|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 28 Gusht, 2016 Durres, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Durres / Prona,Realestate
Prona,Realestate
Prona,Realestate
Kërko
 
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem dhe te leverdisshem
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem dhe te leverdisshem

(RRushbull l.kanali) Shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e pamobiluar ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, e legali...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
TOKE 10.000 m2 Buze Autostrades Dr-Tr Km4
TOKE 10.000 m2 Buze Autostrades Dr-Tr Km4

(Durres) SHITET TOKE 10.000 m2 buze Autostrades Durres-Tirane Kilometri i 4, e pershtatshme per cfaredollojbiznesi. Cmimi 65 Euro m2.
Shes vile 3 kateshe
Shes vile 3 kateshe

(Lagja 14 shkozet durres)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet vile 3 kateshe t tre katet 130m.katror kati par I pa ndar ne dhoma funksjonon x biznes toka300m katror bashk me shpin ..Brenda esht sh elegante .. Cmimi 160.000 lek te...
Shes vile 3 kateshe
(Lagja 14 shkozet durres)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet vile 3 kateshe t tre katet 130m.katror kati par I pa ndar ne dhoma funksjonon x biznes toka300m katror bashk me shpin ..Brenda esht sh elegante .. Cmimi 160.000 lek te...
SHITET shtepi private dy kateshe ne plepa DURRES
SHITET shtepi private dy kateshe ne plepa DURRES

(DURRES)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shitet shtepi private dy kateshe ne afersi te plepave Durres..Kati i pare eshte 132 metra katror. negjendje banimi, kati i par perbehet nga sallon dhe kuzhin dy dhoma gjumi ko...
SHITET shtepi private dy kateshe ne plepa DURRES
SHITET shtepi private dy kateshe ne plepa DURRES

(DURRES)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shitet shtepi private dy kateshe ne afersi te plepave Durres..Kati i pare eshte 132 metra katror. negjendje banimi, kati i par perbehet nga sallon dhe kuzhin dy dhoma gjumi me...
SHITET shtepi private dy kateshe ne plepa DURRES
SHITET shtepi private dy kateshe ne plepa DURRES

(DURRES)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shitet shtepi private dy kateshe ne afersi te plepave Durres..Kati i pare eshte 132 metra katror. negjendje banimi, kati i par perbehet nga sallon dhe kuzhin dy dhoma gjumi me...
ULLISHTE
(Ne shkallnur Golem Durres)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Ullishte ne SHkallnur ne Golem ne Durres,me nje sipefaqeje prej 3150m2 CMIMI:110000 LEK
Apartamente shitje
(LAGJA 18 100M LARG SPITALIT TEK DYQANI DYLIT)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi APARTAMENT 1+1+BALLKON+DEPO OBJEKTI ESHTE E KATIN E 2 ,ME NJE SIPERFAQEJE PREJ 75m ,E MOBILUAR DHEME CERTIFIKATE PRONESIE CMIMI:40000euro
Apartamente shitje
(Llagj 6 Rr Myshketa TEK PICERI 2-ENGJEJT)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi APARTAMENT 2+1 OBJEKTI NDODHET NE KATIN E 8 ME ASHENSOR,ME NJE SIPERFAQJE PREJ 100m. CMIMI:62000euro
Apartamente shitje
(Rr.K.Kazonxhi,TEK TREGU FSHATAR,MARKATA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi APARTAMENT 2+1+BANJO+2BALLKONE,OBJEKTI NDODHET NE KATIN E 3,ME NJE SIPERFAQE PREJ 110M. CMIMI:60000euro
Apartamente shitje
Apartamente shitje

(Rr.taulantia prane UAMD )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi APARTAMENT 3+1+2BANJO+BALLKON OBJEKTI ESHTE NE KATIN E 4 ,ME ASHENSOR ,146M,I PAMOBILUAR DHE EMCERTFIKATE PRONESIE CMIMI:795euro m.
SHITET APARTAMENT
SHITET APARTAMENT

(PERBALLE MUZEUT ARKEOLOGJIK TEK PALLATI KOKVE)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi APARTAMENT 3+1+2BANJO+2BALLKONE,OBJEKTI NDODHET NE KATIN E 11,ME ASHENSOR ,I MOBILUAR DHE JO IMOBILUAR NE VARESI SI E KERKON KLIENTI. CMIMI:780euro m
Shes aparatment,1+1
(Golem plazh)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SUPER OKAZION: Ne Golem plazh,shes apartament 1+1,ndodhet 50 m nga deti, pallat 5 katesh ,meashensor,ne vijen e pare te pallateve,apartamenti eshte ne katin e trete, me pamje ...
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem dhe te leverdisshem
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem dhe te leverdisshem

(RRushbull l.kanali)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e pamobiluar ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, e legali...
Apartamente shitje
(Ish rajoni i policise Durres)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi apartament 1+1 ballkon,objekti ndodhet ne katin e 3 eshte me ashensor me nje siperfaqeje prej 73m,me certifikate pronesie. CMIMI|:400-450m
Apartamente shitje
(Rr. Skenderbej 4 godina 975 hyrja 1 )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi apartamenti 2+1 eshte ne katin e 3 ,me nje siperfaqeje prej 72m ,eshte e nmobiluar dhe mecertifikate pronesie. CMIMI:35000 euro
Apartamente shitje
(Tek shkolla e mjeshtria sportive)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi apartament 1+1,objekti eshte ne katin e 6 me ashensor,vend parkimi,me nje siperfaqje prej 73m eshtee pamobiluar dhe me certifikate pronesie. CMIMI:32000 euro
apartamente shitje
(TEK SHESHI I TRAGETEVE TEK PALLATI I SPARTAK BRAHO)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament 3+1+2banjo+2ballkone,objekti eshte ne katin e 4, me ashensor me nje siperfaqe prej140m,eshte e mobiluar dhe me certifakte pronesie . CMIMI:800euro m
apartamente shitje
(L.7,PALLATI TEK DEGA )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament 2+1. ka ne sip prej 113m ,objekti eshte i mobliuar dhe me certifate pronesie CMIMI:57000 euro
apartamente shitje
apartamente shitje

(TEK RROTA KUQE, PLAZH)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament 1+1 ,objekti eshte ne katin e 3 me a shensor,me nje sip prej 65m ,nuk eshte emobliuareshte me cerftikate pronesie. CMIMI:500M
apartamente shitje
apartamente shitje

(Durres, Tek rruga e autobusave te shijakut )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi apartament 2+1,objekti ndodhet e katin e 2,eshte i mobiluar dhe me certifikate pronesie CMIMI:65000 euro
apartamente shitje
apartamente shitje

(Prane KMY ne Tirane)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi apartamenti 2+1+2 ballkone + banjo + garazh, objekti ndodhet ne katin e 8 eshte mobiluar dhe mecertifkiate pronsie.
apartamente shitje
apartamente shitje

(TEK AUTBUSAT E SHIJAKUT TEK SHESHI TE PALLATET )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi APARTAMENT 2+1 ,OBJEKTI NDODHET NE KATIN E 2 SHTE I MOBILUAR DHE E CERTFIKATE PRONESIE. CMIMI:65000euro
apartamente shitje
(Durres Rr."Aleksander Goga" l.18 afer sp)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi apartament 3+1+ aneks + banjo,objekti ndodhet e katin e 1,ka nje sipr prej 77.7m ,shitet ekompletuar dhe mobiluar,me certifikate pronesie. CMIMI:52000 euro
SHITET APARTAMENT
(Rr.K.Kazonxhi siper bulmetore perla)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi objekti ndodhet ne katin e 3,me ashensor , 3+1, me nje sip pre 112 m CMIMI|:65000 euro
shtepi private
shtepi private

(XHafzotaj ,komuna RRashbull)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shtepi private ,kati 3 eshte e ndare ne 2 hyrje nga 2 dhoma secila, 2+1, te 2-ja hyrjet kaneshkallet e veta,oborr te perbashket dhe porta hyrese jashte. Ka dhe nje truall ana...
100 apartamente
100 apartamente

(Shkembi kavajes )  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Pershendetje Kemi apartamente & hotele me qera me pamje nga deti , Mund te Rezervoni kur tedoni. Apartamentet ndodhen afer detit plazhi durrsit me kushte te Rregullta e...
OKAZION SHITET SHTEPI NE PLAZH
(GOLEM)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET APARTAMENT 1+1 + WC + BALLKON 50 M2 ME HIPOTEK NE PLAZHIN E GOLEMIOT PRANE RERES E DETIT IKOMPLETUAR . CMIMI 20.000 EURO I DISKUTUESHEM
apartamente shitje
apartamente shitje

(Durres, Tek rruga e autobusave te shijakut )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament 2+1 ,i mobiluar, ndodhet ne katin e 2.
apartamente shitje
apartamente shitje

(Durres, Tek rruga e autobusave te shijakut )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament 2+1 ,i mobiluar, ndodhet ne katin e 2.
SHES TRUALL
(DURRES. LAGJA 8 )  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Siperfaqa e truallit eshte 500 m2. Ne kete truall esht e ndertuar nje banese me siperfaqe 118 m2 pore pabanuar. Trualli dhe ndertesa me dokumenta te hipotekuara. Cmimi eshte: ...
Okazion per arsye emigrimi
(Golem )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shes apartament per arsye emigrimi,70m2,perball hotel skamja golem,kati katert,cmimi 27000 euro idiskutueshem ,contaktoni 0675132410
Shitet apartament
(Golem,perball hotel skampa )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Okazion,shitet apartamenti per arsye emigrimi, 70 m2,kati i katert ,27000 euro,cmimi idiskutueshem,kontaktoni 0675132410
Kerkoj te blej apartament 2+1
(Durres)  - Prona,Realestate / Kerkoj shtepi,apartament, banesa, Kerkoj te blej nje apartament (jo pallat i ri)2+1.Te jete kati 2,3,4 pjeserisht i rregulluar ose iparregulluar.Vlera maksimale 4.000.000 leke.Apartamenti duhet te jete ne zone...
Apartament 2+1 Me qera ne Golem
Apartament 2+1 Me qera ne Golem

(Golem )  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet me qera apartament 2+1 ne Golem per pushime Familjare apo Pune sezonale( Pas Tetorit) Apartamaneti eshte i pajisur me ajer te kondicionuar ne cdo dhome - I mobiluar dhe...
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem dhe te leverdisshem
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem dhe te leverdisshem

(RRushbull l.kanali)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e pamobiluar ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, e legali...
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem dhe te leverdisshem
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem dhe te leverdisshem

(RRushbull l.kanali)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e pamobiluar ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, e legali...
OKAZION! SHITET DYQAN NE DURRES (TEK MUZEUMI)
OKAZION! SHITET DYQAN NE DURRES (TEK MUZEUMI)

(Durres prane Muzeumit te deshmorve)  - Prona,Realestate / Dyqane Shitet Dyqan me siperfaqe prej 130 m2 ne Durres prane muzeumit te deshmorve. Dyqani esht esht njekatesh me mundesi ndertimi shume kateshe. Per me shume infomacione kontaktoni ...
Apartamente me qira në plazhin Shkëmbi i Kavajës, Durrës
Apartamente me qira në plazhin Shkëmbi i Kavajës, Durrës

(Shkëmbi i Kavajës, Durrës)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Jepen me qira për të kaluar pushimet deri në dy apartamente në plazhin “Shkëmbi i Kavajës”në Durrës. Apartamentet mund të merren me qira veç e veç ose së bash...
Shitet shtepi+truall 1274m
Shitet shtepi+truall 1274m

(Sukth durres lagjia 6)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shitet shtepi+truall 1274m ne sukth durres lagjia 6 15min nga bregdeti i rrushkullit dhehamallaj.80.000euro ose shkembehet me hyrje ne tirane
SHes shtepin me cmim shum te mire
SHes shtepin me cmim shum te mire

(RRushbull l.kanali)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e pamobiluar ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, e legal...
*OKAZION* Shitet apartament 1+1 ne bregun e Durresit
*OKAZION* Shitet apartament 1+1 ne bregun e Durresit

(Z.K. 8518, Lagjia 13 Plazh, Durres)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament me adrese: Z.K. 8518, Lagjia 13 Plazh, Durres,apartamenti numer 18 kati i 3-te dhe ka nje siperfaqe totale prej 80M² (Ku siper...
Apartament 2+1 ne Golem - Ideal per pushime familjare
Apartament 2+1 ne Golem - Ideal per pushime familjare

(Golem )  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet me qera apartament 2+1 ne Golem Durres ( Afer Adriatik 2 Hotel) - I Mobiluar dhe me ajer tekondicionuar ne cdo dhome, ka 3 ballkone ( 2 me pamje nga deti dhe nje me pamj...
Shitet Super Apartament 1+1 me pamje nga deti (Okazion)
Shitet Super Apartament 1+1 me pamje nga deti (Okazion)

(Shkembi i Kavajes, prane Hotel Majestic)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet Super Apartament 1+1 me pamje nga deti (Okazion) Adresa: Shkembi i Kavajes, prane HotelMajestic Apartamenti perbehet nga nje sallon ndenjeje me kuzhine te vecuar, i...
apartament me qera për zyra në Durrës plazh
(Durres plazh)  - Prona,Realestate / Zyra Jepet apartament me qera për zyra në Durrës plazh. Apartamenti ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri (2014) i pabanuar më parë me sipërfaqe 95.5 m2 ...
Lokal
Lokal

(Ura e Dajlanit pamje nga deti)  - Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante Shitet Lokal. siperfaqia 130m katror. Me tavolina para dhe 12 cifte shazllonesh. Çmimi:1200€ m katror i dikutueshem. Lokali aktualisht esht ne pune. Me hipotek. ...
toke
(Gjiri i Lalezit-Shen Pjeter)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Siperfaqia 2400metra katror Cmimi: 85€ metri katror me pak diskutim Dalja e rruges ngadeti Distanca nga deti 100m Me plan studimi te rregullt
toke
toke

(Gjiri i Rodonit-Draç)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Toke me hipoteke ngjitur me bregun e detit 150m linear vije bregdetare. Siperfaqia: 6700mkatror Cmimi 3500 leke metri katror me para kesh ne dore Pa kembim
Shitet truall 300m2 Shkozet Durres
(Shkozet Durres)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shitet truall 300m2 ne Shkozet,Durres,rruga e ish magazinave te shtetit zona kadastrale 8513. Trualli gjendet buze rruge (asfaltuar) dhe ka dalje direkte ne Durres, Plazh d...
toke
toke

(Gjiri i Lalezit- Shetaj-Durres (afer pikes Marines)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Toke 2000m katror me hipotek + 500m pa hipotek. cmimi: 80€ meteri katror i diskutuesh. pamje egjer e te dy gjiteve te Gjirit te Rodonit dhe Gjirit te Lalezit prona mund...
GAZONIERE DURRES L17
(durres)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma jepet me qera gazoniere e mobiluar 25m cmimi 10000 i padiskutueshem adresa lagja 17 afer tregutindustrial durres nr kontakti 0684178735

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   7   8   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale