|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Sherbime / Agjensi Martesore
Agjensi Martesore
Agjensi Martesore
Kërko
  Emërtimi
Kerkoj femer per qejf e sekret
(TIRANA) Jam gersi 28 vjec 190 cm 85 kg sy bojqelli i palestruar me forma super.me pelqen jeta sexuale.kerkoj femra single apo te martuara per qejf .di si tjua ruaj sekretin.do ju bej ...
AGJENSI MARTESORE
(TIRANE, TIRANA) Kemi pervoje e staf te afte per realizu lidhje martesore te qendrushme midis cifteve te denja pernjeri tjetrin.Ruajme konspiracion te plote per cdo person qe na takon.cel 0...
Kerkoj nje grua per qellime serioze
(Durres, Durres) Jam nje burre 54 vjec 185-88 .Ne shqipri banoj ne Durres ndersa jetoj ne itali. Jam i divorcuar kamnje djal i cili eshte i martuar dhe nuk jeton me mua. Kerkoj nje grua per te...
Pajtoni Tradicional Sauk
Pajtoni Tradicional Sauk

(Liqeni i Farkes , Tirane, TIRANA) Ofrojme Pajton per gezime familjare, dasma, datelindje, klipe, shetitje me kuaj etj.
Agjenci Lidhje Martesore
Agjenci Lidhje Martesore

(bulevardi Bajram Curri, prane kinema Agimit, Tiran, TIRANA) **Agjenci Lidhje Martesore** BEQARE, të-VE, apo të DIVORCUAR,ALM është një mundësi e ARTE për të gjetur partnerin e JETES. Agjen...
NJOFTIME MARTESORE FALASA PER MESHKUJ DHE FEMRA PA DALLIM MOSHE
NJOFTIME MARTESORE FALASA PER MESHKUJ DHE FEMRA PA DALLIM MOSHE

(KOSOVE, Prishtine) Pershendetje per te gjithe Meshkujte dhe Femrat pa dallim moshe qe kan qellime serioze qe jan kerkimFatit kerkim Shpirtit Binjak mos Hezito Fatin Kerko shkruaj ketu Bindu dhe ...
Nënkategoritë:

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale