|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Sherbime / Babysitter
Babysitter
Babysitter
Kërko
  Emërtimi
Kërkoj kujdestare për fëmijë dhe punë të sht...
(Zvicer) Kërkoj kujdestare për fëmijë dhe punë të shtëpisë në Zvicer, të jetë e moshës 25 deri 40vjeqare, te ketë përvoje adekuate në këtë lëmi ( kujdestari për fëm...
Babysitter
(Zürich , Zvicer) Kerkojm daso per dy femi dhe kujdesja e shtepis 0041767608922 wathsapp viber
Babysitter/Pastruese
(Zvicer, Zvicer) Kerkojm Babysitter per dy vajzat e tona dhe si punt e shpijes...vajzat jon 5vjeqare dhe1vjeqare..per meshum info na kontaktoni +41765053816...kerkojm nje grua prej Moshes 35 v...
Kerkoj kujdestare per femi
(Zvicerr, Zvicer) Pershendetje kerkoj kujdestare per femi kush easht e interesume ju lutem kontakto ne ket numer+41792719911 mosha 30 tej 50
Kerkojm Babysitter
(Zürich Zvicer , Zvicer) Pershendetje.Ne po kerkojm nje Babysitter te moshes 25-45 vjeq per dy femijet tane 9 dhe 3 vjeq Ajote ket experienc Pune si dhe te ndihmoj nga punet e shtepis. Per me shum In...
Kerkohet babysitter ne zvicer
(Zürich, Zvicer) Kërkoj kujdestare për fëmijë dhe punë të shtëpisë në Zvicer, si dhe ushqimin per femijen,te jetë e moshës 20 deri 30 vjeqare, te ketë përvoje adekuate në këtë ...
Kerkojm Kujdestsare per dy fëmije
(Zvicërr, TIRANA) Kerkojm kujdestare per dy fëmije mosh 3 & 1 vjet... Prej 15 gusht 2018..... Nr Telefonit+41788349496
Kerkoj kujdestare!!! URGJENT
(Thurgau zvicër, Zvicer) Mirdita.. kerkoj kujdestare per femije dhe punt e shpis..prej me daten e 13.08.2018 Ju lutem mekontaktoni ne viber +41786539851
kerkojm Babysitter prej 15 gusht 2018
(zvicer, Zvicer) Pershendetje Kerkojm nje babysitter per me dat 15 gusht 2018 per dy femije. Personi i preferuarte jet mbi moshes 30, te ket pervoj ne ket lemi te jet i qet dhe te ket duri...
Kerkoj Babysitter
(Zvicer, Zvicer) Pershendetje zonja dhe zonjusha! Kerkoj Babysitter per ne zvicer me provoj pune qe kujdeset per 2femije. Te interesuarat le te lajmerohen sepse me duhet nje Babysitter nga da...
Kerkoj ( Urgjend Babysitter dado
(Zürich, Zvicer) Kerkoj urgjend Nje vajz per mbikqyrjen e vajzes 3 vjeqe me provoj pune
Kerkoj kujdestare per mirmbajtje banese
(Jetoj ne zvicerr , TIRANA) Jetojm ne zvicerr dhe kerkoj nje kujdestare per mirmbajtje te baneses pasteim larje rrobash dhehekurosje. Per me shum info na kontaktoni ne email jozef.saci@hotmail.com
Babysitter
(Zvicer, Shkup) Kerkoj pune ne Zvicer si Babysitter prej fundit te muajit Maj mund te kujdesem per dy femij ose pertre cmimi per dy femij 600 per tre femij 700€ Per me shum me kontaktoni n...
Babysitter
(Zurich , Zvicer) Pershendetje kerkoj urgjent nje Babysitter 1.maj Kam nje vajz 2 vj per me shum informata melajmroni Ne nr +41792120947 Ju mirpres Fati
Kerkojm Babysitter
(Zurich, Zvicer) Kam nje Vajz 2vj dhe kerkoj nje Babysitter Per me shum informata me kontaktoni né ket ne+41792120947 Flm ju Pershendesmi Fam nga Kosova(Gjilan)
Kerkoj kujdestare per vajzen 4 vjeqare
(Zürich, Zvicer) Kerkoj kujdestarenga 15 maj per vajzen 4 vjeqe si dhe punet e shtepis. Kujdestarja duhet te jete emoshes 23-30 vjeqe. Paga eshte 500 euro ne muaj, ushqimi dhe banimi jan te ne...
Kerkoj kujdestare per vajzen 4 vjeqare
(Zürich, Zvicer) Kerkoj kujdestarenga 15 maj per vajzen 4 vjeqe si dhe punet e shtepis. Kujdestarja duhet te jete emoshes 23-30 vjeqe. Paga eshte 500 euro ne muaj, ushqimi dhe banimi jan te ne...
Punesim babysitter
Punesim babysitter

(Tirane, TIRANA) Pershendetje jam 28 vjece dhe kerkoj pune babysitter ne nje familje serioze preferoj ne zvicer kammbi dy vjet qe merem me kete pune.nr kontakti viber 00355695656211
Punesim babysitter
(Tirane, TIRANA) Pershendetje jam 28 vjece dhe kerkoj pune babysitter ne nje familje serioze preferoj ne zvicer kammbi dy vjet qe merem me kete pune.nr kontakti viber 00355695656211
Punesim babysitter
(Zvicer, TIRANA) Pershendetje jam 28 vjece dhe kerkoj pune babysitter ne nje familje serioze preferoj ne zvicer kammbi dy vjet qe merem me kete pune.nr kontakti viber 00355695656211
Babysitter
(Zurich, Zvicer) Kerkojme babysitter per dy femijet tane, per me shume info na kontaktoni ne Viber ne nr.:0038343303131.
Punesim babysitter
(Zvicer, TIRANA) Pershendetje jam 28 vjece dhe kerkoj pune babysitter ne nje familje serioze preferoj ne zvicer kammbi dy vjet qe merem me kete pune.nr kontakti viber 00355695656211
Kerkoj babysitter urgjent ne zvicerr-Vevey
(Vevey , Prizren) Pershendetje jemi nje familje me dy fmi jemi familje serjoze dhe kerkojm nje babysitter serjoze teket experienc me fmi vendi punes zvicerr-Vevey per me shum detaje mun te na k...
kerkoj te punesohem si babysitter
(Prishtine, Prishtine) Jam 25 vjeqare nga Prishtina ,posedoj vize shengen ,kerkoj te punsohem si babysitter neGjermani,Zvicerr ose Austri. Punoj qe 6 vite me femije kam pervoje pune me femije 0-1...
Dado
(Zvicer , Zvicer) Kerkojm Dado „babysitter“ për Zvicer nga 09.04.2018 Per dy femij 7 vjeq dhe 14 muaj.
Jam duke kerkuar pune si Kujdestare per Femij - Urgjent
(Kumanove, Zvicer) Pershendetje ! Jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jam duke kerkuar pune ne Zvicer. Nese munden telajmerohen ato familje qe jan ne Zurich apo afer Zurich sepse ne keto vende me per...
Jam duke kerkuar pune si Kujdestare per Femij - Urgjent
(Kumanove, Zvicer) Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame duke kerkuar pune si Kujdestare per Femij ( per 1 Femij ) ..ne Zvicer - diku ne Zurich apo rrethine !! Per me shume mundeni te me kon...
Babysitter
(Shkup , Shkup) Kerkoj pune ne Zvicer si Babysitte,jam 20 vjecare
Babysitter
(shkup, Zvicer) Kerkoj pune ne zvicer si babysitter ju lutem me kontaktoni ne email
Kerkoj nje kujdestare Babysitter
(Zvicer, Shkup) Kerkoj nje Babysitter per vajzen 3 vjeqare jet e sinqert te ket pervoj Pune me femijet perperkujdesjen e shtepis mosha per Kujdestaren duhet te jet mbi 30vjec Kërkojm prej...
Jame nje Nane , dhe kerkoj te punsohem si Kujdestare ne Zvicer
(Shkup, Zvicer) Pershendetje. Jame nje Nane, qe kame nevoj te gjej 1 pune si Kujdestare per Femij. Jame e afte pertpunu. Ju lutem, ju qe keni interesim me kontaktoni ne Viber ne kete numer : ...
Le RETOUR DE l'AMOUR de la RAPIDE ET URGENTE  MAÎTRE MARABOUT ATTAGLAFA
Le RETOUR DE l'AMOUR de la RAPIDE ET URGENTE MAÎTRE MARABOUT ATTAGLAFA

(France) Le RETOUR DE l'AMOUR de la RAPIDE ET URGENTE MAÎTRE MARABOUT ATTAGLAFA Je suis prêt àrésoudre tous vos problèmes suivants : Maladies Graves, - Retour rapide de ...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanove , Zvicer) Pershendetje. Jame duke kerkuar pune si kujdestare per femij apo perkujdesje per pleq apo perpastrim. Jam nga Maqedonia . Nese keni ndokush nga ju qe keni interesim mund te na...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë 4, Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj nje bebisiter per femijet e mi urgjent
(Zvicer, Zvicer) Kerkoj bebisiter per tre femijet e mi. Djali 4 vjec,vajza 6 vjece dhe vajza tjeter 4muajshe. Ndodhem ne St.Galen Zvicer. Nqoftese jeni te interesuar mund te me kontaktoni n...
Kërkoj babysitter
(Zürich, Zvicer) Kërkoj kujdestare për 3 fëmit e mi me mozhen 12, 8 dhe 3 vjet. Jetojm më kanton Zürich, julutem kontaktomi pas imail adresses. Për detajt tjera për me bizedu. Ju për...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jameduke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinq...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje. jame duke kerkuar #pune si #babysitter ( kujdestare perr femije ) . Jame 29 vjeqaredhe jame me Mbulese Islame !! Po kerkoj nje Familje Serioze !! Luten qe v...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij )
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje !! Jam 28 vjeqare me mbulese nga Kumanova. Jame duke kerkuar pune si Kujdestare perFemije. Kisha pas deshir te mos jet femija jo me shume se 1 vjet. Te jen famil...
Kerkoj pune si Kujdestare per Femije apo Pastrim
(Kumanove, Zvicer) Pershendetje !! Jam 28 vjeqare me mbulese nga Kumanova. Jame duke kerkuar pune si Kujdestare perFemije. Kisha pas deshir te mos jet femija jo me shume se 1 vjet. Te jen famil...

Faqe:
 E para  1   2   3   Tjeter ›  E fundit
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale