|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Sherbime / Saldator
Saldator
Saldator
Kërko
  Emërtimi
Saldator me përvojë të kërkuar në SHBA
(Durres) Saldator me përvojë të kërkuar në SHBA. mosha nga 20 deri në 50 vjeç. 2 vjet përvojë enevojshme.
Saldator me përvojë të kërkuar në SHBA.
(TIRANA) Saldator me përvojë të kërkuar në SHBA. mosha nga 20 deri në 50 vjeç. 2 vjet përvojë enevojshme.
Kerkese per punetore me njohuri dhe profesion ne fushen mekanike
(Tirane, TIRANA) Kerkoj punetore ne fushen mekanike,prerje kthim llamarine dhe saldime,makineri te tjerametalprerese Komunikimi ne tel.
Bejm saldime te ndryshme
(Rruga frang bardhi, mbikalimi i ri i unazes se re., TIRANA) Saldojm me oksigjen, argon , metale me ngjyra - bronx - gize- baker -inoks-etj.. , saldojm meargon Bejm dyer te blinduara, porta te ndryshme.
Prime Computer Services:computer sales and services
(Ahmedabad, Vlore) Prime Computer Services: computer sales and services. we deal in computer system, networking,linux, server, laptop printer. All kind of Computer peripherals repairing. F...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale