|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 25 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Sherbime / Fotograf,video
Fotograf,video
Fotograf,video
Kërko
  Emërtimi
Shes KamerëHD nga Amerika
Shes KamerëHD nga Amerika

(Ferizaj , Te gjitha qytetet) Reklamë : Në shitje #Kamera e pa përdorur nga #Amerika !! #Çmimi95€ me mundësi#marëveshje !! Kontakt : 0038643514990 Viber
Kerkoj pune
(Tirane, TIRANA) Kerkoj vend pune si (video editor) ose montazhier. Kam eksperiece pune ne mediat kryesore ketu neTirane.
tirane, ofroj vende pune modeling
(TIRANA) IF Models është kompani me experiencë shumëvjecare në Itali dhe me agjensitë e saj nëEuropë, tashmë dhe në Shqipëri. IF Models ka dizenjuar një platformë të suk...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale