|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 25 Prill, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate
Prona,Realestate
Prona,Realestate
Kërko
 
  Emërtimi
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë HYRJE 1+1 OSE 2+1
(DURRES, Durres) INTERESOHEM PER NJE HYRJE 1+1 OSE 2+1 NE QYTETIN E DURRESIT OSE PAK ME LARG SE QYTETI.HYRJEN 1+1DERI NE 150MIJE NE MUAJ ...NDERSA 2+1 MAKSIMUMI DERI NE 200 MIJE NE MUAJ MUNDES...
Lajmerime me pagesë Lajmerime me pagesë
OKAZION!!!Shitje apartamente ne Shengjin!Alfred Prendi
OKAZION!!!Shitje apartamente ne Shengjin!Alfred Prendi

(Shengjin (LEZHE), Lezhe) Pallati ndodhet ne shengjin. Ngjitur me hotel resort ANTAG pallati esht 5 katesh i rrethuar merecinzione 4 anet gjdo hyrje ka nga nje parking brenda ne qmim parkingu ndodhet ...
OKAZION SHUM INTERESANT​.shes shtèpi private 4 katè
OKAZION SHUM INTERESANT​.shes shtèpi private 4 katè

(Durres, Durres)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi OKAZION SHUM INTERESANT.shes shtèpi private 4 katèrshe me hipotekè (180 m2 çdo kat),zonè eqetè plazh-durrès (zona apollonia afèr rrotès sè kuqe) ,400 metra nga deti....
shes ose kembej dyqan 35 m2 me toke ne bregdet
shes ose kembej dyqan 35 m2 me toke ne bregdet

(stadiumi flamurtari, Vlore)  - Prona,Realestate / Dyqane shes ose kembej me tok zona shkolla e marines ose uje i ftohte, dyqan 35 m2 me certifikatepronesie perballe stadiumit flamurtari cmimi pak i diskutushem
shitet apartament ne Radhime i mobiluar
(Radhime, Vlore)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi shitet Apartament i ri i pabanuar me pare ne radhime.Apartamenti eshte i mobiluar .Siperfaqja e tijeshte 55 m2.Eshte i pozicionuar me pamje nga deti dhe ka perpara vend parkim...
Shitet apartament 105 m2, Tirane
(Lagja "Ali Demi", prane Fushes, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet apartament te fusha e Ali Demit. Apartamenti ekzistues eshte 2+1 plus dy dhoma te medhashtese. Shtepia eshte me dy dhoma gjumi te medha 5x6 holli i madh. Per me tep...
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Liqeni i Thate, prane Gambero Gourmet.
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Liqeni i Thate, prane Gambero Gourmet.

(Rr. Liqeni i Thate, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Liqeni i Thate, prane Gambero Gourmet. Ambient mesiperfaqe 70m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati. Ambi...
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Xhamise.
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Xhamise.

( Rr. Shyqyri Brari, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Xhamise. Apartament 1+1+1wc+1bllk,me siperfaqe 74 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nj...
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II.
Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II.

(Rr. Papa Gjon Pali II, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II. Apartament me siperfaqe 137m2, Ishtruar me pllake dhe parket, ndodhet ne nje pallat te ri. Apartamenti organizoh...
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopeshtit Botanik.
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopeshtit Botanik.

(Rr. Selite e Vjeter, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopeshtit Botanik. Apartament2+1+2WC+1verande, me siperfaqe banimi 140m2 dhe verande me siperfaqe 40m2, i sh...
Shitet nje ap fantastik ne pallat te ri
Shitet nje ap fantastik ne pallat te ri

(Te Berryli, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Ap ndodhetne nje pallat sh te mire, me administrim, dy ashensore, parking te madh ne bodrum. Shiteti mobiluar ne menyre cilesore, me mobilje e sjella nga jashte. Ka nje organi...
Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopeshtit Botanik.
Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopeshtit Botanik.

( Rr. Selite e Vjeter, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopeshtit Botanik. Apartament3+1+dhome gatimi+2WC+1verande, me siperfaqe banimi 200m2 dhe verande me siperfa...
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Sulejman Delvina, prane Diplomat 1.
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Sulejman Delvina, prane Diplomat 1.

( Rr. Sulejman Delvina, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Sulejman Delvina, prane Diplomat 1. Apartament 1+1+1WC+1blk, mesiperfaqe 65 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat...
Shitet toke 2455 metra katrore ne tirane per vetem 73.000Euro
Shitet toke 2455 metra katrore ne tirane per vetem 73.000Euro

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera. Shitet toke 2455 metra katrore ne tirane per vetem 73.000Euro.Toka eshte me letra dhe dokumenta terregullta. Toka eshte e pershtatshme per ndertim.Te interesuarit te kontakt...
Shitet toke 2455 metra katrore ne tirane per vetem 73.000Euro
Shitet toke 2455 metra katrore ne tirane per vetem 73.000Euro

(Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Te ndryshme Shitet 2455 metra katrore toke ne tirane per vetem 73.000Euro. Toka eshte me letra dhe dokumenta terregullta.Toka eshte e pershtatshme per ndertim. Te interesuarit te kontak...
SHITET VILA 4 KATE (JORDAN MISJA)
SHITET VILA 4 KATE (JORDAN MISJA)

(JORDAN MISJA, TIRANA)  - Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi shitet vila 4 kate me sip.600 m2, kati i pare i pershtashem per garazh, kati 2 eshte pjeserishte imobiluar, kati 3 i mobiluar dhe kati 4 eshte pjeserishte i mobiluar. Vila ka...
SHITET APARTAMENTI 3+1 (FRESKU)
SHITET APARTAMENTI 3+1 (FRESKU)

(Fresku, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shitet Apartamenti 3+1 Afer Fizikes Berthamore. Apartamenti ka siperfaqe totale 110 metra katrore.Ndodhet ne katin e 2 te objektit dhe aksesi mund te realizohet nepermjet shk...
Ofrohen kontrata pune 3 deri 5 vjecare ne gjermani
Ofrohen kontrata pune 3 deri 5 vjecare ne gjermani

(Tirane, Te gjitha qytetet)  - Prona,Realestate / Te ndryshme Kerkohet punetor me eksperience te gjate pune te llojit: 1. Punimin e gureve natyral dhe betoni. (shtrimin e gureve granit dhe granil. Krijimin e mureve te thata) 2. Arkit...
shitet apartament 1+1
(plazh stacioni iliria, Durres)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartamenti eshte i hipotekuar,Kati i 6,me tarace me pamje nga rruga kryesore,Ka mundesi te ndahetne 2 dhoma.ka bufe aneksi te montuar.ka kondicioner.me ashensor.34000 euro to...
Apartament 2+1 ne shitje te Kisha e Madhe
Apartament 2+1 ne shitje te Kisha e Madhe

(Rruga Marin Bicikemi, perballe Kishes se Madhe, Shkoder)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament 2+1 te pozicionuar ne katin e IV-t banim te njepallati me adrese te Rruga Marin Becikemi, perballe Kishes se Madhe, apartamenti...
Shitet apartament
Shitet apartament

(Rruga Ali Demi, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Rruga Ali Demi shitet apartament, 110m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, kati IV, me 2 dhoma,sallon, guzhine, 1 tualet me dritare, ballkon. Apartamenti ka diell gjat gjithe k...
Dyqan ne shitje te Kisha e Madhe
Dyqan ne shitje te Kisha e Madhe

(Rruga Marin Bicikemi, perballe Kishes se Madhe, Shkoder)  - Prona,Realestate / Dyqane Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me çmim okazion, sipërfaqe 45 m² dhe adresë: RrugaMarin Beçikemi. Ky dyqan ndodhet në katin e I-rë të ndërtesës dhe ësh...
Kapanon/Magazine/Depo me qera
Kapanon/Magazine/Depo me qera

(Unaza perendimore, te kolegji Turk, Shkoder)  - Prona,Realestate / Magazina me qera Sun Real Estate ofron me qera një kapanon me adrese: Unaza Perendimore, te kolegji Turk, kjo pronëeshte I kateshe dhe ka një sipërfaqe totale prej 604 m²; ku 323 m² jan...
Durres, Shesim Apartament 1+1 ne Shkallnur, Shkembi i Kavajes.
Durres, Shesim Apartament 1+1 ne Shkallnur, Shkembi i Kavajes.

(Shkallnur, Shkembi i Kavajes, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Durres, Shesim Apartament 1+1 ne Shkallnur, Shkembi i Kavajes. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe63m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, pa...
Durres, Shesim Apartament 1+1 ne Shkallnur, Shkembi i Kavajes.
Durres, Shesim Apartament 1+1 ne Shkallnur, Shkembi i Kavajes.

(Shkallnur, Shkembi i Kavajes, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Durres, Shesim Apartament 1+1 ne Shkallnur, Shkembi i Kavajes. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe63m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, pa...
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit.
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit.

(Rr. Peti, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit. Apartament 3+1+2wc, me siperfaqe banimi118m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri...
Tirane, Shesim  Apartament 3+1 ne Rr. Marko Bocari, prane Liqenit.
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Marko Bocari, prane Liqenit.

(Rr. Marko Bocari, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Marko Bocari, prane Liqenit. Apartament 3+1+2wc, me siperfaqebanimi 124m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pall...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo.

( Rr. Emin Duraku, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo. Apartament 2+1+1WC+1Blk,me siperfaqe 69m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te (jo te ...
Apartamnet 1+1
(Gjykata e Rrethit Tirane, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma - Siperfaqja – 67 m2 .Apartamenti eshte Totalisht i Mobiluar. - 1 Dhoma Gjumi - 1 Tualete -Ballkon I lokalizuar tek kullat ne krah te Ekspozites Cmimi 300 euro / mua...
Apartament 3+1 Shitje
(Rruga Lord Bajron .Laprake., TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka nje siperfaqe rreth100 m2 , I pamobiluar dhe eshte I perbere nga : -3dhoma gjumi -kushine -tua...
Apartament me qira afatgjate 4+1 tek Liqeni i Thate
(TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Apartament me qira afatgjate 4+1 tek Liqeni i Thate Apartament spacioz pjesërisht i mobiluar nenje nga zonat me te mirat dhe komode te Tiranes, larg trafikt dhe zhurms të...
Apartament 2+1
(Ministria e Shendetesise, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Apartment totalisht i mobiluar .I ndare ne 2 dhoma gjumi,2 tualete, 2 ballkone, sallon-kushine.Katii katert me ashensor.Siperfaqja 116 m2.Cmimi 40000 leke muaji.
Kate banesore me Qira ne Toakbashqe.
(Prishtin, Prishtine)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Leshoj kat banesore me qira 2dhoma gjumi sallon/kuzhin banjo super standart. park me parking jashtee mbrenda.Jeni per kohe te gjate dhe familjar.per vende te qete dhe ajere t...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni i Thate.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni i Thate.

( Rr. Liqeni i Thate., TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni i Thate. Apartament 2+1 +2WC, me siperfaqe 124 m2, ishtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apartamenti es...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Shkolles Qazim Turdiu.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Shkolles Qazim Turdiu.

( Rr. Don Bosko, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Shkolles Qazim Turdiu. Apartament2+1+2WC+2bllk, me siperfaqe 115 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje ...
Tirane, Shesim Apartament Dublex 2+1 ne Rr. Kodra e Diellit, ne Rezidencen Kodra e Diellit.
Tirane, Shesim Apartament Dublex 2+1 ne Rr. Kodra e Diellit, ne Rezidencen Kodra e Diellit.

( Rr. Kodra e Diellit, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament Dublex 2+1 ne Rr. Kodra e Diellit, ne Rezidencen Kodra e Diellit.Apartament 2+1+2WC+2bllk+1depo, me siperfaqe 137 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Haxhi Brari, prane Kopshtit Botanik.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Haxhi Brari, prane Kopshtit Botanik.

( Rr. Haxhi Brari, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Haxhi Brari, prane Kopshtit Botanik. Apartament 2+1+2WC+2Blk,me siperfaqe 107m2, i shtruar ne pllake ndodhet ne katin e 5-rt te nje pallat...
Tirane, Shesim  Apartament 3+1 ne Rr. Kavajes, prane 21 Dhjetorit.
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Kavajes, prane 21 Dhjetorit.

( Rr. Kavajes, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Kavajes, prane 21 Dhjetorit. Apartament 3+1 +2wc+2bll, mesiperfaqe banimi 142m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nj...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni i Thate, prane Kopshtit Zoologjik.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni i Thate, prane Kopshtit Zoologjik.

( Rr. Liqeni i Thate, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni i Thate, prane Kopshtit Zoologjik. Apartament2+1+2WC+1blk, me siperfaqe 97m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje p...
KËRKOJ APARTAMENT 1+1 TIRANË 20-25000€
(TIRANË, TIRANA)  - Prona,Realestate / Kerkoj shtepi,apartament, banesa, Kërkoj apartament në Tiranë, Fresku ose Unaza e Re. 1+1, hapësirë e vogël por emirëorganizuar. Me çertifikatë pronësie për mundësi hopotekimi në bankë. 06951...
OKAZION SHITET APARTAMENT 43000€
(VORË, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi SHITET APARTAMENT NË VORË 92 m2 PJESËRISHT I MOBILUAR. APARTAMENTI ESHTE I ORGANIZUAR NË 2+1,BANJË BALLKON, KATI I 5-të. ME ÇERTIFIKATË PRONËSIE. 0697517587
Dhoma plazhi,vetem 0 mt nga deti
(Vlore(plazhi i Radhimes), Vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi OFROJME DHOMA PER PLAZH NE VLORE(radhime) DISPONOJME DHOMA ME KEND GATIMI,ME 4 E 6 FJETJE. NE CMIMPERFSHIJME CADREN E DY SHEZLLONE,ME PARKIM BRENDA OBORRIT E 0 MT LARGESI NG...
Dhoma Plazhi
Dhoma Plazhi

(Vlore, Vlore)  - Prona,Realestate / Dhoma plazhi Ofrojm Dhoma plazhi per perjudhen e veres kushtet jan perfekte dhe shtepia nuk ndodhet me shum se180 M larg nga deti .Ambjentet jan t reja e me kushte komode .Ambjentet jasht ...
Dyqan ne shitje ne krah te Kishes se Madhe
Dyqan ne shitje ne krah te Kishes se Madhe

(Rruga Gerej, Shkoder)  - Prona,Realestate / Dyqane Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan ne katin e I-re (perdhe) te nje pallati te ndertuar vitete fundit me adrese: Rruga Gerej, ne krah te Kishes se Madhe, dyqani ka nje ...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Bulevardin Bajram Curri, prane Shkolles Vasil Shanto.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Bulevardin Bajram Curri, prane Shkolles Vasil Shanto.

( Bulevardin Bajram Curri, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Bulevardin Bajram Curri, prane Shkolles Vasil Shanto. Apartament2+1+1WC+1blk, me siperfaqe 55m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te ...
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Dibres, prane Oxhakut.
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Dibres, prane Oxhakut.

( Rr. Dibres, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Dibres, prane Oxhakut. Apartament 2+1+2WC+1verande, mesiperfaqe 108 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri....
Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial.
Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial.

(Rr. Sami Frasheri, TIRANA)  - Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial. Ambient me siperfaqe59m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Amb...
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Ismail Qemali, zona Bllok.
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Ismail Qemali, zona Bllok.

(Rr. Ismail Qemali, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Ismail Qemali, zona Bllok. Apartament 3+1+2wc+1bll, mesiperfaqe banimi 164m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pa...
Tirane, Shesim  Apartament 3+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Lulishtes.
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Lulishtes.

( Rr. Medar Shtylla, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Lulishtes. Apartament 3+1+2wc+1verande,me siperfaqe banimi 160m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 8-te...
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kosovareve, prane Liqenit.
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kosovareve, prane Liqenit.

( Rr. Kosovareve, TIRANA)  - Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kosovareve, prane Liqenit. Apartament 1+1+1wc+1bllk, mesiperfaqe 63 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ...
apartament me qera 340 euro
(Bajram Curri, TIRANA)  - Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma kryqezimi Vasil Shanto uze Lanes 2+1 sapo perfunduar restaurimi dhe mobilimi gjithcka e rre
Nderroj ML 350 me apartament ne Shengjin
(Shengjin, Lezhe)  - Prona,Realestate / Kerkoj shtepi,apartament, banesa, Nderroj makinen Mercedes ML 350 diesel me apartament ne bregdet Shengjin apo edhe diku tjeter

Faqe:
 E para  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  ... Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale