|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 27 Maj, 2018 Fier, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Fier / Prona,Realestate
Prona,Realestate
Prona,Realestate
Kërko
 
  Emërtimi
Shtepi ne shitje Fier .
Shtepi ne shitje Fier .

(Fier)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet shtepia 2+1 Kati i par afer ETC . Shtepia ka dy dhoma,sallon, guzhin gatimi , koridor,ballkon ,banjo . 0699778123
Kerkoj pune babysitter
Kerkoj pune babysitter

(Fier)  - Prona,Realestate / Te ndryshme Pershendetje jam 28 vjece dhe kerkoj pune babysitter ne nje familje serioze ne nje nga vendet eunionit european kam mbi dy vjet qe merem me kete pune,nr kontakti viber+3556956...
Kerkoj pune babysitter
Kerkoj pune babysitter

(Fier)  - Prona,Realestate / Te ndryshme Pershendetje jam 28 vjece dhe kerkoj pune babysitter ne nje familje serioze ne nje nga vendet eunionit european kam mbi dy vjet qe merem me kete pune,nr kontakti viber+3556956...
***OKAZION PER TE MOS U HUMBUR ***
***OKAZION PER TE MOS U HUMBUR ***

(Fier)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET Apartament 2+1 ne pallat te ri, me aneks te vecant, 2 ballkone, 83 m2, kati 9 (nuk eshte katii fundit), 2 ashensor. Lagjia 29 Nentori, Fier. Cmimi 400€/m2. Cel 069...
Kerkoj nje djale per lidhje serioze
(Fier,Albania)  - Prona,Realestate / Te ndryshme Jam nje vajze 26 vjec kerkoj nje djale per lidhje serioze. Kam mbaruar studimet per infermjeri,jame dashur,e eshkuar dhe shuem besnike.Te shkruaj vetem personat serioze KY...
Per qef
(Fier)  - Prona,Realestate / Te ndryshme Jam nje djale 26vjec behem skllav per cifte mami serioz bejem cdo gje cdo fantazi cdo cmendurithjesht qef
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000
Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000

(Fier )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dh...
Shitet ose jepet me Qera 306m²
Shitet ose jepet me Qera 306m²

(Fier)  - Prona,Realestate / Dyqane Shitet ose jepet me qera dyqan ne Fier, lagja 1 maj. 306m². Ideal per restorant apo cfaredollojbiznesi. Ne nje zone te zhvilluar. Cel 0692189241 http://xhino.com/sab-apartam...
Apartament 2+1
Apartament 2+1

(Lagja kryengritja e permetit)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartamenti eshte i pa mobiluar dhe ndodhet ne rrugen e pedonales
SUPER OKAZION SHITET DYQAN ME CERTIFIKATE PRONESIE
(FIER)  - Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante SUPER OKAZION SHITET DYQAN ME CERTIFIKATE PRONESIE Me siperfaqe totale 114m², katiperdhe. Dyqani ndodhet ne rrugen Apollonia, Fier. Dyqani shitet me cmim mjaft te favorsh...
Apartament 2+1 per shitje ne lagjen Apollonia, prane Xhamise së madhe
Apartament 2+1 per shitje ne lagjen Apollonia, prane Xhamise së madhe

(Fier)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament 2+1 per shitje ne lagjen Apollonia, prane Xhamise së madhe Apartamenti pozicionohetne katin e dyte te banimit, pallat i ri i cili ju ofron siguri dhe kushte shu...
Shes magazine 578m2 ne lagjen 1 Maj RR,Vellezerit Semanjaku Fier,ku kalon rruga per ne Vlore,as 50m
Shes magazine 578m2 ne lagjen 1 Maj RR,Vellezerit Semanjaku Fier,ku kalon rruga per ne Vlore,as 50m

 - Prona,Realestate / Magazina ne shitje Shes magazine 578m2 ne lagjen 1 Maj RR,Vellezerit Semanjaku Fier,ku kalon rruga per ne Vlore,as 50mlarg rrethrrotullimit te parkut.cmimi eshte 750-800Eur/m2
OKAZION APARTAMENT NE FIER
OKAZION APARTAMENT NE FIER

(Fier rruga llukan toska)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet nje apartament me cmim OKAZION ne nje zone teper te qete pran qendres dhe pran shkollavesupermarketevr etj. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri 10 katesh me punime ...
OKAZION, Shes apartament 1+1+A+BLK, 80m2, cmimi 34.000 €
(Fier )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament 1+1 me 2 ballkone (80 m2), ne lagjjen Liri , prane pedonales ne qytetin e Fierit.Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne pallat te ri me ashensor ,uje dhe dri...
Shes magazine 578m2 ne buze te rruges kur iken per ne Vlore
(Lagja 1 Maj Fier)  - Prona,Realestate / Magazina ne shitje Shes magazine 578m2 ne lagjen 1 Maj RR,Vellezerit Semanjaku Fier,ku kalon rruga per ne Vlore,as 50mlarg rrethrrotullimit te parkut.cmimi eshte 750-800Eur/m2
Shes Magazin 280m2 (Okazion)
(Kryengritja e Fierit(Ish dogana Fier))  - Prona,Realestate / Magazina ne shitje Shes magazine 280m2 ne Kryengritja e Fierit. Dokumentacion i rregullt me Hipoteke. Cmimi eshte idiskutueshem dhe shume i arsyeshem.
Shes Apartament
Shes Apartament

(Lagjia 15 Tetori, Fier, Shqiperi)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shes apartament ne qender te qytetit te Fierit, pallat i ri, ne katin e 9 (kati i fundit).Apartamenti nuk eshte banuar me pare, ka nje siperfaqe prej 45,6 m2. Ka nje aneks te ...
Shtepia ndodhet ne katin e 4-t,2+1 plus 2 banjo dhe 2 ballkone.E mobiluar
Shtepia ndodhet ne katin e 4-t,2+1 plus 2 banjo dhe 2 ballkone.E mobiluar

(Fier,Lagjia Liri rruga Jakov Xoxa)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shtepia ndodhet ne katin e 4-t,ne gjendje te shkelqyer. Ndodhet ne rruge kryesore aferdyqaneve,tregjeve,shkollave,gjithashtu dhe ne nje lagje te qete. Cmimi eshte i arsyeshem,...
Shitet shtepi 2+1 + 2banjo dhe 2 ballkone. Lagjia Liri,Fier.
(Fier,Lagjia Liri)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi htepia ndodhet ne katin e 4-t,ne gjendje te shkelqyer. Ndodhet ne rruge kryesore aferdyqaneve,tregjeve,shkollave,gjithashtu dhe ne nje lagje te qete. Cmimi eshte i arsyeshem,p...
Shitet apartament
(Fier)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament 2+1+2 banja, pallat i ri, 128 m2, kati i 7, lgj. Liri, guzhine e kompletuar e komode, meballkon te madh dhe pamje relaksuese. Dokumentacion i rregullt, cmim i arsye...
SHES SHTEPI NE PERIFERI TE FIERIT ME HIPOTEKE
(FIER)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet shtepi dy kateshe me nje truall 400m2 Kati pare ka dy dhoma nje guzhine dhe nje banjo Kati dyte ka dy dhoma nje banjo dhe nje dhom ndenje e pershtatshme dhe nje bal...
http://sab-apartamente.com/
http://sab-apartamente.com/

(Lgj. 1 Maj, Rr. Skender Muskaj, Fier,Shqiperi)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi http://sab-apartamente.com/ http://www.merrjep.al/Listing/AdDetail/Index/2987839-Apartamente-2-1-dhe-1-1-SAB-Construction-Fier
Apartament ne shitje Fier 2+1
Apartament ne shitje Fier 2+1

(Fier, rruga e spitalit perball hotel internacional)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament 2+1, 107 m2, kuzhine me k/bufe,2dhoma gjumi,nje banjo,2ballkone me pamje nga globi.Apartamenti eshte i lyer dhe me gipse moderne. Ka drejtim J-P. Pallati i ri me as...
Truall me sip 200 m2
(Zharres Fier )  - Prona,Realestate / Prona ne shitje nga bankat Truall me sip totale 200 m2 nga te cilat 190 m2 ndertese, me nr. pasurie 244/14, Volumi 10, Faqe131, Zona Kadastrale 3922, e ndodhur ne Zharrez Fier cmimi 15000 euro
Apartament me sip 51.17 m2
(Lagja Apollonia , Fier )  - Prona,Realestate / Prona ne shitje nga bankat Apartament me sip 51.17 m², me nr pasurie 2/250+2-24, vol.3, fq.72, zk.8534, e ndodhur neLgj.Apollonia-Fier. cmimi 28600 euro
Pyll me sip 3333 m2
(Libofsh, Fier)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje nga bankat Pyll me sip totale 3333 m2, me nr. pasurie 84/14, Volumi 11, Faqe 183, Zona Kadastrale 2443, endodhur ne Fier – Libofshe. cmimi i shitjes 75,000 euro
Jepet me qera
(Fier lagja Afrim i Ri)  - Prona,Realestate / Magazina me qera Jepet me qera makazin kati i pare dhe kati i dyte Mndesi e mire biznesi zyra por dhe perrrobaqepsi Punishte etj Nr kontakti 0692506007 .
shitet audi a3
shitet audi a3

(fier)  - Prona,Realestate / Magazina ne shitje shes audi a3 2.0tdi 140cv viti 2005 . me targa te rregullta x info kontakto 0698726453
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale