|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 25 Prill, 2017 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Prona,Realestate
Prona,Realestate
Prona,Realestate
Kërko
 
  Emërtimi
Shitet apartament 105 m2, Tirane
(Lagja "Ali Demi", prane Fushes)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament te fusha e Ali Demit. Apartamenti ekzistues eshte 2+1 plus dy dhoma te medhashtese. Shtepia eshte me dy dhoma gjumi te medha 5x6 holli i madh. Per me tep...
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Liqeni i Thate, prane Gambero Gourmet.
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Liqeni i Thate, prane Gambero Gourmet.

(Rr. Liqeni i Thate)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Liqeni i Thate, prane Gambero Gourmet. Ambient mesiperfaqe 70m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati. Ambi...
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Xhamise.
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Xhamise.

( Rr. Shyqyri Brari)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Xhamise. Apartament 1+1+1wc+1bllk,me siperfaqe 74 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nj...
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II.
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II.

(Rr. Papa Gjon Pali II)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II. Apartament me siperfaqe 137m2, Ishtruar me pllake dhe parket, ndodhet ne nje pallat te ri. Apartamenti organizoh...
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopeshtit Botanik.
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopeshtit Botanik.

(Rr. Selite e Vjeter)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopeshtit Botanik. Apartament2+1+2WC+1verande, me siperfaqe banimi 140m2 dhe verande me siperfaqe 40m2, i sh...
Shitet nje ap fantastik ne pallat te ri
Shitet nje ap fantastik ne pallat te ri

(Te Berryli)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Ap ndodhetne nje pallat sh te mire, me administrim, dy ashensore, parking te madh ne bodrum. Shiteti mobiluar ne menyre cilesore, me mobilje e sjella nga jashte. Ka nje organi...
Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopeshtit Botanik.
Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopeshtit Botanik.

( Rr. Selite e Vjeter)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopeshtit Botanik. Apartament3+1+dhome gatimi+2WC+1verande, me siperfaqe banimi 200m2 dhe verande me siperfa...
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Sulejman Delvina, prane Diplomat 1.
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Sulejman Delvina, prane Diplomat 1.

( Rr. Sulejman Delvina)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Sulejman Delvina, prane Diplomat 1. Apartament 1+1+1WC+1blk, mesiperfaqe 65 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat...
Shitet toke 2455 metra katrore ne tirane per vetem 73.000Euro
Shitet toke 2455 metra katrore ne tirane per vetem 73.000Euro

(Tirane)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shitet toke 2455 metra katrore ne tirane per vetem 73.000Euro.Toka eshte me letra dhe dokumenta terregullta. Toka eshte e pershtatshme per ndertim.Te interesuarit te kontakt...
Shitet toke 2455 metra katrore ne tirane per vetem 73.000Euro
Shitet toke 2455 metra katrore ne tirane per vetem 73.000Euro

(Tirane)  - Prona,Realestate / Te ndryshme Shitet 2455 metra katrore toke ne tirane per vetem 73.000Euro. Toka eshte me letra dhe dokumenta terregullta.Toka eshte e pershtatshme per ndertim. Te interesuarit te kontak...
SHITET VILA 4 KATE (JORDAN MISJA)
SHITET VILA 4 KATE (JORDAN MISJA)

(JORDAN MISJA)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi shitet vila 4 kate me sip.600 m2, kati i pare i pershtashem per garazh, kati 2 eshte pjeserishte imobiluar, kati 3 i mobiluar dhe kati 4 eshte pjeserishte i mobiluar. Vila ka...
SHITET APARTAMENTI 3+1 (FRESKU)
SHITET APARTAMENTI 3+1 (FRESKU)

(Fresku)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet Apartamenti 3+1 Afer Fizikes Berthamore. Apartamenti ka siperfaqe totale 110 metra katrore.Ndodhet ne katin e 2 te objektit dhe aksesi mund te realizohet nepermjet shk...
Shitet apartament
Shitet apartament

(Rruga Ali Demi)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Rruga Ali Demi shitet apartament, 110m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, kati IV, me 2 dhoma,sallon, guzhine, 1 tualet me dritare, ballkon. Apartamenti ka diell gjat gjithe k...
Durres, Shesim Apartament 1+1 ne Shkallnur, Shkembi i Kavajes.
Durres, Shesim Apartament 1+1 ne Shkallnur, Shkembi i Kavajes.

(Shkallnur, Shkembi i Kavajes)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Durres, Shesim Apartament 1+1 ne Shkallnur, Shkembi i Kavajes. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe63m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, pa...
Durres, Shesim Apartament 1+1 ne Shkallnur, Shkembi i Kavajes.
Durres, Shesim Apartament 1+1 ne Shkallnur, Shkembi i Kavajes.

(Shkallnur, Shkembi i Kavajes)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Durres, Shesim Apartament 1+1 ne Shkallnur, Shkembi i Kavajes. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe63m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, pa...
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit.
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit.

(Rr. Peti)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit. Apartament 3+1+2wc, me siperfaqe banimi118m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri...
Tirane, Shesim  Apartament 3+1 ne Rr. Marko Bocari, prane Liqenit.
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Marko Bocari, prane Liqenit.

(Rr. Marko Bocari)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Marko Bocari, prane Liqenit. Apartament 3+1+2wc, me siperfaqebanimi 124m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pall...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo.

( Rr. Emin Duraku)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo. Apartament 2+1+1WC+1Blk,me siperfaqe 69m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te (jo te ...
Apartamnet 1+1
(Gjykata e Rrethit Tirane)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma - Siperfaqja – 67 m2 .Apartamenti eshte Totalisht i Mobiluar. - 1 Dhoma Gjumi - 1 Tualete -Ballkon I lokalizuar tek kullat ne krah te Ekspozites Cmimi 300 euro / mua...
Apartament 3+1 Shitje
(Rruga Lord Bajron .Laprake.)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka nje siperfaqe rreth100 m2 , I pamobiluar dhe eshte I perbere nga : -3dhoma gjumi -kushine -tua...
Apartament me qira afatgjate 4+1 tek Liqeni i Thate
 - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Apartament me qira afatgjate 4+1 tek Liqeni i Thate Apartament spacioz pjesërisht i mobiluar nenje nga zonat me te mirat dhe komode te Tiranes, larg trafikt dhe zhurms të...
Apartament 2+1
(Ministria e Shendetesise)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Apartment totalisht i mobiluar .I ndare ne 2 dhoma gjumi,2 tualete, 2 ballkone, sallon-kushine.Katii katert me ashensor.Siperfaqja 116 m2.Cmimi 40000 leke muaji.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni i Thate.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni i Thate.

( Rr. Liqeni i Thate.)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni i Thate. Apartament 2+1 +2WC, me siperfaqe 124 m2, ishtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apartamenti es...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Shkolles Qazim Turdiu.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Shkolles Qazim Turdiu.

( Rr. Don Bosko)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Shkolles Qazim Turdiu. Apartament2+1+2WC+2bllk, me siperfaqe 115 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje ...
Tirane, Shesim Apartament Dublex 2+1 ne Rr. Kodra e Diellit, ne Rezidencen Kodra e Diellit.
Tirane, Shesim Apartament Dublex 2+1 ne Rr. Kodra e Diellit, ne Rezidencen Kodra e Diellit.

( Rr. Kodra e Diellit)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament Dublex 2+1 ne Rr. Kodra e Diellit, ne Rezidencen Kodra e Diellit.Apartament 2+1+2WC+2bllk+1depo, me siperfaqe 137 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Haxhi Brari, prane Kopshtit Botanik.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Haxhi Brari, prane Kopshtit Botanik.

( Rr. Haxhi Brari)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Haxhi Brari, prane Kopshtit Botanik. Apartament 2+1+2WC+2Blk,me siperfaqe 107m2, i shtruar ne pllake ndodhet ne katin e 5-rt te nje pallat...
Tirane, Shesim  Apartament 3+1 ne Rr. Kavajes, prane 21 Dhjetorit.
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Kavajes, prane 21 Dhjetorit.

( Rr. Kavajes)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Kavajes, prane 21 Dhjetorit. Apartament 3+1 +2wc+2bll, mesiperfaqe banimi 142m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nj...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni i Thate, prane Kopshtit Zoologjik.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni i Thate, prane Kopshtit Zoologjik.

( Rr. Liqeni i Thate)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni i Thate, prane Kopshtit Zoologjik. Apartament2+1+2WC+1blk, me siperfaqe 97m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje p...
KËRKOJ APARTAMENT 1+1 TIRANË 20-25000€
(TIRANË)  - Prona,Realestate / Kerkoj shtepi,apartament, banesa, Kërkoj apartament në Tiranë, Fresku ose Unaza e Re. 1+1, hapësirë e vogël por emirëorganizuar. Me çertifikatë pronësie për mundësi hopotekimi në bankë. 06951...
OKAZION SHITET APARTAMENT 43000€
(VORË)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET APARTAMENT NË VORË 92 m2 PJESËRISHT I MOBILUAR. APARTAMENTI ESHTE I ORGANIZUAR NË 2+1,BANJË BALLKON, KATI I 5-të. ME ÇERTIFIKATË PRONËSIE. 0697517587
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Bulevardin Bajram Curri, prane Shkolles Vasil Shanto.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Bulevardin Bajram Curri, prane Shkolles Vasil Shanto.

( Bulevardin Bajram Curri)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Bulevardin Bajram Curri, prane Shkolles Vasil Shanto. Apartament2+1+1WC+1blk, me siperfaqe 55m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te ...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Dibres, prane Oxhakut.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Dibres, prane Oxhakut.

( Rr. Dibres)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Dibres, prane Oxhakut. Apartament 2+1+2WC+1verande, mesiperfaqe 108 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri....
Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial.
Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial.

(Rr. Sami Frasheri)  - Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial. Ambient me siperfaqe59m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Amb...
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Ismail Qemali, zona Bllok.
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Ismail Qemali, zona Bllok.

(Rr. Ismail Qemali)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Ismail Qemali, zona Bllok. Apartament 3+1+2wc+1bll, mesiperfaqe banimi 164m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pa...
Tirane, Shesim  Apartament 3+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Lulishtes.
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Lulishtes.

( Rr. Medar Shtylla)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Lulishtes. Apartament 3+1+2wc+1verande,me siperfaqe banimi 160m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 8-te...
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kosovareve, prane Liqenit.
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kosovareve, prane Liqenit.

( Rr. Kosovareve)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kosovareve, prane Liqenit. Apartament 1+1+1wc+1bllk, mesiperfaqe 63 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ...
apartament me qera 340 euro
(Bajram Curri)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma kryqezimi Vasil Shanto uze Lanes 2+1 sapo perfunduar restaurimi dhe mobilimi gjithcka e rre
JEPET GARSIONERE ME QERA
(rr.Todi Shkurti,Kompleksi Grand)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Garsionerja eshte ne gjendje sh te mire,totalisht e kompletuar,me ballkon,kati 6 ne kompleksinGRAND.Kontakt 0682778454
OKAZION
OKAZION

(Rr. Dibres)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet super apartament OKAZION ne cmim. Me sip. 93 m2 me super organizim ne dy dhoma gjumi, dhomendenje me ambjent aneksi dhe ballkon. Apartamenti ka orientim jug-perendim i ...
Shitet apartament 2+1
Shitet apartament 2+1

(Prane Poliklinikes nr: 10)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament 2+1 prane Poliklinikes nr:10 me sip. 96.6 m2 me super organizim te shfrytezueshmene 1 dhome ndenje e cila ka ambjent gatimi me vete dhe dalje ne ballkon qe i...
dua vajze per sex
(tirane)  - Prona,Realestate / Te ndryshme Dua mje vajze per sex jam 50 euro per mje ore mosha 20-28 me shkriami ne email
Detective Private
(Gjermani Tirane)  - Prona,Realestate / Te ndryshme Pershendetje " RufAn Topsecret " Jemi nje kompani private detektivesh e licencuar meqender ne Gjermani. Ofrojme sherbimet tona ne te gjitha vendet e Europes,dhe j...
Shitet Apartament 1+1, Kodra Diellit
Shitet Apartament 1+1, Kodra Diellit

(Tirane)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet Apartament 1+1, kati i III , 44 m2, e mobiluar totalisht (si ne foto) tek Eleonora praneKodres se Diellit. 32000 Euro
SHITET DUBLEX NE RR KAVAJES
SHITET DUBLEX NE RR KAVAJES

(Pas GLOBE)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Dublexi ndodhet ne dy katet e fundit te nje ndertimi te ri, perkatesisht kati i 5 dhe i 6, ne rrugenVace Zela. ne toral jane 247 m2 ndertim. Apartamentet shiten dhe te ndara ...
Shitet vila ne Tirane
Shitet vila ne Tirane

(Tirana)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi Shitet vila ne Tirane mezonete dhe nje kate akoma.3 kate .me oxhak vende parkimi dhe pamjepanoramike.
garazhd autoveture me qera
(tirane )  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Garazhd autoveture ..i mbyllur me qepen,hyrja kryesore funksionon me pult komandimi adresaRruga" Qemal Stafa",perballe Prokurorise se pergjitheshme Tirane Cmimi ...
Shitet apartament 2+1
(Mbrapa Ambsades Amerikane)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet Ap. 2+1, 85 m2 kati 4, pa ashensor, mbrapa ambsades Amerikane, ne kushte shume te mira dhe ikompletuar, kuzhine dhe dhoma te kompletuara plus 2 ballkone dhe 1 banjo e p...
KERKOJ APARTAMENT 25 MIJE EURO NE TIRANE
(TIRANE)  - Prona,Realestate / Kerkoj shtepi,apartament, banesa, Kekoj apartament 1+1 ne tirane. 25 mije euro me certifikate pronesie. Me lini numrin e telefonit.
KERKOHEN DY VAJZA PER NDARJE QERAJE PRANË MEDRESES TIRANË
(TIRANË)  - Prona,Realestate / Kerkoj shtepi,apartament, banesa, Kërkohen dy vajza per ndarje qeraje. 5000 leke secila. Prane Medresese Tirane 0695175375
Agjent-(e)
Agjent-(e)

(Tirane )  - Prona,Realestate / Agjensi imobiliare,Real estate Ati Albania Real Estate - Kerkon agjent-(e) shitjesh ne agjensi imobilare te kualifikuar dhe meeksperience pune. Te jene te komunikueshem dhe te shkathet. Te interesuarit t...

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale