|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Sherbime / Punetore shtepie,Pastrim
Punetore shtepie,Pastrim
Punetore shtepie,Pastrim
Kërko
  Emërtimi
Babysitter dhe punt e shtepijes
(Zvicer, Zvicer) Kerkojm babysitter per dy femit e ton 4vjet dhe 3vjet dhe si punt e shpijes dhe gatimin...te jet temoshes 30vjet deri 40vjet..per meshum informata na kontaktoni ne nummer +417...
Puntore për ruajtjen e pleqve
(Strugë, Struge) Kërkojm puntore për kujdesje të Nënës tonë Në qytetin e strugës Për më shum informata julutemi na Kontaktoni në tel. 0038970680184
Puntore për ruajtjen e pleqve
(Strugë, Struge) Kërkojm puntore për kujdesje të Nënës tonë Në qytetin e strugës Për më shum informata julutemi na Kontaktoni në tel. 0038970680184
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Kerkoj punë si BabySitter ( Kujdestare për Fëmij ) apo përkujdesje për Pleq apo Pastrim
(Kumanovë , Zvicer) Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si :Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E ga...
Eco Pastrim
(Tirana, TIRANA) Agjensia Eco Pastrim kerkon punetore me kohe te plote si sanitare te moshesh 25-45 vjece. Rrogaesht e kenaqshme me siguracion, te interesuarat te kontaktojne ne 0672058580 os...
Kerkoj pune si Kujdestare per Femije apo Pastrim
(Kumanove, Zvicer) Pershendetje !! Jame 28 vjeqare nga Maqedonia. Jame me mbules. Jame duke kerkuar vetem gjateVikendit Pune ( perkujdesje per Femij apo per Pastrim ) !! #Nga data 1 shta...
Kerkoj pune si Kujdestare per Femije apo Pastrim
(Kumanove, Gjermani) Pershendetje Jam duke kerkuar Pune si Kujdestare per Femije po ashtu dhe si Punetore per Pastrim.Njoh gjuhen angleze dhe turke. Posedoj pasaport te Maqedonise . Kame pervoje...
Kerkoj pune si Kujdestare per Femije apo Pastrim
(Kumanove, France) Pershendetje Jam duke kerkuar Pune si Kujdestare per Femije po ashtu dhe si Punetore per Pastrim.Njoh gjuhen angleze dhe turke. Posedoj pasaport te Maqedonise . Kame pervoje...
Kerkoj pune si Pastruse apo Kujdestare per Femei
(Kumanov, Zvicer) Pershendetje jam 28 vjeqare . Praktikuese e Besimit Islam jam me Mbulese Islame. Jam nga Kumanova.Njohse e Gjuhes Angleze dhe Turke gjithashtu njohse e Kompjuterit . Kam pervo...
Kerkohet kujdestare
(Vlore, Vlore) PARLI bene la lingua italiana? EFLET mire italishten? Aziendaitaliana cerca BADANTI per lavoro in Italia. presso famiglie serie. Cerchiamo B...
kerkoj punetore shtepie
(tirane, TIRANA) Kerkoj punetore shtepie Kerkoj nje zonje rreth te 40-ve per kujdesin e shtepise. Te dije tegatuaj, te pastroje e hekurose. Do te punoje cdo dite 8-ore nga e hena ne te prem...
Kerkojme punetore shtepie.
(Sarande, Saranda) Kerkojme nje punetore shtepie. Kandidatja duhet te plotesoje keto kushte: 1,te jete e afte tekomunikoje. 2.te dije te gatuaj 3.te jete e paster. 4.te jete e afte te manxh...
Puntore Shtepie
(Zürich, Zvicer) Kerkojn ne vajz per pun shtepie per pyetje me kontaktoni ju lutem pres ne tel ju faliminderit permirkuptim
Kerkoj pune : Per te kryer pune te shtepise dhe Pastrim
(ZVICER , Zvicer) Pershendetje! Kerkoj te gjeje ndonje familje serioze , pasi qe jame nje vajz me mbulese jame 27vjeqare dhe kame nevoje per te gjetur ndonje pune : Pastrim te shtepise ...
Kerkoj pune : Per te kryer pune te shtepise dhe Pastrim
(Basel, Zvicer) Pershendetje! Kerkoj te gjeje ndonje familje serioze , pasi qe jame nje vajz me mbulese jame 27vjeqare dhe kame nevoje per te gjetur ndonje pune : Pastrim te shtepise ...
Infermier
Infermier

(Tirane, TIRANA) Klinika infermjerore Angelos ofron sherbim ambulator infermjeror ne shtepin tuaj. cel: 069 54 55729 Email:sherbim.infermjeror@hotmail.com ju mirepresim
URGJENT!! Kerkojm Puntore per ne Gjermani! Nga shqiperia ose maqedonia!
(Gjermani, Gjermani) Kerkojm sa ma shpajt nje puntore per pun shtepijake dhe kujdesin e dy vajzave tana (3 mujsh). Jumund te jetoni ne shtepin ton dhe kuptohet i keni te gjitha shpensimet te mbul...
Pastrim i shkelqyer
(Tirane, TIRANA) Jemi 5 meshkuj, ofrojme nje pastrim te mire te ambjenteve te ndryshme. Serioz ne punen tone dhe mecmim te lerverdisshem! Na kontaktoni pa hezituar, marrim ne konsiderate c...
Sherbime lavanteri dhe sanitarie.
(Tirane, TIRANA) Ofrojme sherbim lavanterie per individe dhe biznese te shpejte dhe cilesore. Gjithashtu ofrojmesherbime sanitarie prane familjeve me korrektesi e garanci brenda te gjitha rreg...
kerkoi pastruse femer 25 deri 40 vj.
(lezhe, Lezhe) Kerkoi pastuse femer 25 deri 40 vj me pervoi. puna do jet ne lezhw dhe e spostushem.
Kerkoj pune si pastruese ne zurich!urich
(Zvicer) Punoj si bebisiter ne Zurich, kam kohe te lire, jam e interesuar te punoj si pastruese shtepijash,lokalesh ne kohe te lire.
Kerkoj pune si pastruese ne zurich!
(Zurich , Shkup) Punoj si bebisiter ne Zurich, kam kohe te lire, jam e interesuar te punoj si pastruese shtepijash,lokalesh ne kohe te lire.
Kerkoj sherbyese ne shtepi
(SHKUP / SARAJ, Shkup) Kerkoj dy puntore, sherbyese per nenen time ne shtepi.
behari
(tirane, TIRANA) kerkoj nje punetore shtepie per tju sherbyer prinderve te mi ne tirane ofrojmee seriozitet maksimumdhe kerkojme seriozitet flm
INTIMO
(Gjilan, Durres) kerkoj nje pastruese prej moshes 25-35 vj. per kujdesje ne shtepi nganjehere edhe te meshoqeroj diskrecioni ngarantuar me leni nr. e tel.dhe nje foto mos hezitoni nuk do...
Kerkoj puntore pastrim kimik
(Tirane, TIRANA) Kerkoj puntore per pastrim kimik, me eksperience pune, mosha 25-40 vjec. Turni pasdite.
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale