|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Sherbime / Elektriçist
Elektriçist
Elektriçist
Kërko
  Emërtimi
Elektricisti me eksperiencë kërkohet në SHBA
(Elbasan) Elektricisti me eksperiencë kërkohet në SHBA. mosha nga 20 deri në 50 vjeç. 2 vjet përvojë enevojshme.
Elektrichisti
(Lushnje, TIRANA) Kerkoj pun si elektrichist I diplomuar me eksperienc 5 vjechare Ne zbatim te chdo projektiinstalimie panelesh mono faz dhe trefazor
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale