|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Sherbime / Masazhe
Masazhe
Masazhe
Kërko
  Emërtimi
masazh vetem per femna
(prishtin, Prishtine) na kontaktoni masazh vetem per femna , doni qe te relaksoni trupin doni te jeni me te lumturaejani tek ne do bejm qe ju te jeni te kenaqur me punen ton ju mipresim na konta...
masazh vetem per femna
(prishtin, Prishtine) na kontaktoni masazh vetem per femna , doni qe te relaksoni trupin doni te jeni me te lumturaejani tek ne do bejm qe ju te jeni te kenaqur me punen ton ju mipresim na konta...
masazh vetem per femna
(prishtin, Prishtine) pasi qe festa po vin 7 , 8 marsi , qe nga sot kemi ber ber zbritje dhe shpërblime deri medaten 8 mar , ejani te shijoni knaqesin dhe lumturin na kontaktoni në viber...
ofroj masazhe erotike per femra
(TIRANA) jam hamshor 30 vjec 190 cm 80 kg i palestruar.ofroj masazhe erotike per femra ne ambjentet tuajapres.pgj.
masazhe speciale per femra
(TR., TIRANA) bej masazhe speciale per femra ne banesen tuaj ose ne hotel. kontakto per info.
Kerkojme punojse per masazheri
(France , France) Kerkojme punojse per masazheri 20e oren. sigurojme dhe srehimin.per me Shume informacion Mosngurroni te na kontaktoni.France.00 33 75 12 66 511.ju Faleminderit.
Ofroj pune masazhiere.
(Lushnje, Lushnje) Kerkohen masazhatore me eksprience pune apo fizioterapiste per hapjen e nje qender masazhi nelushnje.te interesuarit te shkruajne nmodul per detajet.
Masazhe speciale
(Tirane, TIRANA) Ofroj masazhe relaksuese per femra ne banesen tuaj.Doni te relaksoheni pas nje jave te ngarkuar mepune dhe stres? Keni nevoje te qetesoni trupin tuaj? Doni te riperterini ener...
masazhe vetem per femna jo cifte
(Prishtina, Prishtine) masazh per femna jo me cifte te jeni korrekt dhe ato qe jan te interesuar let lajmrohen Wacap/Viber: +38649122915 ju mirpresim
KERKOJ FEMER SEKRET
(TIRANA) JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PERCDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E...
KERKOJ FEMER OSE CIFT
(TIRANA) JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.peRCDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E...
Kerkoj femer per qejf e sekret
(TIRANA) Jam gersi 28 vjec 190 cm 85 kg sy bojqelli i palestruar me forma super.me pelqen jeta sexuale.kerkoj femra single apo te martuara per qejf .di si tjua ruaj sekretin.do ju bej ...
KERKOJ FEMER TE NXEHTE
(TIRANA) JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.peRCDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E...
KERKOJ FEMER
(TIRANA) JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PERCDO FEMER APO CIFT QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA O...
KERKOJ FEMER TE NXEHTE
(TIRANA) JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PERCDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E...
Kerkoj nje femer per masazh
Kerkoj nje femer per masazh

(Tirane, TIRANA) Dua nje femer qe te me bej masazh erotik,pse jo mund ti bej dhe un nese ajo deshiron,jam i djal 28vjec nga tirana.me shkruani ne niosparta@yahoo.com
Masazh në kushtet e shtëpisë
(Tiranë Fresku, TIRANA) Jam një 35 vjeç, i paraqitshëm dhe sportiv, kërkoj një vajzë nën 30 vjeç për të më bërëmasazh në shtëpinë time dhe nqs ka dëshirë edhe për tu argëtuar. Ja...
MASAZHE SPECIALE-afrodiziake, ne ambjentet tuaja
MASAZHE SPECIALE-afrodiziake, ne ambjentet tuaja

(Tirane, TIRANA) Ofrojme masazhe relax, masazhe speciale ne mbjentet tuaja, vetem per femra. Relaksohuni dhe shijonikenaqesite e nje masazhi special. Na kontaktoni me email: glife1975@gmail.co...
MASAZHE AFRODIZIAKE, speciale
MASAZHE AFRODIZIAKE, speciale

(Tirane, TIRANA) Ofrojme masazhe speciale (afrodiziake) ne ambjentet tuaja, vetem femra. Cmimi baze 20 euro / ora. Mene do zbuloni shume kenaqesi. Na provoni, email: glife75@gmail.com
Tecnosole Sallon Mika
Tecnosole Sallon Mika

(Rruga : Myslym Shyri pas karburant Gulf, TIRANA) Komfort, pastërti, bukuri...ja disa nga arsyet Imazhi është kthyer në rutinë të përherëshmedhe nuk është asnjeherë i tepërt. Cështja është a e kemi gjetur vendi...
Tung
(Mitrovic, Prishtine) Jam me pushime ne KS 35 vjeqar sidhe ne kerkim te nje bukuroshej per sex,garantoj se qdo gje mbetetsekret.
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale