | SHPALLJE | FALAS | GAZETA | CELESI |SHTEPI NE SHITJE,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale