|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 30 Mars, 2015 Elbasan, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
Reklamo me Lajmerime.com
SHQIPERI / Elbasan / Prona,Realestate
Prona,Realestate
Prona,Realestate
Kërko
 
  Emërtimi
Okazion, Shitet shtepia perdhese me 2400m2 toke ..
Okazion, Shitet shtepia perdhese me 2400m2 toke ..

(Fushembret elbasan)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shtepia ndodhet ne nje zone te qete, 400 metra larg qendres se Fushmbretit.. Shtepia posedon 2 +1dhoma dhe nje banjo, Gjithashu posedon 2400m2 toke e cila eshte e rrethuar me...
shes nje ferme ne peqin
shes nje ferme ne peqin

(Peqin)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa shes nje ferme me 7.000 m2 toke te mbjelle me peme , me dy stalla me nga 350m2 secila + shtepi pertju gjendur aktivitetit prane cdo gje e rregullt me dokomenta
shitet shtepi
(Cerrik (Elbasan))  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet shtepi 1+1 ne qender Cerrik,kundrejtim nga dielli(jugu)e ngrohte ne dimer,katitrete,rregulluar ne duar alumin dritaret dhe porta e ballkonit.Pjesa tjeter origjinale -pl...
Okazion, Shitet shtepia perdhese me 2400m2 toke ..
Okazion, Shitet shtepia perdhese me 2400m2 toke ..

(Fushmbret)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Fillimi Njoftimet Njoftim i Ri Kategoritë Ndihmë / FAQ Regjistrohu Hyrje AnëtarPremium Okazion, Shitet shtepia perdhese me 2400m2 toke .. Kthehu Numri i nj...
Apartment 115 m2 per shitje!
(Elbasan, Lgj. 5 Maji, Rruga Vasil Kamani)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa * Zona/Rruga : Lgj. 5 Maji, Rruga "Vasil Kamami" Elbasan Apartment 115 m2, Kat i 5-te,me 2 dhoma gjumi, sallon, aneks (guzhine) te mbyllur, 2 ballkone me pamje n...
Jepet dyqan me qera 40m2 i pershtatur per gjitha llojte e bizneseve
Jepet dyqan me qera 40m2 i pershtatur per gjitha llojte e bizneseve

( Pran stadjumit Elbasan arena, pallati Isa Krekes.)  - Prona,Realestate / Dyqane Jepet dyqan me qera 40m2 i pershtatur per gjitha llojte e bizneseve; tl. 00306948480902­­0694713563;
URGJENTE!! SHITET SHTEPI PRIVATE (per arsye te forta shendetsore)
(ELBASAN)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Shitet shtepi private me siperfaqe 280m2, ne unaze te Elbasanit, rruga Iljaz Kosova sapo hyn nelagjen Skenderbej , nje kateshe, me themele per prespektiv, me kopesht perpara, ...
shes apartment 2+1+2banjo
(elbasan)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Ne nje lagje mjaft te qete te Elbasanit afer parkut rinia ne nje pallat te ri mjaft cilesor shitetapartment 2+1+2banjo dhe ballkon.112m2. Cmimi eshte mjaft I leverdisshem Per...
shitet apart. 1+1+A+BLK Kati 1, 60 m²ne Lgj.V.Xhuvani, Elbasan
shitet apart. 1+1+A+BLK Kati 1, 60 m²ne Lgj.V.Xhuvani, Elbasan

(Elbasan )  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Apart.1+1+A+BLK+WC,( i modifikuar) ,Sip.60 m2 ,kati 1, e rregulluar ,me orientim nga Jugu,ne Lgj.V.Xhuvani ,Elbasan. Shitet me Cmim 3.500.000 leke ( i negociueshem) ...
shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 50 m² 20.000 Euro ( i negociueshem) !
shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 50 m² 20.000 Euro ( i negociueshem) !

(Lgj."5 maj " Rr. gjere ne Elbasan)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKAZION ! Shitet Ap.1+1+A+BLK+ WC me sip.50 m2,kati 3,orientim nga Jugu ,i rregulluar pjeserisht,pallat i ndertuar pas '90 ne afersi te Parkut " Rinia", Lgj."...
 Shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 56 m² 2.800.000 Leke( i negociueshe) (Lgj."Partizani"
Shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 56 m² 2.800.000 Leke( i negociueshe) (Lgj."Partizani"

(Elbasan )  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKAZION! Shitet Apartament 1+1+A+Wc+Blk me sip.56m2,kati4,orientim Veri-Jug ne Lgj.Partizani,Elbasan.Apartamenti eshte i rregu...
Elbasan, Shes 7240m2 tok truall per rezidenc banimi ose magazina (Fshati Mollas)
(Fshati Mollas Elbasan 28km/34min n JUG t Elbasanit)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shes 7240m2 tok truall per rezidenc banimi ose magazina buze rruges brenda vijave te verdha neFshatin Mollas, Elbasan 28km/34min ne JUG te Elbasanit ne rrugen kryesore CERRIK-...
Trruall 1000m2
(Fshati "Kusarth"Elbasan)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje nga bankat **Mund ta perdorni per ndertimin e cdo objekti qe deshironi**
Shitet Apartament (Elbasan)
(Elbasan)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet apartament 56m2, 1+1 ne Elbasan, ne L.Partizani Rr. Pusi qe lahet vete, lagje e qete, pranerrugeve kryesore "Ismail Zyma" dhe "Janaq Qilica". Aparta...
Shitet Apartament
(Elbasan)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet apartament 56m2, 1+1 ne Elbasan, ne L.Partizani Rr. Pusi qe lahet vete, lagje e qete, pranerrugeve kryesore "Ismail Zyma" dhe "Janaq Qilica". Aparta...
jap shtepi me qera
(prane shkolles cikli ulet)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jap dhoma te kompletuara per studente
shtepi private
(elbasan)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shitet shtepi private me siperfaqe 300 metra katror, ne unaze te Elbasanit, tek lulet sapo hyn neqytet, nje kateshe, e rregullt, me themele per prespektiv, me tarrace dhe kope...
Shitet APARTAMENT 2+1 L.HAXHIAS PRANE UNIVERSITETIT A.XHUVANI
Shitet APARTAMENT 2+1 L.HAXHIAS PRANE UNIVERSITETIT A.XHUVANI

(Elbasan)  - Prona,Realestate / Kerkoj shtepi,apartament, banesa, Shitet per trasferim ne nje tjeter qytet **Apatramenti eshte ndertese e re e vitit 2008 me tegjitha kushtet e pa probleme me ujin e dritat. Eshte i perbere nga dy dhoma gjum...
Apartament 2+1 per shitje
(Elbasan)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet apartament 2+1+blk+2 banjo, kati I peste, 112.8 m2. Ne lagjen 5 maji ne Elbasan prane parkutRinia dhe shkolles Mahir Domi, ne nje pallat 10-katesh me punime teper cile...
Shes apartament 1+1.
(lgj"Luigj Gurakuqi", blv "Qemal Sta)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Apartamenti eshte i rregulluar me punime bashkekohore dhe mjaft komode, i perbere nga 1 dhome,korridor, dhome ndenje, aneks, ballkon dhe 1 banjo. Apartamenti eshte i komplet...
Apartament ne qender te Elbasanit, tek ambulanca.
(ELBASAN)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet apartamenti tek ambulanca ne qender te Elbasanit. Objekti ndodhet ne katin e 4 te pallatitperballe ambulances qendrore, fill pas dyqaneve. Apartamenti eshte 240m² gjit...
SHITET NJE APARTAMENT
(ELBASAN.)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa APARTAMENTI NDODHET NE LAGJEN "LUIGJ GURAKUQI" NE QENDREN E QYTETIT,NEKRYJQEZIMIN"DINAMO".PRANE SUPERMARKETIT "BIG MARKET.PALLATI 42/2 I FABRIKES SE C...
okazion
okazion

(50m nga parku rinia)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa objekti ndodhet perball kishes katolike ish zyrat europrojekt.apartamenti ndodhet ne katin e 1 banimose ne katin 4 fizik pasi objekti ka 3 kate qender biznesi.apartamenti ka t...
SHITET APARTAMENT 1+1 + MOBILJE = 2.6 miljon LEKE
SHITET APARTAMENT 1+1 + MOBILJE = 2.6 miljon LEKE

(30 m larg zyrave te postes, tek Banesat, Elbasan)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa ** Apartamenti ndodhet 30 m larg postes tek Banesat eshteTOTALISHT I RINOVUAR me punime dhemateriale cilesore Shitet bashke me mobiljet te cilat jane te nje cilesie te gara...
SUPER CMIM !!!! Shiten apartamente ne ndertese te re, tek lulet, ne hyrje te Elbasanit, ne buze te r
SUPER CMIM !!!! Shiten apartamente ne ndertese te re, tek lulet, ne hyrje te Elbasanit, ne buze te r

(Tek Lulet, Elbasan.)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Supercmim!!! Shiten apartamente te sapo perfunduara, 3+1(127 m2), 2+1 (75/100 m2), 1+1(55m2). Lagja28 nentori menjehere pas kryqezimit ne buze rruge, prane karburantit te pare...
SUPER CMIM !!!! Shiten apartamente ne ndertese te re, tek lulet, ne hyrje te Elbasanit, ne buze te r
SUPER CMIM !!!! Shiten apartamente ne ndertese te re, tek lulet, ne hyrje te Elbasanit, ne buze te r

(Tek Lulet, Elbasan.)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Supercmim!!! Shiten apartamente te sapo perfunduara, 3+1(127 m2), 2+1 (75/100 m2), 1+1(55m2). Lagja28 nentori menjehere pas kryqezimit ne buze rruge, prane karburantit te pare...
shitet apartamenti elbasan
shitet apartamenti elbasan

(lagja 5 maj prane supermarket koli )  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa shitet apartamen 112 m2 me 2 dhoma gjumi, 2 banjo , nje holl dhe ballkon ne qytetin e elbasanit .apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese te sapondertuar (2013-2014) m...
shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 100 m² 5.500.000 Leke( i negociueshem )
shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 100 m² 5.500.000 Leke( i negociueshem )

(Lgj.V.Xhuvani ne Elbasan)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Apart.Ri 2+1,sip.100 m2 ,kati4 banim me orientim Veri-Jug-lindje ne Lgj.V.Xhuvani perballekinema Vullnetari ne Elbasan.Apart. ka hipotek,punime cilesore si dhe cmim 5.5...
Shitet apart.ekzist.sip.70 m2( i mobiluar) kati 3.cm.37000 euro( i negociueshem)
(Lgj.D.haxhire Elbasan)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKAZION ! Shitet Apart.ekzist.2+1,sip.70m2,kati3 ,me orientim Veri-Lindje-Jug ne Lgj."Dhaxhire" Elbasan.Apart.k...
Shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4,26000 euro( i negociueshem)
(Lgj.D.haxhire Elbasan)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKAZION ! Shitet Apart.ekzist.1+1,sip.60m2,kati4 ,oreintimiLindje-Perendim me adrese:Lgj."D.Haxhire"Elbasan .Apart. ka nje dho...
Okazion. Shes 1+1 Elbasan 19 mln
(Elbasan)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shes 1+1 kati peste pran shkolles qamil guranjaku 19 mln i diskutueshem.
shitet apartament ne elbasan
shitet apartament ne elbasan

(elbasan , lagja 5 maj )  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa SHITET apartamenti ne ebasan , 112 m2 , 2 dhoma gjumi , 2 wc, 1 holl , 1 ballkon.v-p. kati i 2 inje ndertese te re (2013-2014) e ndertuar me mbjetet me bashkekohore. prane su...
shes apartament 3+1+A+BLK Kati 3, 130 m² 400 Euro/m²
shes apartament 3+1+A+BLK Kati 3, 130 m² 400 Euro/m²

(Prane Bashkise Elbasan ne qender te qytetit)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKAZION ! Shitet Apart.ri 2+1 me sip.130 m2 ,kati 3 neqender te qytetit prane Bashkise Elbasan.Apartamenti ka orientim kryesor Jug-P...
shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 95 m² 400 Euro/m² ( i negociueshem)
shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 95 m² 400 Euro/m² ( i negociueshem)

(Prane Parkut Rinia ne Elbasan)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKAZION ! Shitet Apartament ri 2+1 me sip.95 m2 ,kati 5 praneparkut "Rinia" ne Elbasan.Apart. ka 1 soxhorno me k/bufe + 2 dhom...
shes shtepi 3+1+A+BLK Kati 1, 120 m² 5.500.000 Leke ( i negociueshem)
shes shtepi 3+1+A+BLK Kati 1, 120 m² 5.500.000 Leke ( i negociueshem)

(Tek pusi qe lahet vete ne Elbasan)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKAZION ! Shitet shtepi perdhese me sip.120 m2+ truall 180 m2 tek pusi qe lahet vete ne Lgj.D.haxhire Elbasan.Prona ka dok...
Shitet 3.200 m² toke me cm.3.000.000 Leke ( i negociueshem)
Shitet 3.200 m² toke me cm.3.000.000 Leke ( i negociueshem)

(Fsh.Karakullak ne Komunen Bradashesh Elbasan))  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKAZION ! Shitet 3200 m2 toke ne Fsh.Karakullak,KomunaBradashesh Elbasan.Prona ka dokumentacion te rregullt, ndodhet vetem 5 km nga ...
shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 108 m² 55.000 Euro
shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 108 m² 55.000 Euro

(Lgj."Aqif Pasha" Elbasan prane rruges me)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKAZION ! Shitet Apart. ri 2+1,sip.108 m2 ,kati 3,me orientimVeri-Jug-Perendim ne Lgj.A.Pasha tek rruga me blina ne Elbasan (e mobiluar).A...
Shitet Apart.ri 2+1 sip.85 m2,k8,prane parkut Rinia ne Elbasan
Shitet Apart.ri 2+1 sip.85 m2,k8,prane parkut Rinia ne Elbasan

(Lagja "Emin Matraxhiu" Elbasan)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKAZION ! Shitet Apartament ri 2+1,sip.85 m2,kati 8 imobiluar dhe rregulluar perfekt me orientim kryesor ne Jug-Lindje, prane Parkut Ri...
Shitet shtepi 2 kate sip.75 m2+2dyqane Kati 1,sip.70 m² Cm.100.000 Euro (i negociueshem)
Shitet shtepi 2 kate sip.75 m2+2dyqane Kati 1,sip.70 m² Cm.100.000 Euro (i negociueshem)

(Lgj."Skenderbej" F.Mbret Elbasan )  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa OKazion ! Shitet shtepi 2 kateshe me sip.ndertimi 75 m2 ( kati 1 banueshem+ kati 2 ne ndertim esiper) + 2 dyqane te gatshem per cdo lloj aktiviteti buze rruges kryesore me ...
OKAZION,SHITET APARTAMENT 2+1
(Tek Furra e Xhevatit)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Apartamenti me nje siperfaqe prej 130m2 (2+1+2banjo) ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri 7katesh (me ashensor). Adresa: Elbasan, perballe furres se Xhevatit. Cel 0682099...
OKAZION,SHITET APARTAMENT 2+1
(Parku Rinia, perballe kampit te lojerave)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Apartamenti me nje siperfaqe prej 94m2 ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri 9 katesh (meashensor). Adresa: Elbasan, te Parku Rinia, ish NPV perballe kampit te lojerave. C...
Shitet dyqan Kati 1, 24 m² 125.000 Euro ( i negociueshem)
Shitet dyqan Kati 1, 24 m² 125.000 Euro ( i negociueshem)

(Prane Kryqezimit te Cerrikut ne Elbasan)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Dyqan me sip.24 m2 me hipoteke(+16 m2 verande ne proces legalizimi) prane Kryqezimit teCerrikut ne Elbasan .Dyqani eshte i rregulluiar me lartesi mbi 5 m nga baza, ka...
OKAZION,SHITET APARTAMENT 2+1
(ne hyrje te autostrades tek "Lulet", Elb)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet apartament 2+1 120m2 + 60m2 verande, kati i 3 i nje pallati te ri ne proces ndertimi,seksioni 5katesh. Adresa: ne hyrje te autostrades tek "Lulet".
Shitet apart.ekzist. 3+1+A+BLK Kati 5, 102 m² 50.000 Euro ( i negociueshem)
Shitet apart.ekzist. 3+1+A+BLK Kati 5, 102 m² 50.000 Euro ( i negociueshem)

(Rr.11"Nentori" Lgj."E.Matraxhiu&quo)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Apartament ekzist.3+1+WC+2BLK+guzhine k/bufe+ koridor te madh+depo e vogel me sip.102m2,kati 5,orientim Lindje -Perendim (me tarrace te izoluar) + depozite uje 24 o...
Shes apartament ekzist. 2+1+A+BLK Kati 3, 60 m²cm. 30.000 Euro( i negociueshem)
Shes apartament ekzist. 2+1+A+BLK Kati 3, 60 m²cm. 30.000 Euro( i negociueshem)

(Rr.11 "Nentori" prane Alpha bank ne Elba)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Apartament ekzist.2+1+A+WC+BLK, sip.60 m2 ,kati 3 me orientim kryesor Lindje-Perendim ( irregulluar pjeserisht) prane Alpha bank ne Lgj."Q.Stafa" Elbasan.Cmim...
Shitet Bar-Resorant, Kati 1, S.41 m²,Cm.2.200 Euro/m² ( te  negociueshem)
Shitet Bar-Resorant, Kati 1, S.41 m²,Cm.2.200 Euro/m² ( te negociueshem)

(Rr.11 "Nentori", Lgj.E.Matraxhiu ne Elba)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Bar-Restorant,sip.41 m2,kati 1, ne Lgj."E.Matraxhiu" Elbasan.Ambjenti eshte ikompletuar si dhe klientele mbi 5 vite eksperience.Prona ka hipotekesi dhe sh...
shes apartament 1+1+A+BLK Kati 1, 50 m² 3.500.000 Leke( i negociueshem)
shes apartament 1+1+A+BLK Kati 1, 50 m² 3.500.000 Leke( i negociueshem)

(Lgj.V.Xhuvani ne Elbasan)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Apart.ekzistues 1+1+BLK+WC me sip.50m2, kati 1 ne Lagjen "V.Xhuvani" pranerruges kryesore.Apartamenti eshte mbi 1m lartesi nga toka,i pershtatshem per akt...
Shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 74 m² 4.700.000 Leke( i negociueshem)
Shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 74 m² 4.700.000 Leke( i negociueshem)

(Lgj.5 Maj prane parkut Rinia ne Elbasan))  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Apartm.ekzis.2+1+BLK+WC me sip74m2, kati 4 me orientim Lindje-Perendim ne Lgj."5Maj" prane Parkut Rinia, Elbasan.Apartamenti eshte i rregulluar si dhe ka cmim...
Shes apartament 3+1+A+BLK+garazh  Kati 1, 80 m² cm.5.000.000 Leke ( i negociueshem)
Shes apartament 3+1+A+BLK+garazh Kati 1, 80 m² cm.5.000.000 Leke ( i negociueshem)

(Lgj."Brig.17 Sulm." tek Gjurma mushkes n)  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Apart.3+1+garazh ne katin 1,sip.80 m2(i parregulluar) orientim kryesor Veri-Jug-Lindje neLgj. "Brig.17 Sulm." Elbasan tek gjurma e mushkes pas markates frut...
Shes apartament 3+1+A+BLK Kati 1, S.102 m² cm.50.000 Euro( te negociueshem)
Shes apartament 3+1+A+BLK Kati 1, S.102 m² cm.50.000 Euro( te negociueshem)

(Rr."11 Nentori" ne Lgj."L.Gurakuqi )  - Prona,Realestate / Shtepi ne shitje,shes apartament banesa Shitet Apart.ekzist.3+1 me sip.102 m2 + dyqan+parkim para nderteses ne katin 1 teLgj."L.Gurakuqi" ne Elbasan. Apatamenti eshte fare prane rruges kryesore,i pershtat...

Faqe:
 E para  1   2   3   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Eja në ALBtelecom! Reklamo me Lajmerime.com
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2015 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale