|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 24 Korrik, 2016 Durres, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Durres / Prona,Realestate
Prona,Realestate
Prona,Realestate
Kërko
 
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem dhe te leverdisshem
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem dhe te leverdisshem

(RRushbull l.kanali) Shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e pamobiluar ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, e legali...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
Zyre me qera prane Gjykates
Zyre me qera prane Gjykates

(Durres) Ambiente per zyra me qera, godina ne krah te Gjykates se Rrethit Durres.Zyrat variojne nga16,28,32,42 m2.Ambientet jane te pershtatshme per zyra avokatie, noterie ,zyra kontab...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë Apartament ne Okazion
(Pran shkolles : Dy Gjelave) Shitet apartament 2+1 i mobiluar, kati i dyte, 135 m², 440 € metri katror. Pronar Trualli.Pallat me punime cilesore dhe komshij te mire dhe te edukuar.
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë tok tek shkembi i kavajes
(durres shkembi i kavajes) jepet tok per ndertim 5000 m katrore me leje ndertimi te nxiere ...tek shkembi i kavajes siperrruges kryesore...per informacion tel 0672231186 0696787408 ose 0674379...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
SHITJE OKAZION
SHITJE OKAZION

SHITET APARTAMENT OKAZION Siperfaqja totale e baneses: 140 m2 Perberja: 3 dhoma, soxhorno, 2banjo, 2 ballkone Adresa: Perballe Muzeut Arkeologjik, afer Pistes Ventus Harbo...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
TOKE 10.000 m2 Buze Autostrades Dr-Tr Km4
TOKE 10.000 m2 Buze Autostrades Dr-Tr Km4

(Durres) SHITET TOKE 10.000 m2 buze Autostrades Durres-Tirane Kilometri i 4, e pershtatshme per cfaredollojbiznesi. Cmimi 65 Euro m2.
Shitet një apartament në katin 2 një pallatit e...
 - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet një apartament në katin 2 një pallatit e re në golem miami beach.pallati ka ashensorkurse apartamenti është 82 m2 ka dy dhoma të madhe, 2 ballkone madhe me pamje...
SHes shtepi kati pare 2 dhoma Guzhin banjo ballkon...
(4-rruget Shijak )  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHes shtepi kati pare 2 dhoma Guzhin banjo ballkon 50 mij euro
SHITETN DY SHTEPI NGA 53M2 DHE GARAZHD DHE MAKAZIN 13 M2  PER 50 000 E
SHITETN DY SHTEPI NGA 53M2 DHE GARAZHD DHE MAKAZIN 13 M2 PER 50 000 E

 - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET SHTEPIA 53 M2 2 +1 ME 1 BALLKON 24000 EURO KATI TRET (ME HIPOTEK) DHE GARAZHD 8000 EUR( cmimi diskutushem ) SHITET SHTEPIA 53M2 1+1 ME DY BALLKONE 24 000 EURO KATI PAR...
Kerkoj pastruese / lavapjat
(Durres tek shkembi i kavajes nr 1)  - Prona,Realestate / Te ndryshme Kerkoj pasturese lavapjat zone shkembi i kavajes
SHITET SHTEPIA 24000 EURO RRUGA PLAZH TE ILIRIA ME HIPOTEK
SHITET SHTEPIA 24000 EURO RRUGA PLAZH TE ILIRIA ME HIPOTEK

(DURRES)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET SHTEPIA 53 M2 2 +1 ME 1 BALLKON 24000 EURO KATI TRET (ME HIPOTEK) DHE GARAZHD 8000EUR SHITET SHTEPIA 53M2 1+1 ME DY BALLKONE 24 000 EURO KATI PARE(ME HIPOTEK) DHE ...
jepet apartament 2+1me qera ne golem plazh .durres
jepet apartament 2+1me qera ne golem plazh .durres

(golem plazh ..durres )  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi jepet me qera verore apartament .2+1 ne golem ..300 metra larg detit ..e mobilua r kati i pare..pamje mga deti ..ka ballkon dy dhoma gjumi ka dy krevate tekje ..per femije o...
Shitet apartament 1+1
(Lagjia 18 pran spitalit.)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartamnent ne 1 nga zonat me te qeta te Durresit.56 m/katror.Cmimi esht diskutueshem.Pranapartamentit ndodhet dhe spitali dhe rajoni i policise gje e cila e ben nje ve...
Shitet Apartament te Shkembi i Kavajes
Shitet Apartament te Shkembi i Kavajes

(Lagja 13 Plazh, Shkembi i Kavajes)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Siperfaqia 75.44 m2.E mobiluar komlet ,krevat dyshek carcaf dy tavolina dollap komo Frigorifer sobeMikrovel etjera e tjera Shitet per arsye emigrimi. Cmimi i arsyeshem
Shitet ne Gjirin e Lalzit
(Kompleksi LURA 1)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament me sip totale 137 m2, ku ne katin zero eshte veranda, holli i madh, dhome gjumi e njebanjo ndersa me shkalle nga nrenda ngjitesh ne katin e dyte ku ndodhen dy dhoma...
jepet me qera  apartament ne golem
jepet me qera apartament ne golem

(golem durres)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma jepet me qera apartament ne golem .300m..larg detit..ne hyrje te golemit apartamenti i ri .kati ipare dy dhoma gjumi .guzhine bagno ballkon...e mobiluar uje drita 24ore...nje ...
JEPET ME QERA
JEPET ME QERA

( PLAZH DURRES)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 E MOBILUAR NE KATIN E 5 , ME ASHENSOR CMIMI 20EURO NATA ... NR CEL+355685374172
100: apartamente
100: apartamente

(Durres)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Kemi banesa & hotele me qera me pamje nga deti , Mund te Rezervoni kur te doni. Banesat ndodhenafer detit plazhi durrsit me kushte te Rregullta e moderrne. Zona e Plazhit:...
100: apartamente
100: apartamente

(Durres)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Kemi banesa & hotele me qera me pamje nga deti , Mund te Rezervoni kur te doni. Banesatndodhen afer detit plazhi durrsit me kushte te Rregullta e moderrne. Zona e Plazhi...
DURRES SHITET APARTAMENT 4+1+3 BANJO, + DHOME NDENJE , 2 BALLKONE DHE TARRACE. KATI I 10 .
DURRES SHITET APARTAMENT 4+1+3 BANJO, + DHOME NDENJE , 2 BALLKONE DHE TARRACE. KATI I 10 .

(DURRES)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi DURRES SHITET APARTAMENT 4+1+3 BANJO + DHOME NDENJE , BALLKON DHE TARRACE. KATI I 10 . PAMJE NGA TEGJITHA ANET , ME ASHENSOR . SHTEPIA ESHTE E MOBILUAR . - 4 DHOMA GJUMI ...
SHITET APARTAMENT OKAZION
SHITET APARTAMENT OKAZION

 - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi KODI: A33 SHITET APARTAMENT OKAZION Siperfaqja totale e baneses: 100 m2 Perberja: 2 dhoma,soxhorno, 2 banjo, 1 ballkon Adresa: Ne qender, perballe Blue Star Apartame...
SHITET APARTAMENT/JEPET ME QERA
SHITET APARTAMENT/JEPET ME QERA

 - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi KODI: A34 SHITET APARTAMENT/JEPET ME QERA Siperfaqja totale e baneses: 127m2 Perberja:2+1+2B+BLK Adresa: Pas Ambulances Qendrore Cmimi: 700 Euro/m2 per shitje, 25000 ALL ...
SHITET DYQAN
SHITET DYQAN

 - Prona,Realestate / Dyqane KODI: A34 SHITET DYQAN Siperfaqja totale e dyqanit: 22 m2 Adresa: Pas Ambulances Qendrore Dyqanindodhet ne katin e 1 te nje pallati 11 katesh me vend parkimi te bollshem. ...
Shes shtepi
(Durres)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shes nje shtepi private me dy dhoma,guzhine,ka dhe pak oborr.Shtepia eshte ne gjendje shume te miredhe me dokumente te rregullta.Cmimi 35.000 euro,i diskutueshem.Adresa Lagje3...
jemi nje cift 22 dhe25 vjec e kerkojme nje vajze per 3-she simpatike diku rreth moshes 20-25.
(tirane/durres)  - Prona,Realestate / Te ndryshme Nje femer qe te jete e gatshme per 3-she.
JEPET ME QERA APARTAMENTI
(Durres, Plazh)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma JEPET ME QERA APARTAMENTI Ideal per pushimet verore ne bregdetin e Durresit. Vendndodhja: lagjia13 Plazh, prane Florida Siperfaqja totale: 72 m2 Cmimi: 25 Euro/dite Apart...
Jap Dylan me qera
(Play shkembi i kavsjes)  - Prona,Realestate / Dyqane Joao me q era dyqan , 70 m 2 , ne rieshtin e pare , pedane Majestik hotel restorant. Dyqan e shtei ri ,num e shte perdorur . Per cd o informazion , me kontaktoni ne shats ...
Durres, shes magazine Sip. Ndertimit 1.200 m², Sip e truallit 3.935 m2 Cmimi i Tokes 60 Euro m2:I n
Durres, shes magazine Sip. Ndertimit 1.200 m², Sip e truallit 3.935 m2 Cmimi i Tokes 60 Euro m2:I n

(Autostrada Tirane Durres, Km 27)  - Prona,Realestate / Magazina ne shitje ​Zona/Rruga : AUtostrada Tirane Durres, Km 27, Mbikalimi i Fllakes Zona/Rruga :AutostradaTirane -Durres , Mbikalimi i Fllakes, Magazina eshte ndertim i ri i sapoperfundu...
JEPET DYQAN ME QERA
(Prane Gjykates)  - Prona,Realestate / Dyqane JEPET DYQAN ME QERA Siperfaqja totale: 27 m2 Adresa: prane Gjykates Ambjenti eshte i pershtatshemper nje shumellojshmeri aktivitetesh, kryesisht vendndodhja favorizon zyra ...
TOKE TEK SHKEMBI I KAVAJES
(DURRES SHKEMBI I KAVAJES)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. jepet tok per ndertim 5000 m katrore me leje ndertimi te nxiere ...tek shkembi i kavajes siperrruges kryesore...per informacion tel jepet tok per ndertim 5000 m katrore me lej...
Apartament 2+1 ne Golem - Ideal per pushime familjare
Apartament 2+1 ne Golem - Ideal per pushime familjare

(Golem - Durres )  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet me qera apartament 2+1 ne Golem Durres ( Afer Adriatik 2 Hotel) - I Mobiluar dhe me ajer tekondicionuar ne cdo dhome, ka 3 ballkone ( 2 me pamje nga deti dhe nje me pa...
Apartamente me Qera 1+1
(Golem, Durres)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet me qera per sezonin e plazhit apartament 1+1 i mobiluar me kushte shume te mira. Kompleksi AlbAdriatik Golem, Durres afer bregut te detit, me pishin brenda kompleksit 70...
Durres jepet me qera apartment 2+1 i mobiluar TOTALISHT
(Duures tek kopeshti Soros)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Durres, jap me qera apartament 2+1+A Kati 4, 22.000 Leke I MOBILUAR (Kopeshti Soros) Zona/Rruga :Kopeshti Soros Durres jepet me qera apartment 2+1 i mobiluar. Apartamen...
Durres jepet me qera apartament 2+1 tek rajoni i policise
(Durres)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma **Durres prane rajonit te policise, jepet me qera apartament, me ashensor, 2 dhoma, 1 banjo,apartament i ri i sapo ndertuar uje drita 24 ore, ballkon, vend për makinë, 2...
Arben Mema Kerkoj pune
(Durres)  - Prona,Realestate / Te ndryshme Kerkoj pune si usta per shtrim pllakash,bojaxhi me telefonin ne numrin tel:0675269544
SUPER OKAZION
(NE QENDER)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET APARTAMENT Siperfaqja totale e baneses: 69 m2 Perberja: 1 dhome, soxhorno, banjo,ballkon Adresa: Ne qender te Durresit, perballe Tirana Bank Ndodhet ne katin e 7-te...
jepet me qera apartament buze detit ne plazhin Iliria Durres
jepet me qera apartament buze detit ne plazhin Iliria Durres

(plazhi Iliria Durres)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma jepet me qera nje apartament 1+1 me aneks, banjo , ballkon. rreshti i pare buze detit. i kompletuarteresisht . me kondicioner . 30 euro/nata ne muajin korrik dhe Gusht
shitet gasoniere ne plazhin Iliria Durres
(plazh durres , perball Florida)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet gasoniere me banjo, aneks dhe ballkon. e kompletuar totalisht. me kondicioner. Cmimi 15 000euro.
Jap shtepi me qera ne Plazh Durres 1+1
Jap shtepi me qera ne Plazh Durres 1+1

(Golem )  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi shtepia ndodhet 70 m larg bregdetit e mobiluar dhe me Ajer Kondicioner. 50 m katror . E pershtatshmeper familjare dhe cifte
Garziniere me qera 32 m2 ,plazhi ILIRIA ,Durres
Garziniere me qera 32 m2 ,plazhi ILIRIA ,Durres

(PLAZHI ILIRIA,DURRES)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jap me qera garzoniere 32 m2 e kompletuar , me te gjitha pajisjet elektroshtepiake, tv, frigo ,lavatrice, kondicioner. ADRESA : Plazhi ILIRIA ; perballe hotel FLORIDA ; p...
Jap me qera GARZONIERE 32 m2, plazhi ILIRIA ,DURRES
Jap me qera GARZONIERE 32 m2, plazhi ILIRIA ,DURRES

(PLAZHI ILIRIA,DURREs)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma JAP ME QERA NJE GARZONIERE 32 M2 , PERBALLE HOTEL FLORIDA , E KOMPLETUAR me TV ( dhe kabllor), MEKUZHINE ME TE GJITHA PAJISJET , FRIGORIFER, LAVATRICE, KONDICIONER,, pa prob...
Jap me qera GARZONIERE 32 m2, plazhi ILIRIA ,DURRES
Jap me qera GARZONIERE 32 m2, plazhi ILIRIA ,DURRES

(PLAZHI ILIRIA,DURREs)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jap me qera nje garziniere 32 m2 , e kompletuar , me te gjitha pajisjet elektroshtepiake,tv,frigo,lavatrice,kondicioner: Adresa:plazhi ILIRIA; perballe hotel FLORIDA; pas pa...
Jap me qera Apartament 1+1 me sip 42m2,plazhi ILIRIA ,Durres
Jap me qera Apartament 1+1 me sip 42m2,plazhi ILIRIA ,Durres

(PLAZHI ILIRIA ;DURRES)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma JAP ME QERA NJE APARTAMENT 1+1 , 42m2 , PERBALLE HOTEL FLORIDA ,PAS LOKAL "KENT" EKOMPLETUAR me TV, KUZHINE ME TE GJITHA PAJISJET , TV , FRIGORIFER, LAVATRICE, KONDI...
shes toke tek shkembi i kavajes
(durres shkembi i kavajes)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. jepet tok per ndertim 5000 m katrore me leje ndertimi te nxiere ...tek shkembi i kavajes siperrruges kryesore...per informacion tel 0672231186 0696787408 ose 0674379918
Jepet me qera apartament 2+1 Kati 3, (Golem - Durres) Ideal Per pushime
Jepet me qera apartament 2+1 Kati 3, (Golem - Durres) Ideal Per pushime

(Golem - Durres )  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet me qera apartament 2+1 ne Golem Durres ( Afer Adriatik 2 Hotel) - I Mobiluar dhe me ajer tekondicionuar ne cdo dhome, ka 3 ballkone ( 2 me pamje nga deti dhe nje me pamj...
shes toke tek shkembi i kavajes
(durres shkembi i kavajes)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. jepet tok per ndertim 5000 m katrore me leje ndertimi te nxiere ...tek shkembi i kavajes siperrruges kryesore...per informacion tel 0672231186 0696787408 ose 0674379918
Super Okazion! Shiten 3 Aparatamente Plazhi ne nje Kompleks te Ri ne bregdet.
Super Okazion! Shiten 3 Aparatamente Plazhi ne nje Kompleks te Ri ne bregdet.

(Plazh, Qerret, Durres)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Super Okazion Shiten 3 Aparatamente Plazhi ne nje Kompleks te Ri ne bregdet. Adresa: PlazhiQerret, Durres Ofrohen per shitje 3 Apartamente ne Kompleksin Turistik “Diell...
Okazioon! Shitet Apartament 1+1 totalisht i mobiluar
Okazioon! Shitet Apartament 1+1 totalisht i mobiluar

(Plazh, Durres)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Okazioon! Shitet Apartament 1+1 totalisht i mobiluar Adresa: Prane Bregdetit, Golem,Durres Apartamenti perbehet nga nje sallon i madh ndenjeje me kuzhine te vecuar, i kom...
shes toke tek shkembi i kavajes
(durres shkembi i kavajes)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. jepet tok per ndertim 5000 m katrore me leje ndertimi te nxiere ...tek shkembi i kavajes siperrruges kryesore...per informacion tel 0672231186 0696787408 ose 0674379918
SUPER INTERESANT.shes shtèpi private 4 katèrshe me hipotekè
SUPER INTERESANT.shes shtèpi private 4 katèrshe me hipotekè

(durres)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi OKAZION SHUM INTERESANT.shes shtèpi private 4 katèrshe me hipotekè ,zonè e qetè plazh-durrès(zona apollonia afèr rrotès sè kuqe) ,400 metra nga deti. EURO 150000 ...
INTERESANT.shes shtèpi private 4 katèrshe me hipotekè
INTERESANT.shes shtèpi private 4 katèrshe me hipotekè

(durres)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi OKAZION SHUM INTERESANT.shes shtèpi private 4 katèrshe me hipotekè ,zonè e qetè plazh-durrès(zona apollonia afèr rrotès sè kuqe) ,400 metra nga deti. çmimi shumè...
SHITET SUPER VILE
SHITET SUPER VILE

(Adresa: Lagjia Ish Keneta)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi SHITET SUPER VILE Perberja: 2 kate +papafingo Siperfaqja totale: 300 m2 Adresa: Lagjia IshKeneta Cmimi: 100.000 Euro Per cdo informacion shtese: 0693461770/0698592352
SHITET APARTAMENT
SHITET APARTAMENT

(Adresa: Pallati Ish Kinema Iliria)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET APARTAMENT Adresa: Pallati Ish Kinema Iliria Siperfaqja totale: 100m2 Perberja:3+1+Banjo Ndodhet ne katin e dyte. Cmimi:750-800euro/m2 Per cdo informacion shtese:...
jepet me qera
(durres)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma jepet me qera apartamenti 2+1 perball adriatik 1 kati i 5 me ancesor ...oferta e leverdishme.....
Shtepi ne plazhe Durres
(DURRES,Mali Robit ( Te Kastrati))  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shtepi e completuar ne plazhe te Mali Ribit. Dy dhima guzhine banjo me ballcone nga deti e pamje telire nga plazhi.
Shitje. Shtepi ne plazhe Durres
(Durres)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. SHTEPI ne Durres , Mali Robit. Ne breg det. Dy dhoma guzhine e banjo te completuara. Pamje direktnga deti.

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   7   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2016 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale