|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 19 Janar, 2018 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Prona,Realestate
Prona,Realestate
Prona,Realestate
Kërko
 
  Emërtimi
Lokal me qera 90m++       300euro muaj
Lokal me qera 90m++ 300euro muaj

(Tek Freskou..)  - Prona,Realestate / Magazina me qera Lokali esht 98 m2 esht 50 larg shkolesh 9 vjecare.. Ka hapsire te madhe nga jast per te vendosurtavolina.. mundet ce te perdoret per cdo loj biznesi.. cmimi i diskutushem si...
Jepet Me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Ibrahim Rugova, prane Gardes.
Jepet Me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Ibrahim Rugova, prane Gardes.

(Tirane)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet Me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Ibrahim Rugova, prane Gardes. Apartament me nje siperfaqe115m2, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga sal...
Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Rr. e Elbasanit, prane 7 Xhuxhave.
Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Rr. e Elbasanit, prane 7 Xhuxhave.

(Tirane)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Rr. e Elbasanit, prane 7 Xhuxhave. Apartament 100m2, ndodhet nekatin e 3-te te nje pallati te ri cilesor. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 ...
Jepet me qira apartament ne bllok ne nje pallat te ri, 600 euro
(rruga Sami Frasheri)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet me qira apartament ne bllok ne nje pallat te ri me ashensore . Apartamenti eshte i organizuarne nje soxhorno te madhe e perbashket me ambientin e gatimit , dy dhoma gjum...
Bllok Apartament me qera Kati 4, 600 euro
(rruga Sami Frasheri )  - Prona,Realestate / Agjensi imobiliare,Real estate Jepet me qira apartament ne bllok ne nje pallat te ri me ashensore, kati 4. Apartamenti eshte iorganizuar ne nje soxhorno te madhe e perbashket me ambientin e gatimit , dy dho...
Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Blv. Bajram Curri, prane Kinema Agimi.
Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Blv. Bajram Curri, prane Kinema Agimi.

(Tirane)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Blv. Bajram Curri, prane Kinema Agimi. Apartament me nje siperfaqe115m2, ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet ng...
Shitet Apartament 2+1 ne Rr. 5 Maji, prane Concord Center.
Shitet Apartament 2+1 ne Rr. 5 Maji, prane Concord Center.

(Tirane)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet Apartament 2+1 ne Rr. 5 Maji, prane Concord Center. Apartament me nje siperfaqe 109m2,ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, ...
Shitet Apartament 2+1 ne Kompleksin Kika 1, tek Komuna e Parisit.
Shitet Apartament 2+1 ne Kompleksin Kika 1, tek Komuna e Parisit.

(Tirane)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet Apartament 2+1 ne Kompleksin Kika 1, tek Komuna e Parisit. Apartament me nje siperfaqe102m², ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga sa...
Shitet Apartament 2+1 ne Rr. Besim Alla prane Misto Mame
Shitet Apartament 2+1 ne Rr. Besim Alla prane Misto Mame

(Tirane)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet Apartament 2+1 ne Rr. Besim Alla prane Misto Mame. Apartament me nje siperfaqe 102m2, imobiluar ne menyre bashkekohore, ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri. Apart...
jap nje dhom me qera ne peje
(peje)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma nese ka ndonje femer te interesuar qe don me punu ne peje ne kafiteri mundem me ja opfru nje dhom meqera 150 euro me gjitha shpenzimet ne qender qyteti te delta market ne peje...
jap nje dhom me qera ne peje
(peje)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma nese ka ndonje femer te interesuar qe don me punu ne peje ne kafiteri mundem me ja opfru nje dhom meqera 150 euro me gjitha shpenzimet ne qender qyteti te delta market ne peje...
Apartament 1+1 me qera
(Yzberisht, Tirane)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jap apartament me qera 1+1, ne zonen e Yzberishtit, rruga: 3 Deshmoret, Apartamenti eshte ikompletuar dhe ndodhet afer stacionit te autobuzit. Per me shume informacione k...
Jap apartament me qera ne zonen e Yzberisht, Tirane
(Yzberisht, Tirane)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jap apartament me qera 1+1, ne zonen e Yzberishtit, rruga: 3 Deshmoret, Apartamenti eshte ikompletuar dhe ndodhet afer stacionit te autobuzit. Per me shume informacione kon...
Jepet me Qira Ambjent Komercal tek Kristal Center.
(Tirane)  - Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante Jepet me Qira Ambjent Komercal tek Kristal Center. Ambjent me nje siperfaqe 278m² ndodhet ne katin0 te nderteses. Eshte i pershtatshem per lokal. Cmimi: 13.6 Euro/m², perf...
Jepet me Qira Super Apartament 3+1 tek Liqeni i Thate.
Jepet me Qira Super Apartament 3+1 tek Liqeni i Thate.

(Tirane)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet me Qira Super Apartament 3+1 tek Liqeni i Thate. Apartament me nje siperfaqe 124m², ndodhetne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 3 dh...
Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Hotel Ferrari.
Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Hotel Ferrari.

(Tirane)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Hotel Ferrari. Apartament me nje siperfaqe90m², ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga...
SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE
(TIRANE)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE Me siperfaqe totale 92m², Shkalla2, kati 6 apartamenti 39. Apartamenti ndodhet ne Tirane tek Casa Italia , O...
SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE
(TIRANE)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE Me siperfaqe totale 92m², Shkalla2, kati 5,apartamenti nr.31 Apartamenti ndodhet ne Tirane te Objekti Mehill...
SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE
(TIRANE)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE Me siperfaqe totale 86.5m², Shkalla 2, Kati 6, apartamenti 36. Apartamenti ndodhet ne Tirane tek Objekti Mehi...
SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE
(TIRANE)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE Me siperfaqe totale 75.4m², Shkalla2, kati 6 apartamenti 37. Apartamenti ndodhet ne Tirane tek Casa Italia , ...
SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE
(TIRANE)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Me siperfaqe totale 74.3m², Shkalla 2, kati 6 apartamenti 38. Apartamenti ndodhet ne Tiranetek Casa Italia , Objekti Mehillaj sh.p.k, AZA Electronics. Kompleks i ndertu...
Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 ne Rr. Ibrahim Rugova, zona Bllok.
Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 ne Rr. Ibrahim Rugova, zona Bllok.

(Tirane)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 ne Rr. Ibrahim Rugova, zona Bllok. Apartament me nje siperfaqe120m², ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri cilesor. Ambjenti organi...
Jepet me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Don Bosko, prane Kishes.
Jepet me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Don Bosko, prane Kishes.

(Tirane)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Don Bosko, prane Kishes. Apartament me nje siperfaqe 120m²,ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga sallon...
Shitet Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko.
Shitet Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko.

(Tirane)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko. Apartament 2 + 1 + 2 tualete + 1 ballkon, me nje siperfaqe112.4m², ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me punime cilesore. A...
Shitet Apartament 3+1 ne Rr. Jordan Misja, prane Gjykates.
Shitet Apartament 3+1 ne Rr. Jordan Misja, prane Gjykates.

(Tirane)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet Apartament 3+1 ne Rr. Jordan Misja, prane Gjykates. Apartament 3+1+2wc+2blk, me njesiperfaqe 120m², ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizoh...
SHITET TOKE
(Gjiri Llzit)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHitet toke me certifikate pronesie te kodrat e perballe gjirit te Lalzit me pamje nga deti 1090m2per vetem eur50.000
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Loni Ligori
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Loni Ligori

(Tirane)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Loni Ligori, tek Astiri. Apartament 2+1+2WC+1blk, mesiperfaqe 118m², i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri....
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Loni Ligori, tek Astiri.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Loni Ligori, tek Astiri.

(Tirane)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Loni Ligori, tek Astiri. Apartament 2+1+1WC+1blk, mesiperfaqe 105m², i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri....
Hi
(Tiran)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Pershendetje Jam nje djal 30 vjec simaptik i paster Dua nje femer per neser Jam korrekt edhe isiedhshem Ju pres Me shkruani ato qe duan Nuk ju zhgeniej
Shitet Ap.3+1, kati 3, 74.000 euro
(Xhamlliku, Tirane)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet nje apartament 89m2, 3 dhoma dhe 1 kuzhine, ne katin e trete (3) te nje pallati5-katesh. Orientimi i apartamentit eshte fanatastik, me diell gjate gjithe dites, Perend...
Ambjent per Zyra (ish ekspozita)
(Tirane)  - Prona,Realestate / Zyra Jepet me qera nje ambjent per zyre 60 m2, me dy tualete. Eshte gjysem i mobiluar dhe me parket.Rifiniturat e ambjentit jane bashkekohore dhe moderne . Ne afersi te ish-ek...
Ambjent per Zyra, Klinike Dentare, Noterie, Avokatie
(Prane ish Ekspozites )  - Prona,Realestate / Zyra Jepet me qera ambjent per zyre avokatie, noterie, klinike dentare ...etj, me siperfaqe 27 m2. Kaedhe Wc. Ambjenti eshte me parket, i mobiluar per zyre me rifinitura moderne ...
Shitet 2+1
(Unaza e Re Tirane)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Ne Unazen e Re, tek rotondot, shitet ap 2+1,me 2 tualete, kati i pare i banimit, mbi dyqane,Siperfaqja e apartamentit eshte 101 m2. Apartamenti ka nje orientim shume te mire j...
Shitet Apartament 2+1 tek Kompleksi Fiori Di Bosko
Shitet Apartament 2+1 tek Kompleksi Fiori Di Bosko

(Tirane)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shitet Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, tek Kompleksi Fiori Di Bosco. Apartament me njesiperfaqe 91m², ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, me punime ciles...
jap nje dhom me qera ne peje
(peje)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma nese te duhet nje dhom me qera apo ndonje vend pune ne peje e ne zvicer e suedi lajmrohu vlen perfemra ne restorante thir edhe ne viber ne +38649422979 oki
Apartament i ri!
(tirane)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartament i ri! Pallati nr:009H1 Kati i pare. dera e pare. Rruga "Mustafa Matohiti"Kodra e Diellit. Tirane. Siperfaqja e pergjithshme: 97m katror Me tapi te rre...
Apartament 2+1+holl+2wc 120m 170euro muaj
Apartament 2+1+holl+2wc 120m 170euro muaj

(Tek Freskou.. (Afer lokalit freskut))  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Cmimi 170euro ne muaj. Apartamenti esht vitit 2010 siperf 120m ne katin 4. Ka uj drita 24 ore. Esht me mobile the elektonike i kompletura totalish.. Te gjitha te reja, ...
Apartament 2+1+holl+2wc 120m 170euro muaj
Apartament 2+1+holl+2wc 120m 170euro muaj

(Tek Freskou..)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Cmimi 170euro ne muaj. Apartamenti esht vitit 2010 siperf 120m ne katin 4. Ka uj drita 24 ore. Esht me mobile the elektonike i kompletura totalish.. Te gjitha te reja, ...
Shite 2+1 ne Unazen e Re
(Unaza e Re Tirane)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Ne Unazen e Re, tek rotondot, shitet ap 2+1,me 2 tualete, kati i pare i banimit, mbi dyqane,Siperfaqja e apartamentit eshte 101 m2. Apartamenti ka nje orientim shume te mire ...
Shitet 2+1
(Unaza e Re Tirane)  - Prona,Realestate / Agjensi imobiliare,Real estate Ne Unazen e Re, tek rotondot, shitet ap 2+1, kati i pare i banimit, mbi dyqane, me 2 tualete.Siperfaqja e pergjithshme eshte 101 m2. Apartamenti ka nje orientim shume te mir...
Ambient per zyre
Ambient per zyre

 - Prona,Realestate / Zyra Perballe Stadiumit Dinamo tek pallati Melrose jepet me qera ambient per zyra 85 m2 pallat I ri meashensor, kati 6-te me termoizolim dhe kondicionere. Cmimi 400 euro
Perballe Stadiumit Dinamo
 - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Perballe Stadiumit Dinamo, tek pallati Melrose jepet me qera apartament 2 + 1, 85 m2, pallat I ri meashensor, kati I 6-te I mobiluar ne menyre bashkohore me kondicionere dhe t...
Ambient per zyre
Ambient per zyre

 - Prona,Realestate / Zyra Perballe Stadiumit Dinamo tek pallati Melrose jepet me qera ambient per zyra 85 m2 pallat I ri meashensor, kati 6-te me termoizolim dhe kondicionere. Cmimi 400 euro
Perballe Stadiumit Dinamo
Perballe Stadiumit Dinamo

(Tek pallati Melrose )  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Perballe Stadiumit Dinamo, tek pallati Melrose jepet me qera apartament 2 + 1, 85 m2 pallat I ri meashensor, kati 6. I mobiluar ne menyre bashkohore me termoizolim dhe kondici...
Ambjent me qera 2+1 ne zonen e Bllokut
Ambjent me qera 2+1 ne zonen e Bllokut

(Ne afersi te Librit Universitar)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Ambjenti jepet me qera per zyra ose banim. Eshte i pamobiluar, ka vetem ambjentin e gatimit (kuzhines ), normalisht edhe hidrosanitaret.
Qera Kati 1 i nje vile
(Tirane.Rruga Sadik Petrela)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Jepet me qera kati i 1 nje vile 2 kateshe 2 dhoma dhe 1 kuzhine ne rrugen Sadik Petrela 100 m ngaPub Venue.Shtepia eshte bosh pervec kuzhines se montuar.Ka edhe mundesi parkim...
Shitet Ap 2+1, 95 m2, 85000
(prane stacionit te trenit tirane)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet 2+1, 95 m2, prane ish-stacionit te trenit, Tirane, ne afersi te maternitetit. Kati i VI ibanimit, me ashensor. i mobiluar, 1 wc. Apatamenti eshte me kontrate sipermarrj...
shitet dyqan tek komun ae parisit
(tirane)  - Prona,Realestate / Dyqane Shitet dyqan ne zonen e komunes se parisit,prane ruges Medar shtylla. Dyqani ndodhet ne katin zerote nje pallati te ri. ka siperfaqe 51.2m2, me 2 hapesira. ambienti dhe pozici...
Jepet me qera (per zyra )
Jepet me qera (per zyra )

(Tek Selvia)  - Prona,Realestate / Zyra Ambjenti ndodhet ne Kt.2 te nderteses siper Shans Market , ambjenti eshte i shrytezueshem per zyraeshte i rikonstruktuar dhe eshte gati per cdo lloji ambjenti qe mund te mendo...
Shitet apartament 1+1 (Tek Selvia)
Shitet apartament 1+1 (Tek Selvia)

(Tek Selvia)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament 1+1 ne zonen e "Selvise" Tirane i pamobiluar dhe i shtruar me parket .Apartamenti eshte i ri dhe i pabanuar me pare .

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale