|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 28 Mars, 2017 Vlore, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Vlore / Prona,Realestate
Prona,Realestate
Prona,Realestate
Kërko
 
  Emërtimi
OKAZION! Apartament 2+1. 20 000 euro
(Lagja "24 Maji")  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi OKAZION! Apartament me siperfaqe 86 m2 ofrohet ne shitje ne lagjen "24 Maji". Apartamentindodhet ne katin e pare te nje pallati 4-katesh dhe perbehet nga 2 dhoma te ...
Shitet shtepi
Shitet shtepi

(Vlore)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Vlore Afer Komisariatit te Policise, shitet shtepi private, kati I, pa ashensor, 500 m2, kuzhine ekompletuar, 2 dhoma, 1 banjo, tarracë, oborr, baçe, parking, shtepia Shitet...
Apartament turistik me qera
Apartament turistik me qera

(VLORE)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi I kompletuar me te gjitha pajisjet , dhome e guzhine , panorame detin dhe plazhi 5 minuta larg mekemb. Nuk do te zhgenjeheni! Kontaktoni sa me shpejt!
Shes apartament 1+1
(Prane drejtorise se policise vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shes apartament 1+1 te mobiluar.Hyrje e vogel 1+1. Kati I pare,ne krah te Drejtorise se policiesVlore. Lagjia.’’Kushtrimi’’. Rr.”Rakip Malile”.Banesa Nr824. Cmim...
Kerkoj apartament 1+1 ne vlore me cmim te arsyshem
(Vlore)  - Prona,Realestate / Kerkoj shtepi,apartament, banesa, Kerkoj shtepi 1+1 ne vlore me cmim te arsyshem 20000€-23000€ Nr:0695858623
Apartament ne shitje-Kompleksi OSLO/Vlore OKAZION
Apartament ne shitje-Kompleksi OSLO/Vlore OKAZION

(VLORE)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament 1+1+ballkon (76 m2) per shitje ne Vlore. Ndodhet ne katin e trete te "KompleksiOSLO", ne zonen "Uji i Ftohte". I ri gati per te banuar, i pa mob...
OKAZION,shitet apartament
(ORIKUM-VLORE)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament ne katin e peste ose te gjashte mbi toke.Apartamenti eshte i per bere prej njedhome pritje guzhine,dhome dhe nje tualet. Eshte ndertese e re.I pa banuar.Es...
Ambjent Biznesi per shitje ne qytetin e Vlores
Ambjent Biznesi per shitje ne qytetin e Vlores

(Vlore, L. Isa Boletini, prane shkolles Ismail Q. )  - Prona,Realestate / Dyqane Nxjerrim ne shitje nje ambjent biznesi me sip. 60 m katror, ne qender te qytetit, ne lagjen IsaBoletini, prane shkolles 9.vjecare Ismail Qemali, ne Vlore. Dyqani ka ...
SHITET shtepi dhe truall ne Vlore.
SHITET shtepi dhe truall ne Vlore.

(VLORE Kuzum Baba)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. OKAZION!!!!! Shitet nje shtepi me siperfaqe 170 m2 e vendosur ne nje truall prej 700 m2. Aktualishtnje kateshe me projekt te mbaruar per tre kate. Vendndodhja eshte ne Vlore...
Shes Shtepi
Shes Shtepi

(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shes shtepi private me certifikate pronesie ne Vlore,prane Policise.Siperfaqe totale 500m2,siperfaqendertimi 140m2,(1 kateshe0. 2 dhoma gjumi,korridor,sallon/kuzhine,tualet,ve...
Shes Shtepi me te gjitha dokumentet , 35000 Euro , me siperfaqe 350 m2.0692622980
Shes Shtepi me te gjitha dokumentet , 35000 Euro , me siperfaqe 350 m2.0692622980

(Vlore )  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shes Shtepi me te gjitha dokumentet , 35000 Euro , me siperfaqe 350 m2.0692622980
blerje toke o shtepie te kripa
(vlore (TE KRIPA))  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. PERSHENDETJE PO KERKOJ TE BLEJ NJE SHTEPI TE RE O TE VJETER ME OBOR NE ZONEN E SKROFOTINES TE KRIPAOSE DHE TOKE TE VECANTE PER MBJELLJE DHE NDERTIM .
Apartament ne shitje Vlore,skele,lagjen pavarsia
(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament ne shitje Apartamenti ndodhet ne qender te Vlores,skele,te stadiumiflamurtari. Apartamenti eshte 91m2, 2+1 Apartamenti eshte ne kat te 2t. Pallat i rri,me ash...
Shitet ap 2+1 (Vlorë)
Shitet ap 2+1 (Vlorë)

(Lagja Lirim, Rr Rakip Malile)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shtepia perfshin edhe shtese 1+1 Çmim i leverdisshem Nr telefoni: 0695845863
Shitje/Dhenie me qera apartamentesh
(Lagja"Pavaresia",mbrapa Hotel "Mart)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Disponoj disa apartamente 1+1/2+1/gazonjere,i shes dhe i jap me qera dhe per pushime sezonale.
VENDO BILOCALE VICINO AL MARE, VLORE
VENDO BILOCALE VICINO AL MARE, VLORE

(VILAT (VLORE))  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SI VENDE UN BILOCALE VICINO AL MARE, SPIAGGIA MOLTO AMBITA DAI TURISTI. PER INFO CONTATTARE : 00355675626037
Shitet apartament te vilat Vlore
Shitet apartament te vilat Vlore

(Vilat (Vlore))  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET APARTAMENT 1+1 TE VILAT VLORE. PER ME SHUME INFORMAZIONE KONTAKTONI NUMRIN: 0675626037
Shitet apartament te vilat Vlore
Shitet apartament te vilat Vlore

(Vilat (Vlore))  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET APARTAMENT 1+1 TE VILAT VLORE. PER ME SHUME INFORMAZIONE KONTAKTONI NUMRIN: 0675626037
DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20euro NATA
DHOMA PLAZHI NE VLORE 15/20euro NATA

(Vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Japim dhoma plazhi me qera ne vlore te zona uji i ftohte, afer disco Saint tropez. Dhomat kan tegjitha kushtet, edhe per te gatuar. Kemi parkime per makina. Jemi 150m na plazh...
Okazion 2+1 ne Vlore
(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shes 2+1 , 97 m2 ne Vlore me cmim okazion per arsye familjare. Apartamenti eshte ne katin e 5,pallat i vjeter, teresisht e rikonstruktuar me punime cilesore dhe artistike, me ...
Apartament ne shitje-Kompleksi OSLO/Vlore
Apartament ne shitje-Kompleksi OSLO/Vlore

(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament 1+1+ballkon (76 m2) per shitje ne Vlore. Ndodhet ne katin e trete te "KompleksiOSLO", ne zonen "Uji i Ftohte" - Vlore. Apartament i ri gati per ...
Apartament ne okazion !
Apartament ne okazion !

(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet gazonjere ne Vlore, uji i ftohte perball detit. Apartament ne pallat te ri kati i 3 banimi meashensor dhe i pajisur me hipotek. Siperfaqa 44 m2 ,totalish i mobiluar. C...
Dhoma plazhi, Vlore
Dhoma plazhi, Vlore

(plazhi i vjeter 400 m larg nga deti)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi apartamente te reja me kushte bashkohore, kondicioner, TV dhe wifi. cmime te leverdisshme nga 15euronata.
Dhoma me qera
Dhoma me qera

(Vuno ,Himare)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Dhoma me qera . Vuno-himare . Cmimi n varesi t personave
SHTEPI PLAZHI ME QERA
(HIMARE)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi JEPET ME QERA MBRAPA BASHKISE HIMARE,ME PAMJE NGA DETI,5 MINUTA LARG PLAZHIT,RRETH 80M2,E MOBILUARME TE GJITHA KOMODITETET,40 EURO NATA,NUMER KONTAKTI 0692272539
SHTEPI PLAZHI ME QERA
(ORIKUM)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi JEPET ME QERA NE ORIKUM,MBRAPA BASHKISE ORIKUM,NJE APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE MENYRE BASHKEKOHOREME TE GJITHA KOMODITETET,ME KONDICIONER,ME PAMJE NGA DETI,CMIMI 25 EURO NATA...
Apartament ne vlore/skele-stadiumi flamurtari
(Skele)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament ne shitje Apartamenti ndodhet ne qender te Vlores,skele,te stadiumiflamurtari. Apartamenti eshte 91m2, 2+1 Apartamenti eshte ne kat te 2t. Pallat i rri,me a...
Apartament ne shitje Vlore,qender,skele,te stadiumi Flamurtari
(Vlore,skele,stadiumi Flamurtari)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament ne shitje Apartamenti ndodhet ne qender te Vlores,skele,te stadiumiflamurtari. Apartamenti eshte 91m2, 2+1 Apartamenti eshte ne kat te 2t. Pallat i rri,me a...
Shitet apartament
(Vlore, qender, prane xhamise, tek shkolla private )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament i hipotekuar, kati i shtate, siperfaqja 81 m2, 1+1+ambjent gatimi e ngrenie me vete.Tualeti me dritare, ballkon nga perendimi, dritare nga lindja. Pallat i ri me a...
Shes shtepi ne vlore
Shes shtepi ne vlore

(Vlore,transballkanike)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartamenti me siperfaqe 100 M2 cmimi 40.000 euro,me hipoteke,adresa; Rruga transballkaniketek 3 kullat (afer shinave te trenit.
Shes shtepi ne vlore
Shes shtepi ne vlore

(Vlore,transballkanike)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartamenti me siperfaqe 100 M2 cmimi 40.000 euro,me hipoteke,adresa; Rruga transballkaniketek 3 kullat (afer shinave te trenit.
Provide apartaments and villas with rent!
Provide apartaments and villas with rent!

(Vlore,Albania)  - Prona,Realestate / Agjensi imobiliare,Real estate ***Colombo Albania Agency Provide apartaments and villas with rent! Provide apartaments, villaswith rent 1+1 2+1 and Gazoniere. Furnished with comfortable furniture, very ...
okazion shitet apartament 1+1 80m2 33000Euro
(vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Okazion!shitet apartament 1+1 80m2ne Vlore.Apartamenti eshte i ri i pabanuar me pare dhe meashensore.gjithashtu disponon dokumenta te rregullta.Ndodhet ne lagjen pavaresia rre...
Apartament ne shitje/Vlore ,skele,te stadiumi Flamurtari
(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament ne shitje Apartamenti ndodhet ne qender te Vlores,skele,te stadiumiflamurtari. Apartamenti eshte 91m2, 2+1 Apartamenti eshte ne kat te 2t. Pallat i rri,me a...
okazion shitet apartament 1+1 80m2 34000euro
(vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi shitet apartament 1+1 me siperfaqe 80m2 i pabanuar me pare .apartamenti ndodhet ne lagjen pavaresia200m larg hotel partner.
Vlore, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 76 m² 500 Euro/m² ("Uji i Ftohte")
Vlore, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 76 m² 500 Euro/m² ("Uji i Ftohte")

("Uji i Ftohte" - Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament 1+1+ballkon (76 m2) per shitje ne Vlore ne Shqiperi. Ndodhet ne katin e trete te"Kompleksi OSLO", ne zonen "Uji i Ftohte" - Vlore. Apartament i ...
APARTAMENT
APARTAMENT

(KOMPLEKSI OSLO UJE TE FTOHTE VLORE)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi OKAZION!!!SHITET APARTAMENT 1+1 ME SIP 77M2 KATI 2 CMIMI 500 EURO M2!!!30M PRANE DETIT PERBALLKOMPLEKSIT BAR RESTORANT VEFA VLORE
APARTAMENT
APARTAMENT

(KOMPLEKSI OSLO UJE TE FTOHTE)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi OKAZION!!!SHITET APARTAMENT 1+1 ME SIP 77M2 CMIMI 500 EURO M2!!!30M PRANE DETIT PERBALL KOMPLEKSITBAR RESTORANT VEFA VLORE
APARTAMENT
APARTAMENT

(KOMPLEKSI OSLO UJE TE FTOHTE)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi OKAZION!!!SHITET APARTAMENT 1+1 ME SIP 77M2 CMIMI 500 EURO M2!!!30M PRANE DETIT PERBALL KOMPLEKSITBAR RESTORANT VEFA VLORE
SHTEPI BANIMI
SHTEPI BANIMI

(KOMPLEKSI OSLO )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi OKAZION!!!SHITET NJE APARTAMENT 1+1 KATI I 2 ME SIP 76M2 NDODHET NE KOMPLEKSIN BREGDETAR OSLO 30MPRANE DETIT PERBALL BAR RESTORANT KOMPLEKSI VEFA!!!
hyrje 57.5 M2
hyrje 57.5 M2

(uji i ftohte Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi E shes hyrjen e cila ka gjithsejt 57.5 meter katror , e re e blere me klering 1200 euro metri katror, kurse per pagese te gatshme e jap me 1000 euro metrin katror , banesa gji...
Okazion!Shitet nje apartament tek zona e Aksionistes.
(vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament tek "Aksionistja"(afer Jonufres).Disponojme dy apartamente kati tretedhe i katert me pamje nga deti.apartamenti eshte 1+1 75m2 dhe me nje cmim fant...
Okazion!Shitet nje apartament tek zona e Aksionistes.600euro/m2
(vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartamenti eshte 1+1 75 m2 dhe ka pamjen e mrekullueshme te detit.Disponojme hyrje ne katin e tretedhe te katert.Apartamenti eshte i ri dhe i ka dokumentat e rregullta pra es...
okazion shitet apartament 1+1 80m2 36000Euro
(vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament 1+1 ,80m2 ne vlore.Apartamenti ehste i pa banuar me pare dhe ndodhet ne lagjenPavaresi rreth 200m larg Hotel Partner eshte apartament i ri me hipoteke.
Apartament 2+1 kat. 4 90mq vlore
(Zona albano e romina)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shes apartament pallat i ri per motivi familiare
Vlore, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 76 m² 550 Euro/m² ("Uji i Ftohte")
Vlore, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 76 m² 550 Euro/m² ("Uji i Ftohte")

("Uji i Ftohte" - Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament 1+1+ballkon (76 m2) per shitje ne Vlore ne Shqiperi. Ndodhet ne katin e trete te"Kompleksi OSLO", ne zonen "Uji i Ftohte" - Vlore. Apartament i...
Hotel,dhoma plazhi Gockaj
Hotel,dhoma plazhi Gockaj

(Vlore uji ftoht)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Shtepi pushimi..gazoniere
Apartament ne shitje Vlore -qender
(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament ne shitje Apartamenti ndodhet ne qender te Vlores,skele,te stadiumiflamurtari. Apartamenti eshte 91m2, 2+1 Apartamenti eshte ne kat te 2t. Pallat i rri,me a...
Apartament/Banes ne shitje Vlore qender
(Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament ne shitje Apartamenti ndodhet ne qender te Vlores,skele,te stadiumiflamurtari. Apartamenti eshte 91m2, 2+1 Apartamenti eshte ne kat te 2t. Pallat i rri,me a...
Apartament ne shitje 60m
(rruga veladin kollozi (ne krah te conadit))  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartamenti eshte 1+1 60m i restauruar dhe i mobiluar (guzhine tualet),me ballkon kati i peste,ndodhet shume afër rrugës kryesore vlore skel ne krah te super market conad . ...

Faqe:
 E para  1   2   3   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale